ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gotov je!

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

gotov je! - Page 4 Empty Re: gotov je!

Post by vuksadinare Thu 8 Feb - 16:44

... Problem covjeka je sto je otvoren i iskren a to bas ovdje nije na cijeni.. ljevica bi bila sretna da se vrati mladen bajic ili neki bezlični lik njima po volji i koji nece spominjati rijec lustracija i ne baviti se previse istragama ratnih zlocina po mogu nositi tepati dodik u i severini

vuksadinare

Posts : 99208
2015-09-08


Back to top Go down

gotov je! - Page 4 Empty Re: gotov je!

Post by sitting_bull Thu 8 Feb - 22:02

vuksadinare wrote:
zaboravio si most oni su sa njima dva puta koalirali a poslovica veli treća sreća
ako anemičar ostane na čelu hdz-a, nema šanse.

bez anemičara hdz će se sam eliminirati, jer ovi anemičarevi jazavci, klimoglavci i unutarnji i vanjski hemeroidi nemaju kapacitet za sistemske muljaže - to je ekipa poslušnih izvršitelja i koja je nivo profesionalnih ubojica naspram kuma mafije.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

gotov je! - Page 4 Empty Re: gotov je!

Post by darth_vader Fri 9 Feb - 6:00

vuksadinare wrote:
sitting_bull wrote:
Koba wrote:
Stranacki plemenski glasaci glasovat ce za liste svojih poglavica pa makar im se poglavica posrao u usta, i njima i cijeloj Hrvatskoj.
Jedino oni neodlucni mogu napraviti nekakav pomak, ali oni sve vise gube interes jer vide kakva smo balkanska vukojebina i mocvara postali.
točno.

jedino što se struktura ovih 53,1% neodlučnih mijenja zbog negativne atmosfere koju je anemičar isprovocirao promjenom zakona o indeksaciji plaća pa je uzburkao ustajalu baru neodlučnih i isprovocirao sindikate na proteste i najavu štrajkova.

u ustalasanoj atmosferi će se mnogi letargični i politički anestezirani ipak pokrenuti, a obzirom da je riječ o više od polovice izbornog tijela dovoljno je da se tek svaki peti pomakne pa da to bude velika promjena u odnosu snaga.

anemičarev je problem što on neprestano čeka bolje vrijeme za datum izbora, a istovrenmeno sam kvari to vrijeme koje više ne radi za njega.

kako god, anemičar više nema za sebe dobar termin, a odlaganje za jesen je ogroman rizik obzirom na recesiju u njemačkoj i upitne rezultate turističke sezone.

vlastita ga je pamet prebacila i sad se koprca.

gotov je.
zaboravio si most oni su sa njima dva puta koalirali a poslovica veli treća sreća

Nitko nikada nikog u politici nije izjebao kao anemični Most...ispali su potpuni politički analfabeti. A debili su mogli od Karamarka raditi štogod su htjeli. Eto im sad što su dobili svojim...hm... principima. I svi mi. A vi iz Domovinskog ste čisti trojanac, pitanje je trenutka kad se vraćate u matično jato. Politika u Hrvata je odavno mrtva.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

gotov je! - Page 4 Empty Re: gotov je!

Post by sitting_bull Fri 9 Feb - 10:49

darth_vader wrote:
Nitko nikada nikog u politici nije izjebao kao anemični Most...ispali su potpuni politički analfabeti. A debili su mogli od Karamarka raditi štogod su htjeli. Eto im sad što su dobili svojim...hm... principima. I svi mi. A vi iz Domovinskog ste čisti trojanac, pitanje je trenutka kad se vraćate u matično jato. Politika u Hrvata je odavno mrtva.
fina opservacija političke povijesti i sadašnjosti.

most je imao rijetku šansu da političku scenu u hrvatskoj usmjeri u dobrom smjeru za hrvatsku, ali je zbog vlastitog neznanja i neiskustva te zbog poslušnosti kaptolu propustio tu šansu.

kaptol je s anemičarem dobio što je htio - mogućnost da rade što hoće i da ih nitko ne dira - ne mareći uopće za interese građana.
no, ni oni ne vjeruju baš skroz anemičaru pa su instalirali spvače preko domovinskog pokreta i marijane petir, a kao neki benigni glas savjesti koji udara po svima imaju karolinu krišto-vidović.
domovinski pokret sad ima ulogu mosta od prije osam godina i dijelom vrdoljakovog hns-a i sve njihove priče o tome kako neće s hdz-om su samo pokušaj da okupe ekstremni dio hdz-a i da onda "vrate dite materi". čisto obmanjivanje birača jer je odavno jasno kako je glas za domovinski pokret zapravo glas za hdz.

naravno, ako anemičar opstane u hdz-u, nakon izbora slijedi opet pokušaj masovne kupovine manjinaca i eventualno slobodnih (nikako nezavisnih) strijelaca koji će možda osvojiti poneki mandat (izuzev jelića).

most je u kurcu jer ga praktično nitko ne vidi kao partnera, premda centar i ljevica računaju na njegovu podršku ako dobiju mandat za sastavljanje vlade.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

gotov je! - Page 4 Empty Re: gotov je!

Post by niels Fri 9 Feb - 17:12

sitting_bull wrote:
darth_vader wrote:
Nitko nikada nikog u politici nije izjebao kao anemični Most...ispali su potpuni politički analfabeti. A debili su mogli od Karamarka raditi štogod su htjeli. Eto im sad što su dobili svojim...hm... principima. I svi mi. A vi iz Domovinskog ste čisti trojanac, pitanje je trenutka kad se vraćate u matično jato. Politika u Hrvata je odavno mrtva.
fina opservacija političke povijesti i sadašnjosti.

most je imao rijetku šansu da političku scenu u hrvatskoj usmjeri u dobrom smjeru za hrvatsku, ali je zbog vlastitog neznanja i neiskustva te zbog poslušnosti kaptolu propustio tu šansu.

kaptol je s anemičarem dobio što je htio - mogućnost da rade što hoće i da ih nitko ne dira - ne mareći uopće za interese građana.
no, ni oni ne vjeruju baš skroz anemičaru pa su instalirali spvače preko domovinskog pokreta i marijane petir, a kao neki benigni glas savjesti koji udara po svima imaju karolinu krišto-vidović.
domovinski pokret sad ima ulogu mosta od prije osam godina i dijelom vrdoljakovog hns-a i sve njihove priče o tome kako neće s hdz-om su samo pokušaj da okupe ekstremni dio hdz-a i da onda "vrate dite materi". čisto obmanjivanje birača jer je odavno jasno kako je glas za domovinski pokret zapravo glas za hdz.

naravno, ako anemičar opstane u hdz-u, nakon izbora slijedi opet pokušaj masovne kupovine manjinaca i eventualno slobodnih (nikako nezavisnih) strijelaca koji će možda osvojiti poneki mandat (izuzev jelića).

most je u kurcu jer ga praktično nitko ne vidi kao partnera, premda centar i ljevica računaju na njegovu podršku ako dobiju mandat za sastavljanje vlade.

Ama poštovani kolega, vi ste ovdje stavili nekoliko upisa, i svi bi bili točni - da smo u normalnoj zemlji.

HDZ će koalirati s APIS-om, vani će ispričat da inače Ruje buju ukrali za svoje igrače i spavače...blabla, hibridni rat, destabiliziranje demokracije i tak.

Nisu ukrali 1990 (nisu ni mogli), ali su svakako uljepšali rezultate 1992 i 1995 (zapravo, prva malo žešća krađa). Onda su 1997. ponizili Gotovca. 2000 nisu smjeli krasti jer ih je cijeli svijet gledao, a 2003 opet nisu mogli.

Ali su zato ukrali kao “promijenili rezultat kompletno” 2007. 100%, 1/1, pokrali.

2011 opet su svi gledali na Hrvatsku, bili smo pred potpisivanjem pristupnih ugovora.

2015 jest nešto bilo, ali tko je koga tu oderao, ne znam.

2016 i 2020 HDZ je izbore naprosto ukrao, a ukrasti će ih i ove godine. I Sanader se crveni u reštu na Plenkija i ovakav HDZ.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Joža likes this post

Back to top Go down

gotov je! - Page 4 Empty Re: gotov je!

Post by niels Fri 9 Feb - 17:16

I zato ne idem na izbore, referendume, vijeća i ostale gluposti. Dogovoreno unaprijed i kupljeno, ako ne i oteto, kako u bivšoj tako i u sadašnjoj državi.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

gotov je! - Page 4 Empty Re: gotov je!

Post by sitting_bull Fri 9 Feb - 20:25

niels wrote:I zato ne idem na izbore, referendume, vijeća i ostale gluposti. Dogovoreno unaprijed i kupljeno, ako ne i oteto, kako u bivšoj tako i u sadašnjoj državi.
poštovani kolega, apis i ostali alati za varanje daju rezultate samo kad je mala izlaznost kao na prošlim izborima.

uz izlaznost veću od 60& ne pomaže ni apis ni kupljeni članovi izbornih komisija - jednostavno je potrebno pokrasti polovicu glasova što je praktično teško izvedivo jer je onda i koža tih članova izbornih komisija na bubnju, pogotovo u manjim sredinama gdje se svi znaju, a i vidljivo je svima koji promatraju.

vaše je pravo ne izaći na izbore, ali time zapravo držite štangu anemičaru i hdz-u i pomažete da ostane status quo.
možda je vama obzirom na godine svejedno što će biti sutra pa to služi kao opravdanje za pasivnost koju birate.

meni je draže u  okviru osobnih mogućnosti pružiti otpor i znati da sam učinio što sam mogao.

bez želje da vam dociram još jednom stavljam citat iz uvodnog upisa na temi:

“Onaj ko pasivno prihvaća zlo je jednako uključen u njega kao i onaj koji pomaže da se počini.” – Martin Luther King Jr.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

gotov je! - Page 4 Empty Re: gotov je!

Post by vuksadinare Fri 9 Feb - 20:34

darth_vader wrote:
vuksadinare wrote:
sitting_bull wrote:
Koba wrote:
Stranacki plemenski glasaci glasovat ce za liste svojih poglavica pa makar im se poglavica posrao u usta, i njima i cijeloj Hrvatskoj.
Jedino oni neodlucni mogu napraviti nekakav pomak, ali oni sve vise gube interes jer vide kakva smo balkanska vukojebina i mocvara postali.
točno.

jedino što se struktura ovih 53,1% neodlučnih mijenja zbog negativne atmosfere koju je anemičar isprovocirao promjenom zakona o indeksaciji plaća pa je uzburkao ustajalu baru neodlučnih i isprovocirao sindikate na proteste i najavu štrajkova.

u ustalasanoj atmosferi će se mnogi letargični i politički anestezirani ipak pokrenuti, a obzirom da je riječ o više od polovice izbornog tijela dovoljno je da se tek svaki peti pomakne pa da to bude velika promjena u odnosu snaga.

anemičarev je problem što on neprestano čeka bolje vrijeme za datum izbora, a istovrenmeno sam kvari to vrijeme koje više ne radi za njega.

kako god, anemičar više nema za sebe dobar termin, a odlaganje za jesen je ogroman rizik obzirom na recesiju u njemačkoj i upitne rezultate turističke sezone.

vlastita ga je pamet prebacila i sad se koprca.

gotov je.
zaboravio si most oni su sa njima dva puta koalirali a poslovica veli treća sreća

Nitko nikada nikog u politici nije izjebao kao anemični Most...ispali su potpuni politički analfabeti. A debili su mogli od Karamarka raditi štogod su htjeli. Eto im sad što su dobili svojim...hm... principima. I svi mi. A vi iz Domovinskog ste čisti trojanac, pitanje je trenutka kad se vraćate u matično jato. Politika u Hrvata je odavno mrtva.
nista od toga dok je pupovac partner.. cisto i jasno... pa mi nismo u koaliciji sa hdzom ni na lokalnoj razini dok su most i suverenisti u koaliciji sa hdzom u Vukovarsko srijemskoj zupaniji
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99208
2015-09-08


Back to top Go down

gotov je! - Page 4 Empty Re: gotov je!

Post by dijagram Fri 9 Feb - 22:56

sitting_bull wrote:
niels wrote:I zato ne idem na izbore, referendume, vijeća i ostale gluposti. Dogovoreno unaprijed i kupljeno, ako ne i oteto, kako u bivšoj tako i u sadašnjoj državi.
poštovani kolega, apis i ostali alati za varanje daju rezultate samo kad je mala izlaznost kao na prošlim izborima.

uz izlaznost veću od 60& ne pomaže ni apis ni kupljeni članovi izbornih komisija - jednostavno je potrebno pokrasti polovicu glasova što je praktično teško izvedivo jer je onda i koža tih članova izbornih komisija na bubnju, pogotovo u manjim sredinama gdje se svi znaju, a i vidljivo je svima koji promatraju.

vaše je pravo ne izaći na izbore, ali time zapravo držite štangu anemičaru i hdz-u i pomažete da ostane status quo.
možda je vama obzirom na godine svejedno što će biti sutra pa to služi kao opravdanje za pasivnost koju birate.

meni je draže u  okviru osobnih mogućnosti pružiti otpor i znati da sam učinio što sam mogao.

bez želje da vam dociram još jednom stavljam citat iz uvodnog upisa na temi:

“Onaj ko pasivno prihvaća zlo je jednako uključen u njega kao i onaj koji pomaže da se počini.” – Martin Luther King Jr.

Tocno, ne moze se ukrasti bas sve i uvijek.
Znatna nadmoc se ne moze tek tako ukrasti.
Takodjer izlaznost, treba izaci i uvijek ljudima kazem izadjite, birajte, pogrijesite, ucite na gresdkama, sve je bolje nego ne izaci.
Osobno sam za obavezno glasanje uz kaznu, neke drzave imaju takve zakone, australija itd.
Bas bih volio vidjeti kako to ustvari cijeli narod dise i neka svi snose svoj mali dio odgovornosti za izabrane.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


darth_vader likes this post

Back to top Go down

gotov je! - Page 4 Empty Re: gotov je!

Post by darth_vader Sat 10 Feb - 2:52

Mislija sam glasovati za Vanđelića, ali baš ću Kati s šmajserom dat' glas...suvislija je od cile jebene oporbe, a sve što miriše na potencijalne žetončiće, nek' mi se radije ruka osuši ako ikad zaokružim...jednom me prevesla Škoro, ali nema šanse više za "domoljube". Jedino ako uskrsne Sanader.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Hoholo Mudovski likes this post

Back to top Go down

gotov je! - Page 4 Empty Re: gotov je!

Post by niels Sat 10 Feb - 9:42

sitting_bull wrote:
niels wrote:I zato ne idem na izbore, referendume, vijeća i ostale gluposti. Dogovoreno unaprijed i kupljeno, ako ne i oteto, kako u bivšoj tako i u sadašnjoj državi.
poštovani kolega, apis i ostali alati za varanje daju rezultate samo kad je mala izlaznost kao na prošlim izborima.

uz izlaznost veću od 60& ne pomaže ni apis ni kupljeni članovi izbornih komisija - jednostavno je potrebno pokrasti polovicu glasova što je praktično teško izvedivo jer je onda i koža tih članova izbornih komisija na bubnju, pogotovo u manjim sredinama gdje se svi znaju, a i vidljivo je svima koji promatraju.

vaše je pravo ne izaći na izbore, ali time zapravo držite štangu anemičaru i hdz-u i pomažete da ostane status quo.
možda je vama obzirom na godine svejedno što će biti sutra pa to služi kao opravdanje za pasivnost koju birate.

meni je draže u  okviru osobnih mogućnosti pružiti otpor i znati da sam učinio što sam mogao.

bez želje da vam dociram još jednom stavljam citat iz uvodnog upisa na temi:

“Onaj ko pasivno prihvaća zlo je jednako uključen u njega kao i onaj koji pomaže da se počini.” – Martin Luther King Jr.

Svakako, svatko ima pravo na svoje rezoniranje.

Međutim, APIS je novi moment u ovome, Vlada ga je kupila tiho, u dva koraka.

Naime, Hrvatska je zemlja koja povijesno ima dosta stanovnika koji imaju prebivalište u nekom selu, ali su zapravo u gradu, Irskoj, Njemačkoj, ili su mrtvi ili nisu odjavljeni, itd. i ima ih dosta. Ako npr. birač glasuje u Njemačkoj, a ima registrirano prebivalište u Hrvatskoj njegov glas iz konzulata u Munchenu se ne pripisuje  u XI. izbornoj jedinici, već u izbornoj jedinici njegovog prebivališta. Ima nažalost i puno mrtvih, a neprijavljenih birača. Zemlja smo s ispod 3.8 milijuna stanovnika, a 4.2 milijuna birača. Prva brojka opada, a druga raste.

Uzmimo da vani ima oko 300.000 glasova za koji banda zna da ne mogu izaći na izbore, a u zemlji još 400.000 koji imaju prebivalište u jednoj izbornoj jedinici, a boravište u drugoj. Uzmimo da ima oko 200.000 mrtvih koji se vode kao živi jer obitelj tiho ubire njihovu mirovinu već godinama.

Već sada HDZ ima mogućih 900.000 glasova pod ključem, jer tko to aplikativno prati i dokumentira kao rezultat? Serveri APIS-a. Kad tome pridodate da ima zbilja, u stvarnosti, oko 500.000 bijednika koji će uistinu izaći na izbore i dati svoj glas adezeju, dobijete oko mogući bazen od 1.4 milijuna glasova, koji biračka mjesta po prirodi stvari neće registrirati, čak i bez poništavanja glasova oporbi.

U zemlji živi 3.8 milijuna stanovnika, hajmo reći da ih 3.5 ima pravo glasa. Već sam naveo - 500.000 će ih glasovati za voljenu zločinačku.

Ostaje 3 milijun birača, koji moraju u startu tući preko 1.4 milijuna glasova u APIS-ovom okruženju, što znači da mora preko 1.5 milijuna birača izaći i glasovati ne samo protiv HDZ-a, nego ciljano za stranku koja će ući u Sabor, neće dati žetončiće HDZ-u. U praksi, to su SDP, Možemo i MOST.

Uz to što može pridodavati, APIS može i brisati glasove za oporbu - ako ustreba.

Tako će se krasti od sada, prije se kralo drukčije, princip je isti.

HDZ-u treba u prvih 10 izbornih jedinica 60-65 mandata. U stvarnosti, oni ni u ludilu ne mogu skupiti toliko. Ovako, skupiti će ih bez problema. Unaprijed dogovoreni žetončići i predstavnici nacionalnih manjina ulaze, pa će nam Veliki Anemični Poglavica u izbornoj noći objaviti kako ima većinu u novom sazivu Sabora.

Ja itekako brinem što će biti s Hrvatskom i gdje će mi to praunuci živjeti, a u toj farsi neću sudjelovati.

Takvu krimogenu bandu se ne obara s vlasti na biralištima glasovima, nego na ulici, stup i štrik.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

gotov je! - Page 4 Empty Re: gotov je!

Post by niels Sat 10 Feb - 9:50

dijagram wrote:
sitting_bull wrote:
niels wrote:I zato ne idem na izbore, referendume, vijeća i ostale gluposti. Dogovoreno unaprijed i kupljeno, ako ne i oteto, kako u bivšoj tako i u sadašnjoj državi.
poštovani kolega, apis i ostali alati za varanje daju rezultate samo kad je mala izlaznost kao na prošlim izborima.

uz izlaznost veću od 60& ne pomaže ni apis ni kupljeni članovi izbornih komisija - jednostavno je potrebno pokrasti polovicu glasova što je praktično teško izvedivo jer je onda i koža tih članova izbornih komisija na bubnju, pogotovo u manjim sredinama gdje se svi znaju, a i vidljivo je svima koji promatraju.

vaše je pravo ne izaći na izbore, ali time zapravo držite štangu anemičaru i hdz-u i pomažete da ostane status quo.
možda je vama obzirom na godine svejedno što će biti sutra pa to služi kao opravdanje za pasivnost koju birate.

meni je draže u  okviru osobnih mogućnosti pružiti otpor i znati da sam učinio što sam mogao.

bez želje da vam dociram još jednom stavljam citat iz uvodnog upisa na temi:

“Onaj ko pasivno prihvaća zlo je jednako uključen u njega kao i onaj koji pomaže da se počini.” – Martin Luther King Jr.

Tocno, ne moze se ukrasti bas sve i uvijek.
Znatna nadmoc se ne moze tek tako ukrasti.
Takodjer izlaznost, treba izaci i uvijek ljudima kazem izadjite, birajte, pogrijesite, ucite na gresdkama, sve je bolje nego ne izaci.
Osobno sam za obavezno  glasanje uz kaznu, neke drzave imaju takve zakone, australija itd.
Bas bih volio vidjeti kako to ustvari cijeli narod dise i neka svi snose svoj mali dio odgovornosti za izabrane.

Osobno sam protiv davanja legitimiteta toj krađi.

Dok se birački spiskovi ne srede na 3.5 milijuna birača s 3.5 milijuna prebivališta, dok se ne ukinu manjinci, i dok parlamentarna stranka, obaviješću Saboru u slučaju prebjega, ne bude mogla maknuti žetončića sa novim čovjekom s liste, to nisu izbori, to je držanje lotre lopovima.

Alternativa je ulica, da riješimo tu bandu jednom za svagda, a na ulicu bi itekako rado izašao. Itekako.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

darth_vader and Hoholo Mudovski like this post

Back to top Go down

gotov je! - Page 4 Empty Re: gotov je!

Post by sitting_bull Sat 10 Feb - 13:01

niels wrote:
Svakako, svatko ima pravo na svoje rezoniranje.

Međutim, APIS je novi moment u ovome, Vlada ga je kupila tiho, u dva koraka.

Naime, Hrvatska je zemlja koja povijesno ima dosta stanovnika koji imaju prebivalište u nekom selu, ali su zapravo u gradu, Irskoj, Njemačkoj, ili su mrtvi ili nisu odjavljeni, itd. i ima ih dosta. Ako npr. birač glasuje u Njemačkoj, a ima registrirano prebivalište u Hrvatskoj njegov glas iz konzulata u Munchenu se ne pripisuje  u XI. izbornoj jedinici, već u izbornoj jedinici njegovog prebivališta. Ima nažalost i puno mrtvih, a neprijavljenih birača. Zemlja smo s ispod 3.8 milijuna stanovnika, a 4.2 milijuna birača. Prva brojka opada, a druga raste.

Uzmimo da vani ima oko 300.000 glasova za koji banda zna da ne mogu izaći na izbore, a u zemlji još 400.000 koji imaju prebivalište u jednoj izbornoj jedinici, a boravište u drugoj. Uzmimo da ima oko 200.000 mrtvih koji se vode kao živi jer obitelj tiho ubire njihovu mirovinu već godinama.

Već sada HDZ ima mogućih 900.000 glasova pod ključem, jer tko to aplikativno prati i dokumentira kao rezultat? Serveri APIS-a. Kad tome pridodate da ima zbilja, u stvarnosti, oko 500.000 bijednika koji će uistinu izaći na izbore i dati svoj glas adezeju, dobijete oko mogući bazen od 1.4 milijuna glasova, koji biračka mjesta po prirodi stvari neće registrirati, čak i bez poništavanja glasova oporbi.

U zemlji živi 3.8 milijuna stanovnika, hajmo reći da ih 3.5 ima pravo glasa. Već sam naveo - 500.000 će ih glasovati za voljenu zločinačku.

Ostaje 3 milijun birača, koji moraju u startu tući preko 1.4 milijuna glasova u APIS-ovom okruženju, što znači da mora preko 1.5 milijuna birača izaći i glasovati ne samo protiv HDZ-a, nego ciljano za stranku koja će ući u Sabor, neće dati žetončiće HDZ-u. U praksi, to su SDP, Možemo i MOST.

Uz to što može pridodavati, APIS može i brisati glasove za oporbu - ako ustreba.

Tako će se krasti od sada, prije se kralo drukčije, princip je isti.

HDZ-u treba u prvih 10 izbornih jedinica 60-65 mandata. U stvarnosti, oni ni u ludilu ne mogu skupiti toliko. Ovako, skupiti će ih bez problema. Unaprijed dogovoreni žetončići i predstavnici nacionalnih manjina ulaze, pa će nam Veliki Anemični Poglavica u izbornoj noći objaviti kako ima većinu u novom sazivu Sabora.

Ja itekako brinem što će biti s Hrvatskom i gdje će mi to praunuci živjeti, a u toj farsi neću sudjelovati.

Takvu krimogenu bandu se ne obara s vlasti na biralištima glasovima, nego na ulici, stup i štrik.
ne slažem se s ovim vašim viđenjem vjerojatne i moguće prevare, kolega.

naime, izbore prate i mediji i ekipe za monitoring koje vizualno prate biračka mjesta.

mogućnost varanja je drastično manja, nego što ste vi opisali i po mojoj procijeni teško da može preći broj od 100.000 glasova, čak i da se brutalno krade.
statistika izlaska postoji i vidljivo je koliko je hdz u ovom tisućljeću dobivao na izborima, a brojke su sljedeće:

izbori 2000.
Izlaznost2,947.86172,85
Broj birača4,046.488100,00
Izvor: www.hidra.hr,Državno izborno povjerenstvo Republike Hrvatske[2]
    (HDZ)      784.192      26,88   

izbori 2003.
zlaznost2.520.00861,65
Broj birača4.087.553100,00
Izvor: Državno izborno povjerenstvo Republike 
   HDZ      840.692      33,91   


izbori 2007
zlaznost2.519.65059,50
Broj birača4.227.290100,00
Izvor: Državno izborno povjerenstvo Republike 
   HDZ      907.724      36,60   


izbori 2011.
zlaznost2.394.63856,29
Broj birača4.254.121100,00
Izvor: Državno izborno povjerenstvo Republike 
  HDZ - HGS - DC     563.215      23,93   


izbori 2015.
zlaznost2.265.29063.06
Broj birača3.592.341100,00
Izvor: Državno izborno povjerenstvo Republike 
Domoljubna koalicija (HDZ)  771.070  34,64 


izbori 2016.
zlaznost1.940.50254,62
Broj birača3.552.502100,00
Izvor: Državno izborno povjerenstvo Republike 
    HDZ     695.804    36,56  


izbori 2020.
Izlaznost1.705.62046,90−5,69
Broj birača3.677.904100,00
Izvor: Državno izborno povjerenstvo Republike Hrvatske[6]
     HDZ      621.008    37,26  

razvidno je kako nakon popisa stanovnika i ažuriranja liste birača 2011. godine hdz sam nikada nije osvojio više od 700.000 glasova.

tih 700.000 je maksimalan broj do kojeg apis može krasti tako da vaša brojka od 1.400.000 glasova nije realna.

iz tog razloga je bitna izlaznost, jer što je izlaznost veća tih 700.000 je sve manje mandata za hdz.
u odnosu na izbore 2020. to znači kako se tek teškom krađom može ukrasti cca 80.000 glasova i čak i toj situaciji hdz neće skupa s kupljenim manjincima skupiti 76 mandata.
važno je pri tome da domovinski pokret kao potencijalni i vjerojatni partner hdz-a cilja na iste birače kao i hdz pa se tu može govoriti praktično o istom biračkom tijelu.

obzirom na vaše godine razumljive su mi vaše metode kojima bi eliminirali bandu s političke scene, ali i sami znate kako je to u hrvatskoj nemoguće pa je jedino oružje kojim se banda može poraziti upravo glas na izborima.
dakle, imate alat kojim i vi možete sudjelovati u rušenju bande, a hoćete li ga koristiti, ili ići bandi na ruku ovisi o vama.
ne kažem kako će rušenje 100% uspjeti, ali vrijedi pokušati.
ako ne kupiš srećku nikada nećeš dobiti.
što više kupljenih srećaka veća šansa.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

gotov je! - Page 4 Empty Re: gotov je!

Post by vuksadinare Sat 10 Feb - 16:07

Izgleda da ljevicarski mediji ipak priznaju da im kod turudica ne smeta samo druzenja sa mamicem i dopisivanje sa rimac vec i radikalniji desnicarski stavovi turudica... a tu smo maco.. a kad su harali ljevicarski tuzitelji poput bajica nikom nista
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99208
2015-09-08


Back to top Go down

gotov je! - Page 4 Empty Re: gotov je!

Post by niels Sat 10 Feb - 22:14

sitting_bull wrote:
niels wrote:
Svakako, svatko ima pravo na svoje rezoniranje.

Međutim, APIS je novi moment u ovome, Vlada ga je kupila tiho, u dva koraka.

Naime, Hrvatska je zemlja koja povijesno ima dosta stanovnika koji imaju prebivalište u nekom selu, ali su zapravo u gradu, Irskoj, Njemačkoj, ili su mrtvi ili nisu odjavljeni, itd. i ima ih dosta. Ako npr. birač glasuje u Njemačkoj, a ima registrirano prebivalište u Hrvatskoj njegov glas iz konzulata u Munchenu se ne pripisuje  u XI. izbornoj jedinici, već u izbornoj jedinici njegovog prebivališta. Ima nažalost i puno mrtvih, a neprijavljenih birača. Zemlja smo s ispod 3.8 milijuna stanovnika, a 4.2 milijuna birača. Prva brojka opada, a druga raste.

Uzmimo da vani ima oko 300.000 glasova za koji banda zna da ne mogu izaći na izbore, a u zemlji još 400.000 koji imaju prebivalište u jednoj izbornoj jedinici, a boravište u drugoj. Uzmimo da ima oko 200.000 mrtvih koji se vode kao živi jer obitelj tiho ubire njihovu mirovinu već godinama.

Već sada HDZ ima mogućih 900.000 glasova pod ključem, jer tko to aplikativno prati i dokumentira kao rezultat? Serveri APIS-a. Kad tome pridodate da ima zbilja, u stvarnosti, oko 500.000 bijednika koji će uistinu izaći na izbore i dati svoj glas adezeju, dobijete oko mogući bazen od 1.4 milijuna glasova, koji biračka mjesta po prirodi stvari neće registrirati, čak i bez poništavanja glasova oporbi.

U zemlji živi 3.8 milijuna stanovnika, hajmo reći da ih 3.5 ima pravo glasa. Već sam naveo - 500.000 će ih glasovati za voljenu zločinačku.

Ostaje 3 milijun birača, koji moraju u startu tući preko 1.4 milijuna glasova u APIS-ovom okruženju, što znači da mora preko 1.5 milijuna birača izaći i glasovati ne samo protiv HDZ-a, nego ciljano za stranku koja će ući u Sabor, neće dati žetončiće HDZ-u. U praksi, to su SDP, Možemo i MOST.

Uz to što može pridodavati, APIS može i brisati glasove za oporbu - ako ustreba.

Tako će se krasti od sada, prije se kralo drukčije, princip je isti.

HDZ-u treba u prvih 10 izbornih jedinica 60-65 mandata. U stvarnosti, oni ni u ludilu ne mogu skupiti toliko. Ovako, skupiti će ih bez problema. Unaprijed dogovoreni žetončići i predstavnici nacionalnih manjina ulaze, pa će nam Veliki Anemični Poglavica u izbornoj noći objaviti kako ima većinu u novom sazivu Sabora.

Ja itekako brinem što će biti s Hrvatskom i gdje će mi to praunuci živjeti, a u toj farsi neću sudjelovati.

Takvu krimogenu bandu se ne obara s vlasti na biralištima glasovima, nego na ulici, stup i štrik.
ne slažem se s ovim vašim viđenjem vjerojatne i moguće prevare, kolega.

naime, izbore prate i mediji i ekipe za monitoring koje vizualno prate biračka mjesta.

mogućnost varanja je drastično manja, nego što ste vi opisali i po mojoj procijeni teško da može preći broj od 100.000 glasova, čak i da se brutalno krade.
statistika izlaska postoji i vidljivo je koliko je hdz u ovom tisućljeću dobivao na izborima, a brojke su sljedeće:

izbori 2000.






Izlaznost2,947.86172,85
Broj birača4,046.488100,00
Izvor: www.hidra.hr,Državno izborno povjerenstvo Republike Hrvatske[2]


    (HDZ)      784.192      26,88   

izbori 2003.






zlaznost2.520.00861,65
Broj birača4.087.553100,00
Izvor: Državno izborno povjerenstvo Republike 


   HDZ      840.692      33,91   


izbori 2007






zlaznost2.519.65059,50
Broj birača4.227.290100,00
Izvor: Državno izborno povjerenstvo Republike 


   HDZ      907.724      36,60   


izbori 2011.






zlaznost2.394.63856,29
Broj birača4.254.121100,00
Izvor: Državno izborno povjerenstvo Republike 


  HDZ - HGS - DC     563.215      23,93   


izbori 2015.






zlaznost2.265.29063.06
Broj birača3.592.341100,00
Izvor: Državno izborno povjerenstvo Republike 


Domoljubna koalicija (HDZ)  771.070  34,64 


izbori 2016.






zlaznost1.940.50254,62
Broj birača3.552.502100,00
Izvor: Državno izborno povjerenstvo Republike 


    HDZ     695.804    36,56  


izbori 2020.






Izlaznost1.705.62046,90−5,69
Broj birača3.677.904100,00
Izvor: Državno izborno povjerenstvo Republike Hrvatske[6]


     HDZ      621.008    37,26  

razvidno je kako nakon popisa stanovnika i ažuriranja liste birača 2011. godine hdz sam nikada nije osvojio više od 700.000 glasova.

tih 700.000 je maksimalan broj do kojeg apis može krasti tako da vaša brojka od 1.400.000 glasova nije realna.

iz tog razloga je bitna izlaznost, jer što je izlaznost veća tih 700.000 je sve manje mandata za hdz.
u odnosu na izbore 2020. to znači kako se tek teškom krađom može ukrasti cca 80.000 glasova i čak i toj situaciji hdz neće skupa s kupljenim manjincima skupiti 76 mandata.
važno je pri tome da domovinski pokret kao potencijalni i vjerojatni partner hdz-a cilja na iste birače kao i hdz pa se tu može govoriti praktično o istom biračkom tijelu.

obzirom na vaše godine razumljive su mi vaše metode kojima bi eliminirali bandu s političke scene, ali i sami znate kako je to u hrvatskoj nemoguće pa je jedino oružje kojim se banda može poraziti upravo glas na izborima.
dakle, imate alat kojim i vi možete sudjelovati u rušenju bande, a hoćete li ga koristiti, ili ići bandi na ruku ovisi o vama.
ne kažem kako će rušenje 100% uspjeti, ali vrijedi pokušati.
ako ne kupiš srećku nikada nećeš dobiti.
što više kupljenih srećaka veća šansa.

Dobro, nemojmo si persirati. Kaj ti stvarno misliš da je toliko ljudi izlazilo na izbore, i da je 600-650.000 ljudi glasovalo za HDZ?

Što je zajedničko svim ovim brojkama? HDZ uvijek dobiva točno koliko mu treba za većinu u Saboru, njegovi žetončići prolaze i sve se poklopi. Tako bude jednom u stotinjak izbora da se tako poklopi. Ima na internetu random generator, probaj naštimati rezultate.

Sigurno je ukrao 2007, 2016 i 2020. Ono, baš ukrao.

I ovdje, nažalost, HDZ pametno krade. Uzme samo koliko mu treba u Saboru. Predsjednika, ako ima većinu u Saboru prepusti oporbi. Da li znate da je HDZ znao točno do u glas koliko će dobiti KGK, a koliko Zoran Milanović, u svojim analizama odmah nakon prvog kruga? Kakve su to analize?

Istina jest da veći, ali fokusirani odaziv, kao 2000. i 2012. u slučajevima šestorke i Kukuriku koalicije nisu dali manevarskog prostora za krađu. Ali APIS to mijenja. Ne dolaze svi glasovi izravno na biračka mjesta. Ljudi glasuju iz konzulata u Dublinu, ali za jedinicu svojeg prebivališta. Jesu li promatrači u tom konzulatu? Netko je mrtav, ali se ipak pojavio na glasačkom mjestu s osobnom i glasovao. I tako po glasačkim mjestima, stigne ih natući 50-ak kroz dan.

Koliko god vas plemenitih izašlo na izbore, to je kao poker - HDZ će pratiti i baciti na kup onoliko glasova koliko mu treba. S APIS-om, sada ih i ima. Ne možeš igrati poker protiv osobe s većim kupom, to znaš.

Samo daješ svoje žetone, u ovom slučaju posuđuješ svoj kredibilitet i integritet krađi.

I čak i da izgubi izbore, HDZ s time gubi samo određeni broj mjesta u Saboru. Neformalna moć koju u hrvatskom društvu ima razloka svaku Vladu koja nešto želi drukčije napraviti.

Krade se u svim zemljama. Nisam veliki obožavatelj Trumpa, ali ukrali su mu izbore. A ako kradu naočigled u SAD-u, kakav je problem naštimati rezultate u našoj malog zemlji, gdje populacija opada a broj birača raste. Jesam li ja samo senilan, ili i lud? :)

Protiv te bande pomažu samo rasvjetni stupovi i štrik.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Hoholo Mudovski likes this post

Back to top Go down

gotov je! - Page 4 Empty Re: gotov je!

Post by niels Sat 10 Feb - 22:24

Ali gledaj postotke, postoci su na svim izborima manje više isti. 30%-35%.

Dakle, ako HDZ ima stabilno i disciplinirano biračko tijelo, kako uz opći rast izlaznosti raste i broj njegovih birača? I obratno, opada uz nižu izlaznost.

To znači da njihovi birači su ažurno točno koliko i prosječan birač na dotičnim izborima. A svi znamo da nije nipošto tako.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

gotov je! - Page 4 Empty Re: gotov je!

Post by Joža Sat 10 Feb - 22:44

niels wrote:
sitting_bull wrote:
niels wrote:
Svakako, svatko ima pravo na svoje rezoniranje.

Međutim, APIS je novi moment u ovome, Vlada ga je kupila tiho, u dva koraka.

Naime, Hrvatska je zemlja koja povijesno ima dosta stanovnika koji imaju prebivalište u nekom selu, ali su zapravo u gradu, Irskoj, Njemačkoj, ili su mrtvi ili nisu odjavljeni, itd. i ima ih dosta. Ako npr. birač glasuje u Njemačkoj, a ima registrirano prebivalište u Hrvatskoj njegov glas iz konzulata u Munchenu se ne pripisuje  u XI. izbornoj jedinici, već u izbornoj jedinici njegovog prebivališta. Ima nažalost i puno mrtvih, a neprijavljenih birača. Zemlja smo s ispod 3.8 milijuna stanovnika, a 4.2 milijuna birača. Prva brojka opada, a druga raste.

Uzmimo da vani ima oko 300.000 glasova za koji banda zna da ne mogu izaći na izbore, a u zemlji još 400.000 koji imaju prebivalište u jednoj izbornoj jedinici, a boravište u drugoj. Uzmimo da ima oko 200.000 mrtvih koji se vode kao živi jer obitelj tiho ubire njihovu mirovinu već godinama.

Već sada HDZ ima mogućih 900.000 glasova pod ključem, jer tko to aplikativno prati i dokumentira kao rezultat? Serveri APIS-a. Kad tome pridodate da ima zbilja, u stvarnosti, oko 500.000 bijednika koji će uistinu izaći na izbore i dati svoj glas adezeju, dobijete oko mogući bazen od 1.4 milijuna glasova, koji biračka mjesta po prirodi stvari neće registrirati, čak i bez poništavanja glasova oporbi.

U zemlji živi 3.8 milijuna stanovnika, hajmo reći da ih 3.5 ima pravo glasa. Već sam naveo - 500.000 će ih glasovati za voljenu zločinačku.

Ostaje 3 milijun birača, koji moraju u startu tući preko 1.4 milijuna glasova u APIS-ovom okruženju, što znači da mora preko 1.5 milijuna birača izaći i glasovati ne samo protiv HDZ-a, nego ciljano za stranku koja će ući u Sabor, neće dati žetončiće HDZ-u. U praksi, to su SDP, Možemo i MOST.

Uz to što može pridodavati, APIS može i brisati glasove za oporbu - ako ustreba.

Tako će se krasti od sada, prije se kralo drukčije, princip je isti.

HDZ-u treba u prvih 10 izbornih jedinica 60-65 mandata. U stvarnosti, oni ni u ludilu ne mogu skupiti toliko. Ovako, skupiti će ih bez problema. Unaprijed dogovoreni žetončići i predstavnici nacionalnih manjina ulaze, pa će nam Veliki Anemični Poglavica u izbornoj noći objaviti kako ima većinu u novom sazivu Sabora.

Ja itekako brinem što će biti s Hrvatskom i gdje će mi to praunuci živjeti, a u toj farsi neću sudjelovati.

Takvu krimogenu bandu se ne obara s vlasti na biralištima glasovima, nego na ulici, stup i štrik.
ne slažem se s ovim vašim viđenjem vjerojatne i moguće prevare, kolega.

naime, izbore prate i mediji i ekipe za monitoring koje vizualno prate biračka mjesta.

mogućnost varanja je drastično manja, nego što ste vi opisali i po mojoj procijeni teško da može preći broj od 100.000 glasova, čak i da se brutalno krade.
statistika izlaska postoji i vidljivo je koliko je hdz u ovom tisućljeću dobivao na izborima, a brojke su sljedeće:

izbori 2000.












Izlaznost2,947.86172,85
Broj birača4,046.488100,00
Izvor: www.hidra.hr,Državno izborno povjerenstvo Republike Hrvatske[2]




    (HDZ)      784.192      26,88   

izbori 2003.












zlaznost2.520.00861,65
Broj birača4.087.553100,00
Izvor: Državno izborno povjerenstvo Republike 




   HDZ      840.692      33,91   


izbori 2007












zlaznost2.519.65059,50
Broj birača4.227.290100,00
Izvor: Državno izborno povjerenstvo Republike 




   HDZ      907.724      36,60   


izbori 2011.












zlaznost2.394.63856,29
Broj birača4.254.121100,00
Izvor: Državno izborno povjerenstvo Republike 




  HDZ - HGS - DC     563.215      23,93   


izbori 2015.












zlaznost2.265.29063.06
Broj birača3.592.341100,00
Izvor: Državno izborno povjerenstvo Republike 




Domoljubna koalicija (HDZ)  771.070  34,64 


izbori 2016.












zlaznost1.940.50254,62
Broj birača3.552.502100,00
Izvor: Državno izborno povjerenstvo Republike 




    HDZ     695.804    36,56  


izbori 2020.












Izlaznost1.705.62046,90−5,69
Broj birača3.677.904100,00
Izvor: Državno izborno povjerenstvo Republike Hrvatske[6]




     HDZ      621.008    37,26  

razvidno je kako nakon popisa stanovnika i ažuriranja liste birača 2011. godine hdz sam nikada nije osvojio više od 700.000 glasova.

tih 700.000 je maksimalan broj do kojeg apis može krasti tako da vaša brojka od 1.400.000 glasova nije realna.

iz tog razloga je bitna izlaznost, jer što je izlaznost veća tih 700.000 je sve manje mandata za hdz.
u odnosu na izbore 2020. to znači kako se tek teškom krađom može ukrasti cca 80.000 glasova i čak i toj situaciji hdz neće skupa s kupljenim manjincima skupiti 76 mandata.
važno je pri tome da domovinski pokret kao potencijalni i vjerojatni partner hdz-a cilja na iste birače kao i hdz pa se tu može govoriti praktično o istom biračkom tijelu.

obzirom na vaše godine razumljive su mi vaše metode kojima bi eliminirali bandu s političke scene, ali i sami znate kako je to u hrvatskoj nemoguće pa je jedino oružje kojim se banda može poraziti upravo glas na izborima.
dakle, imate alat kojim i vi možete sudjelovati u rušenju bande, a hoćete li ga koristiti, ili ići bandi na ruku ovisi o vama.
ne kažem kako će rušenje 100% uspjeti, ali vrijedi pokušati.
ako ne kupiš srećku nikada nećeš dobiti.
što više kupljenih srećaka veća šansa.

Dobro, nemojmo si persirati. Kaj ti stvarno misliš da je toliko ljudi izlazilo na izbore, i da je 600-650.000 ljudi glasovalo za HDZ?

Što je zajedničko svim ovim brojkama? HDZ uvijek dobiva točno koliko mu treba za većinu u Saboru, njegovi žetončići prolaze i sve se poklopi. Tako bude jednom u stotinjak izbora da se tako poklopi. Ima na internetu random generator, probaj naštimati rezultate.

Sigurno je ukrao 2007, 2016 i 2020. Ono, baš ukrao.

I ovdje, nažalost, HDZ pametno krade. Uzme samo koliko mu treba u Saboru. Predsjednika, ako ima većinu u Saboru prepusti oporbi. Da li znate da je HDZ znao točno do u glas koliko će dobiti KGK, a koliko Zoran Milanović, u svojim analizama odmah nakon prvog kruga? Kakve su to analize?

Istina jest da veći, ali fokusirani odaziv, kao 2000. i 2012. u slučajevima šestorke i Kukuriku koalicije nisu dali manevarskog prostora za krađu. Ali APIS to mijenja. Ne dolaze svi glasovi izravno na biračka mjesta. Ljudi glasuju iz konzulata u Dublinu, ali za jedinicu svojeg prebivališta. Jesu li promatrači u tom konzulatu? Netko je mrtav, ali se ipak pojavio na glasačkom mjestu s osobnom i glasovao. I tako po glasačkim mjestima, stigne ih natući 50-ak kroz dan.

Koliko god vas plemenitih izašlo na izbore, to je kao poker - HDZ će pratiti i baciti na kup onoliko glasova koliko mu treba. S APIS-om, sada ih i ima. Ne možeš igrati poker protiv osobe s većim kupom, to znaš.

Samo daješ svoje žetone, u ovom slučaju posuđuješ svoj kredibilitet i integritet krađi.

I čak i da izgubi izbore, HDZ s time gubi samo određeni broj mjesta u Saboru. Neformalna moć koju u hrvatskom društvu ima razloka svaku Vladu koja nešto želi drukčije napraviti.

Krade se u svim zemljama. Nisam veliki obožavatelj Trumpa, ali ukrali su mu izbore. A ako kradu naočigled u SAD-u, kakav je problem naštimati rezultate u našoj malog zemlji, gdje populacija opada a broj birača raste. Jesam li ja samo senilan, ili i lud? :)

Protiv te bande pomažu samo rasvjetni stupovi i štrik.

Vidi vraga ... .

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2514
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

gotov je! - Page 4 Empty Re: gotov je!

Post by Joža Sat 10 Feb - 22:46

vuksadinare wrote:Izgleda da ljevicarski mediji ipak priznaju da im kod turudica ne smeta samo druzenja sa mamicem i dopisivanje sa rimac vec i radikalniji desnicarski stavovi turudica... a tu smo maco.. a kad su harali ljevicarski tuzitelji poput bajica nikom nista

Je, je, je .... jebate koji si ti sendvičar.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2514
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

gotov je! - Page 4 Empty Re: gotov je!

Post by sitting_bull Sun 11 Feb - 1:39

niels wrote:Dobro, nemojmo si persirati. Kaj ti stvarno misliš da je toliko ljudi izlazilo na izbore, i da je 600-650.000 ljudi glasovalo za HDZ?

Što je zajedničko svim ovim brojkama? HDZ uvijek dobiva točno koliko mu treba za većinu u Saboru, njegovi žetončići prolaze i sve se poklopi. Tako bude jednom u stotinjak izbora da se tako poklopi. Ima na internetu random generator, probaj naštimati rezultate.

Sigurno je ukrao 2007, 2016 i 2020. Ono, baš ukrao.

I ovdje, nažalost, HDZ pametno krade. Uzme samo koliko mu treba u Saboru. Predsjednika, ako ima većinu u Saboru prepusti oporbi. Da li znate da je HDZ znao točno do u glas koliko će dobiti KGK, a koliko Zoran Milanović, u svojim analizama odmah nakon prvog kruga? Kakve su to analize?

ne, ne mislim kako su broj glasova i broj ljudi koji su izašli na izbore i dali glas za hdz jednaki.
dapače, mislim kako je u broj glasova ukalkulirana muljaža sa mrtvima, duplima i sve ostalo. no, to zapravo znači kako je prostor za veću krađu već sužen za postotsk krađe sadržan u podacima o izborima.

ne bih se složio kako imaju toliku kontrolu, jer uza svu krađu 2016. je tek kupovinom manjinaca došao do potrebnih 76 ruku. 
poslušnost koju imaju zastupnici hdz-a ne može se preslikati na biračko tijelo hdz-a jer je anemičar bešćutno dirnuo u neke svetinje seljaka, ponižavajuće tretira djelatnike u obrazovanju u tzv. reformi koeficijenata, a slično je i sa zdravstvom koje je ionako prenapregnuto zbog silnog odljeva iz hrvatske.
beskrupulozan i bahat anemičar će imati problema i unutar hdz-a kad se počnu slagati izborne liste jer je sadašnja ekipa u saboru bezlična politička masa koja bez vase brkića na terenu teško može toliko disciplinirati hdz birače da svi izađu kao što su izlazili dok ih je vaso bičem tjerao na birališta.
činjenica je kako na terenu hdz nema više ni približno istu kontrolu i prisutnost kao u vasino doba.

je, krali su pametno jer su imali mogućnost da zamaskiraju krađu obzirom na nisku izlaznost.
čim izlaznost prijeđe 60% nastaju problemi i biva gusto. 2015. je kaptol naredio mostu da podrži hdz kako bi iz sjene mogao vladati.

niels wrote:Istina jest da veći, ali fokusirani odaziv, kao 2000. i 2012. u slučajevima šestorke i Kukuriku koalicije nisu dali manevarskog prostora za krađu. Ali APIS to mijenja. Ne dolaze svi glasovi izravno na biračka mjesta. Ljudi glasuju iz konzulata u Dublinu, ali za jedinicu svojeg prebivališta. Jesu li promatrači u tom konzulatu? Netko je mrtav, ali se ipak pojavio na glasačkom mjestu s osobnom i glasovao. I tako po glasačkim mjestima, stigne ih natući 50-ak kroz dan.

Koliko god vas plemenitih izašlo na izbore, to je kao poker - HDZ će pratiti i baciti na kup onoliko glasova koliko mu treba. S APIS-om, sada ih i ima. Ne možeš igrati poker protiv osobe s većim kupom, to znaš.

Samo daješ svoje žetone, u ovom slučaju posuđuješ svoj kredibilitet i integritet krađi.

nije isto ukrasti 50.000 glasova i 150.000 glasova što dokazuju i spomenuti izbori 2000. i 2011.

ne stoji da izlaskom na izbore posuđujem kredilibitet i integritet lopovima.
ne kradu lopovi glasove onih koji su izašli, ako i kradu onda je to zanemarivo u usporedbi s muljanjem kod kojeg koriste one koji nisu izašli, a kroz apis i kupljene izborne komisij ispada kako su izašli. lakše je ubaciti listiće lažnih glasača kad je broj praznih listića velik.

niels wrote:I čak i da izgubi izbore, HDZ s time gubi samo određeni broj mjesta u Saboru. Neformalna moć koju u hrvatskom društvu ima razloka svaku Vladu koja nešto želi drukčije napraviti.

Krade se u svim zemljama. Nisam veliki obožavatelj Trumpa, ali ukrali su mu izbore. A ako kradu naočigled u SAD-u, kakav je problem naštimati rezultate u našoj malog zemlji, gdje populacija opada a broj birača raste. Jesam li ja samo senilan, ili i lud? :)

Protiv te bande pomažu samo rasvjetni stupovi i štrik.

točno je kako hdz planski popunjava sva mjesta s kojih je moguće sabotirati u slučaju gubitka izbora.
to je radio i bandić u zagrebu pa se nakon zadnjih izbora stanje mijenja jer tomašević i ekipa malo po malo čiste bandićev kadar. je, to je zajeban posao budući da je bandić 20 godina slagao tu slagalicu i puno je interesa ugroženo tim čišćenjem pa je i otpor i dalje žestok. dapače, sad se vidi kako je i interes hdz-a ugrožen obzirom na to koliko anemičar i njegovi pajdaši opstruiraju zagreb.
usprkos svemu puno je posla napravljeno da se uvede red i smanji krađa kroz povlaštene i uglavnom monopolističke poslove i ugovore.
slične su promjene i u splitu.

što se tiče kandelabra i štrika teško da ćemo to dočekati, ali nije isključeno da netko s ekstremne desnice nešto poduzme kad im anemičar stane na žulj.
uostalom, anemičar se bez osiguranja ni po saboru ne šeće.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

gotov je! - Page 4 Empty Re: gotov je!

Post by darth_vader Sun 11 Feb - 4:33

Koba wrote:
vuksadinare wrote:Izgleda da ljevicarski mediji ipak priznaju da im kod turudica ne smeta samo druzenja sa mamicem i dopisivanje sa rimac vec i radikalniji desnicarski stavovi turudica... a tu smo maco.. a kad su harali ljevicarski tuzitelji poput bajica nikom nista

Je, je, je .... jebate koji si ti sendvičar.


Voli se nakrkati podriguše, a ima svoj opg...ne razumim ga nikako...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

gotov je! - Page 4 Empty Re: gotov je!

Post by darth_vader Sun 11 Feb - 4:37

Niels se još sjeća izbora i iz Kraljevine SHS🙂
Pari ka da su ono bili prvi i posljednji trzaji demokracije u ovoj našoj maloj žalosnoj kiflici...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

gotov je! - Page 4 Empty Re: gotov je!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum