ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave

Go down

O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave Empty O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave

Post by RayMabus 22/1/2024, 01:36

Ako Ukrajina izgubi, naši neprijatelji će uspostaviti svjetski poredak,” bivši glavni tajnik NATO-a Robertson

George Robertson tvrdi da Savez sada prolazi kroz "opasna" vremena i da je zamrzavanje sukoba s Rusijom osuđeno na neuspjeh.

  “Ako Ukrajina izgubi, mi gubimo... tada će svjetski poredak određivati Kinezi, Rusi, Iranci i Sjevernokorejci. A ovo će učiniti svijet vrlo, vrlo neugodnim za moje unuke”, rekao je bivši glavni tajnik.

Robertson sadašnje doba vidi mnogo više od sukoba u Ukrajini i Pojasu Gaze. Po njegovom mišljenju, postoji beskonačan niz promjena, od pandemija do kibernetičkih ratova.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175432
2014-04-11


Back to top Go down

O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave Empty Re: O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave

Post by RayMabus 22/1/2024, 01:36

Ako Ukrajina izgubi, naši neprijatelji će uspostaviti svjetski poredak,” bivši glavni tajnik NATO-a Robertson

George Robertson tvrdi da Savez sada prolazi kroz "opasna" vremena i da je zamrzavanje sukoba s Rusijom osuđeno na neuspjeh.

  “Ako Ukrajina izgubi, mi gubimo... tada će svjetski poredak određivati Kinezi, Rusi, Iranci i Sjevernokorejci. A ovo će učiniti svijet vrlo, vrlo neugodnim za moje unuke”, rekao je bivši glavni tajnik.

Robertson sadašnje doba vidi mnogo više od sukoba u Ukrajini i Pojasu Gaze. Po njegovom mišljenju, postoji beskonačan niz promjena, od pandemija do kibernetičkih ratova.


---


A jadan ti.


Baš mi te žao.


O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175432
2014-04-11


Back to top Go down

O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave Empty Re: O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave

Post by RayMabus 22/1/2024, 01:38

Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.





https://www.ex-iskon-pleme.com/t56973-hdz-ne-moze-blokirati-imenovanje-generala
RayMabus
RayMabus

Posts : 175432
2014-04-11


Back to top Go down

O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave Empty Re: O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave

Post by RayMabus 22/1/2024, 01:41

S obzirom da nitko osim vas ( Britanija ) i Poljske s tom Ukrajinom nije potpisao nikakve obvezujuće vojne ugovore mi ostali nemamo s time ništa.

Eno reko ti je Fico da odjebeš u skokvima:

https://www.ex-iskon-pleme.com/t56972-slovacki-premijer-ukrajina-ce-morati-dati-dio-rusiji

Pa eto fino odjebi u skokovima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175432
2014-04-11


Back to top Go down

O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave Empty Re: O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave

Post by RayMabus 22/1/2024, 02:17

Da vidimo šta ove godine imamo na meniju na listi za odstrijel.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_elections_in_2024

O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave Ralph-Fiennes-as-Amon-Goeth-in-Schindlers-List

O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave 200px-Schindlers_list-1-
Službeni plakat filma Schindlerova lista
RayMabus
RayMabus

Posts : 175432
2014-04-11


Back to top Go down

O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave Empty Re: O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave

Post by RayMabus 22/1/2024, 02:20

O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave 9k=

  • O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave 23px-Flag_of_Austria.svg Austrija
    • Parlamentarni izbori u Austriji 2024
    • Državni izbori u Štajerskoj 2024
    • Državni izbori Vorarlberg 2024



  • O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave 23px-Flag_of_Belarus.svg Bjelorusija
    • Bjeloruski parlamentarni izbori 2024. , 25. veljače



  • O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave 23px-Flag_of_Belgium_%28civil%29.svg Belgija
    • Belgijski savezni izbori 2024. , 9. lipnja
    • Belgijski regionalni izbori 2024. , 9. lipnja
    • Belgijski lokalni izbori 2024. , 13. listopada



  • O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave 23px-Flag_of_Bosnia_and_Herzegovina.svg Bosna i Hercegovina
    • Općinski izbori u BiH 2024. , 6. listopada



  • O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave 23px-Flag_of_Croatia.svg Hrvatska
    • Izbori za Hrvatski sabor 2024
    • Hrvatski predsjednički izbori 2024. , prosinac



  • O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave 23px-Flag_of_Europe.svg Europska unija
    • Izbori za Europski parlament 2024. , 6. – 9. lipnja



  • O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave 23px-Flag_of_Finland.svg Finska
    • Predsjednički izbori u Finskoj 2024. , 28. siječnja



  • O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave 23px-Flag_of_Georgia.svg Gruzija
    • Gruzijski parlamentarni izbori 2024. , 26. listopada
    • 2024. Gruzijski predsjednički izbori , listopad



  • O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave 23px-Flag_of_Germany.svg Njemačka
    • Državni izbori u Saskoj 2024. , 1. rujna
    • Državni izbori u Tiringiji 2024. , 1. rujna
    • Pokrajinski izbori Brandenburg 2024. , 22. rujna



  • O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave 21px-Flag_of_Iceland.svg Island
    • Islandski predsjednički izbori 2024. , 1. lipnja



  • O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave 23px-Flag_of_Ireland.svg Irska
    • Irski lokalni izbori 2024. , lipanj



  • O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave 23px-Flag_of_Lithuania.svg Litva
    • Predsjednički izbori u Litvi 2024. , 12. svibnja
    • Parlamentarni izbori u Litvi 2024



  • O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave 23px-Flag_of_Malta.svg Malta
    • Malteški lokalni izbori 2024. , 8. lipnja



  • O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave 23px-Flag_of_Moldova.svg Moldavija
    • Predsjednički izbori u Moldaviji 2024



  • O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave 23px-Flag_of_North_Macedonia.svg Sjeverna Makedonija
    • Parlamentarni izbori u Sjevernoj Makedoniji 8. svibnja 2024
    • Predsjednički izbori u Sjevernoj Makedoniji 2024. , 24. travnja (prvi krug) i 8. svibnja (mogući drugi krug)



  • O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave 23px-Flag_of_Portugal.svg Portugal
    • Regionalni izbori na Azorima 2024. , 4. veljače
    • Parlamentarni izbori u Portugalu 2024. , 10. ožujka



  • O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave 23px-Flag_of_Poland.svg Poljska
    • Lokalni izbori u Poljskoj 2024



  • O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave 23px-Flag_of_Romania.svg Rumunjska
    • Sljedeći rumunjski parlamentarni izbori
    • Lokalni izbori u Rumunjskoj 2024
    • 2024. Rumunjski predsjednički izbori , studeni



  • O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave 23px-Flag_of_Russia.svg Rusija
    • Ruski predsjednički izbori 2024. , 17. ožujka
    • Regionalni izbori u Rusiji 2024. , 8. rujna



  • O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave 20px-Flag_of_San_Marino.svg San Marino
    • Opći izbori u San Marinu , prosinac 2024



  • O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave 23px-Flag_of_Slovakia.svg Slovačka
    • Predsjednički izbori u Slovačkoj 2024



  • O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave 23px-Flag_of_Spain.svg Španjolska
    • Baskijski regionalni izbori 2024
    • Regionalni izbori u Galiciji 2024. , 18. veljače



  • O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave 23px-Flag_of_the_United_Kingdom.svg Ujedinjeno Kraljevstvo
    • Lokalni izbori u Ujedinjenom Kraljevstvu 2024. , 2. svibnja
      • Izbori za gradonačelnika East Midlandsa 2024
      • Izbori za gradonačelnika šireg Manchestera 2024
      • Izbori za gradonačelnika regije Liverpool City 2024
      • Izbori za gradonačelnika Londona 2024
      • Izbori za gradonačelnika sjeveroistoka 2024
      • Izbori za gradonačelnika Južnog Yorkshirea 2024
      • Izbori za gradonačelnika Tees Valleyja 2024
      • Izbori za gradonačelnika West Midlandsa 2024
      • Izbori za gradonačelnika West Yorkshirea 2024
      • Izbori za gradonačelnika Yorka i Sjevernog Yorkshirea 2024






O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave TYSDsf_FJ80H4ThKVFsXyKh-t6mikfClhRKa26bZD27Ea_vHzIrPtvbRzeyKRAoh5R1XMQgdBHg5oWu7BgSzegpJJ_kMFmBbA92ZRmKRMrI





Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175432
2014-04-11


Back to top Go down

O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave Empty Re: O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave

Post by RayMabus 22/1/2024, 02:27

Rumunjska
  • Sljedeći rumunjski parlamentarni izbori
  • Lokalni izbori u Rumunjskoj 2024
  • 2024. Rumunjski predsjednički izbori , studeni

O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave 82b50b49fd6459cd79f038b3d2fa8fd3
RayMabus
RayMabus

Posts : 175432
2014-04-11


Back to top Go down

O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave Empty Re: O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave

Post by RayMabus 22/1/2024, 02:34

Novinarka medija Politico, Nahal Toosi je provela nekoliko dana na ekonomskom forumu u švicarskom Davosu. Njenu analizu prenosimo u cijelosti:
Više od desetljeća ideološke ekstremne snage razdiru globalno političko tkivo. Jednako dugo, elite na Svjetskom gospodarskom forumu brinu se o tome koliko je taj fenomen opasan – za njihove tvrtke i  za zemlje kojima upravljaju. Ipak, unatoč dugotrajnoj transnacionalnoj borbi sa sve jačim populizmom, čini se da čelnici korporacija koji se okupljaju u Davosu nemaju ozbiljna rješenja.
Razgovor za razgovorom, jasna je rezignacija i bespomoćnost među poslovnim rukovoditeljima kada je riječ o njihovim kolegama u vladi. Direktori očajnički žele da svjetski politički vođe budu privlačniji umjerenim glasačima umjesto da profitiraju na krajnostima. No, političko “tržište” sve manje nagrađuje političare koji su u sredini.
Polarizacija će se vjerojatno samo produbiti nakon što polovica svjetske populacije, u više od 60 zemalja, bude glasala ove godine, posvuda od Južne Afrike do Sjedinjenih Država. Financijske posljedice mogu biti oštre, posebno ako rezultati izbora ugroze plovne putove ili ako retorika kampanje dovede do nasilja u mjestu u koje su uložili novac.
“Najveća briga je nestabilnost”, rekao je u Davosu jedan izvršni direktor velikog fonda privatnog kapitala. U mnogim predizbornim kampanjama tinjaju populistički i nacionalistički sentimenti, uključujući velike demokracije poput Indije. Neki direktori kažu da su zabrinuti jer ih krajnja desnica i krajnja ljevice vide kao neprijatelje.
Izvješće o globalnim rizicima za 2024.  koje je objavio Svjetski ekonomski forum (WEF) jasno govori da su društveni ideološki lomovi velika briga za ekonomije. Vlasnici tvrtki su naveli “društvenu i političku polarizaciju” među tri glavne brige: Druga najveća briga su dezinformacije generirane umjetnom inteligencijom, a prva su ekstremno vremenske neprilike.

https://www.geopolitika.news/vijesti/politico-populizam-se-siri-svijetom-a-elite-pojma-nemaju-pojma-sto-uciniti/


O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave 9k=

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175432
2014-04-11


Back to top Go down

O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave Empty Re: O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave

Post by RayMabus 29/1/2024, 06:44

RayMabus wrote:Rumunjska
  • Sljedeći rumunjski parlamentarni izbori
  • Lokalni izbori u Rumunjskoj 2024
  • 2024. Rumunjski predsjednički izbori , studeni

O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave 82b50b49fd6459cd79f038b3d2fa8fd3
Rumunjski političar želi dio Ukrajine i mir s Rusijom!

Lider AUR-a, Claudiu Târziu, izjavio je da želi aneksiju nekih teritorija od Ukrajine. U tom revizionističkom kontekstu Rumunjska bi bila prisiljena napustiti NATO. Kasnije je bio supredsjednik AUR-a i jedan je od istaknutih čelnika stranke.

Claudiu Târziu održao je trijumfalni govor u Iasiju u kojem kaže da je spreman žrtvovati rumunjsko članstvo u NATO-u, aneksijom teritorija iz Ukrajine - ostavljajući nas tako potpuno bespomoćnima pred vojnim željama Rusije.

"Mislim da postoji potreba za otopljavanjem odnosa između Rumunjske i Rusije, priznajem potrebu za dobrom suradnjom između Rumunjske i Rusije, spreman sam to podržati, ali tek nakon što Rusija dokaže da i ona želi sve to (itd) ..."
RayMabus
RayMabus

Posts : 175432
2014-04-11


Back to top Go down

O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave Empty Re: O tome si morao razmišljati prije nego šta si meni rekao da odjebem i da ćete vi Komšića i po četvrti put i radit meni islamski vilajet poviše glave

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum