ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusi uzurpatori Ukrajine po drugi put

Go down

Rusi uzurpatori Ukrajine po drugi put Empty Rusi uzurpatori Ukrajine po drugi put

Post by immortal 18/12/2023, 01:15



Rusija tvrdi da delovi južne i istočne Ukrajine istorijski pripadaju njoj. Međutim, time se zanemaruju ruska osvajanja i tragedije koje su Ukrajinci trpeli, a jedna od najvećih je izgladnjivanje do smrti – Holodomor – početkom 1930-ih u kome je stradalo 3,9 miliona ljudi. Nakon toga je ubrzana rusifikacija ovog područja.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Rusi uzurpatori Ukrajine po drugi put Empty Re: Rusi uzurpatori Ukrajine po drugi put

Post by mentalitet 18/12/2023, 02:21

immortal wrote:

Rusija tvrdi da delovi južne i istočne Ukrajine istorijski pripadaju njoj. Međutim, time se zanemaruju ruska osvajanja i tragedije koje su Ukrajinci trpeli, a jedna od najvećih je izgladnjivanje do smrti – Holodomor – početkom 1930-ih u kome je stradalo 3,9 miliona ljudi. Nakon toga je ubrzana rusifikacija ovog područja.


I sad bi ja ovo treao precutati iako sam prije to precutivai misleci,jebo te koji ti je kurac da dokazujes nesto nekom idiotu.Dakle,cak od nekih americkih povjesnicara sam doznao da je to falisifikat  i zapadna propaganda napravljena da pobudi sazalje3nje kod amerikanaca prema ukrajinskom narodu koji je stvoren kao vjestacka nacija kao sto ste i vi.Kakvi hrvati i kurac palac.Da odmah kazem da ni srbi nisu bolji od hrvata kada tvrde neke stvari u svoju korist.Zato je i rekao Krleza da ste isto govno koje je samo kotac konjskih kola presjekao na pola.Ponabljam po milioniti put ,newma cistog hrvata niti cistog Sebina na Balkanu ,ali postoje casni i nechasni ljudi i medju srbima i medju hrvatima.Povijesno je dokazano da je vishe chasnih ljudi medju srbima i ja to cijenim.Ovakvu propagandu necesh naaci ni na jednom srpskom portalu.Shto to znachi?Znachi da si ti jedna krmachica koja nishta ne razumije i sa kojom svatko moze da manipulira i vrti je kako hoce.U prevodu ti si prosjechni Hrvat,glup i pokvaren.Ti navijas za drzave,ideologije i ostala sranja a ja se borim za istinu i pravdu,postenje,rtiku i moral,pa taman da je moje dijete pokvareno i nemoralno ja bi to rekao njemu u ochi jer time sramoti svoju obitelj i mene koji sam ga stvorio.Tako i srbi i jebeni hrvati rade ,sramote svoju zemlju i narod chineci zlo drugima zbog tudjih. interesa.Daj se otrijezni bog te jebo glupu.Stalno sebi postavljam pitanje "Zashto su hrvati najpodlozniji propagandi"?Nemam drugog odgovora osim da su najgluplji i najpokareniji narod Balkana.Dakle.srpski mentalni bolesnici!

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Rusi uzurpatori Ukrajine po drugi put Empty Re: Rusi uzurpatori Ukrajine po drugi put

Post by Hoholo Mudovski 18/12/2023, 08:17

Gruzijčev zločin... 🤕
Inače Našmrkanog stripere zovu Churchill novog doba, a isti taj Churchill je otprilike u to vrijeme pobio na isti način isti broj ljudi u Indiji...
Zelenski=Churchill=Staljin...
Pitam se da li su stradali i pripadnici naroda našmrkanog stripera ili je smrt glađu bila rezervirana za plavooke i plavokose...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Rusi uzurpatori Ukrajine po drugi put Empty Re: Rusi uzurpatori Ukrajine po drugi put

Post by immortal 18/12/2023, 09:15

.
Ujedinjena Rusija protiv posvađenog Zapada? 
                                         Samo privid!

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Rusi uzurpatori Ukrajine po drugi put Empty Re: Rusi uzurpatori Ukrajine po drugi put

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum