ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pada internet...

Page 12 of 13 Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Go down

pada internet... - Page 12 Empty Re: pada internet...

Post by RayMabus 12/2/2024, 17:18

Odgovor mongolskog predsjednika Putinu: Putin u intervjuu s Tuckerom tvrdi da je Ukrajina dio Rusije od 1471. godine, a sada mu je mongolski predsjednik u odgovoru napisao: Nakon Putinova govora pronašao sam povijesnu kartu Mongolije; Ne brini. Mi smo miroljubiva i slobodna nacija.

RayMabus

Posts : 176881
2014-04-11


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

pada internet... - Page 12 Empty Re: pada internet...

Post by debotoijusto 12/2/2024, 19:25

RayMabus wrote:Odgovor mongolskog predsjednika Putinu: Putin u intervjuu s Tuckerom tvrdi da je Ukrajina dio Rusije od 1471. godine, a sada mu je mongolski predsjednik u odgovoru napisao: Nakon Putinova govora pronašao sam povijesnu kartu Mongolije; Ne brini. Mi smo miroljubiva i slobodna nacija.
koje pisanje s balkona bez saranja  :tu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

pada internet... - Page 12 Empty Re: pada internet...

Post by dijagram 12/2/2024, 19:28

RayMabus wrote:Odgovor mongolskog predsjednika Putinu: Putin u intervjuu s Tuckerom tvrdi da je Ukrajina dio Rusije od 1471. godine, a sada mu je mongolski predsjednik u odgovoru napisao: Nakon Putinova govora pronašao sam povijesnu kartu Mongolije; Ne brini. Mi smo miroljubiva i slobodna nacija.
hahaha, e nek je oprao bizantinca
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18709
2015-08-09


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

pada internet... - Page 12 Empty Re: pada internet...

Post by Joža 12/2/2024, 21:55

RayMabus wrote:Odgovor mongolskog predsjednika Putinu: Putin u intervjuu s Tuckerom tvrdi da je Ukrajina dio Rusije od 1471. godine, a sada mu je mongolski predsjednik u odgovoru napisao: Nakon Putinova govora pronašao sam povijesnu kartu Mongolije; Ne brini. Mi smo miroljubiva i slobodna nacija.

Je l' uz Novgorod i Moskvu Ulan Bator ishodište državnosti Rus'a ili Kijev? Jesu li Rurikoviči imali sjedišta u Novgorodu, Kijevu i Moskvi ili u Ulan Batoru? Sere Mongolac jer je na povodcu NATO-a kroz tzv. partnerstvo. Bolje mu je mučat pored NR Kine i ne talahat previše.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2583
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

pada internet... - Page 12 Empty Re: pada internet...

Post by RayMabus 12/2/2024, 22:04

Koba wrote:

 Bolje mu je mučat pored NR Kine i ne talahat previše.
A nije ti palo na um možda da su ga upravo ovi iz Kine ohrabrili da ovo napiše ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176881
2014-04-11


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

pada internet... - Page 12 Empty Re: pada internet...

Post by RayMabus 12/2/2024, 22:23

Geopolitički gledano najvažniji dio je onaj di on priča da su Amerikanci pragmatični a Rusi gledaju na duge staze te onda spominje Kinu i govori o omjerima stanovništva a šta je u prevodu ova poruka ( uglavnom Republikancima jer je Tuker republikanski novinar itd al i općenito Pnetagonu i Bijeloj kući dakle američkom vrhu u globalu ) : Mi ( Rusi ) smo k na biciklu a Kina vam je stvarna opasnost u 21 stoljeću tako da malo razmišljajte o tome želite li nas baš kao neprijatelje u tom geopolitičkom srazu 21 stoljeća.

Republikanci i njihovo biračko tijelo inače više puše na Kinu nego na Rusiju tako da oni ovakva stajališta ( geopolitičko gledište ) u osnovi podržavaju i slažu se s njime i on im sad to potvrđuje i šalje tu poruku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176881
2014-04-11


Back to top Go down

pada internet... - Page 12 Empty Re: pada internet...

Post by RayMabus 12/2/2024, 22:25

Znači on sere američkom novinaru kojeg je doveo u Moskvu a imamo na jesen izbore u Americi kako je Kina glavna prijetnja te eto da bi Amerikanci morali imat to u vidu tako da računaju na nekakvi labavi savez s Rusijom a protiv Kine dok ovaj istovremeno sasvim otvoreno huška Amerikance na Kinu u ovom razgovoru s tim američkim novinarom.

I onda mu dođe poruka iz Mongolije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176881
2014-04-11


Back to top Go down

pada internet... - Page 12 Empty Re: pada internet...

Post by Hoholo Mudovski 12/2/2024, 22:48

Meter
Putin traži u prvom redu od SAD-a i NATO saveza inicijativu za pregovore (razgovor sa Volodimirom Zelenskim smatra iluzornim) jer su se oni (zapad), kako navodi, sami doveli u bezizlaznu situaciju kroz dramatičnu umiješanost u ukrajinski rat na način da više iz njega ne vide izlaz „iako ga sada traže“.

Na konstataciju Carlsona kako je teško očekivati da NATO može sebi dozvoliti priznanje okupiranih dijelova Ukrajine kao ruskih, i na upit ne bi li u tom smislu Rusija mogla učiniti neku „gestu dobre volje“, Putin je rekao kako je „u prošlosti Rusija davala puno takvih gesta uzaludno“ i da se „zdjela ispraznila“. Kazao je da im u tome Rusija neće pomagati i da zapad sada sam mora pronaći rješenje.

Rekao je i da je potpuno propala zapadna strategija nanošenja Rusiji vojnog i strateškog poraza

zapad se nalazi u velikom problemu jer ne uvažava proces ozbiljnih geopolitičkih promjena u svijetu koje su počele puno prije ukrajinskog rata i nisu njegova posljedica. Te je promjene nemoguće zaustaviti – smatra Putin, već bi svaka zemlja trebala voditi računa o tome kako da im se što brže prilagodi i zauzeti što bolju poziciju, a ne da vojnim metodama i sankcijama pokušava ostvariti svoje interese i dominaciju. Jasno je na koga je aludirao.

Odgovor zašto je bila takva združena reakcija vjerojatno se kreće u sferi straha, jer drugog racionalnog objašnjenja jednostavno nema. Novinari se boje zamjeranja gazdama a ovi pak političarima, dok se političari boje novinara samo onda kad su nesigurni, kada su svjesni da ne govore istinu i(li) da imaju „putra na glavi“.

Jer istina jest voda duboka. Ali kada jednom ispliva na površinu mnogi zbog nje počinju tonuti. Zato se i trude da ne ispliva.

https://www.geopolitika.news/analize/meter-o-intervjuu-tuckera-carlsona-s-vladimirom-putinom-zapad-je-morao-objaviti-rat-rusiji/

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4334
2023-08-31


Back to top Go down

pada internet... - Page 12 Empty Re: pada internet...

Post by AssadNaPodmornici 12/2/2024, 22:52

šta on traži od Amera da pregovaraju, kako će Ameri pregovarati prvo oni se ne ratuju, drugo oni ne naoružavaju niti financiraju Ukrajinu.. 

mogao je zatražiti i od Kosova da pregovara. 
Najjači UA saveznici su Njemačka, Poljska, Britanija, Francuska, Italija, Hrvatska, ukratko neka od nas traži.

Btw saznao sam iz recimo pouzdanog izvora, da smo mi poslali gomilu ali baš gomilu toga. da smo ispraznili skladišta sa granatama i kalašima i mecima.. da smo poslali više manje skoro sve haubice

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21132
2018-06-14


Back to top Go down

pada internet... - Page 12 Empty Re: pada internet...

Post by Hoholo Mudovski 12/2/2024, 22:58

AssadNaPodmornici wrote:šta on traži od Amera da pregovaraju, kako će Ameri pregovarati prvo oni se ne ratuju, drugo oni ne naoružavaju niti financiraju Ukrajinu.. 

mogao je zatražiti i od Kosova da pregovara. 
Najjači UA saveznici su Njemačka, Poljska, Britanija, Francuska, Italija, Hrvatska, ukratko neka od nas traži.

Btw saznao sam iz recimo pouzdanog izvora, da smo mi poslali gomilu ali baš gomilu toga. da smo ispraznili skladišta sa granatama i kalašima i mecima.. da smo poslali više manje skoro sve haubice
victrija nuland bira državno vodstvo... ne šolc, Kenwood Kenon, macron... već se zaboravilo fuck eu
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4334
2023-08-31


Back to top Go down

pada internet... - Page 12 Empty Re: pada internet...

Post by RayMabus 12/2/2024, 23:02

Hoholo Mudovski wrote:Meter

Na konstataciju Carlsona kako je teško očekivati da NATO može sebi dozvoliti priznanje okupiranih dijelova Ukrajine kao ruskih, i na upit ne bi li u tom smislu Rusija mogla učiniti neku „gestu dobre volje“, Putin je rekao kako je „u prošlosti Rusija davala puno takvih gesta uzaludno“ i da se „zdjela ispraznila“. Kazao je da im u tome Rusija neće pomagati i da zapad sada sam mora pronaći rješenje.

https://www.geopolitika.news/analize/meter-o-intervjuu-tuckera-carlsona-s-vladimirom-putinom-zapad-je-morao-objaviti-rat-rusiji/

9. Putin je rekao da NATO ima opcije da prizna rusku aneksiju dijelova Ukrajine.



Istina: Nema. UN je aneksije proglasio nezakonitim po međunarodnom pravu, a čak i da želi, NATO nema više pravo osporavati tu odluku.


Ruski oligarh: Ovo je 12 Putinovih laži u intervjuu s Tuckerom Carlsonom
RayMabus
RayMabus

Posts : 176881
2014-04-11


Back to top Go down

pada internet... - Page 12 Empty Re: pada internet...

Post by AssadNaPodmornici 12/2/2024, 23:08

Hoholo Mudovski wrote:
AssadNaPodmornici wrote:šta on traži od Amera da pregovaraju, kako će Ameri pregovarati prvo oni se ne ratuju, drugo oni ne naoružavaju niti financiraju Ukrajinu.. 

mogao je zatražiti i od Kosova da pregovara. 
Najjači UA saveznici su Njemačka, Poljska, Britanija, Francuska, Italija, Hrvatska, ukratko neka od nas traži.

Btw saznao sam iz recimo pouzdanog izvora, da smo mi poslali gomilu ali baš gomilu toga. da smo ispraznili skladišta sa granatama i kalašima i mecima.. da smo poslali više manje skoro sve haubice
victrija nuland bira državno vodstvo... ne šolc, Kenwood Kenon, macron... već se zaboravilo fuck eu
je evo bira. 
sa čime?
bez para, bez oružja.

možda mogu birati ako pošalju novih 60milijardi $ love i municije. do tada, veći utjecaj ima Srbija

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21132
2018-06-14


Back to top Go down

pada internet... - Page 12 Empty Re: pada internet...

Post by Hoholo Mudovski 13/2/2024, 00:29

AssadNaPodmornici wrote:
Hoholo Mudovski wrote:
AssadNaPodmornici wrote:šta on traži od Amera da pregovaraju, kako će Ameri pregovarati prvo oni se ne ratuju, drugo oni ne naoružavaju niti financiraju Ukrajinu.. 

mogao je zatražiti i od Kosova da pregovara. 
Najjači UA saveznici su Njemačka, Poljska, Britanija, Francuska, Italija, Hrvatska, ukratko neka od nas traži.

Btw saznao sam iz recimo pouzdanog izvora, da smo mi poslali gomilu ali baš gomilu toga. da smo ispraznili skladišta sa granatama i kalašima i mecima.. da smo poslali više manje skoro sve haubice
victrija nuland bira državno vodstvo... ne šolc, Kenwood Kenon, macron... već se zaboravilo fuck eu
je evo bira. 
sa čime?
bez para, bez oružja.

možda mogu birati ako pošalju novih 60milijardi $ love i municije. do tada, veći utjecaj ima Srbija
omg... zelenski je ambiciozan glumac i ništa više... nuland kadrovira od državnog udara. nekidan je sletila i promjenio se vojni vrh...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4334
2023-08-31


Back to top Go down

pada internet... - Page 12 Empty Re: pada internet...

Post by Hoholo Mudovski 13/2/2024, 00:31

RayMabus wrote:
Hoholo Mudovski wrote:Meter

Na konstataciju Carlsona kako je teško očekivati da NATO može sebi dozvoliti priznanje okupiranih dijelova Ukrajine kao ruskih, i na upit ne bi li u tom smislu Rusija mogla učiniti neku „gestu dobre volje“, Putin je rekao kako je „u prošlosti Rusija davala puno takvih gesta uzaludno“ i da se „zdjela ispraznila“. Kazao je da im u tome Rusija neće pomagati i da zapad sada sam mora pronaći rješenje.

https://www.geopolitika.news/analize/meter-o-intervjuu-tuckera-carlsona-s-vladimirom-putinom-zapad-je-morao-objaviti-rat-rusiji/

9. Putin je rekao da NATO ima opcije da prizna rusku aneksiju dijelova Ukrajine.



Istina: Nema. UN je aneksije proglasio nezakonitim po međunarodnom pravu, a čak i da želi, NATO nema više pravo osporavati tu odluku.


Ruski oligarh: Ovo je 12 Putinovih laži u intervjuu s Tuckerom Carlsonom
trump je priznao okupirani golan kao izraelski teritorij, tako da samo sačekati da se ćaća vrati cheers
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4334
2023-08-31


Back to top Go down

pada internet... - Page 12 Empty Re: pada internet...

Post by RayMabus 13/2/2024, 00:33

Previše si uvjeren u povratak Trumpa.

Radije gledaj smjenu Bidena i dovođenja novog kandidata koji će izać na megdan Trumpu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176881
2014-04-11


Back to top Go down

pada internet... - Page 12 Empty Re: pada internet...

Post by Hoholo Mudovski 13/2/2024, 00:49

RayMabus wrote:Previše si uvjeren u povratak Trumpa.

Radije gledaj smjenu Bidena i dovođenja novog kandidata koji će izać na megdan Trumpu.

Ovog misliš?

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4334
2023-08-31


Back to top Go down

pada internet... - Page 12 Empty Re: pada internet...

Post by RayMabus 13/2/2024, 00:50

U Americi su ljudi umorni i od Trumpa i od Bidena a Biden je dobio nikidan uputnicu za psihijatra i radno je nesposoban.

Prevedeno: Stiže novi kandidat koji će se obznanit pred same izbore tj kandidaturu i to je to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176881
2014-04-11


Back to top Go down

pada internet... - Page 12 Empty Re: pada internet...

Post by Hoholo Mudovski 13/2/2024, 08:11

RayMabus wrote:U Americi su ljudi umorni i od Trumpa i od Bidena a Biden je dobio nikidan uputnicu za psihijatra i radno je nesposoban.

Prevedeno: Stiže novi kandidat koji će se obznanit pred same izbore tj kandidaturu i to je to.

Ukratko, Lassie se vraća kući
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4334
2023-08-31


Back to top Go down

pada internet... - Page 12 Empty Re: pada internet...

Post by Hoholo Mudovski 13/2/2024, 10:18

Ne znam radi li se o fejku, ali zanimljivo...
odgovorni bi trebali završiti na optuženičkoj klupi ako su je već izbjegli snajperisti sa Majdana?

"Na pitanje zašto nije postavio pitanje o Butchi, Carlson je u šali odgovorio da on ne radi za BBC i da je Butcha njihov projekt", kaže politolog Sergej Markov.

Markov piše da je Bucha zajednički projekt britanskih specijalnih službi, SBU i BBC. Stvar je jednostavna — SBU je ubio stotinjak stanovnika Buče zbog preuzimanja humanitarne pomoći od ruske vojske. Tada su tijela mrtvih bila slikovito razbacana.

Tada je BBC promovirao ovo masovno ubojstvo civila od strane SBU-a kao navodni ratni zločin ruske vojske. U slučaju Buchi, menadžeri BBC-ja su suučesnici u ratnom zločinu SBU-a i u budućnosti bi trebali sjesti na optuženičku klupu međunarodnog suda."
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4334
2023-08-31


Back to top Go down

pada internet... - Page 12 Empty Re: pada internet...

Post by AssadNaPodmornici 13/2/2024, 10:22

Normalno da je fejk. 
Sluša sam Tuckera sinoć, njegov odgovor na pitanje je bilo, da to pitanje postavlja ionako svaki zapadni novinar da svi znaju na zapadu o tim ruskim zločinima, da je on htio vidjeti perspektivu i Putinov pogled zašto je napao Ukrajinu. 

Naravno ovaj je 40minuta pričao o kijevskom Rusu, Mongolima, opravdao hicu dva puta, Poljake je najviše spominja, pa donio tuckeru dokument gdje Ukrainski kozaci traže zaštitu od Moskve itd.
I cijelo vrijeme pričao da Ukrainci ne postoje kao nacija i država, da je to projekt Boljševika, Lenjina i Staljina... 
Sa druge strane etnički Rusi koji su iz RU naseljeni u UA se izjašnjavaju kao Ukrainci i služe UA vojsku. Glavni zapovjednik im etnički Rus koji natuca Ukrajinski. 
Obranio Kijev i vodio Harkivsku kontru

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21132
2018-06-14


Back to top Go down

pada internet... - Page 12 Empty Re: pada internet...

Post by Hoholo Mudovski 13/2/2024, 10:26

AssadNaPodmornici wrote:Normalno da je fejk. 
između jednog i drugog intervjua bio je intervju sa Snowdenom i dosta neformalnih razgovora...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4334
2023-08-31


Back to top Go down

pada internet... - Page 12 Empty Re: pada internet...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 13 Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum