ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WW3

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

WW3 - Page 2 Empty Re: WW3

Post by debotoijusto 31/1/2024, 00:23

mentalitet wrote:
debotoijusto wrote:
crvenkasti wrote:Da bi skrenuo pozornost sa Teksasa, Biden će sutra napasti Iran.

Ameri smatraju da tamo imaju prostora za vodit mali lijepi kontrolirani rat.
U Ukrajini su procijenili da više nemaju.

Ali meni se čini da su se zajebali u vezi s Iranom. Obit će im se o glavu. Nije to Ukrajina gdje Rusi paze da ne ubiju nekoga.


sacuvaj me boze zagorskoga vina i ruske ratne paznje :tu

Kurac si ti pio pravo zagorsko vino.Ja sam ga pio jer ne stavljaju svi zagorci secer u grozdje.Pio sam skoro sva italijanska i framcuska vina ali ni jedno se nije moglo mjeriti sa tim zagorskim osim neka australijska bijela vina.A rusi ako te zapaze nemresh pobjec ni u mishiju rupu.Eno zapazili neke francuze u nekom sovjetskom bunkeru izgradjenom u sluchaju atomskog.Mislili da su sigurni,jest kurac Kindzal ide preduboko i svi mrtvi ko pacovi.

osim sto si ekspert za medjunarodne odnose i vrsan si enolog
vjerujem i da jebes najbolje to ide u paketu :tu

debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

WW3 - Page 2 Empty Re: WW3

Post by debotoijusto 31/1/2024, 00:27

Eroo wrote:Koovo uvodi € kao jedino platno sredstvo.
Taj problem može riješiti  samo WW3. B-)

Suljo je sazvao hitan sastanak smatraj problem zgotovljen ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

WW3 - Page 2 Empty Re: WW3

Post by YekeYeke 31/1/2024, 00:28

crvenkasti wrote:
debotoijusto wrote:
crvenkasti wrote:
debotoijusto wrote:
crvenkasti wrote:Da bi skrenuo pozornost sa Teksasa, Biden će sutra napasti Iran.

Ameri smatraju da tamo imaju prostora za vodit mali lijepi kontrolirani rat.
U Ukrajini su procijenili da više nemaju.

Ali meni se čini da su se zajebali u vezi s Iranom. Obit će im se o glavu. Nije to Ukrajina gdje Rusi paze da ne ubiju nekoga.


sacuvaj me boze zagorskoga vina i ruske ratne paznje :tu

Imat ćeš uskoro priliku vidjeti kako izgleda rat kad oni koji pucaju ne paze koga ubijaju.
Ovo u Gazi nije bilo ništa.

nekako mi pari da svi vi imate vise za izgubit a stalno zazivate sud svita B-)

Pa ti si taj koji navija za Amere. Rat nije ništa drugo nego sredstvo da kapitalizam ostvari veći profit.
Najbolje im je kad je cijeli svijet neprestano pun malih ratova.
U Americi treba napraviti građanski rat da se između sebe poubijaju.Globalna kabala i ovaj drugi pošten dio Amerike.
:tu pirat
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 643
2019-05-13


Back to top Go down

WW3 - Page 2 Empty Re: WW3

Post by mentalitet 31/1/2024, 00:32

Eroo wrote:Koovo uvodi € kao jedino platno sredstvo.
Taj problem može riješiti  samo WW3. B-)

Bolje se vi zlovenci naoruzavajte jer ce vam madjari i austrijanci jebati mamu a i hrvati ako bog da.Pazi umjetnu inteligenciju ruga se kuhana zaba nekome tko je vec imao Tolar a sada ni to nema pa mora koristiti Euro.Eto siptari misle ako uvedu Euro da su ushli u EU ali idioti ne znaju da je veca inflacija eura nego dinara i da ce biti josh gore.Naravno,mogu to da rade jer im americhki cionisti sve to naredjuju a ovi idoti ispunjavaju samo njihove zelje.Uskoro ce visiti ko avganistanci na krilima americhkih transportnih zrakoplova.Samo mirno umetnichka glupa inteligencijo.Jebo ti mater onaj tko te takog glupog programirao.Daj malo mashte pizda ti materina da vidimo da si chovek.::::))))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

WW3 - Page 2 Empty Re: WW3

Post by crvenkasti 31/1/2024, 00:35

debotoijusto wrote:
crvenkasti wrote:
debotoijusto wrote:
crvenkasti wrote:
debotoijusto wrote:
crvenkasti wrote:Da bi skrenuo pozornost sa Teksasa, Biden će sutra napasti Iran.

Ameri smatraju da tamo imaju prostora za vodit mali lijepi kontrolirani rat.
U Ukrajini su procijenili da više nemaju.

Ali meni se čini da su se zajebali u vezi s Iranom. Obit će im se o glavu. Nije to Ukrajina gdje Rusi paze da ne ubiju nekoga.


sacuvaj me boze zagorskoga vina i ruske ratne paznje :tu

Imat ćeš uskoro priliku vidjeti kako izgleda rat kad oni koji pucaju ne paze koga ubijaju.
Ovo u Gazi nije bilo ništa.

nekako mi pari da svi vi imate vise za izgubit a stalno zazivate sud svita B-)

Pa ti si taj koji navija za Amere. Rat nije ništa drugo nego sredstvo da kapitalizam ostvari veći profit.
Najbolje im je da je cijeli svijet nepretano na rubu rata.

ispravak netocnog navoda , ne navijam za USijance nego sam s gnusanjem protiv ruskog primitivnog narativa
ako je to alternativa hvala lijepa bomba za sud svijeta mi vise ne zvuci lose

Neka Ameri unište svijet, jer u suprotnom će pobijediti Rusi. Jesam li shvatio?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29095
2014-04-17


Back to top Go down

WW3 - Page 2 Empty Re: WW3

Post by mentalitet 31/1/2024, 00:49

crvenkasti wrote:
debotoijusto wrote:
crvenkasti wrote:
debotoijusto wrote:
crvenkasti wrote:
debotoijusto wrote:
crvenkasti wrote:Da bi skrenuo pozornost sa Teksasa, Biden će sutra napasti Iran.

Ameri smatraju da tamo imaju prostora za vodit mali lijepi kontrolirani rat.
U Ukrajini su procijenili da više nemaju.

Ali meni se čini da su se zajebali u vezi s Iranom. Obit će im se o glavu. Nije to Ukrajina gdje Rusi paze da ne ubiju nekoga.


sacuvaj me boze zagorskoga vina i ruske ratne paznje :tu

Imat ćeš uskoro priliku vidjeti kako izgleda rat kad oni koji pucaju ne paze koga ubijaju.
Ovo u Gazi nije bilo ništa.

nekako mi pari da svi vi imate vise za izgubit a stalno zazivate sud svita B-)

Pa ti si taj koji navija za Amere. Rat nije ništa drugo nego sredstvo da kapitalizam ostvari veći profit.
Najbolje im je da je cijeli svijet nepretano na rubu rata.

ispravak netocnog navoda , ne navijam za USijance nego sam s gnusanjem protiv ruskog primitivnog narativa
ako je to alternativa hvala lijepa bomba za sud svijeta mi vise ne zvuci lose

Neka Ameri unište svijet, jer u suprotnom će pobijediti Rusi. Jesam li shvatio?

Ma ti si najbistriji forumash::))Ponekad mi se chini da su na chelu USA 'rvati.Jer samo oni su tako glupi i pokvareni .Ali ne lezi vraze ima tu neke istine onaj krivousti je bio chifut samo je krio to ko zmija noge i k tome stavili mu onog chifuta starog 18 god.da mu bude savjetnik pa sad cmizdri i shtrajkuje gladju jer mu Vuchko kao fol neda u Srbiju da tamo pravi chifutsku revoluciju.Vuchko reko,nema zagadjivanje Srbije chifutima.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

WW3 - Page 2 Empty Re: WW3

Post by mentalitet 31/1/2024, 00:59





I would like to acknowledge and remember our sons and daughter of the USS Liberty who signed up believing to do good, just to die by the hands of Israel.

https://twitter.com/TheNovoctine/status/1752439348014793150/photo/1

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

WW3 - Page 2 Empty Re: WW3

Post by mentalitet 31/1/2024, 01:43


BREAKING - IRAN TO U.S: ATTACK OUR SOIL - IT IS WAR


https://twitter.com/MarioNawfal/status/1752458531146522995

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

WW3 - Page 2 Empty Re: WW3

Post by Ringo10 31/1/2024, 02:52

Da, USA će napasti Iran
Amerika je jedno bolesno društvo
Ringo10
Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


Back to top Go down

WW3 - Page 2 Empty Re: WW3

Post by Hoholo Mudovski 31/1/2024, 08:05

Ako se pogleda što je casus bellum za napad na Iran to bi bio napad na  ilegalnu američku vojnu bazu u Siriji prilikom kojeg je poginulo troje vojnika, a spin doktori nisu uspjeli zadržati napad u Jemenu, jeben mu...
Neću povlačiti parlele sa ruskim ilegalnim vojnim bazama u Ukrajini nego ću samo napisati da ako već počinjemo ww3 da ne bude glup razlog idućim naraštajima, ako ih bude  B-)
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

WW3 - Page 2 Empty Re: WW3

Post by mentalitet 31/1/2024, 18:04

Ringo10 wrote:Da, USA će napasti Iran
Amerika je jedno bolesno društvo
Ma vec mi idu na kurac sa tim njonjavim ponashanjem udari brale ako imas muda ili se skloni.Nego ko neke pichkice kalkuliraju jebali bi se ali da im ruski ne udje.Gledaj ovu strategiju,kao plase ruse manervima pa onda pripremaju evropsku javnost za rat.Providno za popizdit.Reci istinu da ameri ne zele ginuti al da ce se boriti protiv rusa do poslednjeg evropljanina.


Tijekom posljednja dva tjedna vidjeli smo koordinirano slanje poruka diljem zemalja NATO-a da se građani trebaju "pripremiti za rat" s Rusijom.

https://twitter.com/ArmchairW/status/1752586052370677977

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

WW3 - Page 2 Empty Re: WW3

Post by Hoholo Mudovski 31/1/2024, 18:14

Ukrajina preko veze uđe u EU ili NATO i ratujemo s Rusijom.
Ako je nekome to smiješan razlog za počet w3, nek se sjeti da je samo 1 metak bio razlog za ww1.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

WW3 - Page 2 Empty Re: WW3

Post by mentalitet 31/1/2024, 18:30

Hoholo Mudovski wrote:Ukrajina preko veze uđe u EU ili NATO i ratujemo s Rusijom.
Ako je nekome to smiješan razlog za počet w3, nek se sjeti da je samo 1 metak bio razlog za ww1.
Ma kurac je to bio razlog za rat,vec isto kao i danas.Rusija,puna energenata i ostalih sirovina,a zapad je doshao do tochke ponora jer bez tih ruskih resursa je osudjen na propast u svakom pogledu pa je zaigrao opet ruski rulet jer mu ionak nema spasa,pa ko veli,ajmo se kockati.Idioti,nisu nishta nauchili iz povijesti,plus toga Putko im je fino rekao da mu ne treba svijet bez Rusije.Boli kurac te cioniste jer misle da ce oni prezivjeti u svojim atomskim sklonishtima.A ja bi radje odmah da umrem nego da zivim ko pacov pod zemljom.To je razlika izmedju normalnog chovjeka i tih bolesnika.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

WW3 - Page 2 Empty Re: WW3

Post by debotoijusto 31/1/2024, 18:49

mentalitet wrote:
Hoholo Mudovski wrote:Ukrajina preko veze uđe u EU ili NATO i ratujemo s Rusijom.
Ako je nekome to smiješan razlog za počet w3, nek se sjeti da je samo 1 metak bio razlog za ww1.
Ma kurac je to bio razlog za rat,vec isto kao i danas.Rusija,puna energenata i ostalih sirovina,a zapad je doshao do tochke ponora jer bez tih ruskih resursa je osudjen na propast u svakom pogledu pa je zaigrao opet ruski rulet jer mu ionak nema spasa,pa ko veli,ajmo se kockati.Idioti,nisu nishta nauchili iz povijesti,plus toga Putko im je fino rekao da mu ne treba svijet bez Rusije.Boli kurac te cioniste jer misle da ce oni prezivjeti u svojim atomskim sklonishtima.A ja bi radje odmah da umrem nego da zivim ko pacov pod zemljom.To je razlika izmedju normalnog chovjeka i tih bolesnika.

ae , sto bi napali neko africko pleme u sandalama za resurse kad mogu vlasnika nuklearnog oruzja


WW3 - Page 2 00b5fdb9ad0f6c370b95
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


abraham likes this post

Back to top Go down

WW3 - Page 2 Empty Re: WW3

Post by Hoholo Mudovski 31/1/2024, 20:07

debotoijusto wrote:
mentalitet wrote:
Hoholo Mudovski wrote:Ukrajina preko veze uđe u EU ili NATO i ratujemo s Rusijom.
Ako je nekome to smiješan razlog za počet w3, nek se sjeti da je samo 1 metak bio razlog za ww1.
Ma kurac je to bio razlog za rat,vec isto kao i danas.Rusija,puna energenata i ostalih sirovina,a zapad je doshao do tochke ponora jer bez tih ruskih resursa je osudjen na propast u svakom pogledu pa je zaigrao opet ruski rulet jer mu ionak nema spasa,pa ko veli,ajmo se kockati.Idioti,nisu nishta nauchili iz povijesti,plus toga Putko im je fino rekao da mu ne treba svijet bez Rusije.Boli kurac te cioniste jer misle da ce oni prezivjeti u svojim atomskim sklonishtima.A ja bi radje odmah da umrem nego da zivim ko pacov pod zemljom.To je razlika izmedju normalnog chovjeka i tih bolesnika.

ae , sto bi napali neko africko pleme u sandalama za resurse kad mogu vlasnika nuklearnog oruzja


WW3 - Page 2 00b5fdb9ad0f6c370b95

Koji je Biden, a koja je Nansy Pelosy
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


YekeYeke likes this post

Back to top Go down

WW3 - Page 2 Empty Re: WW3

Post by debotoijusto 31/1/2024, 20:32

livo je bidni , vadi najvise nafte na svitu trenutno i ima stotine izbusenih te zapecacenih nalazista od aljaske do teksasa a napao rusiju zbog iste a ne poklanjao sarene perle recimo nigeriji oli slicnim sandalasima za istu


WW3 - Page 2 Mama-dignula-frku-oko-frizure-sina-Osisali-su-ga-poput-lika-iz-filma-Glup-i-gluplji-samo-da-ga-ponize
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

WW3 - Page 2 Empty Re: WW3

Post by crvenkasti 31/1/2024, 21:30

debotoijusto wrote:livo je bidni , vadi najvise nafte na svitu trenutno i ima stotine izbusenih te zapecacenih nalazista od aljaske do teksasa a napao rusiju zbog iste a ne poklanjao sarene perle recimo nigeriji oli slicnim sandalasima za istu

Aj ponovi, pliz, al polako...
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29095
2014-04-17


Back to top Go down

WW3 - Page 2 Empty Re: WW3

Post by mentalitet 31/1/2024, 23:10

debotoijusto wrote:
mentalitet wrote:
Hoholo Mudovski wrote:Ukrajina preko veze uđe u EU ili NATO i ratujemo s Rusijom.
Ako je nekome to smiješan razlog za počet w3, nek se sjeti da je samo 1 metak bio razlog za ww1.
Ma kurac je to bio razlog za rat,vec isto kao i danas.Rusija,puna energenata i ostalih sirovina,a zapad je doshao do tochke ponora jer bez tih ruskih resursa je osudjen na propast u svakom pogledu pa je zaigrao opet ruski rulet jer mu ionak nema spasa,pa ko veli,ajmo se kockati.Idioti,nisu nishta nauchili iz povijesti,plus toga Putko im je fino rekao da mu ne treba svijet bez Rusije.Boli kurac te cioniste jer misle da ce oni prezivjeti u svojim atomskim sklonishtima.A ja bi radje odmah da umrem nego da zivim ko pacov pod zemljom.To je razlika izmedju normalnog chovjeka i tih bolesnika.

ae , sto bi napali neko africko pleme u sandalama za resurse kad mogu vlasnika nuklearnog oruzja


WW3 - Page 2 00b5fdb9ad0f6c370b95
Kakvi su ti roditelji nije ni cudo kakav si ti.Nego ne kuzim tko ti je ovdje tata a tko mama?

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

WW3 - Page 2 Empty Re: WW3

Post by YekeYeke 1/2/2024, 01:47

Longi iz Kaštela je najači :aw
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 643
2019-05-13


Back to top Go down

WW3 - Page 2 Empty Re: WW3

Post by mentalitet 1/2/2024, 06:45

YekeYeke wrote:Longi iz Kaštela je najači :aw
Gdje ti je ona zidovka?Nije je jebo samo onaj koji je nije pitao,valjda si je pitao?!!!Jebo te Longi,da je makar bio na ovoj temi ,opet si na losoj brlji.:dramaq :dramaq :dramaq

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

WW3 - Page 2 Empty Re: WW3

Post by Hoholo Mudovski 1/2/2024, 07:25


Nije baš povod za ww3, ali će uznemiriti javnost više nego 20k djece smljevenih u ćevape u Gazi...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

WW3 - Page 2 Empty Re: WW3

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum