ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zaharova:- izvinjavam se vuchiću

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

zaharova:- izvinjavam se vuchiću Empty zaharova:- izvinjavam se vuchiću

Post by pizzon 6/9/2020, 14:06

https://informer.rs/vesti/politika/546937/izvinjavam-vucicu-zaharova-kaze-pogresno-shvacena-nije-imala-nameru-vredja-predsednika-srbije
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

zaharova:- izvinjavam se vuchiću Empty Re: zaharova:- izvinjavam se vuchiću

Post by michaellcmacha 6/9/2020, 14:16

pizzon wrote:https://informer.rs/vesti/politika/546937/izvinjavam-vucicu-zaharova-kaze-pogresno-shvacena-nije-imala-nameru-vredja-predsednika-srbije
a jesi pročitao što je tvoj sprdničar odgovorio Mariji... evo ako nisi


[size=32]PRIMITIVIZAM I PROSTAKLUK MARIJE ZAHAROVE NAJVIŠE GOVORI O NJOJ! Adem Vuchiqi: Neka se time bave oni koji su je postavili, ja ne želim[/size]

znači ne prihvaća ispriku... :)))
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

zaharova:- izvinjavam se vuchiću Empty Re: zaharova:- izvinjavam se vuchiću

Post by dzango 6/9/2020, 14:17

Prvo mu ga zavuče a onda se kao izvini. Dobra fora.

_________________
zaharova:- izvinjavam se vuchiću Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

zaharova:- izvinjavam se vuchiću Empty Re: zaharova:- izvinjavam se vuchiću

Post by pizzon 6/9/2020, 14:19

https://www.kurir.rs/vesti/politika/3526457/prostakluk-i-primitivizam-zaharove-najvise-govori-o-njoj-Suljo-neka-se-time-bave-oni-koji-su-je-postavili-ja-ne-zelim

kamo srece da nastave sa uvredama
ja castim
da se konacno zatvori
cokula rusofilima
pun ih je q u " regiji"
medju srbima
oni su glavni rusofili
po srbiji



_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

zaharova:- izvinjavam se vuchiću Empty Re: zaharova:- izvinjavam se vuchiću

Post by michaellcmacha 6/9/2020, 14:21

dzango wrote:Prvo mu ga zavuče a onda se kao izvini. Dobra fora.
pa što bi ti napravio da maksimaln pomažeš nekoga i da ti on em okrene leđa, em ode glavnom suparniku i tamo cvilidretari i ponižava sebe a posredno i tebe...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

zaharova:- izvinjavam se vuchiću Empty Re: zaharova:- izvinjavam se vuchiću

Post by pizzon 6/9/2020, 14:28

koji maximum
sisaju nas ko kravu
zbog tog jalovog odnosa
srbiju cerece, i zbog kune.
nisu u stanju ni jedan kamen
da pomere u evropi a mi
ih dizemo do neba
ma ajde





_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

zaharova:- izvinjavam se vuchiću Empty Re: zaharova:- izvinjavam se vuchiću

Post by mentalitet 6/9/2020, 16:48

dzango wrote:Prvo mu ga zavuče a onda se kao izvini. Dobra fora.

Ja tebe fakat ne kuzim..chitajuci te zakljuchio sam da nisi toliko glup i da imash neshto u sebi genetskog materijala koji ima potencijala..Ili si onaj srpski fishkal koji podilazi ovim babama na forumu ne bi li dzabe dobio pichke a ljetovanje gratis..a mozda izuchavash hrvatski mentalitet planirajuci da to iskoristish u svoju korist..Evo ja cu ti dati savjet,,Lazi mazi drpi lovu i bezi bre u pichku materinu da te ne uvate::))Jer hrvati obozavaju da ih lazesh..ma shta obozavaju...dizat cete u nebesa i sve ti dati samo ih lazi...ali ako im kazesh istinu u ochi,,,onda se pazi i ochekuj od njih najvece gadosti da ti napishu ali ti to nikada nece reci direktno u ochi ...zato shto su pichkice..ustvari hoce ako imaju iza sebe nekoga tko je jachi deset puta od onoga kome se obracaju..::))
Nego ajde sada malo ozbiljno..kada je u pitanju stolica..fakat izgleda neobichno i kada gledam tu sliku dozivljavam isto to kako je ta ruskinja opisala..Ali imajuci u pitanju situaciju sa virusom naravno da ce i Tramp a i Vuchic biti suglasni da se drze na odstojanja...samo da sam ja na njegovom mjestu (Vuchicevom) pocheo bi prije Trampovog govora kihati i kashljati kao sumanut priblizavajuci se njegovom stolu kao fol da mu neshto kazem pa da cirkus bude veci jer tada novinari ne bi spomenuli ni Kosovo ni USA nego bi pisali kako je Vuchic oteo predstavu predsjedniku USA,,
Elem..da su mu stavili fotelju vjerojatno bi zbog svoje tezine Vuchic utonuo u nju pa bi ga Tramp gledao odozgo shto bi se protumachilo kako Amerika gleda na Srbiju i na samoga predsjednika Vuchica..Da su sjeli na malo veci kauch na vecoj udaljenosti opet bi novinari (zavisi iz koje su drzave) slikali njih dvojicu na takav nachin da imaju kao potvrdu za svoju teoriju..Jarane ,,nadam se da si shvatio shta je u pitanju pa vjerojatno nije potrebno da ti crtam..Kako god da je on sjedio pa taman i na lusteru svi bi bili protiv njega pa i ti sa svojom bolesnom ideoloshkom mrznjom prema njemu.Zanima me kako se osjecash shto nije priznao Kosovo a ovdje godinama tvrdish kako je on doveden na vlast da to napravi.Mora da patish jako isto kao i ova tvoja braca hrvati..Uzmi domovnicu (vjeruj mi da ce ti je dati rado) prekrizi se pa onda seri po svome narodu koliko hocesh ovako brale ljigavo zvuchish i izgledash ko neka pichka,,Samo da dodam niti sam Srbin a hvala bogu ni Hrvat a josh manje musliman samo imam poshtovanje prema srpskom narodu koji je propatio jako puno u zadnjih 100 godina zbog svoje pokvarene "brace".Umjesto da ubijete i unishtite cijelu lozu onog vasheg kralja koji dade rvatima i njihovom cvijecu shansu da se iskupe vi i dalje talambasate u istu ideju Jugoslovenstva..Zato chesto pishem da ste glup narod ko moj kurac..a ti to potvrdjujesh na ovome forumu..
mentalitet
mentalitet

Posts : 5017
2020-07-05


Back to top Go down

zaharova:- izvinjavam se vuchiću Empty Re: zaharova:- izvinjavam se vuchiću

Post by epikur37 6/9/2020, 16:52

Pizdon, pustit će vas rusija nizvodu...gotovi ste
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

zaharova:- izvinjavam se vuchiću Empty Re: zaharova:- izvinjavam se vuchiću

Post by epikur37 6/9/2020, 16:58

mentalitet wrote:
Nego ajde sada malo ozbiljno..kada je u pitanju stolica..fakat izgleda neobichno i kada gledam tu sliku dozivljavam isto to kako je ta ruskinja opisala..Ali imajuci u pitanju situaciju sa virusom naravno da ce i Tramp a i Vuchic biti suglasni da se drze na odstojanja..


Aj ne seri, moglo se i drukčije držati odstojanje...a ne ovako ex chatedra.....

ovo jeste ponižavajuće i smiješno

doduše i naša se slikala pored ograde

tako da...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

zaharova:- izvinjavam se vuchiću Empty Re: zaharova:- izvinjavam se vuchiću

Post by Ringo10 6/9/2020, 17:11

epikur37 wrote:
mentalitet wrote:
Nego ajde sada malo ozbiljno..kada je u pitanju stolica..fakat izgleda neobichno i kada gledam tu sliku dozivljavam isto to kako je ta ruskinja opisala..Ali imajuci u pitanju situaciju sa virusom naravno da ce i Tramp a i Vuchic biti suglasni da se drze na odstojanja..


Aj ne seri, moglo se i drukčije držati odstojanje...a ne ovako ex chatedra.....

ovo jeste ponižavajuće i smiješno

doduše i naša se slikala pored ograde

tako da...
PA jeste ali oni ovako ponižavaju svakoga
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

zaharova:- izvinjavam se vuchiću Empty Re: zaharova:- izvinjavam se vuchiću

Post by mentalitet 6/9/2020, 17:14

epikur37 wrote:Pizdon, pustit će vas rusija nizvodu...gotovi ste
Jebiga jarane onda nishta od tvoga treceg::)
A mozda su rusi odjebali srbe pa se priklonili hrvatima i to ispod zita..
Ja mislim da se neshto promijenilo od kako su rusi dovukli onaj S400 u Srbiju (kao vele ,,evo vam ga ali morate nam dozvoliti neku bazu u Srbiji na kojoj cemo instalirati atomsko oruzje sht o bi ja i dozvolio da sam predsjednik,,davno sam napisao da srbe moze spasiti jedino atomsko oruzje na njihovoj teritoriji ili da prihvate americhki ultimatum koji su trebali da su bili pametni vec 1991 ali onda ne bi postojala Hrvatska negom Velika Srbija) ..e sad da li je to igra pa je taj sistem ostao tamo ali bez pratece tehnike kao otvorena ponuda pa sada Vuchic igra Tiletovu igru malo vruce malo hladno to cemo tek vidjeti..Indikativno je da su rusi taj sistem prodali Turcima..a nisu dali srbima pod nekim povoljnijim uvjetima shto govori da im rusi ne vjeruju ili su fakat dobri glumci poshto nitko nema dokaza da je taj sistem vracen u Rusiju..Nije to tako jednostavno ni za malo jache obavjeshtajne mozgove a kamo li za nas male sitne forumashice koji misle da neshto znaju..a znaju zajedno samnom nishta..zato mi je glupo nadjebavanje i ozbiljne tvrdnje od bilo koga..

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5017
2020-07-05


Back to top Go down

zaharova:- izvinjavam se vuchiću Empty Re: zaharova:- izvinjavam se vuchiću

Post by epikur37 6/9/2020, 17:15

Ringo10 wrote:
epikur37 wrote:
mentalitet wrote:
Nego ajde sada malo ozbiljno..kada je u pitanju stolica..fakat izgleda neobichno i kada gledam tu sliku dozivljavam isto to kako je ta ruskinja opisala..Ali imajuci u pitanju situaciju sa virusom naravno da ce i Tramp a i Vuchic biti suglasni da se drze na odstojanja..


Aj ne seri, moglo se i drukčije držati odstojanje...a ne ovako ex chatedra.....

ovo jeste ponižavajuće i smiješno

doduše i naša se slikala pored ograde

tako da...
PA jeste ali oni ovako ponižavaju svakoga


Ovako do karikature dovedeno je imam dojam trumipikina režija, koju je on primjenjivao i u onom realitiju gdje su kandidati tražili posao.

No, sve je koreografija, psihologija, plan i poruka.

Doduše, ovako nešto s ozbiljnim državama ne bi ni trumpika napravio.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

zaharova:- izvinjavam se vuchiću Empty Re: zaharova:- izvinjavam se vuchiću

Post by mentalitet 6/9/2020, 17:17

Ringo10 wrote:
epikur37 wrote:
mentalitet wrote:
Nego ajde sada malo ozbiljno..kada je u pitanju stolica..fakat izgleda neobichno i kada gledam tu sliku dozivljavam isto to kako je ta ruskinja opisala..Ali imajuci u pitanju situaciju sa virusom naravno da ce i Tramp a i Vuchic biti suglasni da se drze na odstojanja..


Aj ne seri, moglo se i drukčije držati odstojanje...a ne ovako ex chatedra.....

ovo jeste ponižavajuće i smiješno

doduše i naša se slikala pored ograde

tako da...
PA jeste ali oni ovako ponižavaju svakoga

A shta je ponizavanje shto je sjedio u stolici...daj bog te jebo da su ga htjeli poniziti stavili bi ga na tabure ili neku seciju ..shto ce vjerojatno hrvatima napraviti jer oni su najveci prijatelji mudzahedina,Nemoj mi sada reci da niste,,jesi se sam borio sa njima rame uz rame a oruzje je ishlo preko Hrvatske..Pa kud cesh veceg ponizenja od toga..turchin ti uvali kurchinu do grla ..dodushe sex je bio obostran pa ne mogu tipkati o nastranosti:::)

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5017
2020-07-05


Back to top Go down

zaharova:- izvinjavam se vuchiću Empty Re: zaharova:- izvinjavam se vuchiću

Post by mentalitet 6/9/2020, 17:20

epikur37 wrote:
Ringo10 wrote:
epikur37 wrote:
mentalitet wrote:
Nego ajde sada malo ozbiljno..kada je u pitanju stolica..fakat izgleda neobichno i kada gledam tu sliku dozivljavam isto to kako je ta ruskinja opisala..Ali imajuci u pitanju situaciju sa virusom naravno da ce i Tramp a i Vuchic biti suglasni da se drze na odstojanja..


Aj ne seri, moglo se i drukčije držati odstojanje...a ne ovako ex chatedra.....

ovo jeste ponižavajuće i smiješno

doduše i naša se slikala pored ograde

tako da...
PA jeste ali oni ovako ponižavaju svakoga


Ovako do karikature dovedeno je imam dojam trumipikina režija, koju je on primjenjivao i u onom realitiju gdje su kandidati tražili posao.

No, sve je koreografija, psihologija, plan i poruka.

Doduše, ovako nešto s ozbiljnim državama ne bi ni trumpika napravio.

Pa i ne bi jer je kulturan chovjek shto se ne bi reklo za Klintona koji je dochekan sa srpskim blatom na chizmama na crveni tepih u Hrvatskoj..To nije ponizenje to je neshto drugo,,Iznad Teshnja neshto sija:::)))De ba ..ostani svoj i originalan nedaj se ovoj rulji da te proguta i pod svoje stavi..ha ja::)
mentalitet
mentalitet

Posts : 5017
2020-07-05


Back to top Go down

zaharova:- izvinjavam se vuchiću Empty Re: zaharova:- izvinjavam se vuchiću

Post by epikur37 6/9/2020, 17:21

mentalitet wrote:
epikur37 wrote:Pizdon, pustit će vas rusija nizvodu...gotovi ste
Jebiga jarane onda nishta od tvoga treceg::)
A mozda su rusi odjebali srbe pa se priklonili hrvatima i to ispod zita..
Ja mislim da se neshto promijenilo od kako su rusi dovukli onaj S400 u Srbiju  (kao vele ,,evo vam ga ali morate nam dozvoliti neku bazu u Srbiji na kojoj cemo instalirati atomsko oruzje sht o bi ja i dozvolio da sam predsjednik,,davno sam napisao da srbe moze spasiti jedino atomsko oruzje na njihovoj teritoriji ili da prihvate americhki ultimatum koji su trebali da su bili pametni vec 1991 ali onda ne bi postojala Hrvatska negom Velika Srbija) ..e sad da li je to igra pa je taj sistem ostao tamo ali bez pratece tehnike kao otvorena ponuda pa sada Vuchic igra Tiletovu igru malo vruce malo hladno to cemo tek vidjeti..Indikativno je da su rusi taj sistem prodali Turcima..a nisu dali srbima pod nekim povoljnijim uvjetima shto govori da im rusi ne vjeruju ili su fakat dobri glumci poshto nitko nema dokaza da je taj sistem vracen u Rusiju..Nije to tako jednostavno ni za malo jache obavjeshtajne mozgove a kamo li za nas male sitne forumashice koji misle da neshto znaju..a znaju zajedno samnom nishta..zato mi je glupo nadjebavanje i ozbiljne tvrdnje od bilo koga..

Pa nije to jednostavno ni za velike mozgove. Niti itko od nas može predviđati događaje, mi možemo do neke mjere pretpostavljati.

Treći je lokalni diskurs i više moj unutarhrvatski boj, nego globalno pa i regionalno pitanje.

Kad bi ljudi znali koliko malo pameti upravlja svjetomumrli bi od straha



Andrić
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

zaharova:- izvinjavam se vuchiću Empty Re: zaharova:- izvinjavam se vuchiću

Post by epikur37 6/9/2020, 17:23

mentalitet wrote:
epikur37 wrote:
Ringo10 wrote:
epikur37 wrote:
mentalitet wrote:
Nego ajde sada malo ozbiljno..kada je u pitanju stolica..fakat izgleda neobichno i kada gledam tu sliku dozivljavam isto to kako je ta ruskinja opisala..Ali imajuci u pitanju situaciju sa virusom naravno da ce i Tramp a i Vuchic biti suglasni da se drze na odstojanja..


Aj ne seri, moglo se i drukčije držati odstojanje...a ne ovako ex chatedra.....

ovo jeste ponižavajuće i smiješno

doduše i naša se slikala pored ograde

tako da...
PA jeste ali oni ovako ponižavaju svakoga


Ovako do karikature dovedeno je imam dojam trumipikina režija, koju je on primjenjivao i u onom realitiju gdje su kandidati tražili posao.

No, sve je koreografija, psihologija, plan i poruka.

Doduše, ovako nešto s ozbiljnim državama ne bi ni trumpika napravio.

Pa i ne bi jer je kulturan chovjek shto se ne bi reklo za Klintona koji je dochekan  sa srpskim blatom na chizmama na crveni tepih u Hrvatskoj..To nije ponizenje to je neshto drugo,,Iznad Teshnja neshto sija:::)))De ba ..ostani svoj i originalan nedaj se ovoj rulji da te proguta i pod svoje stavi..ha ja::)


No-no, ja sam svoj.

Neke tvoje inteligentne opservacije neću odbaciti samo zato što u principu ne podnosiš Hrvatsku i imaš neki jeben kompleks. Taj dio, uprti sam i nosi ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

zaharova:- izvinjavam se vuchiću Empty Re: zaharova:- izvinjavam se vuchiću

Post by mentalitet 6/9/2020, 17:27

epikur37 wrote:
mentalitet wrote:
epikur37 wrote:Pizdon, pustit će vas rusija nizvodu...gotovi ste
Jebiga jarane onda nishta od tvoga treceg::)
A mozda su rusi odjebali srbe pa se priklonili hrvatima i to ispod zita..
Ja mislim da se neshto promijenilo od kako su rusi dovukli onaj S400 u Srbiju  (kao vele ,,evo vam ga ali morate nam dozvoliti neku bazu u Srbiji na kojoj cemo instalirati atomsko oruzje sht o bi ja i dozvolio da sam predsjednik,,davno sam napisao da srbe moze spasiti jedino atomsko oruzje na njihovoj teritoriji ili da prihvate americhki ultimatum koji su trebali da su bili pametni vec 1991 ali onda ne bi postojala Hrvatska negom Velika Srbija) ..e sad da li je to igra pa je taj sistem ostao tamo ali bez pratece tehnike kao otvorena ponuda pa sada Vuchic igra Tiletovu igru malo vruce malo hladno to cemo tek vidjeti..Indikativno je da su rusi taj sistem prodali Turcima..a nisu dali srbima pod nekim povoljnijim uvjetima shto govori da im rusi ne vjeruju ili su fakat dobri glumci poshto nitko nema dokaza da je taj sistem vracen u Rusiju..Nije to tako jednostavno ni za malo jache obavjeshtajne mozgove a kamo li za nas male sitne forumashice koji misle da neshto znaju..a znaju zajedno samnom nishta..zato mi je glupo nadjebavanje i ozbiljne tvrdnje od bilo koga..

Pa nije to jednostavno ni za velike mozgove. Niti itko od nas može predviđati događaje, mi možemo do neke mjere pretpostavljati.

Treći je lokalni diskurs i više moj unutarhrvatski boj, nego globalno pa i regionalno pitanje.

Kad bi ljudi znali koliko malo pameti upravlja svjetomumrli bi od straha



Andrić


To cijenim najvishe kod ljudi kada su iskreni jer time pokazuju svoju snagu da se mogu uloviti u koshtac sa svakim mogucim problemom a onda slijedom moga razmishljanja takvi ljudi ne mogu biti nikada loshi jer iskren chovjek ne podilazi nikome a kamo li samome sebi..
Andric je moj pisac ,,temelj svih mojih razmishljanja..Zato dobro i poznajesh Balkan..svaka chast..na odgovoru..eto i ja navijam za treci samo zbog tebe::))
Bez zajebancije..

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5017
2020-07-05


Back to top Go down

zaharova:- izvinjavam se vuchiću Empty Re: zaharova:- izvinjavam se vuchiću

Post by epikur37 6/9/2020, 17:36

mentalitet wrote:


To cijenim najvishe kod ljudi kada su iskreni jer time pokazuju svoju snagu da se mogu uloviti u koshtac sa svakim mogucim problemom a onda slijedom moga razmishljanja takvi ljudi ne mogu biti nikada loshi jer iskren chovjek ne podilazi nikome a kamo li samome sebi..


ovo stoji...i to je iz onoga: istina će vas osloboditi

nije mi problem ni tebe, ni ikoga tu otpiliti, a jesam mnoge u raznim raspravama kroz ovih 15 godina, kako se već gdje sudarimo.

Pa onda opet na drugoj temi diskutiramo...sukobiti se isto je ljudski.

ja sam iskren i vjerujem da je moje političko razmatranje korektno, te da po principu ne ide na štetu drugome.

Clj mi je afirmacija moje zajednice (od uže do najšire) do njenih granica (u svakom smislu granice).
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

zaharova:- izvinjavam se vuchiću Empty Re: zaharova:- izvinjavam se vuchiću

Post by mentalitet 6/9/2020, 18:09

epikur37 wrote:
mentalitet wrote:
epikur37 wrote:
Ringo10 wrote:
epikur37 wrote:


Aj ne seri, moglo se i drukčije držati odstojanje...a ne ovako ex chatedra.....

ovo jeste ponižavajuće i smiješno

doduše i naša se slikala pored ograde

tako da...
PA jeste ali oni ovako ponižavaju svakoga


Ovako do karikature dovedeno je imam dojam trumipikina režija, koju je on primjenjivao i u onom realitiju gdje su kandidati tražili posao.

No, sve je koreografija, psihologija, plan i poruka.

Doduše, ovako nešto s ozbiljnim državama ne bi ni trumpika napravio.

Pa i ne bi jer je kulturan chovjek shto se ne bi reklo za Klintona koji je dochekan  sa srpskim blatom na chizmama na crveni tepih u Hrvatskoj..To nije ponizenje to je neshto drugo,,Iznad Teshnja neshto sija:::)))De ba ..ostani svoj i originalan nedaj se ovoj rulji da te proguta i pod svoje stavi..ha ja::)


No-no, ja sam svoj.

Neke tvoje inteligentne opservacije neću odbaciti samo zato što u principu ne podnosiš Hrvatsku i imaš neki jeben kompleks. Taj dio, uprti sam i nosi ;)
Nemam ja komplex prema Hrvatskoj u kojoj sam zivio.Da je ostala na tome tragu i da se promijenila u boljem smislu nikuda ja ne bi otishao jer mi nije bilo potrebno.Ja sam od prodanoga u USA nakon 2 godine ostvario svoj jebeni americhki san,,bez ijedno dolara kredita i to prodano poduplao deset puta.Meni ne trebaju veze i vezice a imao sam ih i dan danas imam u Cro kad bi ti rekao shto mogu ne bi mi vjerovao.Znash zashto?Zato shto su ljudi imali koristi od mene i znaju me kao poshtenog chovjeka ..To je rijetkost u danashnjoj tvojoj jer te svi gledaju kroz novac i moc koju posjedujesh.Nema iskrenog prijateljstva kao nekada,,a to mi jedino fali,no kada shvatish da je i to zajeb kao i ljubav onda ti postaje manje privlachno pa se okrenesh drugim vrijednostima.Ja sam u onoj Hrvatskoj dozivio sve najljepshe u svome zivotu shto vjerojatno necu nikada vishe dozivjeti. A kada "PLJUJEM" po Hrvatskoj onda morash imati na umu da to uvijek radim prema onoj bagri koja ju je unishtila.Ako je to kompleks onda prihvatam tvoju opservaciju.Ja sam bio svjedok mnogih dogadjaja o kojima ne mogu pisati jer bi nanijelo shtetu nekim mojim prijateljima.Znam puno toga jer sam se kretao u takvim krugovima ..mada shto sam stariji sve vishe me boli kurac za ono tamo..Savjet svima koji odu operishite se od nostalgije a ja josh nisam uspio da to napravim jer kako rekoh..do 1991 za mene je to bila najljepsha zemlja i najdrazi ljudi dok vam Zapad nije donio "demokraciju".Nema u meni ni trunke ljubomore ni zavisti jer zivio deset puta bolje do 1991 od mnogih koji sada misle da zive dobro..Naime ,,meni nije samo lova u glavi ..jer ima neshto vishe i dostojanstvenije u svakom chovjeku koji nije opterecen samo parama .To shvatish tek kada imash dovoljno za sebe i za svoju obitelj..Shvatit cesh i ti..samo pazi da ti ne bude kasno..ovo je iskreni savjet jer kada tada dodjemo do njega svojim sazrijevanjem kao ljudi koji imaju makar zrno u sebi nechega ljudskog onoga zbog chega nas zovu ljudi u najljepshem pojmu toga imena.Kada ovdje pichkaram na forumu...onda to radim zbog tog jebenog primitivnog mentaliteta jer to ne mogu podnijeti ni po koju cijenu zato shto je ta lopovska bagra u stanju smisliti najvece gadosti samo da bi unishtila nekoga pa su tako isti oni koji su bili u ustashama do 1944 unishtili moga djeda i pokrali mu svu imovinu optuzujuci ga kao drzavnog neprijetelja jer se imalo shto ukrasti..Vidish 1993 su pokushali isto meni komunjare i njihovi naredbodavci da uchine..samo shto sam ja znao taj mentalitet napamet pa sam ih preduhitrio i izbio im osnovni adut da sam neprijatelj drzave samo zato shto ne mislim kao oni,,,a nisam znao podilaziti i cutati tim shupcima koje sam drzao za muda jer sam znao o njima malo vishe nego shto je trebalo..I naravno da sam ostao ..poslali bi nekog glupog Hrvata pushtenog iz zatvora da me kokne jer bi tako lakshe doshli do imovine koju sam posjedovao.Jednom takozvanom hrvatskom domoljubu sam iznajmio jedan stan prije rata,,bio normalan chovjek do 1993..kaze nema love da placa...rekoh tko ga jebe placaj samo rezije stanarinu zaboravi..Ali kurac vidio on kako su drugi doshli do stanova pa i on bi moj..i ne samo on..chak i neki iz uze obitelji.Ali nije znao sa kime ima posla jer sam napravio nekim ljudima u sudstvu usluge koje se moraju vratiti pa su donijeli pravomocnu presudu da se taj iseli shto im nije bilo teshko jer je stan bio u vlasnishtvu..Tada moj dobar frend veli pa jebo te nisam trebao kupovati stan sada ce srbi bjezati iz Hrvatske bit ce stanova koliko hocesh..Pogledao sam ga i pomislio sunce ti jebem zareno koji sam ja idiot da nisam toga chovjeka dobro poznavao a nasho sam mu zenu i trebao sam biti kum.Kasnije ostvario lijepi zivot sa njom i uvijek me primi kao fol dobro doshlog gosta a ja odem namjerno da ga vidim i chujem.Njegova mi zena kaze,,pa shta ti mislish da bi on tebe primio da nije mene..dalmoshica od Zadra..zato poshtujem dalmoshice jer su lajave i rijetko skrivaju istinu od onih koji su im dragi..Nedavno mi je umro najbolji frend zbog kojega sam i dolazio u Cro..sada vishe nemam zashto jer sam cijelu svoju uzu obitelj preselio u USA ..uglavnom mladju generaciju koja je zavrshila uspjeshno studije i koji su uspjeshni u svakom pogledu iako su od njih neki roditelji bili oduvijek protiv mene zato shto sam bio uspjeshniji bez obzira shto sam svoj zivot pochinjao tri puta od nichega.Ma mogao bih ja tebi pisati roman..kako sam osamdesetih podstrekivao hrvatski nacionalizam crtajuci i prodavajuci glupim hrvatima nacionalne simbole..A jebiga shta cu kada su placali jako dobro u to vrijeme a ja znao da ih to vodi u propast ..dvostruko zadovoljstvo..kuzish.Novi si ti u Cro ..sjeticesh se nekada mojih rijechi i reci kao i mnogi do sada u jebo majku bio je u pravu..a meni nije stalo da budem u pravu nego da netko ne najebe kao shto sam ja mogao da nisam slushao povijest i chitao Andrica:::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5017
2020-07-05


Back to top Go down

zaharova:- izvinjavam se vuchiću Empty Re: zaharova:- izvinjavam se vuchiću

Post by pizzon 6/9/2020, 18:37

dzango wrote:Prvo mu ga zavuče a onda se kao izvini. Dobra fora.
vi ste zlo za srbiju
jer stavlhate znak jednakosti
izmedju intetesa rusije i srbije.
tesko zlo, jer cesto vam
je rusija draza od srbije.
pa ko ne prihvati sve rusko
taj je za odstrel.
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

zaharova:- izvinjavam se vuchiću Empty Re: zaharova:- izvinjavam se vuchiću

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum