ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lijepo je biti pijan

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Lijepo je biti pijan - Page 3 Empty Re: Lijepo je biti pijan

Post by T. 15/1/2024, 23:24

Oholo Mudovski wrote:
RayMabus wrote:Svaki put kad ispalite raketu na te Huse ja brojim koliko manje para vi imate.

Tako je s Chalenger tenkovimakod Ukrajie a sad ispada da Britanija nema ni raketa pa ni ljudstva.

A KURČITE MI SE TU PO BOSNI KAKO STE VI NEKA SILA ITD.

SATRAT ĆU VAM GLAVU.

SATRAT ĆU VAS.
Hutue bombardiranu godinama i što su dobili- ništa...
Ovi zatvore Crveno more i sjebu ekipu 100xviše.
vratiće kaže hutiste u kameno doba...
a ovi nisu nikada ni izašli otamo...

T.

Posts : 17354
2014-04-14


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Lijepo je biti pijan - Page 3 Empty Re: Lijepo je biti pijan

Post by T. 15/1/2024, 23:24

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Ništa mi ne znači ubijanje inkarniranih duša. Mene to uopće ne fascinira.

Al znaš šta je priča ? TI SI NADOBUDA BUDALA KOJA MISLI DA MENI MOŽE REČI DA ODJEBE I DA ĆEŠ TI KOMŠIĆA OPET.

Šta je ? Zapela plovidba dole kroz tjesnac ? A jbga. TVOJ PROBLEM.

ISKOPAT ĆU TI OČI NADOBUDNI GLUPANE KOJI MISLIŠ DA MOŽEŠ SOLIT PAMET SVAKOME KAKO TI SE PRNE.


JA SAM ANĐEO.

PA PA KRETENI

BY BY

_________________
Lijepo je biti pijan - Page 3 60810
T.
T.

Posts : 17354
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Lijepo je biti pijan - Page 3 Empty Re: Lijepo je biti pijan

Post by RayMabus 15/1/2024, 23:29

Lijepo je biti pijan - Page 3 GDHz2K-XEAAO1HQ?format=jpg&name=900x900

Sad ćemo da im se najebemo anglosaske matere tamo.

Nema plovidbe britanskim brodovima dole prema Suezu i kroz Mediteran ( čitaj Bosna ).

AJ BOG.



KRUŽI JEBO TI JA MAJKU BRITANSKU

RT DOBRE NADE

JUŽNA AFRIKA
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Lijepo je biti pijan - Page 3 Empty Re: Lijepo je biti pijan

Post by RayMabus 15/1/2024, 23:45

Bože dragi u ovom fizičkom svemiru koji nije ništa drugo nego najobočnija kreacija Boga kreatora i u kojem postoji na miljarde svijetova tamo neki anglosasi da će oni Komšića.

Prvo osim šta im je ona Liza Trust pregažena pa nakon toga i ministar obrane Ben Walace ( stavit ću svoje upise o istom nakon ovog posta ) pa nemaju tenkove evo sad kukakju kako nemaju ni mornare za napad na HUTE.

Pa ja vas razvaljujem.

Samo pokazujem cijelom svijetu da ste vi vojno kurac od ovce ( vojno zato jer sam ja general galaksije pa onda zato tu jedete govna nakon šta ste mi digli tlak ).

Ni tenkova ni mornara a glume neku svjetsku silu i tu nešto u Bosni s Komšićem a teški jadiići ono.

Prodavači magle.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Lijepo je biti pijan - Page 3 Empty Re: Lijepo je biti pijan

Post by RayMabus 15/1/2024, 23:47

To je gaženje.

Jer nije poanta da ja tamo nešto ubijam a šta me uopće ni ne fascinira itd a nit mi je cilj nego samo da pokažem ostatku svijeta koji ste vi jad.

Evo sad slijedi taj moj post kkao sam ih pregazio u Ukrajini.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Lijepo je biti pijan - Page 3 Empty Re: Lijepo je biti pijan

Post by RayMabus 15/1/2024, 23:49

Moj tata ima veći kurac od tvog tate

Lijepo je biti pijan - Page 3 Lastpo10 by RayMabus Tue 23 May - 8:18

Za one koji nisu pratili objašnjenje ove moje izjave evo opet : Ako sam ja anđeo tko je onda moj tata ?

https://hr.wikipedia.org/wiki/Bog
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Lijepo je biti pijan - Page 3 Empty Re: Lijepo je biti pijan

Post by RayMabus 15/1/2024, 23:51

Ono ko kad te netko baci na pod i onda te s guštom čizmom u glavu.

E to vam ja radim.

Gazim vas bez milosti i rugam vam se u facu dok vas tučem čizmom tj nogom dok ste na podu i nemam uopće skrupula ( niste vi ni prema meni imali kad ste i četvrti put podržali Komšića tako da ja sad nemam milosti uopće prema vama i vašim kukanjem šta dobijate batine natrag i šta ću vas zaklat ).


Last edited by RayMabus on 15/1/2024, 23:54; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Lijepo je biti pijan - Page 3 Empty Re: Lijepo je biti pijan

Post by RayMabus 15/1/2024, 23:53

Moj tata ima veći kurac od tvog tate - II dio

Lijepo je biti pijan - Page 3 Lastpo10 by RayMabus Thu 29 Jun - 14:00

Ruska invazija na Ukrajinu


Lijepo je biti pijan - Page 3 Lastpo10 by RayMabus Today at 3:47
Enlarge this imageClick to see fullsize
Lijepo je biti pijan - Page 3 Clouds27

ANGLOSASIJA NA APARATIMA.

Lijepo je biti pijan - Page 3 Lol Lijepo je biti pijan - Page 3 Lol Lijepo je biti pijan - Page 3 Lol Lijepo je biti pijan - Page 3 Lol Lijepo je biti pijan - Page 3 Lol

--

by RayMabus Today at 4:12

Baš lijepa kišica. Lijepo je biti pijan - Page 3 Icon_basketball  Lijepo je biti pijan - Page 3 Icon_pirat Lijepo je biti pijan - Page 3 1971401230

GF5 se probudio i pijucka svoju prvu jutarnju kaficu. Nešto slično sad rade i anglosaski i ukrajinski generali i vodstvo jer poučeni zadnjom pušionom prije tri tjedna kad su krenuli u napad teškom mehanizacijom i popušili sad su naučili lekciju i sad gledaju gdje pada kiša.

Ništa od brzog proodra tenkovima preko Zaporožja kako bi se došlo ruskim snagama s leđa te ništa od prodora većim snagama preko Dnjepra i njegovog korita koje je sad natopljeno.

Otvara se Bahmut jer su ga Wagnerovci napustili a neće se baš tako brzo vratiti jer će ruska vojska nakon ove njihove pobune svakog tog pojedinačno poispitati da vidi oće li ga uopće i primiti u svoje redove jer niti jedna vojska ne voli pućiste. Istovremeno im je i najsposobniji obrambeni general a kojeg obična vojska na bojištu cijeni završio na ispitivanju i nije na poziciji. To je prilika a prilike se ne propuštaju jer ako ih propustiš tko zna kad će i oće li opet nova takva. Otvara vam se rupa gore. Šaljite bataljone iz pričuve i mostopolagače i probijajate bokove oko Bahmuta s obje strane.


--
by RayMabus Today at 4:30

Ben Walace ( britanski ministar obrane ) psuje i baca penkalu u zid ispred sebe od bijesa. Uviđa da će morati poslati više mostopolača i drugih inžinjerskih vozila da mu se ne dešavaju ove situacije di oni planiraju jedno a dešava se drugo i onda moraju one mostopolagače i druga inžinjerska vozila prebacivati par stotina sjevernije gore jer nemaju dovoljno inžinjerskih vozila na svim točkama bojišta a ovako s ograničenim resursima teško je planirati bilo šta na ovako dugoj bojišnici.

Baca penkalu u zid od bijes i urla: Jebena Aštar komanda, jebu nas radi Komšića. Lijepo je biti pijan - Page 3 Lol


Lijepo je biti pijan - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQGIKBnmn4cqqUhiKa2omkQH9MZXaqJDdFA0g&usqp=CAU

Lijepo je biti pijan - Page 3 1971401230
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Lijepo je biti pijan - Page 3 Empty Re: Lijepo je biti pijan

Post by RayMabus 15/1/2024, 23:56

RayMabus wrote:Ono ko kad te netko baci na pod i onda te s guštom čizmom u glavu.

E to vam ja radim.

Gazim vas bez milosti i rugam vam se u facu dok vas tučem čizmom tj nogom dok ste na podu i nemam uopće skrupula ( niste vi ni prema meni imali kad ste i četvrti put podržali Komšića tako da ja sad nemam milosti uopće prema vama i vašim kukanjem šta dobijate batine natrag i šta ću vas zaklat ).
Ovo šta sam sad napisao je bitno.

Ovdje sam vam rekao kakvi je moj odnos prema vama i ZAŠTO.

ZGAZIT ĆU VAS TOTALNO.

DO KOSKE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Lijepo je biti pijan - Page 3 Empty Re: Lijepo je biti pijan

Post by RayMabus 16/1/2024, 00:00

Zapeli u Ukrajini zapeli s Hutima ...

Šta to GF5 briga ?

Nisu moja posla.

Izvolite se čačkat s istima.

PS  ZAKLAT ĆU VAS RADI KOMŠIĆA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Lijepo je biti pijan - Page 3 Empty Re: Lijepo je biti pijan

Post by RayMabus 16/1/2024, 00:03

Ajme ajme Ukrajina Huti help

Šta Hrvatska ima s time ?

Ništa.

AJ ODJEBI U SKOOVIMA.

Gaženje.

Bacio sam vas na pod i sad vas cipelarim i u tome guštam a objašnjenje zašto je to tako je ovdje:



Gazim vas bez milosti i rugam vam se u facu dok vas tučem čizmom tj nogom dok ste na podu i nemam uopće skrupula ( niste vi ni prema meni imali kad ste i četvrti put podržali Komšića tako da ja sad nemam milosti uopće prema vama i vašim kukanjem šta dobijate batine natrag i šta ću vas zaklat ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Lijepo je biti pijan - Page 3 Empty Re: Lijepo je biti pijan

Post by RayMabus 16/1/2024, 00:21

Baš ih je lijepo gaziti dok su na podu.

Uživam u tome.

Imajteu vidu da ja nisam ni Lucifer ni demoni nego anđeo Prijestolnik a on je glavni na fizičkoj ravni pa i Lucifer i ovih 72 demona koji su isto anđeli moraju slušati šta ja naredim nafizičkoj ravni.

Leže anglosasi na podu i kukaju a kad ono umjesto pomoči njihovim molitvama kopito svom snagom u glavu.

STIGO ĐENERAL


Na početku ovog stvaranja Bog je glavnom liku povjerio i poslao tu školu unutarnjeg nadvladavanja. Zvao se Lucifer, anđeo koji je zračio tolikom dobrotom da je Svjetlo njegove ljubavi ispunilo ekstazom njegovu braću.
Bog ga je poslao da iskuša čovječanstvo i nije mogao odbiti božansku zapovijed. Doveo je legiju od 72 anđela, čija su sjećanja izbrisana kako bi mogli bez oklijevanja izvršiti svoju misiju. Na taj način su postali Demoni, nastanjujući cikluse Tame (to su ciklusi koji interferiraju na svim vibracijskim planovima, kako duhovnom tako i fizičkom planu)
Ovi demoni, u obliku iskušenja, dominiraju tijelom želja ljudskog bića i također djeluju povećavajući ego u duhovima pogreške.
Ego ne postoji samo na fizičkoj razini jer i duhovi zablude imaju ego u gušćim vibracijama, a taj im ego donosi žudnju za moći, buntovništvo i patnju. Samo duhovi koji su dosegli Svjetlost nemaju ego.
Kad je Lucifer krenuo sa svojom polemičkom misijom za one koji ne shvaćaju u potpunosti da je to uloga, bio je poznat kao Sotona, princ tame.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Lijepo je biti pijan - Page 3 Empty Re: Lijepo je biti pijan

Post by RayMabus 16/1/2024, 00:29

Vi se bojite tog Sotone i Demona a kad vam ja kažem kakv je moj odnos prema nijima past ćete na guzicu.

Znači ako se meni k digne a ja sam glavni na fizičkoj ravni dođu ti Demoni nešto ja ih samo streljam pogledom i mrš tamo iza crte.

Ne sme prnit ako sam ja tu.

Ni oni ni Lucifer.

Ja sam božji autoritet na fizičkoj ravni a oni su anđeli.

Oni su ko psi.

Ako im ja kažem nazd i na crtu ne smiju prnit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Lijepo je biti pijan - Page 3 Empty Re: Lijepo je biti pijan

Post by RayMabus 16/1/2024, 00:32

Đeneral dolazi

I sad ću vam se najebat majke.

MRTVI STE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Lijepo je biti pijan - Page 3 Empty Re: Lijepo je biti pijan

Post by RayMabus 16/1/2024, 00:38

Znači da zaključimo: Ništa od plovidbe tu britanskim, američkim i izraelskim brdovima.

Dakle rt Dobre nade za vas a ostali će tu ploviti slobodno.

Cipelarenje anglosasije.

Guštam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Lijepo je biti pijan - Page 3 Empty Re: Lijepo je biti pijan

Post by RayMabus 16/1/2024, 01:08

A mogu i preć tu crtu pa da popijemo piće.  :D

Demoni vam idu na ego.

Ako ja u uvodnom postu temu sam sebe zovem isprdak il iscidak il kako sam već sam sebe nazva oni će reč: A jebeš tebe.

Vide da se ja sprdam sa svime time i da to meni ama baš ništa ne znači.

Isto tako oće li bit iza crte ko nekakvi psi il doć popit piće tu kod mene i sjest do mene itd to je meni isto ravna crta totalno.

Zaboli m k.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Lijepo je biti pijan - Page 3 Empty Re: Lijepo je biti pijan

Post by RayMabus 16/1/2024, 01:22

Svejedno mi je s koje su strane crte. To je u osnovi izmšiljen pojam ( kao i usporeba njih s psima ) da vama predočim odnose.

Poanta je da ako se ja negdje pojavim i dignem prst i kažem NE oni se povlače.

Ja sam božji autoritet na fizičkoj ravni a ne oni.

Takvi je zakon.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Lijepo je biti pijan - Page 3 Empty Re: Lijepo je biti pijan

Post by RayMabus 16/1/2024, 01:33

Zakoni se moraju poštivati jer ako ne imamo bezvlašće.

Zato sam vam i rekao da ako anglosasija i ekipa ponovo instalira Komšića da će cijela Europa plivati u moru krvi odnosno prevedeno transformirat ću taj njihov sistem.

Znam da vama milajrde mrtvih zvuči strašno al meni su oni samo spermij koji je oplodio jajnu stanicu i ako ja krenem u obračun da na nekoj planeti neke idote naučim pameti da mene to uopće ne zanima koliko će tih zametaka bit pobijeno i izmasakrirano da postignem cilj.

To je ono šta vi upravo gledate.

Đeneral dolazi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Lijepo je biti pijan - Page 3 Empty Re: Lijepo je biti pijan

Post by RayMabus 16/1/2024, 01:40

Ja sam u biti jednostavan iako vama jer ste inkarnirane jedinice na površini može to zvučat katastrofalno u osnovi je vrlo jednostavno.

Ja sam general galaksije i netko mi digne tlak i ako pokrenem mase naspram ovih šta su mi digli tlak i čak ako je omjer pet naprama jedan to opet znači da će pet miljardi ovih pobiti jednu miljardu onih koji su mi digli tlak.

Đeneral dolazi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Lijepo je biti pijan - Page 3 Empty Re: Lijepo je biti pijan

Post by RayMabus 16/1/2024, 01:47

RayMabus wrote:Ja sam u biti jednostavan iako vama jer ste inkarnirane jedinice na površini može to zvučat katastrofalno u osnovi je vrlo jednostavno.

Ja sam general galaksije i netko mi digne tlak i ako pokrenem mase naspram ovih šta su mi digli tlak i čak ako je omjer pet naprama jedan to opet znači da će pet miljardi ovih pobiti jednu miljardu onih koji su mi digli tlak.

Đeneral dolazi.
U suštini ovdje vidite zašto sam ja glavni i zbog čega kad meni pukne film i taj Lucifer i svi Demoni koračaju unatrag iza crte.

Ja sam puno gori od njih.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Lijepo je biti pijan - Page 3 Empty Re: Lijepo je biti pijan

Post by RayMabus 16/1/2024, 01:48

Lijepo mi uživajte u WW3.

Ja ću vas sa strane gledati i navijati za obje strane pojednako.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Lijepo je biti pijan - Page 3 Empty Re: Lijepo je biti pijan

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum