ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grlić Radman odgovorio Vučiću:'I što sad? I mene su spaljivali kao krnju.To je karneval i takav običaj.'

Go down

Grlić Radman odgovorio Vučiću:'I što sad? I mene su spaljivali kao krnju.To je karneval i takav običaj.'  Empty Grlić Radman odgovorio Vučiću:'I što sad? I mene su spaljivali kao krnju.To je karneval i takav običaj.'

Post by vuksadinare 15/2/2024, 14:29

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/grlic-radman-odgovorio-vucicu-rekao-je-puno-stvari-koje-nisu-u-redu-pa-i-mene-su-spaljivali-kao-krnju-to-je-obicaj-15428408
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

Grlić Radman odgovorio Vučiću:'I što sad? I mene su spaljivali kao krnju.To je karneval i takav običaj.'  Empty Re: Grlić Radman odgovorio Vučiću:'I što sad? I mene su spaljivali kao krnju.To je karneval i takav običaj.'

Post by vuksadinare 15/2/2024, 14:31

Ajd konacno i jedna pametna od njega.. ko da Adem Vuchiqi i ekipa znaju sto je karneval.. oni mislili to prosvjed protiv njega i srbije pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Grlić Radman odgovorio Vučiću:'I što sad? I mene su spaljivali kao krnju.To je karneval i takav običaj.'  Empty Re: Grlić Radman odgovorio Vučiću:'I što sad? I mene su spaljivali kao krnju.To je karneval i takav običaj.'

Post by RayMabus 15/2/2024, 14:31

Srbija je kljuse kojoj su ispale oči od muke a koju jaše Aca vojvoda a na podvodcu ih sve vodi mali Putin.


Enlarge this imageClick to see fullsize
Grlić Radman odgovorio Vučiću:'I što sad? I mene su spaljivali kao krnju.To je karneval i takav običaj.'  8bff621e7574e0f0bbd5

I onda smo to sve spalili.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Grlić Radman odgovorio Vučiću:'I što sad? I mene su spaljivali kao krnju.To je karneval i takav običaj.'  Empty Re: Grlić Radman odgovorio Vučiću:'I što sad? I mene su spaljivali kao krnju.To je karneval i takav običaj.'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum