ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj Empty Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj

Post by RayMabus 3/2/2024, 20:44

Gledam danas naslovnice novina i s obzirom da su objavljeni službeni rezulati broja rođenih u Hrvatskoj 2023 godine očekivao bi bar neke naslove i paniku al kad ono ništa. Nema rekacije.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t57051-u-hrvatskoj-roeno-najmanje-djece-otkad-postoje-mjerenja

To je čudno. Kao da se društvo predalo ( odustalo ). 

Za potrebe ove teme ja ću upotrijebiti jedan izraz koji sam ja tako sad nazvao ( inače se nekako tako i zove taj pojam tj ova priča šta slijedi je to samo vam ja sad to svojim riječima pokušavam objasniti, približiti itd ) a služi mi da vam približim jedan pojam ili pojavu kod ljudskog razmišljanja ( ili općenito razmišljana uma itd itd itd ). 

Dakle taj pojam ćemo nazvat: psihologija Atomske bombe.

Šta bi to bilo ?

Ono ne možeš protiv atomske dakle već u početku si nemoćan i zato šta ne možeš onda u osnovi odustaješ odma i na podsvjesnoj bazi jer znaš da je to takvo nešto da jer jednostavno si potpuno nemoćan ( ne možeš ratovat protiv atomske bombe ).

E sad šta je bit ?

Ako je društvo u takvom stanju a ja vidim da nikakve reakcije nema ni nakon šta su objavljene službene brojke broja rođenih .... bit je da društvo podsvjesno čeka kraj ... ili nekakvi rez i zato ne reagira jer čeka taj slom nečega ... valjda društvenog poretka il čega već, ne znaju ni oni sami točno šta al podsvjesno čekaju to nešto jer da nije tako onda bi reagirali i promijenili nešto a to se ne dešava nego izgleda se dešava ova psihologija Atomske bombe i čekanja nekakvog reza, sloma, neke drastične promjene, možda trećeg svjetskog rata ili tako nešto.


Houston we have a problem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj Empty Re: Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj

Post by debotoijusto 3/2/2024, 21:27

nemas ni o " di si lipa " ni najavu 500 000 uvozne radne snage

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/imamo-stotine-poruka-turudica-i-josipe-rimac-kandidat-za-sefa-dorh-a-presutio-sastanke-napravi-mi-ono-15422917

https://www.poslovni.hr/hrvatska/do-2030-broj-stranih-radnika-dosegnut-ce-500-tisuca-4420612



zato ima 128 tema o stvarima u svijetu koje nas ne diraju niti ih razumijemo u potpunosti i podrska  hDZ-jotu od 30+%
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj Empty Re: Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj

Post by crvenkasti 3/2/2024, 22:18

debotoijusto wrote:nemas ni o " di si lipa " ni najavu 500 000 uvozne radne snage

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/imamo-stotine-poruka-turudica-i-josipe-rimac-kandidat-za-sefa-dorh-a-presutio-sastanke-napravi-mi-ono-15422917

https://www.poslovni.hr/hrvatska/do-2030-broj-stranih-radnika-dosegnut-ce-500-tisuca-4420612

Ja se nadam da mađu tih 500 000 neće biti Srba.

To bi poništilo teškom mukom osvojenu hrvatsku samostalnost i suverenitet.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28738
2014-04-17


immortal likes this post

Back to top Go down

Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj Empty Re: Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj

Post by RayMabus 3/2/2024, 22:23

Nema reakcije. To je sve šta ja znam.

To znači da se u Hrvatskoj društvo predalo i čeka da se svijetlo ugasi s vremenom samo od sebe.

Neće bit reakcije ni u idućim godinama. Ovo je ovdje na dijelu psihologija Atomske bombe ( vidi u uvodnom postu objašnjenje ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj Empty Re: Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj

Post by RayMabus 3/2/2024, 22:31

Apatija je odvajanje od ljubavi, života, nada, snova i apsolutnog pesimizma. U apatiji, osoba je blizu osećaja da ne posjeduje ništa i misli da ni drugi ne bi trebali imati ništa. Omogućava propadanje i propadanje svake imovine. On se takođe uništava na ovaj ili onaj način. Zavisnici, alkoholičari, hronični igrači su ljudi u Apatiji.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t51086-emocionalna-tonska-skala

Houston we have a problem.


Ispod apatije je samo smrt.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj Empty Re: Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj

Post by Joža 3/2/2024, 22:48

RayMabus wrote:Nema reakcije. To je sve šta ja znam.

To znači da se u Hrvatskoj društvo predalo i čeka da se svijetlo ugasi s vremenom samo od sebe.

Neće bit reakcije ni u idućim godinama. Ovo je ovdje na dijelu psihologija Atomske bombe ( vidi u uvodnom postu objašnjenje ).

Nema reakcije jer je Ukrajina vaznija od Hrvatske.

_________________
Sve čujemo, sve vidimo. Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2421
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj Empty Re: Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj

Post by RayMabus 3/2/2024, 22:52

Nema reakcije jer smo u apatiji.

Samo u apatiji nema reakcije i ona je najniži stupanj emocionalne tonske skale.

Ispod nje je samo smrt a rekao sam već da se društvo predalo i čeka nešto a sad ću vam staviti i šta ćeka.



Rat je međunarodni ton 1. Rat nije ništa razumniji od osobe koja je nakon dosezanja općeg i kroničnog tona 1 smještena u instituciju za mentalno oboljele, ili ako je, privremeno u tonu 1, počinila neko kriminalno djelo i zbog toga završila u zatvora Međutim, za društva ne postoji tamničar. U današnje vrijeme postoji samo smrt, i tako društva umiru i tako su umirala. Sve do sada narodi suočeni s drugim poludjelim narodom nisu mogli upotrijebiti nijedno sredstvo osim sile. Zbog zaraznosti aberacija tada polude oba naroda. Nijedna nacija nikada nije potpuno dobila rat. Nijedna nacija nikada nije pobijedila oružanom silom. Nijedna nacija nije spriječila rat prijetnjama ili pokazivanjem obrane. Čovjek je danas zbog rastuće mržnje suočen s oružjem toliko moćnim da bi mogao nestati s lica Zemlje. Nije problem u kontroliranju tih oružja, ona eksplodiraju kada i gdje ih čovjek aktivira. Problem je u kontroliranju čovjeka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj Empty Re: Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj

Post by RayMabus 3/2/2024, 22:55

Problem je šta je apatija ispod rata tj stanje ispod a ispod apatije je samo smrt.

Drugim riječima kako se svi organizmi bore za opstanak onda rat ovdje nije pad s neke više skale u kojem se društvo nalazi jer se društvo ne nalazi iznad ove skale u kojoj je rat nego ispod.

Prevedeno opet: To znači da je rat ljestvica poviše apatije odnosno izlaz.


Houston we have a problem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj Empty Re: Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj

Post by T. 3/2/2024, 22:58

šta društvo ima s time ako se ljudima ne diže ?
to je "stvar" svakog pojedinca ponaosob...
manje alkohola, duhana, stresa, nezdrave hrane i biće bolje...

_________________
Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj Unname11
T.
T.

Posts : 17089
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj Empty Re: Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj

Post by RayMabus 3/2/2024, 23:09

Riječ je o društvenoj reakciji odnosno izostanku iste. 

A to je apatija a izlaz iz apatije je rat.

Recimo Njemačka kad je nakon prvog svjetskog rata upala u veliku krizu to je bilo stanje apatije i vidili su izlaz u Hitleru.

Rat je izlaz iz apatije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj Empty Re: Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj

Post by T. 3/2/2024, 23:11

izlaz iz apatije može biti i alkohol, droga, samoubojstvo, ne mora uvijek biti rat...

_________________
Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj Unname11
T.
T.

Posts : 17089
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj Empty Re: Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj

Post by RayMabus 3/2/2024, 23:12

Pričam o društvima.

Za društva je rat izlaz iz apatije.

To šta si ti nabrojao je propadanje i smrt.

Smrt je ispod apatije.

Izlaz je rat.

Rat je iznad apatije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj Empty Re: Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj

Post by YekeYeke 3/2/2024, 23:19

Bravo Longi. Ti si pametan forumaš. Ne lupaš gluposti i budalaštinje. :tu :rasta pirat 


blackboard
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 619
2019-05-13


Back to top Go down

Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj Empty Re: Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj

Post by immortal 4/2/2024, 01:30

YekeYeke wrote:Bravo Longi. Ti si pametan forumaš. Ne lupaš gluposti i budalaštinje. :tu :rasta pirat 


blackboard
on to sve ozbiljno misli

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23139
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

YekeYeke likes this post

Back to top Go down

Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj Empty Re: Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj

Post by YekeYeke 4/2/2024, 03:09

immortal wrote:
YekeYeke wrote:Bravo Longi. Ti si pametan forumaš. Ne lupaš gluposti i budalaštinje. :tu :rasta pirat 


blackboard
on to sve ozbiljno misli

Ko o cemu. Longi o zenama i emancipaciji i o globalnoj kabali i komsicu i o dzeneralu sojgu. I o brojanju rodjene djece i padu nataliteta.

Legenda je  :tu  :aw
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 619
2019-05-13


Back to top Go down

Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj Empty Re: Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj

Post by RayMabus 4/2/2024, 11:39

U Hrvatskoj se 2022. godine rodilo 33.883 djece, gotovo 3000 manje nego 2021. godine.


U 2023. živorođeno je 32.047 djece ili gotovo dvije hiljade manje nego 2022. godine kad ih je bilo 34.027.


---

U samo dvije godine pad od pet tisuća.

A ako to nije društvu alarmantno onda ne znam stvarno šta jest.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj Empty Re: Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj

Post by Painkiller 4/2/2024, 23:12

Kako nema reakcije ?
Pa jel se uvozi strana radna snaga ?
Trebat će malo vremena, ali brzo će to.
Kasnimo jedno 10 godina.

Bio neki dan u jednom velikom EU gradu na sprovodu rođaku.
Okupila se rodbina u lijepom broju... ako gledamo sjever-jug od Knina do Berlina, a lijevo-desno od Pariza do Železnog...

Starija Ekipa: Hrvati, srednja ekipa: Hrvtsko + drugo državljanstvo, najmlađa ekipa: državljani Njemačke, Austrije, Švicarske, Francuske, Belgije

Tako će io kod nas biti. -i što fali ako je Štef malo tamnije boje i Stipe ima oči na djeda (malo ukoso) :-)

Moji nećaci su austrijanci, imaju lijepa hrvatska imena, malo su tamniji i lagano kose oči :-)

Ja sam stvrno ponosan.

Ovako kvalitetan genetski materijal treba da se raširi što dalje

_________________
Faster than a bullet / Terrifying scream
Enraged and full of anger / He's half man and half machine
"Painkiller" [Judas Priest]
Painkiller
Painkiller

Male
Posts : 170
2014-04-27


Back to top Go down

Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj Empty Re: Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj

Post by Hoholo Mudovski 5/2/2024, 08:09

Eugeničari vladaju svijetom.

Less iz more
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 3972
2023-08-31


Back to top Go down

Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj Empty Re: Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj

Post by Hoholo Mudovski 5/2/2024, 08:16

Jel' podsjeća ovo na neka prošla vremena. Hint Istočni front
Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj Gfhuce10
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 3972
2023-08-31


Back to top Go down

Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj Empty Re: Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj

Post by RayMabus 5/2/2024, 09:05

Painkiller wrote:Kako nema reakcije ?
Pa jel se uvozi strana radna snaga ?
Trebat će malo vremena, ali brzo će to.
Kasnimo jedno 10 godina.

Tako će io kod nas biti. 


Ovako kvalitetan genetski materijal treba da se raširi što dalje
Treba im trpat još jer migranti su u osnovi podstanari i jednom kad se nađu na tlu te EU a mogu birat di će radit ići će tamo di je trava zelenija.


Enlarge this imageClick to see fullsize
Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj 1280px-Europe-GDP-PPP-per-capita-map
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj Empty Re: Nema društvene reakcije na najmanji broj rođenih u Hrvatskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum