ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zagreb centar turbofolka

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Zagreb centar turbofolka - Page 2 Empty Re: Zagreb centar turbofolka

Post by AssadNaPodmornici 30/12/2023, 16:38

promijenila se "demografija" glavnog grada,  sada je to više Hercegovački Megapolis, a time se i promijenili i običaji grada.

Zbog promijenjene demografije, glavni grad je u odnosu na prije kada su Purgeri bili većina - prljaviji, nefikasniji, i korumpiran, jer se germanski mentalitet sjevernih hrvata zamijenio sa mentalitetom "tko je jamio jamio".

naravno ima i pozitivnih promjena, hercegovci su fizički zgodniji od sjevernih hrvata, to je istina, tako da je su ljudi ljepši i ženske i muški, ali grad je prljaviji i siromašniji i korumpiraniji.

AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Zagreb centar turbofolka - Page 2 Empty Re: Zagreb centar turbofolka

Post by catabbath 30/12/2023, 16:45

A i dobili su pješačke prijelaze u duginim bojama i rodno neutralnu rasvjetu u parkićima :)

_________________
Zagreb centar turbofolka - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12427
2015-08-22


Back to top Go down

Zagreb centar turbofolka - Page 2 Empty Re: Zagreb centar turbofolka

Post by Eroo 30/12/2023, 17:05

AssadNaPodmornici wrote:promijenila se "demografija" glavnog grada,  sada je to više Hercegovački Megapolis, a time se i promijenili i običaji grada.

Zbog promijenjene demografije, glavni grad je u odnosu na prije kada su Purgeri bili većina - prljaviji, nefikasniji, i korumpiran, jer se germanski mentalitet sjevernih hrvata zamijenio sa mentalitetom "tko je jamio jamio".

naravno ima i pozitivnih promjena, hercegovci su fizički zgodniji od sjevernih hrvata, to je istina, tako da je su ljudi ljepši i ženske i muški, ali grad je prljaviji i siromašniji i korumpiraniji.

Kao Hercegovac sam tkzv. dodatna vrijednost državi u kojoj živim; po ljepoti :D ,  po onome što radim,
uključujući čistoću i način ponašanja. Da ne spominjem tkzv. "srčnu kulturu".
O meni se o svemu tome priča u sredini u kojoj živim, ne trebam ja o tome govoriti.
A tu svakako moram dodati i moje potomke, koi su svi odreda odličnjaci.
Po svemu spadamo u gornjih 5% slovenskog društva.
Uostalom,  Hrvati općeniti mogu biti ponosni na svoje Hercegovce...mislim na onaj sloj koji spada
među 5% gornjega sloja društva...Rimac je samo razvikan, ali imate one koji u tišini stvaraju i grade.
Mali ljudi -hrvatski šljam-, vide samo hercegovački šljam, koji po Gaussu postoje svuda.

Možeš sad ovo obrisati, važno mi je  jedino to da je pročitano. OJXAAA... jocolor
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Zagreb centar turbofolka - Page 2 Empty Re: Zagreb centar turbofolka

Post by debotoijusto 30/12/2023, 18:21

Miron Hauser, glazbenik i brat violončelista Stjepana Hausera. Izgleda da nije oduševljen slušanjem cajki u Zagrebu i kaže da je cijela metropola postala "ne kafana, nego šator u Brčkom ili nešto takvo".


"Često sam čuo: 'Ah, vi Istrijani, vi ste oduvijek bili Titovi.' Svašta sam slušao o svome nedovoljnom hrvatstvu. Teško je ljudima objasniti da ste 91. bili u dječjem vrtiću, a isto im je teško objasniti, da su moji roditelji nakon tog rata prodali auto da bi Stjepanu i meni kupili tenisice, da su sve uložili u naše školovanje.

Da smo se itekako naradili, svi zajedno, da bi i on i ja postali magistri umjetnosti. Naši fakulteti nisu bili ni lagani, ni jeftini, zato se nakon svega toga, osjećam prilično uvrijeđen činjenicom da se organiziraju potpuno neprimjereni eventi", napisao je u podužoj objavi na Facebooku. Nastavio je:

"U ovom trenutku, ja imam 38 godina, šef-dirigent sam jedinog nacionalnog jazz orkestra. Znači, može se reći da značim nešto za kulturu ove lijepe naše. Ponosan sam što je tako, ali neke stvari smatram nedopustivima. Smatram da ne možeš u hotelu s pet zvjezdica imati 'gažera' sa sintesajzerom i disketama, nego gudački kvartet ili jazz trio, itd.

Nije da me itko pita, ali očito je da bi trebali. Ako ti mehaničar kaže što trebaš promijeniti na autu, ako ti doktor kaže koji lijek da popiješ, onda ću ti ja reći što da slušaš. Ako si u nečemu neobrazovan, onda pitaš onoga tko je obrazovan. Ima logike, zar ne?"

"Sad ja imam pitanje za te koji su mene pitali, ono slavno pitanje, gdje si bio '91.? Gdje ste vi sada? Gdje su vam djeca? Što slušaju? S kim se druže? Za koga glasaju? Gdje ste, veliki 'rvati, dok vam glavni grad postaje šabački vašar? Ako je patriotizam 'Ubij Srbina', onda ja nikad nisam bio patriot.

Ako je patriotizam to da plaćaš porez, to da promičeš hrvatsku kulturu, to da obrazuješ sebe i svoju djecu, to da smatraš nedopustivim da se organizira 'Kafanska večer' u Areni, onda sam itekako patriot. Što je sljedeće? Vendi Vukelić u Lisinskom?", zaključio je Hauser.



svaki dan saznam nesto novo... evo danas da oni sto gudi ima brata



debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

Zagreb centar turbofolka - Page 2 Empty Re: Zagreb centar turbofolka

Post by Eroo 30/12/2023, 18:50

debotoijusto wrote:Miron Hauser, glazbenik i brat violončelista Stjepana Hausera. Izgleda da nije oduševljen slušanjem cajki u Zagrebu i kaže da je cijela metropola postala "ne kafana, nego šator u Brčkom ili nešto takvo".


"Često sam čuo: 'Ah, vi Istrijani, vi ste oduvijek bili Titovi.' Svašta sam slušao o svome nedovoljnom hrvatstvu. Teško je ljudima objasniti da ste 91. bili u dječjem vrtiću, a isto im je teško objasniti, da su moji roditelji nakon tog rata prodali auto da bi Stjepanu i meni kupili tenisice, da su sve uložili u naše školovanje.

Da smo se itekako naradili, svi zajedno, da bi i on i ja postali magistri umjetnosti. Naši fakulteti nisu bili ni lagani, ni jeftini, zato se nakon svega toga, osjećam prilično uvrijeđen činjenicom da se organiziraju potpuno neprimjereni eventi", napisao je u podužoj objavi na Facebooku. Nastavio je:

"U ovom trenutku, ja imam 38 godina, šef-dirigent sam jedinog nacionalnog jazz orkestra. Znači, može se reći da značim nešto za kulturu ove lijepe naše. Ponosan sam što je tako, ali neke stvari smatram nedopustivima. Smatram da ne možeš u hotelu s pet zvjezdica imati 'gažera' sa sintesajzerom i disketama, nego gudački kvartet ili jazz trio, itd.

Nije da me itko pita, ali očito je da bi trebali. Ako ti mehaničar kaže što trebaš promijeniti na autu, ako ti doktor kaže koji lijek da popiješ, onda ću ti ja reći što da slušaš. Ako si u nečemu neobrazovan, onda pitaš onoga tko je obrazovan. Ima logike, zar ne?"

"Sad ja imam pitanje za te koji su mene pitali, ono slavno pitanje, gdje si bio '91.? Gdje ste vi sada? Gdje su vam djeca? Što slušaju? S kim se druže? Za koga glasaju? Gdje ste, veliki 'rvati, dok vam glavni grad postaje šabački vašar? Ako je patriotizam 'Ubij Srbina', onda ja nikad nisam bio patriot.

Ako je patriotizam to da plaćaš porez, to da promičeš hrvatsku kulturu, to da obrazuješ sebe i svoju djecu, to da smatraš nedopustivim da se organizira 'Kafanska večer' u Areni, onda sam itekako patriot. Što je sljedeće? Vendi Vukelić u Lisinskom?", zaključio je Hauser.



svaki dan saznam nesto novo... evo danas da oni sto gudi ima brata




Svaki dan prije spavanja odlušam 4 glazbene numere, a dvije od njih su Hauserovi perfomansi.
Jesm li  po vaše patriot? :D
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Zagreb centar turbofolka - Page 2 Empty Re: Zagreb centar turbofolka

Post by mentalitet 30/12/2023, 21:17

AssadNaPodmornici wrote:promijenila se "demografija" glavnog grada,  sada je to više Hercegovački Megapolis, a time se i promijenili i običaji grada.

Zbog promijenjene demografije, glavni grad je u odnosu na prije kada su Purgeri bili većina - prljaviji, nefikasniji, i korumpiran, jer se germanski mentalitet sjevernih hrvata zamijenio sa mentalitetom "tko je jamio jamio".

naravno ima i pozitivnih promjena, hercegovci su fizički zgodniji od sjevernih hrvata, to je istina, tako da je su ljudi ljepši i ženske i muški, ali grad je prljaviji i siromašniji i korumpiraniji.
Nije se promijenila toliko nakon rata koliko 80_tih.Hrvatske komunjare su na chelu imale uglavnom kadar sa kamenjara a u nizim katovima sistema hercegovce od policije do sudstva sa naglaskom sudstva.Ja sam u to vrijeme radio sa njima i sa janjevcima pa mi je poznato u detalje kako je to funkcioniralo ja tebi ti meni,i ruka ruku mije.Bavio sam se velikim schwercom i u tome su mi pomagali hercegovci jer su imali koristi.Kretao sam se medju njima kao neki baja i fol su me obozavali,prodao sam 100-tinu ispita sa Ekonomskog fakulteta uglavnom njima ,dok me nisu ulovili jer me jedan cinko prilikom primopredaje kamiona kave.E,onda sam trebao biti osudjen skoro na 10 god.zatvora.Ali sam imao srecu jer sam imao chistu kriminalnu povijest a jedan ercegovac je trebao biti osudjen zbog recidiva na veliku robiju.Dakle,otishli smo kod sudca u Trnovchicu na vecheru koji nas je instruirao shta trebamo govoriti pred sudom.Sve je izgledalo po zakonu a ja sam u ono vrijeme dobio kaznu od 30.000 tisuca maraka prerachunato,dochim kako me je sudac savjetovao da ne placam kaznu platio sam prerachunato samo 500DM jer je bila jebena inflacija.Dakle,poznate su mi sve radnje i hercegovachka umrezenost u Zagrebu.Nedavno kada sam dolazio obavljao sam neke stvari za koje obichan zagrebchanin treba mjesece radi starih "prijateljstava".Ja sam zivio u Zagrebu ko bubreg u loju a i sad da se vratim poznajem jako puno korumpiranih hercegovaca koji bi mi uchinili shto god zelim samo da ne kazem kako su doshli do fakulteta.Vi nemate pojma shta se radilo pred rat i kako je Hrvatska opljachkana.Kada bih samo pisnuo neshto o Tudjmanovom adjutantu zavrshio bi na medjunarodnom sudu.Ali Cosa Nostra mora da se poshtuje. :rasta

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Zagreb centar turbofolka - Page 2 Empty Re: Zagreb centar turbofolka

Post by Eroo 30/12/2023, 21:33

mentalitet wrote:Ja sam zivio u Zagrebu ko bubreg u loju a i sad da se vratim poznajem jako puno korumpiranih hercegovaca koji bi mi uchinili shto god zelim samo da ne kazem kako su doshli do fakulteta.
Šta si bio taksist? Za taksi nije baš potrebna neka velika lova. drunken
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Zagreb centar turbofolka - Page 2 Empty Re: Zagreb centar turbofolka

Post by melkior 30/12/2023, 22:03

Krkanluk, ciganluk, čobanluk. U se, na se i poda se. I plaćanje kurvi na trošak općinskog proračuna. Uostalom, kome treba građevinska dozvola?  pig Da rokne još jedan malo veći potres, čitava bi Hrvatska postala novi Haiti, propala država i društvo u svakom pogledu :aw
avatar
melkior

Posts : 17241
2015-08-09


Back to top Go down

Zagreb centar turbofolka - Page 2 Empty Re: Zagreb centar turbofolka

Post by melkior 30/12/2023, 22:07

Nemoć škole i svemoć novca. Propala civilizacija. 

https://www.index.hr/vijesti/clanak/profesor-ide-mjesec-dana-u-istrazni-zatvor-ovako-se-branio-na-policiji/2522696.aspx

Učitelj u zatvor a učenicima koji su ga napali - ukor i zaštita ministra  obrazovanja.
avatar
melkior

Posts : 17241
2015-08-09


Back to top Go down

Zagreb centar turbofolka - Page 2 Empty Re: Zagreb centar turbofolka

Post by crvenkasti 30/12/2023, 22:17

Eroo wrote:I Prijovićka je Hrvatica. Uostalom i Šešelj je ...I Đoković. I Tesla.

I ja.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29095
2014-04-17


Back to top Go down

Zagreb centar turbofolka - Page 2 Empty Re: Zagreb centar turbofolka

Post by Eroo 30/12/2023, 23:34

melkior wrote:Krkanluk, ciganluk, čobanluk. U se, na se i poda se. I plaćanje kurvi na trošak općinskog proračuna. Uostalom, kome treba građevinska dozvola?  pig Da rokne još jedan malo veći potres, čitava bi Hrvatska postala novi Haiti, propala država i društvo u svakom pogledu :aw

Pola milijuna objekata je u HR za vrijeme titoizma bilo izgrađeno bez građevinske dozvole.
Rasprava o obnovi nakon potresa nije za neznalice. U normalnom stanju imaš potrebne
resurse taman tolke da se koriste onoliko koliko je potrebno. Potres nije normalno stanje
pa su normalni resursi u takvim prilikama nedostatni.
Kad smo na selu imali neku svatbu posuđivali su se stolovi i stolice, pijati, lonci, kašike i vilice...
Nakon svatbe se sve skupa lijepo vrati.
U slučaju potresa i popotresne obnove resurse se ne može nigdje posuditi. Imaš novac (ako imaš)
ali nemaš projektanata  i građevinara više nego što ih imaš...
A kome ja to pričam, koji sam doživio barem 4 velika potresa i sa svom problematikom
upoznat do potankosti...
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Zagreb centar turbofolka - Page 2 Empty Re: Zagreb centar turbofolka

Post by Eroo 30/12/2023, 23:35

crvenkasti wrote:
Eroo wrote:I Prijovićka je Hrvatica. Uostalom i Šešelj je ...I Đoković. I Tesla.

I ja.
Ne znam, provjeri haplotip. Ako je nešto od turskog onda si Srbin. :^0
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Zagreb centar turbofolka - Page 2 Empty Re: Zagreb centar turbofolka

Post by mentalitet 31/12/2023, 22:46

Eroo wrote:
mentalitet wrote:Ja sam zivio u Zagrebu ko bubreg u loju a i sad da se vratim poznajem jako puno korumpiranih hercegovaca koji bi mi uchinili shto god zelim samo da ne kazem kako su doshli do fakulteta.
Šta si bio taksist? Za taksi nije baš potrebna neka velika lova. drunken


Po obicaju zadnjeg primitivca koga ni ta germanska provincija zlovenija nije uspjela kultivizirati interesira se za zivot ljudi iz virtualnog svijeta jer mu je taj svijet stvarnos.Ali evo ispunit cu ti zelju i napisati da sam u svom zivotu imao 10 zvanja i cim sam ih savladao dobro zainteresirala su me sasvim drugachija zvanja od onih koje sam do tada imao.U svim njima sam zadovoljio svoju potrebu radoznalosti i strucnosti.Kada mi je to postalo neinteresantno trazio sam neka druga da se dokazujem sam sebi a nikada drugima.Nisam ja za to kriv nego moja potreba za znanjem i uchenjem i hrabrost da se uvijek upustim u borbu sa nepoznatim.Dakle,bio sam i taxista iz jednog jednostavnog razloga shto me je privlachio svijet tame i kriminala pa sam ga zelio bolje upoznati.Jako puno ljudi sam poznavao a i oni mene,posebno dobrih pichki zeljnih kurca i dobre zabave. U isto vrijeme sam bio i Makro jednoj ukrajinki koja je bila lijepa kao andjeo ali glupa i zeljna love pa se prodavala.Namjestila mi je novi stan svojom pichkom,kitila me zlatnim lanchicima i narukvicama jer joj je to bila najveca vrijednost zivota.Sve sto je na pichki zaradila pretvarala je u zlato,Nisam je ja prisiljavao da to radi nego je ona to svojom voljom a svjesna da je sama u Zagrebu izabrala je mene jer sam se prema njoj ponashao kao prema bicu koje zasluzuje poshtovanje koje do tada nije dozivjela.Vodio sam je cak u Ljubljanu ka karanje u tadashnji hotel Lav.U zagrebu je radila uglavnom u Interkontinentalu jer sam poznavao tamo ljude koji su vodili prostituciju u Zagrebu u tome hotelu.Sve A liga koju kada vidis u nekom restoranu ili na ulici mislish da su dame i gospoda.Vozio jedini ja Mercedesa 459 CSL i savez KPH,Najljepshi auto za kojim su se ljudi okretali,oblachio se u Italiji i bio pravi Pimp>
Najvaznije sam zaboravio.,prije nego sto sam postao taxijaner bavio sam se slikarstvom i druzio se sa hrvatskom elitom.Nisam zavrshio Likovnu Akademiju ali sam stekao znanje kod jednog zagorskog likovnog slikara koji je bio ujedno i profesor tamo.Dobri prijatelji,izuzetan chovjek od koga sam nauchi jako puno i o zivotu i o umjetnosti i o stvaralashtvu.Na njegovu preporuku sam pocheo chitati oca pshihonalize pa se vidi i iz mojih tekstova da je to ostavilo traga na moj nachin razmishljanja.Veliku lovu sam zaradio od glupih hrvatskih nacionalista koji su mi pocheli pochetkom 1989 naruchivati razna nacionalistichka djela za to vrijeme.Idiotima sam shtampao u sito-tisku te kopije i doradjivao ih malo rukom da pomisle kako je to original.Eto sad znash tko sam i shto sam.Nishta nisam napravio protiv zakona osim sverca gdje sam pukao 100.000 DM hercegovachke love u jednom poslu.Sobar bio sa Gucicima i drugima da ih ne nabrajam,bio blizu bandi lopova koja je stvarala novu drzavu Hrvatsku iz interesa a ne domoljubnog zanosa.A sad josh samo jedno,jebem mater tebi i onome ko se josh interesira za mene,mada znam tko je jer samo dvije osobe znaju sta sam im prichao a ja znam uvijek shto kome kazem pa ga onda pustim da vidim koliki mi je frend ili je je pichka od chovjeka.Zivio sam u tri zapadne zemlje i zivot tri puta pochinjao od nishtice.Hajde sada kada sam ja tebi ovo napisao gnjido hercegovachko udbashka napishi ti neshto o sebi da vidimo kakvi si baja.Kunem se svim zivim i mrtvim da nisam nista izmislio.Pa i zashto bi?Nisi ti pichka koju bi trebao fascinirati da je jebem nego starkelja koja je nezadovoljna svojim zivotom.pa mentalno maltretira forumski svijet.Srecna ti NG i da odesh u pakao.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Zagreb centar turbofolka - Page 2 Empty Re: Zagreb centar turbofolka

Post by vuksadinare 2/1/2024, 04:18

debotoijusto wrote:prokleti tomasevic
Točno...arena je u vecinskom gradskom vlasništvu..ovakvo sto se nije dogadjalo za vrijeme omraženig ti 'selje' bandića ali je za vrijeme 'rokera' tomaševića alias tetejca
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99666
2015-09-08


Back to top Go down

Zagreb centar turbofolka - Page 2 Empty Re: Zagreb centar turbofolka

Post by metilda 2/1/2024, 04:58

AssadNaPodmornici wrote:promijenila se "demografija" glavnog grada,  sada je to više Hercegovački Megapolis, a time se i promijenili i običaji grada.

Zbog promijenjene demografije, glavni grad je u odnosu na prije kada su Purgeri bili većina - prljaviji, nefikasniji, i korumpiran, jer se germanski mentalitet sjevernih hrvata zamijenio sa mentalitetom "tko je jamio jamio".

naravno ima i pozitivnih promjena, hercegovci su fizički zgodniji od sjevernih hrvata, to je istina, tako da je su ljudi ljepši i ženske i muški, ali grad je prljaviji i siromašniji i korumpiraniji.
Ne razumijem? Tomašević je Hercegovac?

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4927
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Zagreb centar turbofolka - Page 2 Empty Re: Zagreb centar turbofolka

Post by debotoijusto 2/1/2024, 09:03

vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:prokleti tomasevic
Točno...arena je u vecinskom gradskom vlasništvu..ovakvo sto se nije dogadjalo za vrijeme omraženig ti 'selje' bandića ali je za vrijeme 'rokera' tomaševića alias tetejca

ae... najbolje da ide okolo i govori tko moze a tko ne moze nastupat , sunda oli krvnih zrnaca radi kao oni iz imovinskog pokreta ;)
osim toga ne idem ja to gledat nego hercegbosna "branitelji" i 86% rvata , onako na prvu
svaka roba ima svoga kupca
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

Zagreb centar turbofolka - Page 2 Empty Re: Zagreb centar turbofolka

Post by debotoijusto 2/1/2024, 09:05

metilda wrote:
AssadNaPodmornici wrote:promijenila se "demografija" glavnog grada,  sada je to više Hercegovački Megapolis, a time se i promijenili i običaji grada.

Zbog promijenjene demografije, glavni grad je u odnosu na prije kada su Purgeri bili većina - prljaviji, nefikasniji, i korumpiran, jer se germanski mentalitet sjevernih hrvata zamijenio sa mentalitetom "tko je jamio jamio".

naravno ima i pozitivnih promjena, hercegovci su fizički zgodniji od sjevernih hrvata, to je istina, tako da je su ljudi ljepši i ženske i muški, ali grad je prljaviji i siromašniji i korumpiraniji.
Ne razumijem? Tomašević je Hercegovac?

ne samo to nego odgojen na cvrstoj desnici ispruzenoj poluvisoko i ustaskoj guji no jednog dana cuo nastup grupe kurac od ovce i nakon toga sve je povijest
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

Zagreb centar turbofolka - Page 2 Empty Re: Zagreb centar turbofolka

Post by prckov 2/1/2024, 09:07

Tomasevic je WEF - UN izaslanik agende 21 - 30, 
kao korisni idiot ili ko svjesni ucesnik
ja bi se kladio na opciju - korisni idiot

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34362
2014-04-19


Back to top Go down

Zagreb centar turbofolka - Page 2 Empty Re: Zagreb centar turbofolka

Post by prckov 2/1/2024, 09:10

debotoijusto wrote:
metilda wrote:
AssadNaPodmornici wrote:promijenila se "demografija" glavnog grada,  sada je to više Hercegovački Megapolis, a time se i promijenili i običaji grada.

Zbog promijenjene demografije, glavni grad je u odnosu na prije kada su Purgeri bili većina - prljaviji, nefikasniji, i korumpiran, jer se germanski mentalitet sjevernih hrvata zamijenio sa mentalitetom "tko je jamio jamio".

naravno ima i pozitivnih promjena, hercegovci su fizički zgodniji od sjevernih hrvata, to je istina, tako da je su ljudi ljepši i ženske i muški, ali grad je prljaviji i siromašniji i korumpiraniji.
Ne razumijem? Tomašević je Hercegovac?

ne samo to nego odgojen na cvrstoj desnici ispruzenoj poluvisoko i ustaskoj guji no jednog dana cuo nastup grupe kurac od ovce i nakon toga sve je povijest

pazi se bijelih miseva, opasna su to cudovista

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34362
2014-04-19


Back to top Go down

Zagreb centar turbofolka - Page 2 Empty Re: Zagreb centar turbofolka

Post by prckov 2/1/2024, 09:12

prckov wrote:Tomasevic je WEF - UN izaslanik agende 21 - 30, 
kao korisni idiot ili ko svjesni ucesnik
ja bi se kladio na opciju - korisni idiot

a za tu agendu krkanluk je lezi ko dusa
i pretvaranje skola za proizvodnju neobrazovanih aktivista i glupana
kao sto je (malo)gradjanski odgoj

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34362
2014-04-19


Back to top Go down

Zagreb centar turbofolka - Page 2 Empty Re: Zagreb centar turbofolka

Post by debotoijusto 2/1/2024, 10:00

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:prokleti tomasevic
Točno...arena je u vecinskom gradskom vlasništvu..ovakvo sto se nije dogadjalo za vrijeme omraženig ti 'selje' bandića ali je za vrijeme 'rokera' tomaševića alias tetejca

ae... najbolje da ide okolo i govori tko moze a tko ne moze nastupat , sunda oli krvnih zrnaca radi kao oni iz imovinskog pokreta ;)
osim toga ne idem ja to gledat nego hercegbosna "branitelji" i 86% rvata , onako na prvu
svaka roba ima svoga kupca


USPRKOS 27 koncerata, oko pola milijuna posjetitelja i sajmovima i dalje zarađuju drugi, a zagrebačka Arena nema dovoljno za održavanje i režije, piše Jutarnji list.

Arena godišnje ima oko milijun eura troškova održavanja te oko 300.000 eura režija. U 2023. ostvarila je oko 800.000 eura prometa od 35 događaja, prema nekim izračunima. "Plan je da se troškovi počnu podmirivati iz prihoda Arene u 2025. godini", informacija je Jutarnjem iz upućenog izvora.

Drugim riječima, usprkos uspješnoj godini - rasprodanim koncertima Aleksandre Prijović, Dine Merlina i Doris Dragović - pitanje je: kada će zagrebačka Arena, koju su mnogi opisali (ili otpisali) kao gradsku rupu bez dna, napokon postati isplativa?

Nekoliko je problema na tom putu. Prvi je popunjenost Arene, drugi tko zapravo na Areni najviše zarađuje, a treći su zapetljani imovinski odnosi. Iako Zagrebački holding upravlja Arenom Zagreb, vlasnik je, ustvari, građevinska tvrtka Ingra koja ju je sagradila i kojoj Grad i država plaćaju 10 milijuna eura najma godišnje.



prokleti tomasevic
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

Zagreb centar turbofolka - Page 2 Empty Re: Zagreb centar turbofolka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum