ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 2 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by Piglet 24/1/2024, 18:40

mentalitet wrote:


.
A realno, što će im srpsko priznanje? Što duže potraje zamrznuti sukob, to gore za Srbe jer ih je svake godine 40.000 manje, skoro ih više nema ne samo na Kosovu nego na cijelom jugu države, a Albanci imaju za trećinu mlađu populaciju.
Umjesto da luđaci sada riješe problem i izvrše zamjenu teritorija (jug Srbije za sjever Kosova), sutra će svoju djecu dovesti u položaj da moraju potpisivati novu kapitulaciju.
Mislim ono,uzas,koliko ste Piglu da ne mogu vjerovati.Valjda mislite ako 'rvate mozes lobotomirat da tako ide i sa srbima.Soduse ima i medju njima skoro 20% idiota koji zive dzabalebaroshki od takozvani NVO.Hej 39.000 tisuca tih organizacija koje zapad placa a oni kao i vi 'rvatske kujice na zategnutu uzicu pjenite se i kevcete ko bijesni.Dakle,da ti postavim jedno pitanje pa da vidim imas li imalo soli u glavi.Odgovorite mi vi sveznalice zasto onda zapad primorava srbe da priznaju Kosovo kada je ono eto priznato a i tablice to dokazuju.Vidis,ne znam koliko je srba otislo u EU ali znam da je 500.000 'rvata otislo u tu usranu zajednicu ,mada garantujem ti da ce se svi balkanjerosi mmorati vracati na Balkan jer u EU je baba sa kolachima proshla.Nema vishe jeftinih energenata i ruskih sirovina ali ce ih biti u Srbiji pa njihove firme bjeze u Ameriku a i dosta njih otvara svoje tvornice u Srbiji ne zato shto je vole vec iz interesa.Dobro se sjecam onih "Nadrealista"kad su se zajebavali kako schwedjani i schwabe dolaze raditi na Balkan.Nije daleko od istine.A ti gdje god bio na zapadu i svima onima koji ovo chitaju savjetujem da shto hitnije kupe prnje i vracaju se nazad dok je josh povoljna situacija.Kada krene talas bit ce vam kasno.Eto ja sam znao tochno kada ce pocheti rat u Hrvatskoj i  2 mjeseca prije otishao iz te vukojebine kao gospon chovjek.Nisam chekao i mislio,ma nece,nece moj kurac. :dramaq
Je da, baš su jeftini energenti u Srbiji pa zato imaju najskuplji benzin, najvišu inflaciju u Europi i najmanji ekonomski rast na zapadnom Balkanu protekle dvije godine (samo Sjeverna Makedonija je imala manji). Vidi se da ne znaš ništa o stvarnom stanju u Srbiji.

Inače, samo oko 10% Srba bi bilo spremano ratovati za Kosovo prema zadnjim podacima. Kukavičluk je pojeo srce Srbije.

Hoćeš li se ti vratiti iz mrske Amerike ako Srbima usfali ljudstva?

Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


michaellcmacha and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 2 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by mentalitet 24/1/2024, 20:08

Piglet wrote:
mentalitet wrote:


.
A realno, što će im srpsko priznanje? Što duže potraje zamrznuti sukob, to gore za Srbe jer ih je svake godine 40.000 manje, skoro ih više nema ne samo na Kosovu nego na cijelom jugu države, a Albanci imaju za trećinu mlađu populaciju.
Umjesto da luđaci sada riješe problem i izvrše zamjenu teritorija (jug Srbije za sjever Kosova), sutra će svoju djecu dovesti u položaj da moraju potpisivati novu kapitulaciju.
Mislim ono,uzas,koliko ste Piglu da ne mogu vjerovati.Valjda mislite ako 'rvate mozes lobotomirat da tako ide i sa srbima.Soduse ima i medju njima skoro 20% idiota koji zive dzabalebaroshki od takozvani NVO.Hej 39.000 tisuca tih organizacija koje zapad placa a oni kao i vi 'rvatske kujice na zategnutu uzicu pjenite se i kevcete ko bijesni.Dakle,da ti postavim jedno pitanje pa da vidim imas li imalo soli u glavi.Odgovorite mi vi sveznalice zasto onda zapad primorava srbe da priznaju Kosovo kada je ono eto priznato a i tablice to dokazuju.Vidis,ne znam koliko je srba otislo u EU ali znam da je 500.000 'rvata otislo u tu usranu zajednicu ,mada garantujem ti da ce se svi balkanjerosi mmorati vracati na Balkan jer u EU je baba sa kolachima proshla.Nema vishe jeftinih energenata i ruskih sirovina ali ce ih biti u Srbiji pa njihove firme bjeze u Ameriku a i dosta njih otvara svoje tvornice u Srbiji ne zato shto je vole vec iz interesa.Dobro se sjecam onih "Nadrealista"kad su se zajebavali kako schwedjani i schwabe dolaze raditi na Balkan.Nije daleko od istine.A ti gdje god bio na zapadu i svima onima koji ovo chitaju savjetujem da shto hitnije kupe prnje i vracaju se nazad dok je josh povoljna situacija.Kada krene talas bit ce vam kasno.Eto ja sam znao tochno kada ce pocheti rat u Hrvatskoj i  2 mjeseca prije otishao iz te vukojebine kao gospon chovjek.Nisam chekao i mislio,ma nece,nece moj kurac. :dramaq
Je da, baš su jeftini energenti u Srbiji pa zato imaju najskuplji benzin, najvišu inflaciju u Europi i najmanji ekonomski rast na zapadnom Balkanu protekle dvije godine (samo Sjeverna Makedonija je imala manji). Vidi se da ne znaš ništa o stvarnom stanju u Srbiji.

Inače, samo oko 10% Srba bi bilo spremano ratovati za Kosovo prema zadnjim podacima. Kukavičluk je pojeo srce Srbije.

Hoćeš li se ti vratiti iz mrske Amerike ako Srbima usfali ljudstva?


Znas,nije meni ni jedna cinjenica strana niti smatram da je ne treba uzeti u obzir i razmotriti svaku pa je staviti u kontekst vremena i zbivanja,ali ne podnosim te seljachke pausalne ocjene (rekla kazala) sa vidljivom namjerom da se neshto obezvrijedi i na jedan pokvareni balkanski nachin baci u blato kako bi se autor takvih "chinjenica" dobro osjecao.U prevodu jarane ,lazesh ko "pravi "'rvat.Srbija ima najveci rast BND ne samo na Balkanu nego i u Evropi.Svaki idiot koji zna tipkati na PC moze to naci iz izvora Svjetske banke.Ove godine ochekuju rast od 5,5% rast industrijske proizvodnje,unatoch raznim pritiscima sa zapada u svezi priznavanja KiM.Ono shto je Srbija proshla u zadnjih 30 god. ni jedna drzava ne bi izdrzala i vishe ne bi postojala.Zashto?E pa upravo zbog toga shto sjedi na svojoj stolici a ne kako neki balkanjerosi prizeljkuju da sjedne na stolicu EU i NATO pakta shto se nece nikada dogoditi bez obzira shto u Srbiji ima pun kurac idiota koji su slichni 'rvatima koji vjeruju i dalje u takozvane zapadne vrijednosti.Shutash se nauchenim propagandistichkim floskulama i izmishljash kao i svi 'rvati.Drugo,shta tebe boli kurac Balkanac shta cu ja raditi?Poznata kamenjarska navada da mora znati shta mu susjed kuva danas.To je taj mentalni sklop koji se nasledjuje u genima.Odvratni ste lazljivci i manipulatori.Sutra bi se vratio u Srbiju da zivim kao sirotinja prije nego u tu tvoju ruznu vukojebinu jer cijenim ljude koji do sebe drze a ne Austro-ugarske konjushare.Najgore od svega toga je shto vas pojede zavist i ljubomora shto oni tako dobro napreduju a vi ste otishli u 100 PM. i zivite na dug od zapada koji vas drzi ko kokosh nesilicu a daje vam tek toliko da prezivite.Za hrvate sam prije mislio da su najpametniji narod u bivshoj YU ,a sada fakat na osnovu chinjenica vidim da ste glupi ko kurac.
Za gorivo nisam siguran jer me nije interesiralo ali je moguce jer koliko sam vidio JANAF je sklopio ugovor sa Srbiom o transportu 10 mil.tona nafte.Znachi ne uvozi vishe toliko iz Rusije pa je moguce da je benzin skuplji dok su otvorili novi HAB za distribuciju plina iz Turske preko Bugarske pa se taj plin transportuje preko Srbije u Madjarsku i neke druge srednje evropske zemlje.Elem,josh par mjeseci pa cu te pitati hocete li imati shto jesti u toj tvojoj jebenoj Evropi koja je III Rajh a vi korisne budaletine kakvih na svijetu nema.Ovo sve zbog toga i tipkam jer su vas takozvani evropljani navukli na tanki led i prevarili ko zadnje idiote.Hajde da vidimo kad si toliko obavijeshten napishi koliko Hrvatska placa reket NATO paktu .koliko EU,a koliko Vatikanu.Pa pizda vam materina glupa samo od tih novaca ste mogli zivjeti ko bubreg u loju a ne da hrvati kopaju po kontejnerima.Posjedujem osobne fotke tih prekopavanja kontejnera tako da nije rekla kazala.A ti i dalje kao pravi balkanac vjeruj babama tracherima.Inache sam zavrshio sa Amerikom pa vazem opcije kuda.Vidjet cu nakon izbora.Ali ovdje ne zelim vishe zivjeti jer USA vishe nije ono shto je bila "zemlja mogucnosti" ako imash malo mozga i kreativnosti.Oticu u Srbiju i traziti politichki azil kao Hrvat ili Amerikanac.Zadovoljan?

Evo pa chitaj a ne rekla kazala.

https://euractiv.mondo.rs/ekonomija/a4772/Evropska-komisija-objavila-prognoze-o-ekonomiji-Srbije.html

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5028
2020-07-05


Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 2 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by Piglet 24/1/2024, 20:43

Ajde stavi tih par linkova Svjetske banke po kojima Srbija ima najveći rast na Balkanu i Europi. Ovo što si linkao nije to.
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 2 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by mentalitet 24/1/2024, 20:54

Piglet wrote:Ajde stavi tih par linkova Svjetske banke po kojima Srbija ima najveći rast na Balkanu i Europi. Ovo što si linkao nije to.

Pa da dobijesh srcani udar.Toliko mi nisi odvratan.Ako vec zelish da saznash istinu onda Googlaj,meni se ne da davati idiotima slobodne sate obrazovanja.Ali nije to poanta cijele ove priche vec kako se ne sramite sami sebe lagati?To me interesira a inache me boli kurac za cijeli Balkan osim Grchke.Ovim linkom koji sam na brzinu skinuo samo sam ti dokazao da lazesh.A da si ozbiljniji sugovornik mozda bi se i potrudio da te uvjerim u to.Eto Rusija pretekla Schwabe u BND a u ratu je.4_ta ekonomija svijeta.Pa to je dokaz da mozda i nisu toliko napredovali koliko je zapad otishao u 100PM.Ovdje se ne radi o tome da netko navija za nekoga nego o tome tko je razuman a tko nije,tko je pokvaren i lopov a tko nije i da ti ne nabrajam sve ono shto pishe u Bibliji ako si vjernik i ako nisi drzi se tih 10 bozijih zapovijedi pa ce te svaki normalan chovjek na ovome svijetu cijeniti i poshtivati.Taj VUcko koga izuzetno mrzite je pametniji od pola hrvata zato shto vodi pametnu politiku dok 'rvati jedva dochekali da imaju drzavu kako bi je nesmetano mogli opljachkati.Pa tko bi normalan bio protiv takve zemlje da teche med i mlijeko kako su preverantski kamenjari obecavali,nego bi skinuo kapu i rekao svaka chast.Ali kurac,gdje ta pushka o hrvatskom ramenu i lisnica u hrvatskom dzepu?Pa jebo te bog ,dva najvaznija atributa neke drzave vi ne posjedujete ali zato u tudjem dvorishtu unatoch lijepoj travi vidite korov.Shto je to?Pa bolest bog te jebo.


Last edited by mentalitet on 24/1/2024, 21:00; edited 1 time in total

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5028
2020-07-05


Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 2 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by Piglet 24/1/2024, 20:59

Tolike plahte teksta, a ništa nisi rekao. Sve što sam napisao stoji i dalje, srpska sirotinja ima najveću inflaciju u Europi, a u zadnje dvije godine imaju najmanji rast na Balkanu.
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


michaellcmacha and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 2 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by mentalitet 24/1/2024, 21:03

Piglet wrote:Tolike plahte teksta, a ništa nisi rekao. Sve što sam napisao stoji i dalje, srpska sirotinja ima najveću inflaciju u Europi, a u zadnje dvije godine imaju najmanji rast na Balkanu.

A chuj jarane,pametnom napishesh par rijechi i on odmah skuzi sve,a idiotu mozesh tipkati do sutra,badava jer je glup ko kurac.Eto sad si nadam se ovo shvatio.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5028
2020-07-05


Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 2 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by Piglet 24/1/2024, 21:04

Koliko dugo nisi bio u Srbiji da si toliko izvan fazona?
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 2 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by mentalitet 24/1/2024, 21:10

Piglet wrote:Koliko dugo nisi bio u Srbiji da si toliko izvan fazona?

Goni se u pizdu materinu glupu.Dovoljno si dobio paznje.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5028
2020-07-05


Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 2 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by debotoijusto 24/1/2024, 21:28

miljenik rusije i balkanski ekonomski tigar u klasi od 650 ne kubika nego €urica mjesecno bruto
dizel - 1.65 benzin - 1.48

hrvatska , kujica USijanaca u vlasnistvu kabale pedera EUanaca sto propadaju vec sutra
dizel - 1.38 benzin - 1.38


debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


michaellcmacha, Piglet and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 2 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by Piglet 24/1/2024, 21:41

mentalitet wrote:
Piglet wrote:Koliko dugo nisi bio u Srbiji da si toliko izvan fazona?

Goni se u pizdu materinu glupu.Dovoljno si dobio paznje.
Ne znam zašto se ljutiš odmah, nisi ni prvi ni zadnji Srbin koji je utekao i zaboravio kako je živjeti u Srbiji.


Problem su ovi Srbi što su ostali i sad vama za inat priznaju nekakvo Kosovo i postali su prave kukavice. Vi koji podrivate zapadne sustave tako što radite za mrske dolare ili eure ste pravi heroji   :tu
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


michaellcmacha and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 2 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by Piglet 25/1/2024, 08:01

VUČIĆ PRAVI SNEŠKA


kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 2 Suljo-pravi-sneska-1000x560

Dok javnost gleda u Sneška, dotle Kosovo zabranjuje dinar, a opozicija ulazi u skupštinu da se prihvatanjem mandata bori protiv izborne krađe. Većeg Sneška u Davosu treba da napravi Adem Vuchiqi, makar onolikog koliko će biti njegov spomenik u Prištini koji će mu podići Kurti. Uz to, Sneško se ne pravi u košulji i džemperu i sa špicastim cipelama, nešto je i do marketinga i pi-ara koji služi samo naprednjačkim glasačima.


Ajde što je priznao Kosovo i prodao nejač, to su svi znali i očekivali, ali picousti još uz to podjebava Srbe lol!
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


michaellcmacha and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 2 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by debotoijusto 27/1/2024, 21:41

Konstituirajuća sjednica Skupštine grada Kraljeva u središnjoj Srbiji mogla bi ući u političke anale zapadne demokracije jer se na njoj pojavio izabrani vijećnik koji ne samo da nije smio biti kandidat na izborima i izabran za vijećnika, već nije smio biti ni u zgradi Skupštine toga dana. Riječ je o Aleksandru Ercu s liste ‘Srbija ne sme da stane - Aleksandar Adem Vuchiqi‘ i članu Partije socijalista koji je u srpnju prošle godine zbog korupcije pravomoćno osuđen na godinu dana zatvora s obvezom kućnog pritvora i nošenja ‘nanogice‘.
Gradska izborna komisija Kraljeva, koja odobrava kandidacijske liste, propustila je provjeriti je li Erac pravomoćno osuđivan. I po izbornom zakonu Srbije i po gradskom statutu, pravomoćno osuđivane osobe ne mogu biti kandidati na izborima. Erac se, međutim, uredno kandidirao na lokalnim izborima u prosincu prošle godine, izborio vijećnički mandat i došao po njega na Skupštinu s ‘nanogicom‘. Potonji ‘modni detalj‘ uočili su izabrani vijećnici lokalne liste ‘Starosjedioci Kraljeva‘ i zatražili od Verifikacijske komisije skupštine da Ercu ne odobri vijećnički mandat, što je Komisija i učinila.

Iako je umjesto Erca u sastav nove Skupštine Kraljeva ušao drugi kandidat s Vučićeve liste, činjenica se na izborima natjecao kandidat koji to nije smio biti otvorila je niz pitanja. Jedno od njih je kako je Erac mogao biti vijećnik u prethodnom sazivu Gradske skupštine koja je raspuštena u rujnu prošle godine, kada je on već bio na odsluženju kazne.





ovo je kod nas moglo proci prije 20g.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 2 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by debotoijusto 31/1/2024, 21:05

KOSOVSKI dužnosnici potvrdili su da od 1. veljače počinje primjena uredbe Središnje banke Kosova (CBK) koja predviđa gotovinska plaćanja i platni promet isključivo u eurima, uz prijelazno razdoblje da bi se građani prilagodili toj uredbi.
Prema ranijoj objavi CBK jedina dopuštena valuta na Kosovu bit će euro, čime se dinar isključuje iz platnog prometa.


Prije tog sastanka zamjenik premijera Kosova Besnik Bislimi potvrdio je da od četvrtka 1. veljače počinje primjena odluke CBK-a te da nitko, ni međunarodni partneri Kosova, ne dovode u pitanje zakonitost te odluke.


Bislimi je danas u Prištini, prema izvješću Radija Slobodna Europa, uputio i niz kritika na račun Srbije za zlouporabu novca u ime Srba s Kosova.
"Predsjednik Srbije izjavljuje da svake godine pošalje 800 milijuna eura na Kosovo. Da 800 milijuna eura dolazi na Kosovo, Srbi s Kosova bi imali iste prihode kao građani Japana", rekao je Bislimi.
Ustvrdio je da na Kosovo iz Srbije dolazi manje od 200 milijuna eura. "Uspostavljanjem transparentnosti Adem Vuchiqi će morati objasniti gdje ide drugi novac", rekao je Bislimi.



kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 2 B3afc2339d254fea655bce6ccba73b2a
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 2 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by debotoijusto 31/1/2024, 21:22

Predsednik Srbije Aleksandar Adem Vuchiqi, posle sastanka sa predstavnicima Kvinte i EU, razgovaraće sa visokim zvaničnicima iz administracije Džozefa Bajdena.

Kako "Novosti" nezvanično saznaju, šef države večeras je, takođe razgovarao i sa dvojicom evropskih lidera, a za sutra je zakazan i susret sa ruskim ambasadorom Aleksandrom Bocanom Harčenkom.


Nakon ove intenzivne diplomatske aktivnosti prvog čoveka Srbije, izazvane sumanutom odlukom vlade Aljbina Kurtija koja preti da podstakne talas iseljavnja našeg naroda iz južne pokrajine, očekuje se da će se Adem Vuchiqi u narednih 48 sati obratiti javnosti i upoznati građane o najvažnijim detaljima ove mučne serije razgovora.











  1. Srećno predsedniče.
    (Ana31. januar 2024 20:22
    # Link komentara
    Preporučujem[size=15](+85)

    Ne preporučujem (-102)

    [/size]

  2. Valjda ce Evropa i Amerika imati bar malo sluha i poslusati Vucica.
    (Jovana31. januar 2024 20:21
    # Link komentara
    Preporučujem[size=15](+83)

    Ne preporučujem (-102)

    [/size]

  3. Ja ne znam vise odakle ovaj civek crpi ovoliku snagu i energiju u borbi za Srbiju.
    (Nikolina31. januar 2024 20:21
    # Link komentara









kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 2 7Kp
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 2 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by mentalitet 1/2/2024, 06:53

Slusam ovdje Trampa,dere se kako u slucaju da netko napadne USA ni jedna evropska drzava sigurno ne bi pomogla Americi pa sto bi onda on Evropi.Kaze ako rusi krenu na Evropu to nije americhki nego evropski problem ali on se ne bi shtel meshati.Za Kosovo kaze da je to vec rijeshen problem kad dodje na vlast.Prtz Milojka,sta li to znachi za shipce i 'rvate ,bash sam radoznal.



Farmers are not fucking around against the World Economic Forum's global agenda to put them out of business

https://twitter.com/DonaldTNews/status/1752594257267847435

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5028
2020-07-05


Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 2 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by Piglet 1/2/2024, 18:20

Malo previše šamaraju jadnu srpsku nejač, dođe ti prirodno da skoro navijaš za nesretnike, koliko god glupi bili i zavedeni od Vucica. Skoro.

U svakom slučaju je neugodno za gledati kako ih guze.
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 2 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by Piglet 2/2/2024, 14:54

Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 2 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by debotoijusto 2/2/2024, 16:25

nabraja ka issukrst na pasuljanskim livadama
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 2 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by debotoijusto 2/2/2024, 17:56

Adem Vuchiqi je sunarodnjacima poručio da će imati potporu Beograda i rekao da je država do podneva već isplatila trećinu novca za sva davanja na Kosovu, koja ukupno iznose oko 22 milijuna eura na mjesečnoj razini.
On je ustvrdio da će sva davanja Srbima na Kosovu biti isplaćena te da se isplata nastavlja u ponedjeljak, a novac će biti dostavljen posredstvom licencirane britanske tvrtke "Hemersion".


Država Srbija isplaćuje 31.831 plaću zaposlenika na Kosovu, 29.115 mirovina, socijalna davanja za 31.586 korisnika, te 2430 stipendija, naveo je Adem Vuchiqi.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/kosovo-ukida-dinar-Suljo-cilj-im-je-etnicko-ciscenje-srba/2535089.aspx






100 000 ovisnika o prvorodjenom + obitelji ostavljeno na milost kosovskom € , drama
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 2 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by Piglet 3/2/2024, 19:03

Koje dramatično obraćanje picoustog, cijela nacija čeka i gleda, a ovaj po običaju ništa nije rekao.

Adem Vuchiqi nikad nije objavio svoj plan za Kosovo, makar je godinama tvrdio da ga ima i da hoće. Zar Srbi zaista imaju sjećanje zlatne ribice pa im ovaj može prodati svaki put istu foru?
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 2 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by debotoijusto 4/2/2024, 18:50

Predsednik Srbije Aleksandar Adem Vuchiqi oglasio se na svom Instagramu i uputio moćnu poruku.



"Teška nedelja je za nama, ali nema predaje i zasigurno nema odustajanja. Radeći na stvaranju bolje budućnosti za svakog građanina naše zemlje, borimo se da obezbedimo što sigurniju sadašnjost za sve. Srbija ozbiljno napreduje, radi i razvija se, a naš posao je da je dodatno modernizujemo, reformišemo, kao i da je mudrom politikom i svojom snagom sačuvamo od teških udara, branivši pritom svoje vitalne nacionalne interese. Pobediće Srbija", napisao je Adem Vuchiqi.






ukratko ako kanimo pobijediti ne smijemo izgubiti
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio... - Page 2 Empty Re: kako je lisac Adem Vuchiqi prodao braću Srbe, a da to nitko nije ni primijetio...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum