ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Islamski centar u Gružu

Go down

Islamski centar u Gružu Empty Islamski centar u Gružu

Post by Hektorović Thu 29 Aug - 1:59

ISLAMSKI CENTAR U GRUŽU
[size=33]Ostvaruje se želja dubrovačkih muslimana: Gradi se džamija s minaretom![/size]

Konačno će dobiti prostor za održavanje brojnih društvenih sadržaja, kao uostalom i prostorije za molitvu

Islamski centar u Gružu trebao bi postati realnost kroz dvije godine. Naime, tada bi se trebali riješiti svi papiri i moglo bi se početi s gradnjom, za koju se ne očekuje da će dugo trajati. 
Radi se o prostoru koji će se nalaziti u prostorijama GP Dubrovnika u Gružu, a projekt podrazumijeva i gradnju džamije s minaretom, koji će biti u mediteranskom, odnosno marokanskom stilu.

"Projekt ide svojim tijekom, neće dugo proći niti dok ishodujemo građevinsku dozvolu. Dakle, sad je u tijeku priprema papirologije, a sve skupa će za gradnju biti spremno kroz dvije godine. Moramo naglasiti i da u Islamskom zajednici imamo odličnu suradnju s gradskim vlastima koji nam izlaze u susret", rekao je predsjednik Islamske zajedniceFehim Vukotić za Dubrovački dnevnik.
Inače, Islamski centar dugogodišnja je želja dubrovačkih muslimana kojih u Dubrovniku prema popisu stanovništva iz 2011. godine ima 1499. Ovako, oni će napokon dobiti prostor za održavanje brojnih društvenih sadržaja, kao uostalom i prostorije za molitvu.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Islamski centar u Gružu Empty Re: Islamski centar u Gružu

Post by Guest Thu 29 Aug - 5:15

Vec sam upozoravao na taj centar..ali se svi prave blesavi..Da se razumijemo,,,nemam nishta protiv vjernika bilo koje vjere,,,ali sam protiv onih koji vjeru iskorishtavaju u politichke svrhe,,Jebo ti bog mater i vjeri,,Nakon 91 odjednom su svi pravi vjernici,,,lizu popovima skute,,druze se sa njima jer kao na taj nachin imaju bolji status u drushtvu,,,Pa jebem ja mater takvoj vjeri,,a Isus se okrece u grobu kad vidi tko je sve vjernik danas,,Katolici,,,pravoslavci ..muslimani,,danshnji su negacija vjere,,ja sam imao frenda koji je bio veliki vjernik,,,ja nsam,,ali sam sa njim odlazio u crkvu na molitve...nauchio zdravo Mariju,,,ochenash,,i sve ostalo...zbog njega...koji je morao zbog roditelja da ide u crkvu,,Ali oni su bili pravi katolichki vjernici,,,ovo danas je smece od ljudi koji idu u crkvu,,,vjeruju u boga a chine razna zlodjela i generatori su mrznje,,Daklem ,,nabijem na kurac sve te vjere a uz put nabijem na kurac i zidovsku vjeru,,,mojsija i sve ostale,,Dobro su rekli one komunjare,,,vjera je opijum za mase,,,a i oni nisu bili nishta bolji jer su prodavali ideologiju pod vjeru..Pravim vjernicima (zna se shto to znachi) posovanje i respkt,,,,ali kao shto biva od postanka ljudskog roda,,pokvareni i pohlepni ljudi sve pokvare ..i sjebu svaku pozitivnu ideju,,
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum