ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blenčićka četiri puta padala godinu a studirala 18 godina.

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Blenčićka četiri puta padala godinu a studirala 18 godina.  - Page 2 Empty Re: Blenčićka četiri puta padala godinu a studirala 18 godina.

Post by Sora 16/2/2024, 17:25

Hoholo Mudovski wrote:Više bi volio političara u Saboru s kupljenom diplomom u Mostaru, nego nekog koji je studirao 18g.
Tu se vidi i razlika između poduzetničkog duha i čekanja na uhljebljenje u hrvatskim poslovnim okolnostima...


eto zbog čega smo na repu Evrope

sapietni sat
mrš kugo pokvarena
sotona beskičmenjačka

Sora

Posts : 23777
2014-04-29


Back to top Go down

Blenčićka četiri puta padala godinu a studirala 18 godina.  - Page 2 Empty Re: Blenčićka četiri puta padala godinu a studirala 18 godina.

Post by Joža 16/2/2024, 17:34

Sora wrote:
prckov wrote:to je ona iz partije sto kopira wokizam
ono, vidila zaba da se konj potkiva  :D

nema što i taj tvoj usrani wokizam nije ništa novo dao svijetu ni u kom pogledu
deja-vu


:rasta
truć trać bla bla
a Benčička i i nije za to da nešto novo izmišlja u nas
neka nam vrate nadu u pravnu državu niš drugo

Baba, nada je kurva kojoj je perspektiva  posljednja umrijeti.

Osim u Hrvatskoj. Tu je umrla.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Blenčićka četiri puta padala godinu a studirala 18 godina.  - Page 2 Empty Re: Blenčićka četiri puta padala godinu a studirala 18 godina.

Post by AssadNaPodmornici 16/2/2024, 19:08

debotoijusto wrote:
AssadNaPodmornici wrote:18godina završavala faks?
jel ovo neki sprd?

nitko ne mora biti neki genijalac, često genijalci su ti koji kada se dočepaju politike, upropaste države i narode, jer genijalci su često "autistični" pa ne vide ništa van tog uskog spektra, ali ovo.. 18godina studiranje. i takva bi vodila državu.

Sa druge strane pun mi je kurac Sanadera i takvih genijalaca koji imaju zapadne doktorate iz znanosti, pričaju po nekoliko jezika, i onda takvu inteligenciju koriste.. da bi služili Davosu..

realno za politiku su najbolji ljudi, onako polu-seljačine-polu primitivni ali razumni i racionalni a da nisu iskvareni i frustrirani.. poput Bulja, Trumpa i takve ekipe.. Može Grmoja..
kerum bandic... i tako to issati
da dvojica su prejake hercegovačko vlaške lopine, bolje ih dalje od kase..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Blenčićka četiri puta padala godinu a studirala 18 godina.  - Page 2 Empty Re: Blenčićka četiri puta padala godinu a studirala 18 godina.

Post by Painkiller 16/2/2024, 19:39

Sora wrote:
Painkiller wrote:Što ste zapeli za te papire, pogotovo ovi "filozofski" su potpuno nevažni.
Benčićka ima drugih problema, po meni, kao i ona skupina histeričnih žena koji je okružuju.
Mogu biti pametne koliko god žele, ali njihova pamet prestaje čim im netko iz adz-a nešto kaže, pa makar i pohvalno.
Odmah pjena na usta i mržanja.
Gospođe drage, to se da uspješno regulirati tabletama.

ti traži da te zaposle u Ministarstvu obrazovanja
da im štancas diplome za bosance i Ere iz HDZeja
plus , nađi bolju žemsku nego ove do sada koje si upoznao
Sad nevaljam ni kad branim Benčićku :-)
Samo uputim drugarsku kritiku. Imaju isti karakter kao i ti. Što god im čovjek kaže odmah pjena na usta i histerija...
Nego, vezano uz ovo "nađi bolju žemsku", ti mi djeluješ nekako vatreno usprkos svemu, a meni su godine i iskustvo proširili obzore :-)
Pa da se mi negdje nađemo.

_________________
Faster than a bullet / Terrifying scream
Enraged and full of anger / He's half man and half machine
"Painkiller" [Judas Priest]
Painkiller
Painkiller

Male
Posts : 170
2014-04-27


Back to top Go down

Blenčićka četiri puta padala godinu a studirala 18 godina.  - Page 2 Empty Re: Blenčićka četiri puta padala godinu a studirala 18 godina.

Post by catabbath 16/2/2024, 19:41

Zato hadezenjare jednostavno maturiraju i diplomiraju u jednom danu u Mostaru

_________________
Blenčićka četiri puta padala godinu a studirala 18 godina.  - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12427
2015-08-22


Back to top Go down

Blenčićka četiri puta padala godinu a studirala 18 godina.  - Page 2 Empty Re: Blenčićka četiri puta padala godinu a studirala 18 godina.

Post by Hoholo Mudovski 16/2/2024, 19:52

catabbath wrote:Zato hadezenjare jednostavno maturiraju i diplomiraju u jednom danu u Mostaru

Zar nije tako bolje? Član HDZa je poduzetniji, uglavnom nađe radno mjesto na teret proračuna i vezu za zaposliti se uz pomoć partije, roditelja ili kumova, a onda kupi diplomu za tu struku.
S druge strane dotična je živjela na grbači roditelja, svirajući kurcu čekajući da završi i nađe posao, opet na teret poreznih obveznika...
Ono ima za i protiv, ali HDZ vulgaris mi se pare mnogo poduzetniji.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5254
2023-08-31


Back to top Go down

Blenčićka četiri puta padala godinu a studirala 18 godina.  - Page 2 Empty Re: Blenčićka četiri puta padala godinu a studirala 18 godina.

Post by veber 16/2/2024, 20:00

AssadNaPodmornici wrote:18godina završavala faks?
jel ovo neki sprd?

nitko ne mora biti neki genijalac, često genijalci su ti koji kada se dočepaju politike, upropaste države i narode, jer genijalci su često "autistični" pa ne vide ništa van tog uskog spektra, ali ovo.. 18godina studiranje. i takva bi vodila državu.

Sa druge strane pun mi je kurac Sanadera i takvih genijalaca koji imaju zapadne doktorate iz znanosti, pričaju po nekoliko jezika, i onda takvu inteligenciju koriste.. da bi služili Davosu..

realno za politiku su najbolji ljudi, onako polu-seljačine-polu primitivni ali razumni i racionalni a da nisu iskvareni i frustrirani.. poput Bulja, Trumpa i takve ekipe.. Može Grmoja..
ženska mi je totalno antipatična, nemrem ju čut.
s druge strane da nije bilo korone ja nikada na bi završio FSB i postao ing.
u pedesetima.
branio sam rad da nisam imao mentora.
jebga

tako da nemojmo odmah hitat kamenje.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Blenčićka četiri puta padala godinu a studirala 18 godina.  - Page 2 Empty Re: Blenčićka četiri puta padala godinu a studirala 18 godina.

Post by veber 16/2/2024, 20:05

a, ak bu mi se dalo, bum upisal filozofski, gablal ih da se ne jebem i krenuo na magisterij.
da je Tiberije u biti prvi Car, a ne August Oktavijan, Cezarov pranećak.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Blenčićka četiri puta padala godinu a studirala 18 godina.  - Page 2 Empty Re: Blenčićka četiri puta padala godinu a studirala 18 godina.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum