ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WW3

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

WW3 Empty WW3

Post by mentalitet 29/1/2024, 22:00

Jesmo vec u trecem svjetskom ili tek chekamo prvu atomsku da to oznachimo kao pochetak treceg svjetskog.Evo uzivo.Ovaj slichan meni drito u glavu:::)))
Najgora je prva atomska kad padne a svaka druga je normalna.Kao u Gazi,prvih tisucu djece ubijenih a sada rijetko tko trepne na 15 tisuca ubijene djece.


EMERGENCY BROADCAST: WW3 on the Table as US Prepares to Strike Iran

https://twitter.com/i/broadcasts/1PlKQDdyzYkxE

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

WW3 Empty Re: WW3

Post by Eroo 30/1/2024, 08:14

mentalitet wrote:Jesmo vec u trecem svjetskom ili tek chekamo prvu atomsku da to oznachimo kao pochetak treceg svjetskog.
Neće biti WW3, a na Kosovo ćete morati sami kreniti. B-)
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

WW3 Empty Re: WW3

Post by melkior 30/1/2024, 12:46

Trenutno sam nabrojio 8 potencijalnih okidača za WWIII.
1. Ukrajina dronovima i raketama srednjeg dometa razvaljuje rusku energetsku infrastrukturu i rafinerije nafte te tvornice oružja duboko u ruskom teritoriju, na što Putin odgovara taktičkim nukjlearnim udarom po Ukrajini. Realno, bez napada u dubinu ruskog teritorija za rasturanje ruskih ofenzivnih i logističkih sredstava, nem oguće je pobijediti Rusiju i izbiti joj zube. Ukrajinu treba opskrbiti dronovima većeg dometa i raketama srednjeg dometa, pa nek raspale 500 km u dubinu ruskog teritorija. Za sada rokaju samo po Belgorodu. Treba Rusima rat vratiti doma.


2. Bjelorusija se aktivno uključuje u rat u Ukrajini i napada sa sjevera. U tom slučaju Poljska napada Bjelorusiju. WWIII.

3. Rusija odluči rasturiti Moldaviju i zauzeti Transdnjestriju da pokaže kako je Europa i NATO nemoćan.

4. NATO-va vojna vježba s 90 000 vojnika na kopnu, moru i zraku u istočnoj Europi i Baktiku. Jedna pogrešna procjena, ispaljena raketa, srušen protivnički zakoplov na Baltiku ili potonuće broda. 

5. Zalutali ruski dron ili raketa pada na teritorij NATO članice, pogine 10-ak ljudi. Što ćemo sad?

6. Kina napadne Taiwan. Uključe se SAD, Japan, Sjeverna i Južna Koreja. Rock me baby.


7. Amerika vs Iran, Iran vs Amerika i Izrael, Izrael vs ostatak Bliskog istoka zajedno. Uglavnom, Europa najebe.

8. Sve naprijed navedeno zajedno i simultano. Moramo osigurati osigurače da budu sigurni i sigurnosno djeluju kako bi smo ishodili siguran rezultat: WWIII. Sigurnost prije svega!
avatar
melkior

Posts : 17241
2015-08-09


Back to top Go down

WW3 Empty Re: WW3

Post by melkior 30/1/2024, 12:56

Trenutno se čeka samo slučajno ispaljena strijela, ovaj raketa:

avatar
melkior

Posts : 17241
2015-08-09


Back to top Go down

WW3 Empty Re: WW3

Post by AssadNaPodmornici 30/1/2024, 13:06

ww3 je prema nekima počeo napadom RU na Ukrajinu.
Sada počinje gorit bliski istok, a onda neka počne rokanje Kina, Tajvan, USA, Japan, Sj i J Koreja eto nas.


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

WW3 Empty Re: WW3

Post by AssadNaPodmornici 30/1/2024, 13:08

inače ako Rusi budu gađali UA taktičim nuk , UA će gađati Rusiju radioaktivnim oružjem također.

Na dron kamikazu, staviš iz UKR nuklearnih elektrana( a imaju ih fala bogu) , radioaktivne prašine, i pošalješ par dronova kamikaza iznad Moskve i detoniraš ih.. prašina se rasprši po gradu, i onda mora krenuti evakuacija iz grada..

naravno unatoč tome stotine tisuća građana Rusije bi par tjedana kasnije počeli kašljati krv i lagano umirati. jedino što ne bi bilo sve razoreno kao sa nuklearnom bombom, ali mislim da se nitko ne bi vraća nazad živit

ali vjerojatno i Ukrajina bude kroz koju godinu iznenadila svijet , sa nuklearnim testom. kladim se da se razvoj izvodi u tajnosti, da niti ameri ne znaju

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

WW3 Empty Re: WW3

Post by Joža 30/1/2024, 13:45

Eroo wrote:
mentalitet wrote:Jesmo vec u trecem svjetskom ili tek chekamo prvu atomsku da to oznachimo kao pochetak treceg svjetskog.
Neće biti WW3, a na Kosovo ćete morati sami kreniti. B-)

Tanko ćeš srati pizdo udbaška.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

WW3 Empty Re: WW3

Post by mentalitet 30/1/2024, 22:52

AssadNaPodmornici wrote:ww3 je prema nekima počeo napadom RU na Ukrajinu.
Sada počinje gorit bliski istok, a onda neka počne rokanje Kina, Tajvan, USA, Japan, Sj i J Koreja eto nas.


Vidi smrdljivu dalaosku pichkicu,kad dodjem na takozvanu njegovu temu brishe sve od reda i proglashava spamom.Kako te nije sramota pizda ti materina doci ovdje i srati svoja predvidjanja i zelje.Hajde da napises neshto inteligentno pa nitko normalan ne bi imao nishta protiv vec kao onaj Ero si postao ili chak gori pa sve vishe sumnjam da ste ustvari neke Botchine ili kako to danas zovu unjetna inteligencija jer u vashim upisim se nishta ljudsko ne moze prochitati nego je sve programirano.Shto nisi pichko napisao ovdje da je 6 americhkih zrakoplova jucher doletilo u G.B. i da su danas krenuli prema Bliskom Istoku a svi su ti zrakoplovi namijenjeni punjenju goriva u zraku,pa onda iz toga zakljuchio da se sprema nekakva jebena invazija i napad iz zraka.Eto,barem da imash imaginarnu mashtu mjesto toga glupog programa kojim su te nafilali zapadni mediji.Chovjeche,imash li ti mozga i makar malo mashte?Naravno da nemash jer si glup ko kurac.Hajde da bash ukrajinci naprave sve po tvojim zamislima,sta mislish da bi u Evropi ostao kamen na kamenu?Zapamti idiote shta vam je Putin rekao.Ne treba mu svijet bez Rusije.Vi mislite da blefira?Sve shto je do sada rekao i upozoravao ,desilo se,a vi i dalje navijajte pizda vam materina glupa mjesto da izadjete na ulice i kazete da ne zelite uchestvovati u ovom sranju.Pa jebo te bog glupi,dovoljno je jedan Posejdon tamo negdje kod Splita da explodira i da opere cijelu Dalmaciju i Italiju odjednom.Idiote,mislish da je sve daleko,e nije kretenchino ,kada cesh shvatiti da je zemljina kugla davno postala globalno selo.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

WW3 Empty Re: WW3

Post by mentalitet 30/1/2024, 22:58

Koba wrote:
Eroo wrote:
mentalitet wrote:Jesmo vec u trecem svjetskom ili tek chekamo prvu atomsku da to oznachimo kao pochetak treceg svjetskog.
Neće biti WW3, a na Kosovo ćete morati sami kreniti. B-)

Tanko ćeš srati pizdo udbaška.

Gledaj,mozda ce netko reci da sam lud i paranoichan ali kada prochitash njegove upise i analizirash ih vidish odmah da taj lik (Botchina) nema nikakvu empatiju prema bilo chemu.Njemu su vazne samo brojke i statistika shto je odlika programiranih botova.Makar malo logichne mashte da pokaze ,nema nishta shto bi se moglo zvati chovjek od krvi imesa,Chak se ne zna ni naljutiti ko ljudsko bice.Programiran i predvidljiv kao i svaka umjetna inteligencija.Treba mu samo naci autora i jebat mu mater neinventivnu.Odi na onaj Chat sa umjetnom inteligencijom i reci im tamo da su chetnici ili da im jebesh mater ustashku ili neshto shto bi ih moglo povrijediti,recimo da ga pitash ima li kcerku i da bi je rado naguzio necesh dobiti nikakav odgovor,ili recimo nekakav smijeh ili bilo kakvu ljudsku reakciju.Nishta.Ja im to radio i zabavljao se koliko su glupo programirani a fol neka inteligencija koja je nafilana brojevima i ne zna shta ce sa njima.Eto,jjebo me svako ako on nije tipichan uzorak toga programa.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

WW3 Empty Re: WW3

Post by crvenkasti 30/1/2024, 23:15

Da bi skrenuo pozornost sa Teksasa, Biden će sutra napasti Iran.

Ameri smatraju da tamo imaju prostora za vodit mali lijepi kontrolirani rat.
U Ukrajini su procijenili da više nemaju.

Ali meni se čini da su se zajebali u vezi s Iranom. Obit će im se o glavu. Nije to Ukrajina gdje Rusi paze da ne ubiju nekoga.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29095
2014-04-17


Back to top Go down

WW3 Empty Re: WW3

Post by mentalitet 30/1/2024, 23:27

crvenkasti wrote:Da bi skrenuo pozornost sa Teksasa, Biden će sutra napasti Iran.

Ameri smatraju da tamo imaju prostora za vodit mali lijepi kontrolirani rat.
U Ukrajini su procijenili da više nemaju.

Ali meni se čini da su se zajebali u vezi s Iranom. Obit će im se o glavu. Nije to Ukrajina gdje Rusi paze da ne ubiju nekoga.

A jebi ga,kako kaze narod"Nichija svijeca do zore nije gorjela".Sve vishe gube barem ovdje u USA moc medija i manipulacije ljudima jer ovdje jos samo oko 30% budala vjeruje tim izvorima informacija.To ti je isto kao sa coca colom i hamburgerom ,ovdje to josh samo jedu stvaro oni kako ih zovu bijeli i crni otpad ,a kada sam bio u Hrvatskoj zadnji puta red pred MCD.Tako ti je i sa utjecajem medija u Cro.Jebo te koliko glupih ljudi kojima mozesh prodati muda za bubrege to je strava.
Ameri su se vec zajebali ,mada bi ih ja nazvao americhki cionisti.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

WW3 Empty Re: WW3

Post by debotoijusto 30/1/2024, 23:39

crvenkasti wrote:Da bi skrenuo pozornost sa Teksasa, Biden će sutra napasti Iran.

Ameri smatraju da tamo imaju prostora za vodit mali lijepi kontrolirani rat.
U Ukrajini su procijenili da više nemaju.

Ali meni se čini da su se zajebali u vezi s Iranom. Obit će im se o glavu. Nije to Ukrajina gdje Rusi paze da ne ubiju nekoga.


sacuvaj me boze zagorskoga vina i ruske ratne paznje :tu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

WW3 Empty Re: WW3

Post by crvenkasti 30/1/2024, 23:57

debotoijusto wrote:
crvenkasti wrote:Da bi skrenuo pozornost sa Teksasa, Biden će sutra napasti Iran.

Ameri smatraju da tamo imaju prostora za vodit mali lijepi kontrolirani rat.
U Ukrajini su procijenili da više nemaju.

Ali meni se čini da su se zajebali u vezi s Iranom. Obit će im se o glavu. Nije to Ukrajina gdje Rusi paze da ne ubiju nekoga.


sacuvaj me boze zagorskoga vina i ruske ratne paznje :tu

Imat ćeš uskoro priliku vidjeti kako izgleda rat kad oni koji pucaju ne paze koga ubijaju.
Ovo u Gazi nije bilo ništa.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29095
2014-04-17


Back to top Go down

WW3 Empty Re: WW3

Post by debotoijusto 31/1/2024, 00:06

crvenkasti wrote:
debotoijusto wrote:
crvenkasti wrote:Da bi skrenuo pozornost sa Teksasa, Biden će sutra napasti Iran.

Ameri smatraju da tamo imaju prostora za vodit mali lijepi kontrolirani rat.
U Ukrajini su procijenili da više nemaju.

Ali meni se čini da su se zajebali u vezi s Iranom. Obit će im se o glavu. Nije to Ukrajina gdje Rusi paze da ne ubiju nekoga.


sacuvaj me boze zagorskoga vina i ruske ratne paznje :tu

Imat ćeš uskoro priliku vidjeti kako izgleda rat kad oni koji pucaju ne paze koga ubijaju.
Ovo u Gazi nije bilo ništa.

nekako mi pari da svi vi imate vise za izgubit a stalno zazivate sud svita B-)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

WW3 Empty Re: WW3

Post by mentalitet 31/1/2024, 00:13

crvenkasti wrote:
debotoijusto wrote:
crvenkasti wrote:Da bi skrenuo pozornost sa Teksasa, Biden će sutra napasti Iran.

Ameri smatraju da tamo imaju prostora za vodit mali lijepi kontrolirani rat.
U Ukrajini su procijenili da više nemaju.

Ali meni se čini da su se zajebali u vezi s Iranom. Obit će im se o glavu. Nije to Ukrajina gdje Rusi paze da ne ubiju nekoga.


sacuvaj me boze zagorskoga vina i ruske ratne paznje :tu

Imat ćeš uskoro priliku vidjeti kako izgleda rat kad oni koji pucaju ne paze koga ubijaju.
Ovo u Gazi nije bilo ništa.

Vec sam naslutio da ce ova kabala zapoceti rat sa Iranom i onda otkazati izbore u USA,evo vec neki demokratski kongresmen to trazio u sluchaju rata .

BREAKING: US MILITARY MOBILIZATION IN SYRIA / IRAQ REGION

https://twitter.com/MarioNawfal/status/1752436480004194666

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

WW3 Empty Re: WW3

Post by crvenkasti 31/1/2024, 00:16

debotoijusto wrote:
crvenkasti wrote:
debotoijusto wrote:
crvenkasti wrote:Da bi skrenuo pozornost sa Teksasa, Biden će sutra napasti Iran.

Ameri smatraju da tamo imaju prostora za vodit mali lijepi kontrolirani rat.
U Ukrajini su procijenili da više nemaju.

Ali meni se čini da su se zajebali u vezi s Iranom. Obit će im se o glavu. Nije to Ukrajina gdje Rusi paze da ne ubiju nekoga.


sacuvaj me boze zagorskoga vina i ruske ratne paznje :tu

Imat ćeš uskoro priliku vidjeti kako izgleda rat kad oni koji pucaju ne paze koga ubijaju.
Ovo u Gazi nije bilo ništa.

nekako mi pari da svi vi imate vise za izgubit a stalno zazivate sud svita B-)

Pa ti si taj koji navija za Amere. Rat nije ništa drugo nego sredstvo da kapitalizam ostvari veći profit.
Najbolje im je kad je cijeli svijet neprestano pun malih ratova.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29095
2014-04-17


Back to top Go down

WW3 Empty Re: WW3

Post by mentalitet 31/1/2024, 00:18

debotoijusto wrote:
crvenkasti wrote:Da bi skrenuo pozornost sa Teksasa, Biden će sutra napasti Iran.

Ameri smatraju da tamo imaju prostora za vodit mali lijepi kontrolirani rat.
U Ukrajini su procijenili da više nemaju.

Ali meni se čini da su se zajebali u vezi s Iranom. Obit će im se o glavu. Nije to Ukrajina gdje Rusi paze da ne ubiju nekoga.


sacuvaj me boze zagorskoga vina i ruske ratne paznje :tu

Kurac si ti pio pravo zagorsko vino.Ja sam ga pio jer ne stavljaju svi zagorci secer u grozdje.Pio sam skoro sva italijanska i framcuska vina ali ni jedno se nije moglo mjeriti sa tim zagorskim osim neka australijska bijela vina.A rusi ako te zapaze nemresh pobjec ni u mishiju rupu.Eno zapazili neke francuze u nekom sovjetskom bunkeru izgradjenom u sluchaju atomskog.Mislili da su sigurni,jest kurac Kindzal ide preduboko i svi mrtvi ko pacovi.


Last edited by mentalitet on 31/1/2024, 00:22; edited 1 time in total

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

WW3 Empty Re: WW3

Post by Eroo 31/1/2024, 00:21

Koovo uvodi € kao jedino platno sredstvo.
Taj problem može riješiti  samo WW3. B-)
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

WW3 Empty Re: WW3

Post by debotoijusto 31/1/2024, 00:21

crvenkasti wrote:
debotoijusto wrote:
crvenkasti wrote:
debotoijusto wrote:
crvenkasti wrote:Da bi skrenuo pozornost sa Teksasa, Biden će sutra napasti Iran.

Ameri smatraju da tamo imaju prostora za vodit mali lijepi kontrolirani rat.
U Ukrajini su procijenili da više nemaju.

Ali meni se čini da su se zajebali u vezi s Iranom. Obit će im se o glavu. Nije to Ukrajina gdje Rusi paze da ne ubiju nekoga.


sacuvaj me boze zagorskoga vina i ruske ratne paznje :tu

Imat ćeš uskoro priliku vidjeti kako izgleda rat kad oni koji pucaju ne paze koga ubijaju.
Ovo u Gazi nije bilo ništa.

nekako mi pari da svi vi imate vise za izgubit a stalno zazivate sud svita B-)

Pa ti si taj koji navija za Amere. Rat nije ništa drugo nego sredstvo da kapitalizam ostvari veći profit.
Najbolje im je da je cijeli svijet nepretano na rubu rata.

ispravak netocnog navoda , ne navijam za USijance nego sam s gnusanjem protiv ruskog primitivnog narativa
ako je to alternativa hvala lijepa bomba za sud svijeta mi vise ne zvuci lose
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

WW3 Empty Re: WW3

Post by debotoijusto 31/1/2024, 00:23

mentalitet wrote:
debotoijusto wrote:
crvenkasti wrote:Da bi skrenuo pozornost sa Teksasa, Biden će sutra napasti Iran.

Ameri smatraju da tamo imaju prostora za vodit mali lijepi kontrolirani rat.
U Ukrajini su procijenili da više nemaju.

Ali meni se čini da su se zajebali u vezi s Iranom. Obit će im se o glavu. Nije to Ukrajina gdje Rusi paze da ne ubiju nekoga.


sacuvaj me boze zagorskoga vina i ruske ratne paznje :tu

Kurac si ti pio pravo zagorsko vino.Ja sam ga pio jer ne stavljaju svi zagorci secer u grozdje.Pio sam skoro sva italijanska i framcuska vina ali ni jedno se nije moglo mjeriti sa tim zagorskim osim neka australijska bijela vina.A rusi ako te zapaze nemresh pobjec ni u mishiju rupu.Eno zapazili neke francuze u nekom sovjetskom bunkeru izgradjenom u sluchaju atomskog.Mislili da su sigurni,jest kurac Kindzal ide preduboko i svi mrtvi ko pacovi.

osim sto si ekspert za medjunarodne odnose i vrsan si enolog
vjerujem i da jebes najbolje to ide u paketu :tu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

WW3 Empty Re: WW3

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum