ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kremlj: Ako nam Zapad zaplijeni imovinu, mi ćemo njihovu. Već imamo popis

Go down

Kremlj: Ako nam Zapad zaplijeni imovinu, mi ćemo njihovu. Već imamo popis Empty Kremlj: Ako nam Zapad zaplijeni imovinu, mi ćemo njihovu. Već imamo popis

Post by RayMabus 29/12/2023, 14:31

Zapljenit ćemo ti. Ne beri ti brigu oko toga uopće.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/kremlj-imamo-popis-europske-i-americke-imovine-koju-bismo-mogli-zaplijeniti/2524847.aspx


Čisto vojno gledano to je imovina tvojih pajdaša u Europi i Americi a baš zato šta su tvoji pajdaši nama će biti jako drago da im ti to uzmeš tako da prekinemo tu vezu između tebe i njih a njih tako kaznimo jer su uopće šurovali s tobom.

Sve ću ti uzet šta si stavio u banci i dat Ukrajini. 

Ideš mi na živce jer ne gasiš taj plin nego zatrpavaš Europu s time i onda nema recesije i ne dolaze anti-Komšić brigade na vlast u Europi a izbori su u Austriji i Njemačkoj. Uzet ću ti sve do zadnjeg novčića pa se ti lijepo jebi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Kremlj: Ako nam Zapad zaplijeni imovinu, mi ćemo njihovu. Već imamo popis Empty Re: Kremlj: Ako nam Zapad zaplijeni imovinu, mi ćemo njihovu. Već imamo popis

Post by RayMabus 29/12/2023, 14:42

SAD G7 prosljeđuje plan o konfiskaciji ruske imovine na Zapadu. Oko 300 milijardi dolara trenutno je zamrznuto u zapadnim bankama.

I ranije sam govorio da je to neiskorišten izvor sredstava. Također postoji pravna osnova za oduzimanje tog novca jer ga možete povratiti ponovnom objavom dolje. Generalna skupština UN-a je velikom većinom glasala za to da Rusija mora platiti odštetu za štetu izazvanu ratom u Ukrajini koji je Rusija započela.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Kremlj: Ako nam Zapad zaplijeni imovinu, mi ćemo njihovu. Već imamo popis Empty Re: Kremlj: Ako nam Zapad zaplijeni imovinu, mi ćemo njihovu. Već imamo popis

Post by RayMabus 29/12/2023, 15:36

Ruska središnja banka nije objavila detaljne podatke o zamrznutoj imovini, ali grubu procjenu omogućuju dokumenti koji detaljno opisuju rusku imovinu na početku 2022. godine.

U to vrijeme banka je držala oko 207 milijardi dolara imovine u eurima, 67 milijardi u američkim dolarima i 37 milijardi u britanskim funtama.

Također je posjedovala 36 milijardi dolara u japanskoj valuti, 19 milijardi dolara u kanadskim dolarima, šest milijardi dolara u australskim i 1,8 milijardi u singapurskim dolarima. U švicarskim francima držala je oko milijardu dolara.

Kremlj oštro zaprijetio Zapadu: ‘Uzmete li nam tih 300 milijardi eura - znamo što ćemo učiniti!‘


To ćemo ti sad sve počistiti sa računa i aj ti zdravo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Kremlj: Ako nam Zapad zaplijeni imovinu, mi ćemo njihovu. Već imamo popis Empty Re: Kremlj: Ako nam Zapad zaplijeni imovinu, mi ćemo njihovu. Već imamo popis

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum