ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dramatično upozorenje: Evropi preti napad?

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Dramatično upozorenje: Evropi preti napad? - Page 2 Empty Re: Dramatično upozorenje: Evropi preti napad?

Post by RayMabus 17/2/2024, 22:01

Oho ho ho

Baš fina vojna situacija.

Lipo mi se igrajte s imperijalističkom Rusijom koja želi obnoviti rusko carstvo/SSSR.

Tv i kokice.

I pozdravite Komšića.

Ja sam se ionako vojno osigura ( zato sam odletio kao duh mjesec dana prije napada i postavio vojni tabor na Karpatima ) i sad imam Orbana, Fiku, neutralnu Mađarsku i prorusku Srbiju oko sebe koja ne može prnit i oni su mi obrana a onda sva vojna pomoć Zapada ide upravo kroz tu Zapadnu Ukrajinu i ona je naoružana do zuba.

Al postoji more, Baltik, sjeverni Atlantik ( dođe podmornicama do Britanije ) i Crno more.

Tako da ste vi gospodo draga prvi ako on krene pa mi fino uživajte i LAKU NOĆ.

RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Dramatično upozorenje: Evropi preti napad? - Page 2 Empty Re: Dramatično upozorenje: Evropi preti napad?

Post by veber 17/2/2024, 22:06

opet si zaboravio tabletice popit

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Dramatično upozorenje: Evropi preti napad? - Page 2 Empty Re: Dramatično upozorenje: Evropi preti napad?

Post by RayMabus 17/2/2024, 22:23

Baš me boli k za vas u Njemačkoj i šta imate obalu na Baltiku i sjevernom moru pa vam može izravno doć s brodom, bombarderom ili jednostavno uputit raketu na vas bez da ide preko iti koje druge države do vas.

Meni je to lijepo. JEDITE GOVNA.

Dramatično upozorenje: Evropi preti napad? - Page 2 2Q==
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Dramatično upozorenje: Evropi preti napad? - Page 2 Empty Re: Dramatično upozorenje: Evropi preti napad?

Post by veber 17/2/2024, 22:27

tabletice zemi.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Dramatično upozorenje: Evropi preti napad? - Page 2 Empty Re: Dramatično upozorenje: Evropi preti napad?

Post by RayMabus 17/2/2024, 22:32

Papajte govna.

On ima atomsku, pobjeđuje na bojnom polju i dobit će izbore. On je ruski Firer.

Vi imate samo velike račune za plin.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Dramatično upozorenje: Evropi preti napad? - Page 2 Empty Re: Dramatično upozorenje: Evropi preti napad?

Post by immortal 17/2/2024, 22:34

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja 

Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.
Četiri godine, godine duuugeeee, godine bola, godine tuuugeeeeeeee

kujac si od ovce jalovice koji umi[lja nemoguc'e stvari

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Dramatično upozorenje: Evropi preti napad? - Page 2 Empty Re: Dramatično upozorenje: Evropi preti napad?

Post by RayMabus 17/2/2024, 22:36

immortal wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja 

Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.
Četiri godine, godine duuugeeee, godine bola, godine tuuugeeeeeeee

kujac si od ovce jalovice koji umi[lja nemoguc'e stvari
Baš me brige.

Ja sam zapovijednik galaksije.

Sprovest ću svoju volju.

Prevedeno: Puca mi kurac za vaše mišljenje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Dramatično upozorenje: Evropi preti napad? - Page 2 Empty Re: Dramatično upozorenje: Evropi preti napad?

Post by RayMabus 17/2/2024, 22:40

Veber će recimo naštancat puno PZO raketa tako da preko Ukrajinaca poskida šta više njihovih lovaca bombardera kako mu ne bi isti doletitli s piste u Kaliningradu ili Sankt Petersburgu do Baltika i šiknili bombe na njemačke luke, gradove, vojarne itd.

Jel tako Veberu ?

Je tako je.

Eto vidiš kako ja sprovodim svoju volju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Dramatično upozorenje: Evropi preti napad? - Page 2 Empty Re: Dramatično upozorenje: Evropi preti napad?

Post by RayMabus 17/2/2024, 22:52

"Samo na taj način, uništavajući njihove zrakoplove, uništavajući nosače na dovoljnoj udaljenosti (na primjer, 60 kilometara), možemo barem nekako zaštititi naše gradove na prvoj liniji od tih protuzračnih projektila", zaključio je Serhii Kuzan.



https://tsn.ua/ato/skilki-rosiya-maye-kerovanih-aviabomb-ekspert-prigolomshiv-zayavoyu-2516278.html
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Dramatično upozorenje: Evropi preti napad? - Page 2 Empty Re: Dramatično upozorenje: Evropi preti napad?

Post by RayMabus 17/2/2024, 22:54

Njemačke zračne snage trebale bi dobiti svoj prvi IRIS-T SLM sustav 2024. i još pet do 2027. Također, planiraju se i mješoviti SLS/SLM sustavi. Zbog povećane potražnje uslijed ruske invazije na Ukrajinu, Diehl Defence povećava proizvodnju IRIS-T sustava i raketa. Planira proizvesti tri do četiri sustava 2024. i najmanje osam 2025., s planiranim porastom proizvodnje projektila na oko 400 do 500 godišnje počevši od 2024. 

Proizvođač Diehl Defense također razvija varijantu IRIS-T SLX, koja je namijenjena za postizanje ciljeva do 80 kilometara udaljenosti i do 30 kilometara visine.

IRIS-T SLX je kratica za IRIS-T proširenog dometa lansiranog na površinu. Ova varijanta je u razvoju. Horizontalni borbeni domet trebao bi biti oko 80 km, a okomiti operativni domet oko 30 000 m.

Da im bar ovu daju al ovo je još u razvoju još, ne bi se ni jedan taj avion bilo lovac bilo lovac-bombarder približio bojišnici na 80 km udaljenosti tj drugim riječima ovo bi potpuno neutraliziralo tu rusku taktiku da s lovcima/lovcima-bombarderima se uopće mogu približiti crti bojišnice na oko do 80 km udaljenosti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Dramatično upozorenje: Evropi preti napad? - Page 2 Empty Re: Dramatično upozorenje: Evropi preti napad?

Post by RayMabus 17/2/2024, 22:56

I baš me boli k za vas jer sam se ogradio i ja sam mu daleko.

A vama može dopilotat s tim bombarderima preko mora izbombardirat vam Njemačku.

Zato ćete vi vodit posrednički rat preko Ukrajinaca da mu šta više tih lovaca bombardera poskidate.


Ja ću piti kaficu sa strane i gledati kako vi ratujete između sebe.

Ja sam general galskije.

Sprovest ću svoju volju.

Ja sam zakon na fizičkoj ravni ( ovaj vaš materijalni svemir ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Dramatično upozorenje: Evropi preti napad? - Page 2 Empty Re: Dramatično upozorenje: Evropi preti napad?

Post by veber 17/2/2024, 22:59

RayMabus wrote:Veber će recimo naštancat puno PZO raketa tako da preko Ukrajinaca poskida šta više njihovih lovaca bombardera kako mu ne bi isti doletitli s piste u Kaliningradu ili Sankt Petersburgu do Baltika i šiknili bombe na njemačke luke, gradove, vojarne itd.

Jel tako Veberu ?

Je tako je.

Eto vidiš kako ja sprovodim svoju volju.
ti si idiot, hors ti pojeo mozak

ali si trunku u pravu.

dizajniram bespilotne letjelice i stavljam ih na web.

di je onaj kreten od gnjeća koji je oponirao meni da se neće vodit rat dronovima.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Dramatično upozorenje: Evropi preti napad? - Page 2 Empty Re: Dramatično upozorenje: Evropi preti napad?

Post by RayMabus 17/2/2024, 23:01

Naravno da sam ja u pravu.

Pijem kaficu sa strane i gledam kako se Nijemci i Rusi međusobno biju.

Puno sreće u tom skidanju njihovih lovaca bombardera jer šta ih više poskidate manja je vjerovatnost da će i koji nekako dopilotati i do Hrvatske ( iako je to skoro pa tehnički nemoguće jer je skoro pa okružen ovdje osim možda morem da dođe al to nekako nije vjerovatno previše ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Dramatično upozorenje: Evropi preti napad? - Page 2 Empty Re: Dramatično upozorenje: Evropi preti napad?

Post by veber 17/2/2024, 23:15

longi, ti si nikaj.

liječeni ovisnik.

to si ti.

mi velimo niškoristi, to si ti.

teret društvu i obitelji prvenstveno.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Dramatično upozorenje: Evropi preti napad? - Page 2 Empty Re: Dramatično upozorenje: Evropi preti napad?

Post by RayMabus 17/2/2024, 23:19

Tvoje mišljenje je potpuno nebitno.

Fino ćeš povećati dužinu i promjer rakete ako treba i dobit ćeš dodatni domet koliko treba i onda to poslat Ukrajincima da skidaju ruske lovce bombardere da ti se isti ne namnože i krenu preko Baltika na Njemačku itd.

A ja ću piti kaficu i gledati kako se Njemačka i Rusija biju a ja sam uložio nula kuna i ti fino njemu skidaš lovce bombardere a on tebi jebe mater a možda ti i zavrne plin.

Kokice.

Ja sam general kaosa.

Lijepo mi uživaj u igri koju sam vam pripremio.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Dramatično upozorenje: Evropi preti napad? - Page 2 Empty Re: Dramatično upozorenje: Evropi preti napad?

Post by veber 17/2/2024, 23:26

samo kaj si zaboravio tabletice.

jebga.

majmune shvati, da si ništa.
obični narkić na lječenju.

nema GF, nema tvojih moći.

pomiri se s tim da si liječeni đanki.

niš koristi.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Dramatično upozorenje: Evropi preti napad? - Page 2 Empty Re: Dramatično upozorenje: Evropi preti napad?

Post by RayMabus 17/2/2024, 23:37

Tvoje mišljenje je potpuno nebitno.


Ja sam general galaksije.

Sprovest ću svoju volju.

Ja sam zakon na fizičkoj ravni ( ovaj vaš materijalni svemir ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Dramatično upozorenje: Evropi preti napad? - Page 2 Empty Re: Dramatično upozorenje: Evropi preti napad?

Post by RayMabus 17/2/2024, 23:49

Takva je igra.

Ja kažem i to bude tako.

Tako ćeš i ti Ukrajincima dat te rakete duggo dometa da skidaju ruske avione u zraku jer neće imat tko drugi nego ti pošto Amerika ima i Pacifik a raspištolji se i na Bliskom istoku i druge a malo nacija to proizvodi pa onda tebe dopadne.

A šta sad kad moraš.

Rekoh ti: Ja ću sprovest svoju volju. Budi nu to siguran.

:coffee


Ah da, zaboravio sam spomenit da Ukri imaju sve manje ovih sovjetskih PZO raketa pa i tu opet ostajete samo vi zapadni proizvođači a zbog opće situacije ostaješ samo ti tj vas par.

Inače će ti Rujo doć do Berlina. Na međedu. lol! :^0 :D
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Dramatično upozorenje: Evropi preti napad? - Page 2 Empty Re: Dramatično upozorenje: Evropi preti napad?

Post by RayMabus 17/2/2024, 23:56

Znaš koji me dio najviše veseli ?

Kako je to velikog dometa onda ta raketa završi na njegovom teritoriju pa je on prouči i skuži da je tvoja.

Pa ti jebe mater.

A možda ti i zavrti plin.

A to se poklapa s onim da sam ja u operaciji klanja Soroševca ( SPD, Liberali, Zeleni i CDU/CSU kad je Njemačka u pitanju ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Dramatično upozorenje: Evropi preti napad? - Page 2 Empty Re: Dramatično upozorenje: Evropi preti napad?

Post by Serbinho-3 18/2/2024, 00:25

debotoijusto wrote:gluposti i zatim jos malo gluposti
putinu je jasno da u ruskom napadu na EU koji bi on nazvao napad zapada na svetinje ruski vojnik ne bi ni vidio EUanca uzivo prije smrti
to bi bio i vrlo moguc nuklearni sukob bez pobjednika



Tesko je predvideti Putina.

Jos jedan potez, kada je rekao za Bajdena da ce biti na

Izborima, jer je Bajden predvidiv.

Putin svakako nije.

Videcemo.

Imas onu Opoziciju po Srbiji, Torcida je za one Hor Beckih

Decaka, iste podrzavaju, guraju neke Rezolucije ili sta vec,

siluju, tako misle sa svima pa im se desi ovo.

Resetovanje je potrebno i manje silovanja.

Kasnije kada te siluje, kukas.

Ajde ti objasni to njima.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26491
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Dramatično upozorenje: Evropi preti napad? - Page 2 Empty Re: Dramatično upozorenje: Evropi preti napad?

Post by veber 18/2/2024, 00:28

opet si preskoćio tabletice.

nema GF, nisi nikaj niti si nešto.

obični  ćanki u programu odvikavanja.

ne lupetaj.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Dramatično upozorenje: Evropi preti napad? - Page 2 Empty Re: Dramatično upozorenje: Evropi preti napad?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum