ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 3 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by debotoijusto 4/2/2024, 18:50

Predsednik Srbije Aleksandar Adem Vuchiqi oglasio se na svom Instagramu i uputio moćnu poruku.



"Teška nedelja je za nama, ali nema predaje i zasigurno nema odustajanja. Radeći na stvaranju bolje budućnosti za svakog građanina naše zemlje, borimo se da obezbedimo što sigurniju sadašnjost za sve. Srbija ozbiljno napreduje, radi i razvija se, a naš posao je da je dodatno modernizujemo, reformišemo, kao i da je mudrom politikom i svojom snagom sačuvamo od teških udara, branivši pritom svoje vitalne nacionalne interese. Pobediće Srbija", napisao je Adem Vuchiqi.






ukratko ako kanimo pobijediti ne smijemo izgubiti

debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 3 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by debotoijusto 6/2/2024, 06:36

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 3 F_32159737_1280


https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/Suljo-u-bizarnom-tv-nastupu-uzivo-crtao-po-ploci-i-objasnjavao-tko-sve-napada-srbiju-najvazniji-su-tenkovi-i-artiljerija-15423598


- Potrebna vam je prevlast u zraku - to je novac. Potrebna vam je pješaštvo - to je stanje na terenu. Potrebna vam je artiljerija - to su mediji. Novac dolazi sa tri strane - iz velikih sila, iz regionalnih zemalja koje imaju interes da utječu na slabljenje Srbije, i iz različitih političkih krugova i nevladinih sektora. Pješaštvo ide na sljedeći način - naoružavanje Albanaca, razoružavanje Srba i djelovanje na političke partije kako u centralnoj Srbiji tako i na KiM, kako na srpske, tako i na albanske. Mediji - svjetski, regionalni, na Kosovu i Metohiji, podijeljeno na srpske i albanske. Naoružavanje Albanaca se već odigrava, oni najviše koriste Tursku. Razoružavanje Srba, kriminalizacija. Morate imati poslušnike koji će rušiti zemlju iznutra, imate Albance koji to rade, ali morate imati i Srbe koji će govoriti sve najgore. Najvažniji su tenkovi i artiljerija - a to su mediji, koji danima lažu kako ćemo napasti nekog, kakvi su nam bili izbori... Uvijek imate koncentriranu raketnu paljbu - tuci po Vučiću svaki dan",



Suljo ka domazet loso s 79% podrske
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 3 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by Piglet 17/2/2024, 14:16

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 3 Srbi-se-organizovali-rusi-ili-je-fotomontaza-v0-y2rhdc0xkxic1
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 3 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by michaellcmacha 18/2/2024, 05:52

Piglet wrote:
mentalitet wrote:


.
Je da, baš su jeftini energenti u Srbiji pa zato imaju najskuplji benzin, najvišu inflaciju u Europi i najmanji ekonomski rast na zapadnom Balkanu protekle dvije godine (samo Sjeverna Makedonija je imala manji). Vidi se da ne znaš ništa o stvarnom stanju u Srbiji.

Inače, samo oko 10% Srba bi bilo spremano ratovati za Kosovo prema zadnjim podacima. Kukavičluk je pojeo srce Srbije.

Hoćeš li se ti vratiti iz mrske Amerike ako Srbima usfali ljudstva?
hoće alukurcu... pobjegao je i iz hrvatske glavom bez obzira, ostavio rođenu mater na milost i nemilost povampirenim ustašama a sad da se vraća braniti srbe koje ni srbi u srbiji ne smatraju srbima...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 3 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by michaellcmacha 18/2/2024, 05:56

mentalitet wrote:
Piglet wrote:Tolike plahte teksta, a ništa nisi rekao. Sve što sam napisao stoji i dalje, srpska sirotinja ima najveću inflaciju u Europi, a u zadnje dvije godine imaju najmanji rast na Balkanu.

A chuj jarane,pametnom napishesh par rijechi i on odmah skuzi sve,a idiotu mozesh tipkati do sutra,badava jer je glup ko kurac.Eto sad si nadam se ovo shvatio.
debilčino to što si napisao na tebe se odnosi... jedini tko je idiot si ti, a glup si ko nakurnjak do pola naštrikan...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 3 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by mentalitet 18/2/2024, 06:46

michaellcmacha wrote:
mentalitet wrote:
Piglet wrote:Tolike plahte teksta, a ništa nisi rekao. Sve što sam napisao stoji i dalje, srpska sirotinja ima najveću inflaciju u Europi, a u zadnje dvije godine imaju najmanji rast na Balkanu.

A chuj jarane,pametnom napishesh par rijechi i on odmah skuzi sve,a idiotu mozesh tipkati do sutra,badava jer je glup ko kurac.Eto sad si nadam se ovo shvatio.
debilčino to što si napisao na tebe se odnosi... jedini tko je idiot si ti, a glup si ko nakurnjak do pola naštrikan...
Ja nisam pobjegao nego sam sa Mercedesom 450 SCL sa Yu pasportom uredno preko Zlovenije otisao iz hrvatske vukojebine jer vas jako dobro poznajem.Vidio sam mnoge uzarene oci koje su pozeljele taj auto,plus moje stanove .A ni to mi nije bio toliki problem koliko to shto sam nekim 'rvatima jebo zene a Zvonku Trusicu ljubavnicu iz Sirokog brijega.Jebi ga,bilo je to vrijeme prcanja ko kucanja..'rvatice su osjecale da ce dobri jebachi otic pa su se same guzile i molile da mi popuse kurac  makar.Dolazio sam u Hrvatsku i onima iz kluba sa Sigeta jebo mater u usta zvalava.Pichke ,jache od mene deset puta ali ne smiju nishta jer su znali da sam americhki drzavljanin.Iskreno,da sam onda dobio batina josh bi ih i cijenio,ali zgadili mi se isto kao i vi ovdje na forumu.Mamu vam jebem,koji god hoce ,placam kartu za Ameriku ,pa da vidimo koliko ste hrabri.Pichke isto kao i siptari,hijene,napadate samo 10 puta slabije od sebe.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5028
2020-07-05


Hartmann likes this post

Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 3 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by debotoijusto 18/2/2024, 11:38

mentalitet wrote:
michaellcmacha wrote:
mentalitet wrote:
Piglet wrote:Tolike plahte teksta, a ništa nisi rekao. Sve što sam napisao stoji i dalje, srpska sirotinja ima najveću inflaciju u Europi, a u zadnje dvije godine imaju najmanji rast na Balkanu.

A chuj jarane,pametnom napishesh par rijechi i on odmah skuzi sve,a idiotu mozesh tipkati do sutra,badava jer je glup ko kurac.Eto sad si nadam se ovo shvatio.
debilčino to što si napisao na tebe se odnosi... jedini tko je idiot si ti, a glup si ko nakurnjak do pola naštrikan...
Ja nisam pobjegao nego sam sa Mercedesom 450 SCL sa Yu pasportom uredno preko Zlovenije otisao iz hrvatske vukojebine jer vas jako dobro poznajem.Vidio sam mnoge uzarene oci koje su pozeljele taj auto,plus moje stanove .A ni to mi nije bio toliki problem koliko to shto sam nekim 'rvatima jebo zene a Zvonku Trusicu ljubavnicu iz Sirokog brijega.Jebi ga,bilo je to vrijeme prcanja ko kucanja..'rvatice su osjecale da ce dobri jebachi otic pa su se same guzile i molile da mi popuse kurac  makar.Dolazio sam u Hrvatsku i onima iz kluba sa Sigeta jebo mater u usta zvalava.Pichke ,jache od mene deset puta ali ne smiju nishta jer su znali da sam americhki drzavljanin.Iskreno,da sam onda dobio batina josh bi ih i cijenio,ali zgadili mi se isto kao i vi ovdje na forumu.Mamu vam jebem,koji god hoce ,placam kartu za Ameriku ,pa da vidimo koliko ste hrabri.Pichke isto kao i siptari,hijene,napadate samo 10 puta slabije od sebe.

Pita učiteljica iz biologije đake da li znaju kako se prave djeca. Javi se Marko i kaže:
Pa ja mislim da djecu donose rode.
Odmah za njim Ivana:
Pa ja mislim da tata poljubi mamu i tako mi dođemo na svijet.
Učiteljica će na to:
Pa dobro, nije baš tako ali...
Odmah se diže Ivica i kaže:
Učiteljice, je l' možemo mi što smo jebali izaći da ne slušamo ovakve gluposti!
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 3 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by Piglet 21/2/2024, 16:51

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 3 Cena-goriva-u-regionu-od-14-02-2024-v0-tsd8k7mvuijc1

Prodali budale sve Rusima i sad plaćaju najskuplje gorivo lol!
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 3 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by debotoijusto 22/2/2024, 19:15

Članovima Srpske napredne stranke, aktivistima, svima koji su im nešto dužni, onima koji su preko stranke dobili posao, ovih dana počele su stizati poruke da ne planiraju godišnje odmore u lipnju i srpnju, piše Nova.rs. Zbog izbora. Kako doznaju, direktori javnih poduzeća već su alarmirani da budu spremni za kapilarno prikupljanje glasova.
“Ove godina je godišnji nakon Oluje, odmah svima recite da im nitko ne plaća godišnji odmor za mjesec srpanj jer ne znamo kad će biti izbori. Da ne bude glupih rečenica - uplatili smo ljetovanje obiteljski još zimus, nismo znali itd. Svi dužnosnici, svi koji su se zaposlili u stranci, svi koji su nam išta dužni... godišnji odmor je u kolovozu ove godine (za sve one koji sada počinju uplaćivati ​​godišnji odmor)", stoji u jednoj od poruka koje stižu naprednjacima proteklih dana.



nema odmora dok traje obmana
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 3 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by Piglet 23/2/2024, 20:17

Samo za mentaliteta, da se malo prisjeti kako je u Srbiji:
https://www.danas.rs/vesti/ekonomija/ekonomski-tigar-srbija/

Rumuni i Bugari nas šišaju po platama: Šta znači sintagma ekonomski tigar, i da li je Srbija to postala?

Istraživanje koje je Narodna banka Srbije radila pre krize pokazalo je da bi naša ekonomija morala 15 godina da raste po pet odsto godišnje da bi stigla prosek Evropske unije, a ako bi rasla tri odsto u proseku, trebalo bi joj 50 godina da stigne prosek EU. Međutim, poslednjih 10 godina ne rastemo ni tri odsto u proseku. Otkud onda vlasti ideja da Srbiju predstavlja kao ekonomskog tigra i zašto je reč o spinu za unutrašnju upotrebu?

U izboru reči godine u srpskom jeziku, u kategoriji Lažireč 2023, izabrana je reč ekonomski tigar. Lažireč jer, po obrazloženju žirija, opisuje zamagljenu predstavu naše stvarnosti. Dakle, posle naroda, i lingvisti su prepoznali da metafora Srbije kao ekonomskog tigra, koju vlast koristi da bi prikazala ekonomsku dominaciju zemlje, nije ništa drugo do opsena i spin. U politički govor uveo ga je Aleksandar Adem Vuchiqi u vreme dok je bio predsednik Vlade. Još tada je govorio da Srbija, ukoliko sprovede ekonomske reforme, može da postane ekonomski tigar jugoistočnog dela Evrope i apostrofirao domaće medije koji će se, po njegovim rečima, sprdati sa tom željom.

Gde je Srbija nekoliko godina kasnije govore naslovi upravo u medijima koji su i dalje kritični prema Vučićevoj vlasti: Ekonomski tigar na staklenim nogama, Ekonomski tigar na kolenima, Ekonomski tigar na parizeru. Šta uopšte znači sintagma ekonomski tigar?

Ekonomski tigar, ali zamalo

„Prema rastu mi ne možemo da se nazovemo ekonomskim tigrom. Bolje rezultate od nas u ovom periodu i poslednjih 10-20 godina ostvarile su Baltičke zemlje, Rumunija, Poljska, pa i Albanija, a one se ne proglašavaju ekonomskim tigrom. Ako gledamo kako se Srbija razvijala na nivou sveta, od 190 zemalja, i tu se nalazi blizu proseka, na medijani otprilike. Rezultati koje smo ostvarili u dužem vremenskom periodu ne daju nikakav osnov da se predstavljamo kao ekonomski tigar”, kaže profesor Arsić.


Za Gorana Radosvaljevića, profesora na FEFA fakultetu (član Narodnog pokreta Srbije), problematično je što Srbija, kada se govori o ekonomskim parametrima, iz godine u godinu ide u sve lošiju ligu. Početkom 2000-ih Srbiju smo, kaže on, poredili sa Poljskom, Češkom, Slovenijom, desetak godina kasnije sa Mađarskom, Hrvatskom, Rumunijom i Bugarskom, dok se sada poredimo sa Albanijom, Makedonijom i Bosnom.

„Mi iz decenije u deceniju padamo u nižu ligu, u niži rang i kažemo – e sad smo konačno dobri, bolji smo od ovih u našem rangu, ali taj rang opada. Mi smo iz prve lige pali u ‘fildžan’ ligu. Ne postoji niža liga od ove”, kaže Radosavljević.

Rumuni i Bugari nas šišaju po platama

Kao primer navodi Rumuniju, sa kojom smo pre 15-20 godina bili na istom nivou razvoja. Danas je, kaže, Rumunija jedan i po puta ispred nas po svim pokazateljima – Rumunija je trenutno na 65 odsto prosečnog dohotka EU, dok smo mi na ispod 50 odsto. Priča o ekonomskim uspesima, po njegovom rečima, služi isključivo za unutrašnju upotrebu i nema nikakav ekonomski značaj.

lol! lol! lol!
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 3 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by Piglet 26/2/2024, 19:35

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 3 Neda-milo%C5%A1evi%C4%87-i-karate-savez-danima-trpe-najstra%C5%A1nije-v0-zzchcu83brkc1
Ludi Srbi se skroz pogubili, što priznaju, a što ne priznaju lol!
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 3 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by Piglet 16/3/2024, 15:35

Predsednik Srbije Aleksandar Adem Vuchiqi poručio je da će Srbija za pet meseci prestići Hrvatsku po apsolutnom iznosu BDP-a.

Subota, 24.07.2021.
21:28


---------------------------------------------------------


Tri godine kasnije Srbija ima 15 % manji apsolutni BDP od Hrvatske lol!
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 3 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by Eroo 16/3/2024, 17:09

Piglet wrote:Predsednik Srbije Aleksandar Adem Vuchiqi poručio je da će Srbija za pet meseci prestići Hrvatsku po apsolutnom iznosu BDP-a.

Subota, 24.07.2021.
21:28


---------------------------------------------------------


Tri godine kasnije Srbija ima 15 % manji apsolutni BDP od Hrvatske lol!
Apsolutni je mišljeno ukupni!
Per capita je 2x i nešto manji.
Eroo
Eroo

Posts : 74517
2016-07-22


Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 3 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by Piglet 16/3/2024, 17:35

Eroo wrote:
Piglet wrote:Predsednik Srbije Aleksandar Adem Vuchiqi poručio je da će Srbija za pet meseci prestići Hrvatsku po apsolutnom iznosu BDP-a.

Subota, 24.07.2021.
21:28


---------------------------------------------------------


Tri godine kasnije Srbija ima 15 % manji apsolutni BDP od Hrvatske lol!
Apsolutni je mišljeno ukupni!
Per capita je 2x i nešto manji.
Da, per capita još više zaostaju otkad ih je picousti zajahao. Samo glupi Srbi mogu pušiti te fore iznova i iznova.

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 3 Past-present-gdp-in-usd-nominal-per-capita-in-balkans-by-v0-f2nj50yi0loc1
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 3 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by Eroo 16/3/2024, 17:53


Eroo
Eroo

Posts : 74517
2016-07-22


Piglet and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 3 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by Eroo 16/3/2024, 17:56

PS: Nikad, pa ni tada, ne smijete dozvoliti nešto ovako.
      Pošto sam rekao da se ne želim miješati onda neću ni o imenima.
Eroo
Eroo

Posts : 74517
2016-07-22


Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 3 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by Eroo 17/3/2024, 05:26

Slobodu, demokraciju, pravo i pravdu vam nitko neće dati na pijatu.
Za to se treba boriti neprestano, svaki Božji dan. 
Ništa od navedenog ne postoji u državi kojom vlada mafija. 
Mafija u takvim državama upravlja svime i odlučuje o svemu, pa čak 
i o životima svojih građana. Građani postanu robovi, a sitni šibicari(mediokriteti)
korisni idioti koji rade za mafiju. Ovi zadnji su spremni i ubijati one "druge",
koje mafija proglasi neprijateljima, izdajnicima...a onda sve ide onako kako si je
mafija zamislila. Ako se mafija osjeti ugroženo u stanju su povesti i rat, a građani
im tada služe kao bezvrijedno "meso" koje žrtvuju...
Rusofili često naglašavaju kako smo u EU robovi Zapada, bečki konušari i sl.
Slovenija i Hrvatska nemaju od resursa ništa što bi Zapad mogao iskorišćati.
Ah, da, našu radnu snagu iskorištavaju...za plaću koja je 5x veća nego u...Tatarstanu. :)
Po čemu su to Srbi u Srbiji slobodni, a Hrvati i Slovenci u svojim državama nisu?
Ovdje ću vam prestati solit pamet, jer vam je i bez mene sve kristalno jasno...
Eroo
Eroo

Posts : 74517
2016-07-22


Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 3 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by zganci_i_jetrica 17/3/2024, 08:17

Piglet wrote:
mentalitet wrote:

.
A realno, što će im srpsko priznanje? Što duže potraje zamrznuti sukob, to gore za Srbe jer ih je svake godine 40.000 manje, skoro ih više nema ne samo na Kosovu nego na cijelom jugu države, a Albanci imaju za trećinu mlađu populaciju.
Umjesto da luđaci sada riješe problem i izvrše zamjenu teritorija (jug Srbije za sjever Kosova), sutra će svoju djecu dovesti u položaj da moraju potpisivati novu kapitulaciju.
Mislim ono,uzas,koliko ste Piglu da ne mogu vjerovati.Valjda mislite ako 'rvate mozes lobotomirat da nje pa da vidim imas li 
Hoćeš li se ti vratiti iz mrske Amerike ako Srbima usfali ljudstva?
Hoće, hoće, jedva čeka  :^0 Internet džukela koja kevće ne ujeda. Već je vizualno jasno iz plahti njegovih bljuzgotvorina, za koje si on umišlja da ih netko uopće čita, da mu je to jedini način koji je pronašao da se bori protiv ljute kliničke depresije, tourette sindroma i svekolikih poremećaja ličnosti.
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1318
2021-06-05


Piglet likes this post

Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 3 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by debotoijusto 17/3/2024, 20:12

Tokom prošle godine u Srbiju je, prema podacima Narodne banke Srbije (NBS) po osnovu doznaka iz inostranstva pristiglo 4,99 milijardi evra.

To je približno sumi iz prethodne godine kada je priliv od doznaka iznosio 5,02 milijarde evra.

Tanjugu je u NBS rečeno da se na osnovu podataka o geografskoj strukturi, može zaključiti da je struktura ostala stabilna, pošto je najviše novca stiglo iz Nemačke, 27 odsto, Švajcarske, 13 odsto, Austrije, 10 odsto, zatim Francuske, 6,0 odsto i Hrvatske, 5,0 odsto.

Kada je reč o valutnoj strukturi, lane je ogromna većina novca odnosno 83,1 odsto priliva od doznaka bilo u evrima, 7,7 odsto u američkim dolarima, 3,9 odsto u švajcarskim francima a 5,3 odsto u ostalim valutama.

Iz Narodne banke su naveli da centralna banka koristi metodologiju platnog bilansa Međunarodnog monetarnog fonda (BPM6), prema kojoj su doznake obuhvaćene kroz stavku koja se naziva lični transferi i koja obuhvata, doznake radnika, penzije i druga socijalna primanja, kao i pomoći i poklone iz inostranstva, upućene fizičkim licima rezidentima Srbije.





nesto ne vidim rusiju na popisu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 3 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by debotoijusto 17/3/2024, 20:31

„Uzbuđeni smo što možemo da podelimo neke slike ranog dizajna za razvojne projekte koje smo kreirali za albansku obalu i centar Beograd“, napisao je na mreži X Džared Kušner, zet bivšeg američkog predsednika Donalda Trampa.


Firma Džareda Kušnera, zeta bivšeg američkog predsednika Donalda Trampa, planira da lokaciju na kojoj se nalazi zgrada Generalštaba u Beogradu srušena u NATO bombardovanju, pretvori u luksuzni hotel sa poslovnim prostorom i više od 1.500 stanova, piše Glas Amerike prenoseći Blumberg.

Ova informacija stigla je tri dana pošto je lider opozicionog Ekološkog ustanka u Srbiji, Aleksandar Jovanović Ćuta, izašao u javnost sa dokumentom, za koji tvrdi da je memorandum o razumevanju potpisan između dve američke firme i Vlade Srbije – koju zastupa ministar saobraćaja, infrastrukture i građevinarstva Goran Vesić.

U tom dokumentu se pominju dve američke firme Atlantic Incubation Partners LLC i Kushner Realty LLC koje bi dobile lokaciju u centru Beograda na korišćenje bez naknade na 99 godina, uz mogućnost da se pravo korišćenja pretvori u pravo svojine.




tako se rade americke investicije
prvo je tomahawk poravnao teren o srpskom trosku a zatim ovo mlado od trumpa iskoristi poticaje za besplatnu gradnju i placenu radnu snagu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 3 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by Piglet 25/3/2024, 09:07

Srbija napušta Savet Evrope? 


To je predsednik Adem Vuchiqi najavio kao moguću reakciju države ako Kosovo bude primljeno u tu organizaciju. Savet Evrope je potvrdio da će se u sredu 27. marta na sednici Odbora za politiku i demokratiju Parlamentarne skupštine naći izveštaj o Kosovu, koje je podnelo zahtev za članstvo pre nepune dve godine. Na poruku iz Brisela da Srbija blefira kada govori o napuštanju Saveta odgovara predsednica Skupštine, tvrdnjom da to nije blef, nego nepristajanje na "licemerje i šaradu". Pa dovodi li to onda u pitanje evropski put Srbije?


Ne tako davno beše Bregzit, sprema li se Srbegzit – predsednik Adem Vuchiqi nema dilemu da će Kosovo biti primljeno u Savet Evrope, a to bi, kako pojašnjava, de facto značilo izbacivanje Srbije.
https://n1info.rs/vesti/nekad-bese-bregzit-a-sprema-li-se-srbegzit-koje-bi-posledice-imalo-napustanje-saveta-evrope/


Picousti prvo priznao sve, a sad se kao ljuti. Više se ni ne trudi zajebavati Srbe kad vidi da sve prolazi lol!
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 3 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum