ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grlić Radman: Turković u islamske zemlje ide po oružje

Go down

Grlić Radman: Turković u islamske zemlje ide po oružje Empty Grlić Radman: Turković u islamske zemlje ide po oružje

Post by RayMabus 26/10/2022, 17:28

Ministar vanjskih poslova Hrvatske Gordan Grlić Radman obratio se danas Hrvatskom narodnom saboru gdje je govorio o položaju hrvatskog naroda u BiH te ulozi visokog predstavnika Christiana Schmidta.
Grlić Radman: Turković u islamske zemlje ide po oružje B_221026134

"Imamo s čime hvaliti, ali govoriti znate o prosperitetnoj BiH. U tome je i rješenje, ali zašto je dolje visoki predstavnik. Pa jer je to država sa demokratskim defiticom. Hrvati su stiješnjeni između srpskog separatizma i bošnjačkog unitarizma. Pa njima dolje nije lako, sjetite se onih huškačkih prosvjeda. Prijeti im se ratom, prebrojavanjem. Ministrica vanjskih poslova ide u islamske zemlje tražiti oružje", kazao je Grlić Radman.

Grlić Radman: U BiH smo napravili nešto kolosalno, a Turković u islamske zemlje ide po oružje
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Grlić Radman: Turković u islamske zemlje ide po oružje Empty Re: Grlić Radman: Turković u islamske zemlje ide po oružje

Post by RayMabus 26/10/2022, 18:36

"Apsolutno je neshvatljivo da šef diplomatije jedne države članice EU i NATO izjavi ovako opasnu neistinu! Potpuno je jasno da u BiH ne može ući niti iz nje može izaći niti jedan metak, a da saglasnost ne daju nadležne institucije u kojima su predstavnici svih konstitutivnih naroda i ostalih. To govori da se radi o zlonamjernoj izrečenoj neistini i zlonamjernom pokušaju diskreditacije ne mene lično, nego jednog cijelog naroda i države", rekla je Turković.

Ona je dodala da se radi o potvorama i dezinformacijama koje u maniru proruskih proxy politika - destabiliziraju region.

Turković o opasnoj izjavi hrvatskog šefa diplomatije: U maniru proruskih proxy politika

Šta želite da napravim ? Treba mi da poskidam zapadnu žgadiju koja podržava Komšića i zato vidite da je netko il nešto uletio kad su oni mislili ekonomski odma ga uništit i da na brzinu tako osvoje Rusiju. Mislim ga držat još neko vrijeme al daleko od toga da ga na bojnom polju neću gaziti štaviše baš suprotno jer šta više tu gubi dupe mu je ugroženo i sve je oštriji prema Komšičevcima. Generalno smatrajte da mi treba da poskidam Komšićevce a posli može i niz vodu. Pusti vodu neka govna odu nakon šta obavi ono šta je meni bitno.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Grlić Radman: Turković u islamske zemlje ide po oružje Empty Re: Grlić Radman: Turković u islamske zemlje ide po oružje

Post by vuksadinare 26/10/2022, 19:58

...pa nabavi i ti.za hrvate u bh-a a ne samo privati i kukati i vekati da ti drugi pomogne ili padne sa neba..izdvoji 200 milijuna eura i kupi im oruzje i maoruzaj ih makar tajno
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Post by vuksadinare 26/10/2022, 19:59

eh kad ne bi bila zmija u dzepu :)
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Post by mentalitet 26/10/2022, 20:04

vuksadinare wrote:eh kad ne bi bila zmija u dzepu :)

Pa mentalitet vas takozvanih velikih hrvata,za Ukrajinu ima ali za njih nema,pa ti vidi tko je tu pichkica i briselska kujica.

FJODOR MIHAJLOVICH DOSTOJEVSKI
mentalitet
mentalitet

2020-07-05

Back to top Go down

Post by vuksadinare 26/10/2022, 20:52

...inace ovo bas ne vjerujem jer doista tamo bez znanja amera,brisela pa i rusa ne moze nesto proci bez radara...za takvu optuzbu trebas imati cvrsti dokaz..ne znam sto je to trebalo grlicu radmanu..bijes..osjecaj nemoci pa nesto bubni..uvrijedi..
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Post by Ringo10 26/10/2022, 22:37

A šta su oni to kolosalno napravili
Ringo10
Ringo10

2015-09-24

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics