ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zaharova: Trump pojebi me u pičku

Go down

Zaharova: Trump pojebi me u pičku Empty Zaharova: Trump pojebi me u pičku

Post by RayMabus 29/12/2023, 16:08

Za one koji ne znaju Zaharova je glasnogovornik ruskog ministarstva vanjskih poslova dakle od onoga Lavrova.

Shvatili da ništa od Trumpa pa sad priča kako će Amerika propast bez obzira tko bude predsjednik.

Propade Amerika kme kme 

VAŠINGTON će biti suočen sa brojnim unutrašnjim problemima bez obzira na rezultat predsedničkih izbora, rekla je portparolka ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Zaharova: Trump pojebi me u pičku Empty Re: Zaharova: Trump pojebi me u pičku

Post by crvenkasti 29/12/2023, 16:16

Gdje piše pička?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Zaharova: Trump pojebi me u pičku Empty Re: Zaharova: Trump pojebi me u pičku

Post by RayMabus 29/12/2023, 16:18

Piše piše. Ne beri ti brigu oko toga. Iman ja psihologiju u malom prstu.

Trump danas dobio pedalu i iz Merilenda a Putin se nadao dogovorit s njime kad ovaj osvoji vlast a sad trubaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i ništa od Trumpa i te njihove šeme.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Zaharova: Trump pojebi me u pičku Empty Re: Zaharova: Trump pojebi me u pičku

Post by immortal 29/12/2023, 18:06

Basketball

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23162
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zaharova: Trump pojebi me u pičku Empty Re: Zaharova: Trump pojebi me u pičku

Post by immortal 29/12/2023, 18:09

crvenkasti wrote:Gdje piše pička?
Zaharova: Trump pojebi me u pičku Images?q=tbn:ANd9GcTxphjz0Ty-tMT1MA3G_t1JJ2DkUYTD9kRc9w&usqp=CAU


nisam ni ja za stavljanje naslova s riječima koje se ne javljaju u tekstu
nije u redu a možda i kic može imati problema

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23162
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zaharova: Trump pojebi me u pičku Empty Re: Zaharova: Trump pojebi me u pičku

Post by mentalitet 29/12/2023, 18:33

RayMabus wrote:Za one koji ne znaju Zaharova je glasnogovornik ruskog ministarstva vanjskih poslova dakle od onoga Lavrova.

Shvatili da ništa od Trumpa pa sad priča kako će Amerika propast bez obzira tko bude predsjednik.

Propade Amerika kme kme 

VAŠINGTON će biti suočen sa brojnim unutrašnjim problemima bez obzira na rezultat predsedničkih izbora, rekla je portparolka ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova
Znash shto je najgore shto se moze dogodditi balkanjerosima?Kad ovako kao ti pomijeshash lonchice pa zbog mrznje prema jednoj zeni koja te shutnula u do,ali jebi ga pe borovo chizmom prenosish tu bolest na sve zene ovoga svijeta.Jebi ga jarane,zenu mozesh "prevariti" samo ako joj prodash prichu o ljubavi,ali morash biti jebeno dobar glumacshto ti ochito nisi.Da si bio sigurno te ne bi shupirala,posebno dalmatinke znaju da zahaklaju mushkarca i onda se njime poigravaju ne dajuci mu pichke iako ju je vec njih 100 pojebalo dok je ne zaprose ili ozene.To je konstantna igra koju nisi nauchio i zato si takav ko neka pichkica sikcesh na zene zato shto ne razlikujesh i ne znash prepoznati pravu zenu od kurve.Zena se ne gleda prvo u sise ili u guzicu nego kakav je chovjek isto kao shto ne gledash ljude oko sebe koje su vjere ili nacije nego kakvi su ljudi.Zapad vam je poremetio sustav vrijednosti i zato imate poremecenu prizmu gledanja na svijet.No,boli mr kurac za tebe,shvatio sam davno da glupim ljudima ne treba pomagati nego ih josh vishe gurnuti u blato,ali jebiga ja sam human chovjek pa ne mogu protiv sebe jer mi vas je zao pa onda pokushavam da vam pomognem iz svoga iskustva.Mene nikad ni jedna zena nije ostavila a sve su mi ostale u lijepom sjecanju.Znash zashto?Jaranemorash biti jak i kada si najzaljubljeniji otici od nje jer tako sachuvash uspomenu koja je lijepa.Mushko zenski odnos na pochetku je tegla meda,prvo polizesh med a onda cijeli zivot lizesh govna.To sam nauchio od jednog starog jebacha.Dakle budale se uche na svojim greshkama a pametan na tudjim.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Zaharova: Trump pojebi me u pičku Empty Re: Zaharova: Trump pojebi me u pičku

Post by mentalitet 29/12/2023, 18:38

RayMabus wrote:Piše piše. Ne beri ti brigu oko toga. Iman ja psihologiju u malom prstu.

Trump danas dobio pedalu i iz Merilenda a Putin se nadao dogovorit s njime kad ovaj osvoji vlast a sad trubaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i ništa od Trumpa i te njihove šeme.
Tramp nije Bozichnjak da vam ispunjava zelje,s time se pomirite.Ameriku poznajete svi vi kozojebi koji nikad ovdje niste bili tako dobro da je ne znate pokazati ni na geografskoj karti.Ono shto znate je uglavnom iz "vashih" medija.Kada cete shvatiti idioti da vam nitko sa strane nije kriv nego oni koji vam serviraju nebuloze i lazi kako bi lakshe sa vama manipulirali?Korisne budale,koje nemaju ni zrno mozga.Uzas jebo te.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Zaharova: Trump pojebi me u pičku Empty Re: Zaharova: Trump pojebi me u pičku

Post by RayMabus 29/12/2023, 18:40

Uopće nije tema o ženama nego kako bi se Rusija naguzila samo da Trump dođe pa da se mogu dogovorit oko podijele Ukrajine.

Dali bi i pičke Trumpu da mogu samo da on dođe na vlast al Trumpa nema, dobijo je košaricu i sad kmeče.

Nema moj naslov nikakve veze sa ženama i seksom. Zaharova je glasnogovornica Putina. Moglo je i pisat, Putin: Trumpe vaskrsni dat ću ti guzice. Naslov nema nikakve veze sa ženama i seksom i ( ženskim ) spolnim organima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


immortal likes this post

Back to top Go down

Zaharova: Trump pojebi me u pičku Empty Re: Zaharova: Trump pojebi me u pičku

Post by mentalitet 29/12/2023, 19:04

RayMabus wrote:Uopće nije tema o ženama nego kako bi se Rusija naguzila samo da Trump dođe pa da se mogu dogovorit oko podijele Ukrajine.

Dali bi i pičke Trumpu da mogu samo da on dođe na vlast al Trumpa nema, dobijo je košaricu i sad kmeče.

Nema moj naslov nikakve veze sa ženama i seksom. Zaharova je glasnogovornica Putina. Moglo je i pisat, Putin: Trumpe vaskrsni dat ću ti guzice. Naslov nema nikakve veze sa ženama i seksom i ( ženskim ) spolnim organima.
Tema je o zenama,mada ti pokushavash biti "pametan" pa to uviti u medjunarodnu politiku i Trampa.Jarane,vidi se sa mjeseca da podsvjesno mrzish zene i da ih smatrash sve istima.To je dokaz tvoje inteligencije.Jebo te stavi shaku pred sebe ,pogledaj pa ako nadjesh dva ista prsta ja povlachim sve ono shto sam napisao.Valjda cesh razumjeti ovu metaforu i shvatiti o chemu ti tipkam?

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Zaharova: Trump pojebi me u pičku Empty Re: Zaharova: Trump pojebi me u pičku

Post by RayMabus 29/12/2023, 19:15

Ne. Uopće nije tema o ženama.

Ti ako oćeš nastavi slobodno sam sa sobom pričat o ženama al tema nije o ženama i seksu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Zaharova: Trump pojebi me u pičku Empty Re: Zaharova: Trump pojebi me u pičku

Post by RayMabus 29/12/2023, 19:24

Zaharova je samo glasnogovornik kremaljskih pacova.

Trump je dobio pedalu i oni su toga svjesni čim su počeli s pričom da nije bitno tko je predsjednik Amerike ( kad neće Trump bit onda naravno da je sad eto nije bitno više ) al da će se raspast Amerika bez obzira tko bio predsjednik.

To su njihovi vlažni snovi i vapaji iz dubine septičke jame u koju su upali napadom na Ukrajinu i sad tonu u tim svojim govnima i ne znaju izać.

Ako nema Trumpa a nema ga jer je dobio pedalu onda će netko drugi biti predsjednik Amerike a oni znaju da tko god bio neće pristat na podijelu Ukrajine ( kao mir pa onda eto nama šta smo zauzeli i to je to ) i sad im je muka jer će i iduće četiri godine da JEDU GOVNA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Zaharova: Trump pojebi me u pičku Empty Re: Zaharova: Trump pojebi me u pičku

Post by mentalitet 29/12/2023, 19:34

RayMabus wrote:Zaharova je samo glasnogovornik kremaljskih pacova.

Trump je dobio pedalu i oni su toga svjesni čim su počeli s pričom da nije bitno tko je predsjednik Amerike ( kad neće Trump bit onda naravno da je sad eto nije bitno više ) al da će se raspast Amerika bez obzira tko bio predsjednik.

To su njihovi vlažni snovi i vapaji iz dubine septičke jame u koju su upali napadom na Ukrajinu i sad tonu u tim svojim govnima i ne znaju izać.

Ako nema Trumpa a nema ga jer je dobio pedalu onda će netko drugi biti predsjednik Amerike a oni znaju da tko god bio neće pristat na podijelu Ukrajine ( kao mir pa onda eto nama šta smo zauzeli i to je to ) i sad im je muka jer će i iduće četiri godine da JEDU GOVNA.
Tipichni profil 'rvata sa kamena.Sta ti znash shta ti zena kuva iako sam u kuhinji a ti 8.000 tisuca kilometara udaljen pa bolje osjetish mirise od mene i chujesh zveket alata kojim se sluzi.Jebiga,nashao si crkvu u kojoj cesh se moliti da ti dosadu umanjim.Ako nisi nishta shvatio iz gore napisanog onda fakat si izgubljen sluchaj kao i onaj glupi Ero.No nisi ti i on sami ima ih josh pa se tjeshi da su 'rvati najgluplji narod na svijetu shto i nije chudo jer su nastali od srpskih mutanata.Pratim u Srbiji predizbornu i podizbornu kampanju.Ne da ste isti sa onom njihovom opozicijom nego ste milion posto isti,svi mentalni kamenjarski mentalitet.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Zaharova: Trump pojebi me u pičku Empty Re: Zaharova: Trump pojebi me u pičku

Post by Eroo 29/12/2023, 21:46

Ima ili nema, rusi će se i dalje zalijećati u tarabu. :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74835
2016-07-22


Back to top Go down

Zaharova: Trump pojebi me u pičku Empty Re: Zaharova: Trump pojebi me u pičku

Post by Serbinho-3 30/12/2023, 13:07


Otprilike, iako dodje Tramp na vlast, kurac cemo zaustaviti

Vojne operacije.

Sledecih 20 godina rat, pa vidite sta cete.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26461
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Zaharova: Trump pojebi me u pičku Empty Re: Zaharova: Trump pojebi me u pičku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum