ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 25 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by mentalitet 12/2/2024, 01:27

FRANK wrote:Mada sam u ovom suludom ratu bio neutralan jer moji osjećaji prema pravoslavlju ne postoje samo je budala mogla vjerovati da Ce Ukrajinci dobit ovaj rat.
Ruska stoka ima industriju rudnike i nažalost  najsposobnije doktore fizike na svijetu. Zao mi je Ukrajine iskreno mada ni njih ne volim. Ali realno STA si htio tuzni sine.
A meni bas drago sto Putko melje zapadno katolichko meso na Ukrajinskom tlu.Pun kurac katolika zagnojilo svetu rusku zemlju isto kao i za vrijeme Hitlera,Napoleona i ostalih hordi kojima je zinulo dupe na ruske resurse :dramaq :dramaq :dramaq

mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 25 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Eroo 12/2/2024, 01:34


Hoholo Mudovski wrote:Neobično bez Ere... Da nije otiša kopati rovove oko Odese?
Rad, red i stega...netko mora i radit.
Nego, kad sam već tu...idem pogledat one snimke oko Kyiva, Kupjansak i Hersona.
Ako ih nisi vidio, oš da ti ih postavim? A može i ove oko Avdijivke.
Evo jedna: ...s municijom nakratko, ali ima šta ima.
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 25 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Eroo 12/2/2024, 01:40

18+


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 25 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Eroo 12/2/2024, 01:44


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 25 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Hoholo Mudovski 12/2/2024, 07:25

Eroo wrote:
Hoholo Mudovski wrote:Neobično bez Ere... Da nije otiša kopati rovove oko Odese?
Rad, red i stega...netko mora i radit.
Nego, kad sam već tu...idem pogledat one snimke oko Kyiva, Kupjansak i Hersona.
Ako ih nisi vidio, oš da ti ih postavim? A može i ove oko Avdijivke.
Evo jedna: ...s municijom nakratko, ali ima šta ima.

Već sam pomislio da se ukopaješ, a nećeš da koristiš star link zbog političkih razloga...

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4241
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 25 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Hoholo Mudovski 12/2/2024, 07:29

FRANK wrote:
Hoholo Mudovski wrote:Neobično bez Ere... Da nije otiša kopati rovove oko Odese?
Sad Ce se taj okrenuti Rusima. On Epikur i General su se 20 godina razbacivali prijetnjama i slavili ruskog medvjeda

Ero, ne... To bi bilo da Rusi umarširaju u Brisel, a taj film nećemo gledati. Ero će samo na poraz Ukrajine gledati kao na običnu prehladu od jednog dana... Prošla i nitko je se ne sjeća... On će prijeći na iduću opasnost po civilizaciju koju mu netko od ove gospode pripremi;

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 25 Ggezmx10
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4241
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 25 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Hoholo Mudovski 12/2/2024, 08:57

Zimska berba, dragovoljaca za Istočni front

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4241
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 25 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Hoholo Mudovski 12/2/2024, 09:20

Churchill našeg doba

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4241
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 25 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Hoholo Mudovski 12/2/2024, 09:55

Francuski predsjednik Emmanuel Macron odgodio je planiranu posjetu Ukrajini zbog sigurnosnih razloga, objavio je u nedjelju francuski časopis Challenges...


Pametno, kolega mu nikidan srao u rijetko u kemijskom wc-u Kijevskog bunkera...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4241
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 25 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Hoholo Mudovski 12/2/2024, 11:55

TV kuće se pripremaju za dolazak Orka...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4241
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 25 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Eroo 12/2/2024, 12:27

U prosjeku, tu negdje...

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 25 Screenshot-14341

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 25 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Hoholo Mudovski 12/2/2024, 12:38

Eroo wrote:U prosjeku, tu negdje...

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 25 Screenshot-14341

Ispod par miliona mrtvih Orka Ukrajinski branitelji ni pero im neće izbiti...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4241
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 25 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 12/2/2024, 12:50

Tko vodi danas ?

:coffee
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 25 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by FRANK 12/2/2024, 13:35

mentalitet wrote:
FRANK wrote:Mada sam u ovom suludom ratu bio neutralan jer moji osjećaji prema pravoslavlju ne postoje samo je budala mogla vjerovati da Ce Ukrajinci dobit ovaj rat.
Ruska stoka ima industriju rudnike i nažalost  najsposobnije doktore fizike na svijetu. Zao mi je Ukrajine iskreno mada ni njih ne volim. Ali realno STA si htio tuzni sine.
A meni bas drago sto Putko melje zapadno katolichko meso na Ukrajinskom tlu.Pun kurac katolika zagnojilo svetu rusku zemlju isto kao i za vrijeme Hitlera,Napoleona i ostalih hordi kojima je zinulo dupe na ruske resurse :dramaq :dramaq :dramaq
A STA ti radis u Miamiju cuo sam da je Irkutsk puno bolje

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 25 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by FRANK 12/2/2024, 13:38

Hoholo Mudovski wrote:
FRANK wrote:
Hoholo Mudovski wrote:Neobično bez Ere... Da nije otiša kopati rovove oko Odese?
Sad Ce se taj okrenuti Rusima. On Epikur i General su se 20 godina razbacivali prijetnjama i slavili ruskog medvjeda

Ero, ne... To bi bilo da Rusi umarširaju u Brisel, a taj film nećemo gledati. Ero će samo na poraz Ukrajine gledati kao na običnu prehladu od jednog dana... Prošla i nitko je se ne sjeća... On će prijeći na iduću opasnost po civilizaciju koju mu netko od ove gospode pripremi;

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 25 Ggezmx10
Ero ti je skupa sa Herceg srpskom koalicijom predvodio rusko ekumenski pakt ovde 
Toliko je izdrkavao na ruskog medvjeda da je bilo gadljivo
Dodik car
Putin Putin Ce jebati majku tko dirne u Herceg srpsku

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 25 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Joža 12/2/2024, 13:40

RayMabus wrote:Tko vodi danas ?

:coffee

Kinezi.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2514
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

RayMabus likes this post

Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 25 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 12/2/2024, 13:44

Koba wrote:
RayMabus wrote:Tko vodi danas ?

:coffee

Kinezi.
Tako je, dok se dvojica međusobno kolju treći profitira.

https://www.geopolitika.news/vijesti/dzibuti-odbacio-mogucnost-da-se-iz-stranih-baza-na-njegovom-teritoriju-napada-jemen-i-podrzao-kinu/
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 25 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Hoholo Mudovski 12/2/2024, 16:44



Ovo je ružno, ako može bager raditi, onda je mrtve i kamion mogao pokupiti i sahraniti kako dolikuje.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4241
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 25 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Hoholo Mudovski 12/2/2024, 17:00

Neki su znali da će Ukrajina izgubiti odmah
Neki to tek sad znaju
Neki će se morati proći sve one faze koje počinju negiranjem, a završavaju konačnim prihvaćanjem.

A svi ovi mrtvi koji se od ove točke kada je prilično jasno i francuskim sobaricama slažu u rupe i zatrpavaju bagerima, a biti će ih u budućnosti još tisuće su radi trojih izbora u bliskoj budućnosti. US, EU i Rusija..., a ne radi nekog vojnog preokreta...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4241
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 25 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Hoholo Mudovski 12/2/2024, 17:03

“Ako započnemo iste pregovore, sada je potpuno drugačija realnost. I ta nova realnost, ma koliko bolna bila za kijevski režim, mora biti prepoznata” Peskov

Danke Boris Johnson
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4241
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 25 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Eroo 12/2/2024, 17:26

Puno smješnije je bilo kad je Vucić podigao Migove na komercionalni dron.


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 25 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum