ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ron odustao

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

ron odustao Empty ron odustao

Post by debotoijusto Sun 21 Jan - 22:15

RON DESANTIS, ekstremno desničarski guverner Floride, odustao je od kampanje za predsjedničku nominaciju republikanaca i dao podršku Donaldu Trumpu. Povukao se nakon razočaravajućeg rezultata u predizborima u Iowi, gdje je, mada je završio na drugom mjestu, jako zaostajao za Trumpom.
Za bivšeg odvjetnika u mornarici i desničarskog zastupnika se još u proljeće 2023. smatralo da bi mogao zasjeniti Trumpa na republikanskim izborima. U studenom 2022. DeSantis je pobijedio demokrata Charlieja Crista i osvojio drugi mandat u Tallahasseeju. "Prigrlili smo slobodu. Održavali smo red i zakon. Zaštitili smo prava roditelja. Poštovali smo svoje porezne obveznike i odbacili ‘woke’ ideologiju", kazao je u svom pobjedničkom govoru. 


No DeSantisov ekstremno desničarski program naišao je na probleme kada se odlučio sukobiti s Disneyjem, važnim poslodavcem na Floridi, jer se kompanija usprotivila njegovoj politici "nemoj reći gej". Došlo je i do skandala oko pokušaja promjene nastave povijesti u školama, glede povijesti ropstva na Floridi, piše The Guardian.
Kako je vrijeme prolazilo, u anketama je uz Trumpa napredovala samo Nikki Haley, a DeSantis je počeo gubiti podršku republikanaca. Prema anketama objavljenima ovog tjedna, Trump je u New Hampshireu, gdje se održava idući krug predizbora, imao podršku 50% republikanskih birača, Haley 34%, a DeSantisa je podržalo samo 5%.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/trumpov-suparnik-odustao-od-izbora/2531356.aspx?index_tid=454118&index_vid=22823
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30595
2014-04-12


Back to top Go down

ron odustao Empty Re: ron odustao

Post by debotoijusto Sun 21 Jan - 22:17

pocahontas ga naprasila , ostaje donald duck dok ne ode u zatvor
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30595
2014-04-12


Back to top Go down

ron odustao Empty Re: ron odustao

Post by AssadNaPodmornici Sun 21 Jan - 22:41

Šteta Ron je moj osobno favorit bio. 

Iako bih iskreno volio da pobjedi Deep State i Demokrati samo radi Ukraine, to što će sjebati USA me ne zanima. 
Inače Trump vodi prema svim službenim anketama i to na nacionalnoj razini. 
Da bi Biden osvojio izbore mora na nacionalnoj razini imati 3-4% više glasova a ovaj gubi.
Btw Trump ima podršku 20-25% crnaca prema zadnjim anketama to je doslovno rekord za republikance u zadnjih 50godina i ima više glasova Latinosa od Bidena, što je šok za demokrate jer su smatrali ako Usa demografski pretvore u Brazil i ako smanje broj bijelaca da će imati više glasova a ispada da manjine kada se asimiliraju počinju glasovati desno.

Tako da vjerojatno je Trump predsjednik ali meni osobno je bitnija Ukraina pa bih zbog njih volio da ovi korumpirani demokrati pobjede i šalju oružje Ukraincima... Ali mislim da ništa od toga

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20899
2018-06-14


Back to top Go down

ron odustao Empty Re: ron odustao

Post by RayMabus Sun 21 Jan - 23:24

Pobjedit će ne brini.

Mabus je Demokratska stranka.

ron odustao 220px-Ray_Mabus_with_Barack_Obama
Mabus meeting with President Obama in the Oval Office in June 2010.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175692
2014-04-11


Back to top Go down

ron odustao Empty Re: ron odustao

Post by RayMabus Sun 21 Jan - 23:26

Ne zamaraj se glupostima.

Demokracija će pobjediti. lol!

Prethodne dužnosti: Ministar mornarice SAD-a (2009.–2017.),


https://en.wikipedia.org/wiki/Ray_Mabus
RayMabus
RayMabus

Posts : 175692
2014-04-11


Back to top Go down

ron odustao Empty Re: ron odustao

Post by catabbath Mon 22 Jan - 0:56

Nitko nema Trumpovu karizmu. I ako ga opet ne pokradu evo njega za predsjednika.
A onda će korumpirana Ursula i Kokainski i obitelj Biden biti na aparatima. Plenki će se po potrebi preobratiti.

Sranjensa Ukrainom će se brzo riješiti te američki demokratski luđaci neće uspiti uvući EU u totalni rat.

_________________
ron odustao Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12394
2015-08-22


Back to top Go down

ron odustao Empty Re: ron odustao

Post by Hoholo Mudovski Mon 22 Jan - 8:27

catabbath wrote:Nitko nema Trumpovu karizmu. I ako ga opet ne pokradu evo njega za predsjednika.
A onda će korumpirana Ursula i Kokainski i obitelj Biden biti na aparatima. Plenki će se po potrebi preobratiti.

Sranjensa Ukrainom će se brzo riješiti te američki demokratski luđaci neće uspiti uvući EU u totalni rat.
Milanović i Orban će biti IN, a Kenwood Kenon i Ursula Aut...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 3984
2023-08-31


Back to top Go down

ron odustao Empty Re: ron odustao

Post by prckov Mon 22 Jan - 8:33

debotoijusto wrote:RON DESANTIS, ekstremno desničarski guverner Floride, odustao je od kampanje za predsjedničku nominaciju republikanaca i dao podršku Donaldu Trumpu. Povukao se nakon razočaravajućeg rezultata u predizborima u Iowi, gdje je, mada je završio na drugom mjestu, jako zaostajao za Trumpom.
Za bivšeg odvjetnika u mornarici i desničarskog zastupnika se još u proljeće 2023. smatralo da bi mogao zasjeniti Trumpa na republikanskim izborima. U studenom 2022. DeSantis je pobijedio demokrata Charlieja Crista i osvojio drugi mandat u Tallahasseeju. "Prigrlili smo slobodu. Održavali smo red i zakon. Zaštitili smo prava roditelja. Poštovali smo svoje porezne obveznike i odbacili ‘woke’ ideologiju", kazao je u svom pobjedničkom govoru. 


No DeSantisov ekstremno desničarski program naišao je na probleme kada se odlučio sukobiti s Disneyjem, važnim poslodavcem na Floridi, jer se kompanija usprotivila njegovoj politici "nemoj reći gej". Došlo je i do skandala oko pokušaja promjene nastave povijesti u školama, glede povijesti ropstva na Floridi, piše The Guardian.
Kako je vrijeme prolazilo, u anketama je uz Trumpa napredovala samo Nikki Haley, a DeSantis je počeo gubiti podršku republikanaca. Prema anketama objavljenima ovog tjedna, Trump je u New Hampshireu, gdje se održava idući krug predizbora, imao podršku 50% republikanskih birača, Haley 34%, a DeSantisa je podržalo samo 5%.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/trumpov-suparnik-odustao-od-izbora/2531356.aspx?index_tid=454118&index_vid=22823

kakv 'nemoj rec gej', o cemu ovi tvoji pederi iz fake news indeksa buncaju

i cuj Ron ekstremni desnicar 

:ming1

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34073
2014-04-19


Back to top Go down

ron odustao Empty Re: ron odustao

Post by prckov Mon 22 Jan - 8:36

i cuj nase demokracije, strpat protivnika u zatvor   :facepalm
pa vise ima demokracije u Zimbabveu kod Roberta nego u Americi danas

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34073
2014-04-19


Back to top Go down

ron odustao Empty Re: ron odustao

Post by prckov Mon 22 Jan - 8:38

AssadNaPodmornici wrote:Šteta Ron je moj osobno favorit bio. 

Iako bih iskreno volio da pobjedi Deep State i Demokrati samo radi Ukraine, to što će sjebati USA me ne zanima. 
Inače Trump vodi prema svim službenim anketama i to na nacionalnoj razini. 
Da bi Biden osvojio izbore mora na nacionalnoj razini imati 3-4% više glasova a ovaj gubi.
Btw Trump ima podršku 20-25% crnaca prema zadnjim anketama to je doslovno rekord za republikance u zadnjih 50godina i ima više glasova Latinosa od Bidena, što je šok za demokrate jer su smatrali ako Usa demografski pretvore u Brazil i ako smanje broj bijelaca da će imati više glasova a ispada da manjine kada se asimiliraju počinju glasovati desno.

Tako da vjerojatno je Trump predsjednik ali meni osobno je bitnija Ukraina pa bih zbog njih volio da ovi korumpirani demokrati pobjede i šalju oružje Ukraincima... Ali mislim da ništa od toga

cuj tek ovog bisera  :ming1

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34073
2014-04-19


Hoholo Mudovski likes this post

Back to top Go down

ron odustao Empty Re: ron odustao

Post by Hoholo Mudovski Mon 22 Jan - 8:48

prckov wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Šteta Ron je moj osobno favorit bio. 

Iako bih iskreno volio da pobjedi Deep State i Demokrati samo radi Ukraine, to što će sjebati USA me ne zanima. 
Inače Trump vodi prema svim službenim anketama i to na nacionalnoj razini. 
Da bi Biden osvojio izbore mora na nacionalnoj razini imati 3-4% više glasova a ovaj gubi.
Btw Trump ima podršku 20-25% crnaca prema zadnjim anketama to je doslovno rekord za republikance u zadnjih 50godina i ima više glasova Latinosa od Bidena, što je šok za demokrate jer su smatrali ako Usa demografski pretvore u Brazil i ako smanje broj bijelaca da će imati više glasova a ispada da manjine kada se asimiliraju počinju glasovati desno.

Tako da vjerojatno je Trump predsjednik ali meni osobno je bitnija Ukraina pa bih zbog njih volio da ovi korumpirani demokrati pobjede i šalju oružje Ukraincima... Ali mislim da ništa od toga

cuj tek ovog bisera  :ming1

Ekipa bi rizala jaja ako će to značiti da će ukrajina izbiti na Azovsko more.
A jaja su najdragocjenija stvar.
Znači nešto ne štima
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 3984
2023-08-31


Back to top Go down

ron odustao Empty Re: ron odustao

Post by AssadNaPodmornici Mon 22 Jan - 9:52

prckov wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Šteta Ron je moj osobno favorit bio. 

Iako bih iskreno volio da pobjedi Deep State i Demokrati samo radi Ukraine, to što će sjebati USA me ne zanima. 
Inače Trump vodi prema svim službenim anketama i to na nacionalnoj razini. 
Da bi Biden osvojio izbore mora na nacionalnoj razini imati 3-4% više glasova a ovaj gubi.
Btw Trump ima podršku 20-25% crnaca prema zadnjim anketama to je doslovno rekord za republikance u zadnjih 50godina i ima više glasova Latinosa od Bidena, što je šok za demokrate jer su smatrali ako Usa demografski pretvore u Brazil i ako smanje broj bijelaca da će imati više glasova a ispada da manjine kada se asimiliraju počinju glasovati desno.

Tako da vjerojatno je Trump predsjednik ali meni osobno je bitnija Ukraina pa bih zbog njih volio da ovi korumpirani demokrati pobjede i šalju oružje Ukraincima... Ali mislim da ništa od toga

cuj tek ovog bisera  :ming1

gle ti si uteka u anglo saxonsku zemlju, pa normalno da te boli kurac za Europu i Bosnu ,RH ili Ukrajinu. Tamo ti je i familija i ne planiraš se vraćati ovdje. Ja ne planiram ići van Europe, pogotov ne nikada u USA, Canadu, GBR, AUS, prije bi odsika kitu nego otišao živit u te zemlje,
Meni osobno je bitnija Ukrajina 100000000puta nego Australija, gdje dvi godine ste bili u konc logoru.

Naravno da vama u AUS , vama izbori u USA određuju šta će se dešavati sa vašom vukojebonom, ali određuju i nama.
Meni osobno a i velikoj većini stanovnika u EU , odgovara da USA nastavi sa vojnom pomoći Ukrajini, i kao takav, navijam da pobjedi netko od korumpiranih deep state lutkica, tipa Nickey Haley ili Demokrati. To što će oni vas razjebati , to me ne zanima, ako će Ukrajina se obraniti.


Dalje, Trump čak i nije loš izbor za Ukrajinu, zapravo za Ukrajinu su ovdje najgori bili Vivek i DeSantis jer su oni govorili da bi totalno odjebali Ukrajinu.
Trump je pragmatičan, lik je prvi od svih zapadnih čelnika prije rata poslao teško oružje (javeline i stingere) koji su pomogli u prvim tjednima Ruske invazije.

I sam je rekao da bi forsirao mirovne pregovore, a ako bi jedna strana odjebala(ili Rusi ili Ukrajinci) onda bi ili napustio Ukrajince ili ako bi Rusi sabotirali pregovore rekao je da će naoružati Ukrajinu do zuba da to neće biti normalno.

To mi isto odgovara. Nickey Halley bi slala oružje Ukrajincima to isto odgovara.

Ostali republikanci koji su bili protiv ikakve pomoći Ukrajini su ispali.

to što će takav izbor korumpiranih ljudi razjebati vaše vukojebine , to me totalno ne zanima, ako je to cijena koju vi morate platit da UKR preživi.. kako rekoh UKR mi je 10000x draža od australije

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20899
2018-06-14


Back to top Go down

ron odustao Empty Re: ron odustao

Post by Hoholo Mudovski Mon 22 Jan - 9:56

AssadNaPodmornici wrote:
prckov wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Šteta Ron je moj osobno favorit bio. 

Iako bih iskreno volio da pobjedi Deep State i Demokrati samo radi Ukraine, to što će sjebati USA me ne zanima. 
Inače Trump vodi prema svim službenim anketama i to na nacionalnoj razini. 
Da bi Biden osvojio izbore mora na nacionalnoj razini imati 3-4% više glasova a ovaj gubi.
Btw Trump ima podršku 20-25% crnaca prema zadnjim anketama to je doslovno rekord za republikance u zadnjih 50godina i ima više glasova Latinosa od Bidena, što je šok za demokrate jer su smatrali ako Usa demografski pretvore u Brazil i ako smanje broj bijelaca da će imati više glasova a ispada da manjine kada se asimiliraju počinju glasovati desno.

Tako da vjerojatno je Trump predsjednik ali meni osobno je bitnija Ukraina pa bih zbog njih volio da ovi korumpirani demokrati pobjede i šalju oružje Ukraincima... Ali mislim da ništa od toga

cuj tek ovog bisera  :ming1

gle ti si uteka u anglo saxonsku zemlju, pa normalno da te boli kurac za Europu i RH ili Ukrajinu.
Meni osobno je bitnija Ukrajina 100000000puta nego Australija, gdje dvi godine ste bili u konc logoru.

Naravno da vama u AUS , vama izbori u USA određuju šta će se dešavati sa vašom vukojebonom, ali određuju i nama.
Meni osobno a i velikoj većini stanovnika u EU , odgovara da USA nastavi sa vojnom pomoći Ukrajini, i kao takav, navijam da pobjedi netko od korumpiranih deep state lutkica, tipa Nickey Haley ili Demokrati. To što će oni vas razjebati , to me ne zanima, ako će Ukrajina se obraniti.


Dalje, Trump čak i nije loš izbor za Ukrajinu, zapravo za Ukrajinu su ovdje najgori bili Vivek i DeSantis jer su oni govorili da bi totalno odjebali Ukrajinu.
Trump je pragmatičan, lik je prvi od svih zapadnih čelnika prije rata poslao teško oružje (javeline i stingere) koji su pomogli u prvim tjednima Ruske invazije.

I sam je rekao da bi forsirao mirovne pregovore, a ako bi jedna strana odjebala(ili Rusi ili Ukrajinci) onda bi ili napustio Ukrajince ili ako bi Rusi sabotirali pregovore rekao je da će naoružati Ukrajinu do zuba da to neće biti normalno.

To mi isto odgovara. Nickey Halley bi slala oružje Ukrajincima to isto odgovara.

Ostali republikanci koji su bili protiv ikakve pomoći Ukrajini su ispali.

DeSantis je rekao nešto slično, a onda se sutra samoispravio zbog toga što su mu njegova dječica rekla da to nije fer prema Ukrajini...
Onom tko vjeruje u bajke dobra priča, a ostali se pitaju čiji poziv je došao 🧐
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 3984
2023-08-31


Back to top Go down

ron odustao Empty Re: ron odustao

Post by AssadNaPodmornici Mon 22 Jan - 10:03

znam da je DeSantis bio oštriji spram Ukrajine.
Trump je čak tu neka OK verzija, lik nije totalno kao Biden ili Nickey Haely/Deep State igrač, ali nije kao Vivek(ili čak DeSantis) i hrpa drugih koji zagovaraju totalno odjebavanje i Ukrajine ali i Izraela i Tajvana. Ili neki zagovaraju odjebavanje Ukrajine ali neograničenu pomoć Izraelu.

Neki zagovaraju tipa Tucker Carlson odjebavanje Ukrajine i Izraela ali rat sa Kinom zbog Tajvana.
Imaš više tu struja.

Trump je neka pragmatična struja, ja osobno da sam Amer bio bih zainteresiran da se povučem i od UA, Izraela, i Tajvana, da živim negdje u Texasu ili Montani i da zatvorim južnu granicu, ali ovako ovdje u sredini Europe, navijam za osobu koja će najviše oružja poslati Ukrajincima.

Trump tu generalno je neka "sredina" , lik nigdje nikada nije izjavio da bi odjeba Ukrajinu, računaj da će oko njega biti zhidovski zet Kušner, a Zhidovi u USA/Izraelu su više za Ukrajinu nego Rusiju pa tako... nije loše.

Bitno je da UA sada dobije brzo novi Američki paket pomoći, to je iskreno bitnije nego 2025.. i nakon 2025 Rusija će potrošiti sovjetska skladišta streljiva, a i ispucat će stare sjeverno korejske i iranske granate, tako da i oni neće imati neograničeno oklopa što sada šalju u samoubilačke napade...

a do tada EU proizvodnja će stati na noge.. ove godine europa planira 1.3milijuna granata velikog kalibra i skoro sve ide za Ukrajinu..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20899
2018-06-14


Back to top Go down

ron odustao Empty Re: ron odustao

Post by Hoholo Mudovski Mon 22 Jan - 10:29

AssadNaPodmornici wrote:znam da je DeSantis bio oštriji spram Ukrajine.
Trump je čak tu neka OK verzija, lik nije totalno kao Biden ili Nickey Haely/Deep State igrač, ali nije kao Vivek(ili čak DeSantis) i hrpa drugih koji zagovaraju totalno odjebavanje i Ukrajine ali i Izraela i Tajvana. Ili neki zagovaraju odjebavanje Ukrajine ali neograničenu pomoć Izraelu.

Neki zagovaraju tipa Tucker Carlson odjebavanje Ukrajine i Izraela ali rat sa Kinom zbog Tajvana.
Imaš više tu struja.

Trump je neka pragmatična struja, ja osobno da sam Amer bio bih zainteresiran da se povučem i od UA, Izraela, i Tajvana, da živim negdje u Texasu ili Montani i da zatvorim južnu granicu, ali ovako ovdje u sredini Europe, navijam za osobu koja će najviše oružja poslati Ukrajincima.

Trump tu generalno je neka "sredina" , lik nigdje nikada nije izjavio da bi odjeba Ukrajinu, računaj da će oko njega biti zhidovski zet Kušner, a Zhidovi u USA/Izraelu su više za Ukrajinu nego Rusiju pa tako... nije loše.

Bitno je da UA sada dobije brzo novi Američki paket pomoći, to je iskreno bitnije nego 2025.. i nakon 2025 Rusija će potrošiti sovjetska skladišta streljiva, a i ispucat će stare sjeverno korejske  i iranske granate, tako da i oni neće imati neograničeno oklopa što sada šalju u samoubilačke napade...

a do tada EU proizvodnja će stati na noge.. ove godine europa planira 1.3milijuna granata velikog kalibra i skoro sve ide za Ukrajinu..
Ironično da se rat vodi da bi ukrajina ušla u NATO. Jer ako pobjedi ( iako je jasno da neće ) onda joj NATO i ne treba, a da nisu imali te aspiracije za ulaskom rata ne bi bilo.
Kada Trump odjebe Ukrajinu Zelenski će biti prisiljen potpisati mirovni ugovor višestruko lošiji od Minsak1 i 2 te Istambulskog...
Vojska EU nije mogla uništiti jednu Libiju bez Američke pomoći...
Dakle, Ukrajina kaput...

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 3984
2023-08-31


Back to top Go down

ron odustao Empty Re: ron odustao

Post by AssadNaPodmornici Mon 22 Jan - 10:52

ne vodi se rat radi nikakvog NATO saveza.
Ukrajina nikada nije mogla niti ući u NATO niti može ući.
Niti joj treba NATO. Realno Ukrajina trenutno ima više NATO tehnike (osim avijacije ) od bilo koje NATO zemlje osim USA.
Imaju više tenkova, dronova, haubica, artiljerije, svega više nego Britanija, Njemačka, Francuska zajedno.(ok realno ovi im i šalju dobar dio svoje proizvodnje).

Rat se vodi u Ukrajini jer je Rusija napala Ukrajinu da je osvoji , i da istrebi Ukrajinsku naciju i državnost. Teritorij koji su Rusi osvojili se rusificira , uništavaju se spomenici Ukrajinske kulture, pale se knjige, mijenjaju se imena ulica, zabranjuje se Ukrajinski jezik, a u školama se uvodi Ruski kurikulum. Svi koji se protiv toj politici, FSB ih kupi, obrađuje u podrumima, neke i likvidira, deportira itd. Ostatak populacije(Ukrajinci) šute i žive u strahu, gledaju pokupiti vezu za uteći na zapad, tko može. Ima ih koliko hoćeš koji surađuju sa Ukrajincima.

To je glavni razlog rata. Rusima su trebali Ukrajinski gradovi Harkiv, Kijev, Zaporožje, Odesa, Dnjeprpopetrovsk, Donbas, Nikolajev, Herson, to su sve milijunski gradovi ili gradovi sa par stotina tisuća stanovnika, da budu relevatna nacija u 21om stoljeću. Tu bi dobili hrpu tehničke industrije i ostaloga .

Imali su krivu percepciju da će ih populacija dočekati kao oslobodioci , i kako je Domazet Lošo rekao prije rata, "ako Rusi krenu sve je gotovo za 5-6 dana. 60% UA vojske će stati odmah na stranu Rusije, i u kombinaciji sa superiornom Ruskom vojnom doktrinom, Kijev i Zelenski su gotovi za par dana, a paketići otpora će brzo biti eliminirani"..

nije niti prvi niti zadnji koji se tako zajeban.. Napoleon, Hitler, Sadam Hussein, Milošević, G.Bush, Tony Blair evo i Putin, koji je računao "jedan brzo rat" , a uvukao se u višegodišnje klanje sa totalno nepoznatim rezultatima za svijet i za samo Rusiju i Ukrajinu.


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20899
2018-06-14


Back to top Go down

ron odustao Empty Re: ron odustao

Post by RayMabus Mon 22 Jan - 10:59

Pa prebacit će proizvodnju iza Urala.

Ionako je reka oni Dugin da se Rusija mora okrenit istoku pa eto nek idu onda tamo jer ovdje će ih NATO dronovi izrokat sve dokle im je domet a to računaj ništa ispod tisuću km od Europe tj granice nas i divljaka sa sjevera. I istoka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175692
2014-04-11


Back to top Go down

ron odustao Empty Re: ron odustao

Post by dijagram Mon 22 Jan - 11:25

Ispravno, a  i za nase tutleke u politici poucno. 
Povuces se na vrijeme i podrzis svoju stranku dalje, a ne okrenes rigati vatru protiv nje jer nisi prvi.
Naravno da je bolje i za nas da se u USA promijeni vlast. 
Splasnuo bi fasizam i reflektirao se pomalo i na Europu , jer ovo vise nikako nije normalno.
Sto ce Tramp s ratom u ukrajini, pa svakako malo promijeniti plocu.
Koliko god USA danas pomaze ukrajinu i drzi ih u igri dijelom je i odgovorna za stanje u istoj.
Znali su da ce rusi napasti i jasno to govorili. To je plus.
Minus je sto nisu reagirali na to, stvoise predvidjali su brzi poraz ukrajine.
Kad se isto nije dogodilo krenulo je naoruzavanje. Sporo, na kapaljku, uvijek zakasnjelo
obzirom na stanje rusa na bojistu. Pisao sam tamo na temi, da su ih odmah isli opremiti sa svim sto danas dostavljaju ukrajinci bi izbacili ruse, rusi su bili zrlei za to.
Nesposobna USA administracija dovela je do stanja kakvo jest. 
Sto ce drukcije ciniti Tramp, pa svakako ce drukcije nastupiti, nece si dopustiti stihijsko neplansko
nekontrolirano i neograniceno naoruzavanje bez ikakvog smisla i rezultata.
Sigurtno ce nastupiti s mirovnom inicijativom koju ce prvotno prihvatiti i Putin jer moze biti spas
za njegovu promasenu ratnu politiku.
Problem ce nastupiti kada se vidi sto strane zele ili ne zele i ima li nade za kakav kompromis.
Mislim da se Tramp tu vara, Putin nece pristati vracati teritorij jer bi ispao gubitnik, a ukrajinci nece pristati ostati bez svog teritorija.
Izvjestan ce biti nastavak rata u kojem ce Tramp morati zauzeti poziciju, ostaviti ukrajinu bez pomoci sto cisto sumnjam ili ce nastaviti s naoruzavanjem ali s jasnim ciljem. Sto, zasto, kada koliko i do kada.
ne vjerujem da ce mu se svidjeti odjeb i Putina i Zelenskog, a to je gotovo sigurno za ocekivati.
Na koncu, sva pomoc koja danas dolazi iz USA ukrajini nije i nece biti dovoljna za ono sto si ukrajinci zele.
S te tocke gledista, americke, ona je dakle besmislena. 
Takvu neucinkovitu pomoc, a silno znacajnu i izdasnu mislim da Tramp nece nastaviti pruzati.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18697
2015-08-09


Back to top Go down

ron odustao Empty Re: ron odustao

Post by prckov Mon 22 Jan - 11:50

kakav "nemoj reci gej" debo 
ajd objasni ljudima kako serete i lazete :D
ili moram ja otkrivat koja ste lazljiva govna

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34073
2014-04-19


Back to top Go down

ron odustao Empty Re: ron odustao

Post by Hoholo Mudovski Mon 22 Jan - 11:54

Dobro je da su Ameri podijelili Ukrajini informaciju da će biti napadnuta.
Sada ih treba podržati u tusućugodišnjem snu da uđu u NATO i nanesu strateški poraz Rusiji...

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 3984
2023-08-31


Back to top Go down

ron odustao Empty Re: ron odustao

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum