ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prodajemo maglu, globalizam, digitalnu lovu i zmijsko ulje

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Prodajemo maglu, globalizam, digitalnu lovu i zmijsko ulje - Page 3 Empty Re: Prodajemo maglu, globalizam, digitalnu lovu i zmijsko ulje

Post by Hoholo Mudovski 26/1/2024, 09:21

Prodajemo maglu, globalizam, digitalnu lovu i zmijsko ulje - Page 3 Facoyi10



Hoholo Mudovski

Posts : 4217
2023-08-31


prckov likes this post

Back to top Go down

Prodajemo maglu, globalizam, digitalnu lovu i zmijsko ulje - Page 3 Empty Re: Prodajemo maglu, globalizam, digitalnu lovu i zmijsko ulje

Post by prckov 27/1/2024, 10:34

kra-lji-ca
majne damen und heren,

 kad prihvatite digitalni ID jer mi smatramo da ste dovoljno glupi da cete to prihvatit, i kad mi taj vas ID spojimo sa digitalnom lovom moci cete, zamislite vi to samo, to koristit na cijelom podrucju EU. Moci cete rentat biciklo..was..automobile?..a to cete moci u pocetku a poslije shurac auto. Da, mozete koristit kao i do sada bankovnu karticu ali mi bi vise volili da vi nasjednete na digitalni ID spojen sa digitalnom lovom radi nekih ovamo razloga koji vama nisu bitni. Ali ako bas insistirate koji su to razlozi pa evo jedan primjer - ako ne budete totalno transparentni da vas mozemo apsolutno kontrolirat, ono svaki aspekt vaseg zivota, isprogramirat cemo lovu tako da ne mozete koristit NASU  lovu nigdje i nizasto, pa cete umrt od gladi ili nedostatka zdravstvene njege i slicno. Ali nista vi ne brinite, mi nismo tirani ko Putin koji je uveo totalitarnu vladavinu, ma neee, mi smo globalno fini



_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34147
2014-04-18


Back to top Go down

Prodajemo maglu, globalizam, digitalnu lovu i zmijsko ulje - Page 3 Empty Re: Prodajemo maglu, globalizam, digitalnu lovu i zmijsko ulje

Post by prckov 27/1/2024, 10:47

u Australiji leftardi pretvorili "Australian Day" u "dan invazije" pa sa palestinskim zastavama masovno protestiraju bijelci i muslimani. Aboridzina ni za lijeka nigdje.

Svi protesti do sad, ukljucujuci BLM proteste nisu u vezi manjina nego rusenja zapadnog rezima, odnosno zapadne civilizacije. UN, WHO, WEF, banke, korporacije, bijela ludnica i sve internacionalne organizacije stoje iza tih protesta i rusenja zapadne civilizacije - great reset, new normal i slicno







_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34147
2014-04-18


Back to top Go down

Prodajemo maglu, globalizam, digitalnu lovu i zmijsko ulje - Page 3 Empty Re: Prodajemo maglu, globalizam, digitalnu lovu i zmijsko ulje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum