ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IL-76 Candy oboren sa NATO raketom

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

IL-76 Candy oboren sa NATO raketom  Empty IL-76 Candy oboren sa NATO raketom

Post by Serbinho-3 24/1/2024, 13:06


https://informer.rs/planeta/vesti/868550/rusija-ukrajina-rat-pad-aviona-belgorod
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26434
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

IL-76 Candy oboren sa NATO raketom  Empty Re: IL-76 Candy oboren sa NATO raketom

Post by Serbinho-3 24/1/2024, 13:11


Pobise svoje.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26434
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

IL-76 Candy oboren sa NATO raketom  Empty Re: IL-76 Candy oboren sa NATO raketom

Post by AssadNaPodmornici 24/1/2024, 20:45

oboren je vjerojatno NATO raketom, PAC2 

pobili su Ruse a možda i kojeg Iranca sve mi se čini..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20924
2018-06-14


Back to top Go down

IL-76 Candy oboren sa NATO raketom  Empty Re: IL-76 Candy oboren sa NATO raketom

Post by mentalitet 24/1/2024, 21:08

Serbinho-3 wrote:
https://informer.rs/planeta/vesti/868550/rusija-ukrajina-rat-pad-aviona-belgorod

Ma to su rusi napravili,pa gdje bi ukri tako neshto uchinili?Oni svoje ubijaju sa ledja ako im padne napamet da se predaju,a moze biti da su promijenili taktiku jer nemaju vishe dovoljno stranih placenika da pucaju u ledja vec ovako salju poruku buducim koji se zele predati.Stave ih u zrakoplov i onda bum pa okrive ruse.Nikada se ne zna ti jebeni banderovci imaju jebebo razvijenu mashtu kako ubiti svoje vojnike.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

IL-76 Candy oboren sa NATO raketom  Empty Re: IL-76 Candy oboren sa NATO raketom

Post by T. 24/1/2024, 22:21

29. kolovoza 2005. malo prije nego što je uragan Katrina poharao New Orleans, Ruska Federacija šalje humanitarnu pomoć SAD-u. Dva Il-76 zrakoplova slijeću na područje gdje se organizirala pomoć u Little Rocku u Arkansasu 8. rujna. Ovo je bio prvi slučaj da je Rusija sudjelovala u sličnoj misiji nad Sjevernom Amerikom. Indija je također koristila Il-76 prilikom dopremanja humanitarne pomoći za žrtve Katrine 13. rujna 2005.

_________________
IL-76 Candy oboren sa NATO raketom  Unname11
T.
T.

Posts : 17110
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

IL-76 Candy oboren sa NATO raketom  Empty Re: IL-76 Candy oboren sa NATO raketom

Post by Serbinho-3 24/1/2024, 22:46


Imaju imena poginulih.

Pustili Rusi.

Da je neko govorio da ce se ovo desiti, strpali bi ga u ludnicu.

Delili poene na Euroviziji, sada se ubijaju.

Da ne poverujes.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26434
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

IL-76 Candy oboren sa NATO raketom  Empty Re: IL-76 Candy oboren sa NATO raketom

Post by Joža 24/1/2024, 23:05

IL-76 Candy oboren sa NATO raketom  Img_2022
IL-76 Candy oboren sa NATO raketom  Img_2023

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2452
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

IL-76 Candy oboren sa NATO raketom  Empty Re: IL-76 Candy oboren sa NATO raketom

Post by crvenkasti 24/1/2024, 23:21

Francuska (koja trenutno predsjedava Vijećem) odbila je zahtjev Rusije da se 24. siječnja održi sastanak Vijeća sigurnosti UN-a u vezi s oborenim Il-76.

-----------------------
Hahaha, nek se Rusi grizu!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28763
2014-04-17


Back to top Go down

IL-76 Candy oboren sa NATO raketom  Empty Re: IL-76 Candy oboren sa NATO raketom

Post by Hoholo Mudovski 25/1/2024, 00:49

crvenkasti wrote:Francuska (koja trenutno predsjedava Vijećem) odbila je zahtjev Rusije da se 24. siječnja održi sastanak Vijeća sigurnosti UN-a u vezi s oborenim Il-76.

-----------------------
Hahaha, nek se Rusi grizu!

Francuzi.se.prave.Englezi
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4065
2023-08-31


Back to top Go down

IL-76 Candy oboren sa NATO raketom  Empty Re: IL-76 Candy oboren sa NATO raketom

Post by AssadNaPodmornici 25/1/2024, 09:26

Serbinho-3 wrote:
Imaju imena poginulih.

Pustili Rusi.

Da je neko govorio da ce se ovo desiti, strpali bi ga u ludnicu.

Delili poene na Euroviziji, sada se ubijaju.

Da ne poverujes.


imena poginulih ne znače ništa. papir svašta trpi. evo prošlo je 24h od toga događaja, nema niti jedne snimke, ničega što bi upućivalo da su u njemu bili UA vojnici.
tipa bile su snimke srušenog aviona, čak se vide djelovi aviona izbušeni gelerima(dakle PZO je djelovala ili na vaš jezik PVO) , ali nigdje razbacana tijela , nigdje tipa snimka neke osobe , koja "slučajno procuri na telegram" pa da netko može reći, "e da ovo je zarobljeni Ukrajinac".. ništa od toga.

vozio je Iranske dronove ili S300 rakete..

da općenito taj rat je tragedija ali šta ću im ja..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20924
2018-06-14


Back to top Go down

IL-76 Candy oboren sa NATO raketom  Empty Re: IL-76 Candy oboren sa NATO raketom

Post by Hoholo Mudovski 25/1/2024, 11:16


Francuska je odbila zahtjev Rusije da sazove sastanak Vijeća sigurnosti UN-a danas kako bi se raspravljalo o padu ruskog vojnog zrakoplova koji je prevozio ukrajinske ratne zarobljenike radi razmjene, priopćila je u četvrtak ruska misija pri UN-u. Francuska je odabrala put “zlouporabe svojih ovlasti kao predsjedatelja Vijeća sigurnosti u siječnju i odbija udovoljiti našem zahtjevu za hitnim sastankom Vijeća sigurnosti UN-a zbog terorističkog napada kijevskog režima”, tvrdi Dmitri Poljanski, zamjenik ruskog veleposlanika u UN, preko Telegrama.

Prema njegovim riječima, Francuska pokušava “kupiti vrijeme” da Ukrajina “dođe do barem nekakvog uvjerljivog objašnjenja” za smrtonosnu nesreću. Rusko ministarstvo obrane optužilo je u srijedu Ukrajinu za obaranje vojnog zrakoplova Il-76 koji je prevozio zarobljene ukrajinske vojnike za razmjenu zarobljenika.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4065
2023-08-31


Back to top Go down

IL-76 Candy oboren sa NATO raketom  Empty Re: IL-76 Candy oboren sa NATO raketom

Post by Joža 25/1/2024, 14:01

AssadNaPodmornici wrote:
Serbinho-3 wrote:
Imaju imena poginulih.

Pustili Rusi.

Da je neko govorio da ce se ovo desiti, strpali bi ga u ludnicu.

Delili poene na Euroviziji, sada se ubijaju.

Da ne poverujes.


imena poginulih ne znače ništa. papir svašta trpi. evo prošlo je 24h od toga događaja, nema niti jedne snimke, ničega što bi upućivalo da su u njemu bili UA vojnici.
tipa bile su snimke srušenog aviona, čak se vide djelovi aviona izbušeni gelerima(dakle PZO je djelovala ili na vaš jezik PVO) , ali nigdje razbacana tijela , nigdje tipa snimka neke osobe , koja "slučajno procuri na telegram" pa da netko može reći, "e da ovo je zarobljeni Ukrajinac".. ništa od toga.

vozio je Iranske dronove ili S300 rakete..

da općenito taj rat je tragedija ali šta ću im ja..

Bogati? A ukronacisti prikazali svih pola milijuna Rusa što ih pobiše .... kao?
I da je vozio to oružje frcao bi niz eksplozija kao vatromet od naknadnih detonacija ili barem gljivetina do mjeseca ako bi baš detoniralo sve odjednom.

Slava!

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2452
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

IL-76 Candy oboren sa NATO raketom  Empty Re: IL-76 Candy oboren sa NATO raketom

Post by Hoholo Mudovski 25/1/2024, 19:31



POW PLANE CRASH: The inspection of the site of the fall of IL-76 in the Belgorod region by the investigative committee of Russia. -> Who ever wanted to see bodies as confirmation, here you go. Everybody else move along ...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4065
2023-08-31


Back to top Go down

IL-76 Candy oboren sa NATO raketom  Empty Re: IL-76 Candy oboren sa NATO raketom

Post by AssadNaPodmornici 25/1/2024, 21:51

na toj snimci nema nego nekoliko djelova tijela.
s obzirom na navodnih 65 ukrajinaca plus nekoliko rusa, trebalo bi biti na stotine djelova tijela okolo. vidi se jedna tetovaža, vjerujem da će biti ekipe koja će zumirati i analizirati tetovažu, i naći ukrajinca ili rusa koji je imao tu tetovažu. sve skupa nekoliko djelova tijela, a trebalo bi biti na stotine djelova, jer avion se nije raspao u zraku nego tresnuo u zemlju, a toga nema.. niti iz snimke iz drona (ili ja nisam dobro vidio).
dakle još uvijek nula bodova.


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20924
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

IL-76 Candy oboren sa NATO raketom  Empty Re: IL-76 Candy oboren sa NATO raketom

Post by Eroo 25/1/2024, 23:26

Imena na ruskom spisku su i imena razmijenjenih ukr. zarobljenika 3.1.2024. 
Ovo nemam namjeru ponovi argumentirati. 
Kao prvo čudno mi je je da smo na ruskom video materijalu (s lica mjesta) mogli
vidjeti samo jedno truplo. 
Drugo, što me posebno čudi, da je avion oboren kod sela Yablonovo, koje se nalazi
cca 60 km sjeveroistočno od Belgoroda. Dakle udaljavao se od ukrajinske granice (južno)
umjesto da je letio u suprotnom smjeru. 
Treće, ako je Yablonovo udaljeno cca 60 km od ukrajinske granice, lanser bitrebao biti
(iz sigurnosnih razloga) udaljen dodatnih 50-60 km) onda je to bilo predaleko
za IRIS-T (spominju ga ruski mediji). Vjerojatno bi se u tom slučaju radilo isključivo
o MIM-103/4 Patriot, Pac 3/4.
Razmjena zarobljenika je bila unaprijed dogovorena, a ruta i mjesto razmjene poznati. 
Ako su zarobljenici bili u avionu, čemu odluka da se ide na s njima na sjeveroistok? 
Kladio bih se da je zarobljenike istovario u Belgorodu, ako ih je uopće prevažao
s avionom. U Avionu su bili članovi posada, i zasigurno znamo za još dvojicu  visokih
mornarskih časnika , ili čak 3. Možda još neki koji su išli na odmor, naprimjer.
Četvrto, Rusi su službeno tražili od Ukr. osiguranje sigurnosti iznad Belgoroda, što je
ispoštovana...ali, avaj, Yablonovo je 60 km od Belgoroda. Ako je imao namjeru iz toga
smjera letjeti u smjeru Harkiva, imali bi prilike snimiti fron nedaleko od toga pravca,
naprimjer. Razmjene su se obično izvodile u blizini granice, gdje su zarobljenike
dovozili autobusima.
Sad se pitamo, tko je ustvari oborio avion: Ukri ili ruska visokoprecizna PZO? :D

Evo i moje skice:
IL-76 Candy oboren sa NATO raketom  CD


Last edited by Eroo on 25/1/2024, 23:38; edited 2 times in total
Eroo
Eroo

Posts : 74731
2016-07-22


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

IL-76 Candy oboren sa NATO raketom  Empty Re: IL-76 Candy oboren sa NATO raketom

Post by Eroo 25/1/2024, 23:31

PS: Kladio  bih se da nije postojao dogovor da se zarobljenici dovezu iz Belgoroda 
      u Harkiv. Čak i da se radilo o civilnom avionu bi nešto takvo za Ukre bilo
      neprihvatljivo, a kamo li vojni Il-76.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74731
2016-07-22


Back to top Go down

IL-76 Candy oboren sa NATO raketom  Empty Re: IL-76 Candy oboren sa NATO raketom

Post by Eroo 26/1/2024, 11:02

Oholo Mudovski wrote:
crvenkasti wrote:Francuska (koja trenutno predsjedava Vijećem) odbila je zahtjev Rusije da se 24. siječnja održi sastanak Vijeća sigurnosti UN-a u vezi s oborenim Il-76.

-----------------------
Hahaha, nek se Rusi grizu!

Francuzi.se.prave.Englezi
Mislim da je to Macron dogovorio s Putinom. Prdpostavljam da ga je Putin čak i zamolio da odbije.
Za to postoje debeli razlozi o čemu ću pisati u nastavku.
Podrobno sam izanalizirao podatke, koji je bilo moguće dobiti iz dostupnog snimka pada aviona,
Geolocirao sam mjesto pada aviona, kao i položaj snimatelja videa.

Razlog za  podrobnu analizu je bila ruska tvrdnja da je avion bio srušen dok je bio na putu
u Belgorod gdje bi trebao dovesti ukrajinske zarobljenike na razmjenu.
U to sam posumnjao već  onda kad sam prvi put odgledao snimak.
Rečeno je bilo (ruska strana) da je pilot s manevrom izbjegao pad na selo Yablonovo.
Iz video snimka snimka sam izvukao 2  fotografije  iz kojih vidimo sljedeće:

- let i pad aviona...avion dolazi s lijeve!
Prepoznajem 3 karakteristične objekte  u Yablanovu: crkvu + zvonik + "lokal"
Samo iz tih podataka nije moguće utvrditi da li ide u Belgorod ili iz Belgoroda,
ali se može točno utvrdti položaj snimatelja.
U nastavku sam iskoristio usluge Google Earth i tako sam mogao odretiti strane svijeta,
kao i položaj snimatelja na konkretni karti sela Yablonovu.
Sve će biti prikazano u nastavku:

1.)  par fotografija iz videa


2.)  Google snimak sela + street view.

Iz kombinacije oboga sam utvrdio da je avion putovao iz Belgoroda na sjeveroistog Rusije.
Trenutno imam nekog posla, kad završim prethodno će biti prikazano i grafično, odnosno
u snimcima.
Stay tuned! :)
Eroo
Eroo

Posts : 74731
2016-07-22


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

IL-76 Candy oboren sa NATO raketom  Empty Re: IL-76 Candy oboren sa NATO raketom

Post by Hoholo Mudovski 26/1/2024, 11:36

Eroo wrote:
Oholo Mudovski wrote:
crvenkasti wrote:Francuska (koja trenutno predsjedava Vijećem) odbila je zahtjev Rusije da se 24. siječnja održi sastanak Vijeća sigurnosti UN-a u vezi s oborenim Il-76.

-----------------------
Hahaha, nek se Rusi grizu!

Francuzi.se.prave.Englezi
Mislim da je to Macron dogovorio s Putinom. Prdpostavljam da ga je Putin čak i zamolio da odbije.
Za to postoje debeli razlozi o čemu ću pisati u nastavku.
Podrobno sam izanalizirao podatke, koji je bilo moguće dobiti iz dostupnog snimka pada aviona,
Geolocirao sam mjesto pada aviona, kao i položaj snimatelja videa.

Razlog za  podrobnu analizu je bila ruska tvrdnja da je avion bio srušen dok je bio na putu
u Belgorod gdje bi trebao dovesti ukrajinske zarobljenike na razmjenu.
U to sam posumnjao već  onda kad sam prvi put odgledao snimak.
Rečeno je bilo (ruska strana) da je pilot s manevrom izbjegao pad na selo Yablonovo.
Iz video snimka snimka sam izvukao 2  fotografije  iz kojih vidimo sljedeće:

- let i pad aviona...avion dolazi s lijeve!
Prepoznajem 3 karakteristične objekte  u Yablanovu: crkvu + zvonik + "lokal"
Samo iz tih podataka nije moguće utvrditi da li ide u Belgorod ili iz Belgoroda,
ali se može točno utvrdti položaj snimatelja.
U nastavku sam iskoristio usluge Google Earth i tako sam mogao odretiti strane svijeta,
kao i položaj snimatelja na konkretni karti sela Yablonovu.
Sve će biti prikazano u nastavku:

1.)  par fotografija iz videa


2.)  Google snimak sela + street view.

Iz kombinacije oboga sam utvrdio da je avion putovao iz Belgoroda na sjeveroistog Rusije.
Trenutno imam nekog posla, kad završim prethodno će biti prikazano i grafično, odnosno
u snimcima.
Stay tuned! :)

Evo ako ti bude falilo inspiracije za priču.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4065
2023-08-31


Back to top Go down

IL-76 Candy oboren sa NATO raketom  Empty Re: IL-76 Candy oboren sa NATO raketom

Post by Eroo 26/1/2024, 13:09

Oholo Mudovski wrote:
Eroo wrote:
Oholo Mudovski wrote:
crvenkasti wrote:Francuska (koja trenutno predsjedava Vijećem) odbila je zahtjev Rusije da se 24. siječnja održi sastanak Vijeća sigurnosti UN-a u vezi s oborenim Il-76.

-----------------------
Hahaha, nek se Rusi grizu!

Francuzi.se.prave.Englezi
Mislim da je to Macron dogovorio s Putinom. Prdpostavljam da ga je Putin čak i zamolio da odbije.
Za to postoje debeli razlozi o čemu ću pisati u nastavku.
Podrobno sam izanalizirao podatke, koji je bilo moguće dobiti iz dostupnog snimka pada aviona,
Geolocirao sam mjesto pada aviona, kao i položaj snimatelja videa.

Razlog za  podrobnu analizu je bila ruska tvrdnja da je avion bio srušen dok je bio na putu
u Belgorod gdje bi trebao dovesti ukrajinske zarobljenike na razmjenu.
U to sam posumnjao već  onda kad sam prvi put odgledao snimak.
Rečeno je bilo (ruska strana) da je pilot s manevrom izbjegao pad na selo Yablonovo.
Iz video snimka snimka sam izvukao 2  fotografije  iz kojih vidimo sljedeće:

- let i pad aviona...avion dolazi s lijeve!
Prepoznajem 3 karakteristične objekte  u Yablanovu: crkvu + zvonik + "lokal"
Samo iz tih podataka nije moguće utvrditi da li ide u Belgorod ili iz Belgoroda,
ali se može točno utvrdti položaj snimatelja.
U nastavku sam iskoristio usluge Google Earth i tako sam mogao odretiti strane svijeta,
kao i položaj snimatelja na konkretni karti sela Yablonovu.
Sve će biti prikazano u nastavku:

1.)  par fotografija iz videa


2.)  Google snimak sela + street view.

Iz kombinacije oboga sam utvrdio da je avion putovao iz Belgoroda na sjeveroistog Rusije.
Trenutno imam nekog posla, kad završim prethodno će biti prikazano i grafično, odnosno
u snimcima.
Stay tuned! :)

Malo se strpite!
Eroo
Eroo

Posts : 74731
2016-07-22


Back to top Go down

IL-76 Candy oboren sa NATO raketom  Empty Re: IL-76 Candy oboren sa NATO raketom

Post by Eroo 26/1/2024, 13:16

1.)  2 fotografije iz videa

Vidimo da avio dolazi s lijeve strane, dakle iz pravca Belgoroda :
u prvoj foto je ispred zvonika i crkve, a u drugoj se ruši iza crkve. 
Dokazi u drugom komentaru (položaj kamere, geolokacija itd)

Let aviona s lijeve iz Belgoroda prema sjeveroistoku:
IL-76 Candy oboren sa NATO raketom  1

Pad aviona iza zvonika, odnosno iza crkve:

IL-76 Candy oboren sa NATO raketom  2

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74731
2016-07-22


Back to top Go down

IL-76 Candy oboren sa NATO raketom  Empty Re: IL-76 Candy oboren sa NATO raketom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum