ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Američki bombarderi iznad BiH

Go down

Američki bombarderi iznad BiH Empty Američki bombarderi iznad BiH

Post by Eroo Mon 8 Jan - 14:36

Američki bombarderi iznad BiH

Američki bombarderi iznad BiH Screenshot-13804

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2024&mm=01&dd=08&nav_category=167&nav_id=2461926
Eroo
Eroo

Posts : 74705
2016-07-22


Back to top Go down

Američki bombarderi iznad BiH Empty Re: Američki bombarderi iznad BiH

Post by Eroo Mon 8 Jan - 14:37

OJXAA... :] :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74705
2016-07-22


Back to top Go down

Američki bombarderi iznad BiH Empty Re: Američki bombarderi iznad BiH

Post by RayMabus Mon 8 Jan - 16:34

Američko veleposlanstvo također je potvrdilo kako ponedjeljak nije slučajno odabran za tu vježbu jer tada u Republici Srpskoj počinje dvodnevno obilježavanje 9. siječnja kao dana tog entiteta, unatoč ranijoj presudi Ustavnog suda BiH kojom je taj praznik označen neustavnim i diskriminatornim za Hrvate i Bošnjake.
"(Obuka) pokazuje posvećenost Sjedinjenih Država teritorijalnom integritetu BiH u jeku antidejtonskih i secesionističkih aktivnosti. Sjedinjene Države stalno naglašavaju da Ustav BiH ne predviđa pravo na odcjepljenje te da će djelovati ukoliko netko pokuša promijeniti ovaj osnovni element Daytona", stoji u izjavi u kojoj se jasno aludira na opetovane prijetnje odcjepljenjem Republike Srpske, koje iznosi čelnik bosanskih Srba Milorad Dodik.
Američki zračni tanker upravo kruži iznad BiH, uskoro stižu i lovci F-16; Veleposlanstvo SAD-a: Evo zašto smo ih digli baš danas
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Američki bombarderi iznad BiH Empty Re: Američki bombarderi iznad BiH

Post by RayMabus Mon 8 Jan - 16:44

Lijepo a sad izvolite pokupit prnje iz Iraka jer u Bosni ima samo bukve a u Iraku je nafta.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t56775-kako-je-general-galaksije-ispalio-amerikance-iz-iraka
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Američki bombarderi iznad BiH Empty Re: Američki bombarderi iznad BiH

Post by RayMabus Mon 8 Jan - 17:00

Znam te puško dok si pištolj bila znam te sprijeda znam te iz profila

Pazi dragi ja sam general galaksije i znam da vi imate tajnu organizaciju čiji jedini cilj je širenje američke imperije a onda vam je to u Bosni instaliranje Komšića a u Iraku nafta, odskočna daska za upad na Kavkaz i centralnu Aziju šta je meki trbuh Rusije, dolazak Iranu na granice, spriješavanje da Iran izbije do Sirije i da zaštite tu vašu cionističku državu na Bliskom istoku.

I sad fino izvoli pokupit prnje iz Iraka jer si mi digao tlak.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Američki bombarderi iznad BiH Empty Re: Američki bombarderi iznad BiH

Post by RayMabus Mon 8 Jan - 17:47

Lijepo. Sad će šijitske milicije po Iraku još više popizdeti.

UBIJEN VISOKI KOMANDANT ELITNIH SNAGA HEZBOLAHA: "Stvari će sada planuti, ovo je bolno" - sprema se haos na Bliskom istoku
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Američki bombarderi iznad BiH Empty Re: Američki bombarderi iznad BiH

Post by mentalitet Mon 8 Jan - 19:09

RayMabus wrote:Lijepo a sad izvolite pokupit prnje iz Iraka jer u Bosni ima samo bukve a u Iraku je nafta.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t56775-kako-je-general-galaksije-ispalio-amerikance-iz-iraka
Amerika je plajte,Tramp ima rjeshenje.Ukidanje NATO mafije,povlacenje americhke vojske iz svih dijelova svijeta,povlacenje americhke industrije u USA,devalvacija dolara i ponovna uspostavljanje prave kapitalistichke konkurencije uz povecanje carinskih dazbina svima koji zele izvoziti u tu zemlju.Dakle zatvaranje u svoje dvorishte a ostatak svijeta neka se jebe kako zna.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Američki bombarderi iznad BiH Empty Re: Američki bombarderi iznad BiH

Post by debotoijusto Mon 8 Jan - 20:38

Ove su godine na Dodikovu akademiju tim povodom došli tek malobrojni inozemni gosti, poput srpskog patrijarha Porfirija i odlazećeg predsjednika parlamenta Srbije Vladimira Orlića te ruskog veleposlanika Igora Kalabuhova. Ranije su iz Banje Luke najavljivali kako bi se tamo mogao pojaviti i mađarski premijer Viktor Orban, no on nije došao, a predsjednik Crne Gore Jakov Milatović otvoreno je odbio Dodikov poziv, kazavši kako Podgorica poštuje BiH kao cjelovitu državu.










svake godine sve manje gostiju... prehladjen sam ... pukla gume kod gorskog kotara ...ne cujem dobro krr krr ...tunel ...krr krr
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30606
2014-04-12


Back to top Go down

Američki bombarderi iznad BiH Empty Re: Američki bombarderi iznad BiH

Post by AssadNaPodmornici Mon 8 Jan - 23:34

a zar nije "dodo kralj, dodo zna, herceg-srpska"?  zar se tako svom zemi zabija nož u leđa?

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20919
2018-06-14


Back to top Go down

Američki bombarderi iznad BiH Empty Re: Američki bombarderi iznad BiH

Post by Eroo Tue 9 Jan - 1:03

AssadNaPodmornici wrote:a zar nije "dodo kralj, dodo zna, herceg-srpska"?  zar se tako svom zemi zabija nož u leđa?
Pa, čuj, između njega i tebe biramo Dodika.Ti si nitko, a Dodo je ipak Dodo.
Između neprijatelja i neprijatelja moga neprijatelja biramo ovo zadnje. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74705
2016-07-22


Back to top Go down

Američki bombarderi iznad BiH Empty Re: Američki bombarderi iznad BiH

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum