ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘ Empty Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘

Post by RayMabus 11/12/2023, 20:05

pirat

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/sef-njemacke-vojske-rusi-stancaju-oruzje-u-tri-smjene-nije-to-samo-zbog-ukrajine-15403681
RayMabus
RayMabus

Posts : 175446
2014-04-11


Back to top Go down

Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘ Empty Re: Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘

Post by RayMabus 11/12/2023, 20:07

A baš ih je lipo slušat kako kmeče i paničare.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175446
2014-04-11


Back to top Go down

Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘ Empty Re: Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘

Post by RayMabus 11/12/2023, 20:18

Kako ono ide ?

Mi smo na sastanku ministara vanjskih poslova EU i Hrvatska se žali na Komšića i onda vi i još par tih zemalja kažete Hrvatskoj da odjebe i da ćete vi islamsku BiH meni poviše glave.

Evo sad ako staneš ratovat on će se obnovit i kreće još jači na Europu.

Ajde lipi moj jebi se i ti i te tvoje balije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175446
2014-04-11


Back to top Go down

Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘ Empty Re: Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘

Post by RayMabus 11/12/2023, 20:24

I štaš ti sad napravit kad si zaključija da si u govnima ako staneš ?

Ništa. 

Nemaš ni granata a tu se praviš pametan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175446
2014-04-11


Back to top Go down

Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘ Empty Re: Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘

Post by mentalitet 11/12/2023, 20:24

RayMabus wrote:pirat

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/sef-njemacke-vojske-rusi-stancaju-oruzje-u-tri-smjene-nije-to-samo-zbog-ukrajine-15403681

A kad sam ja to tvrdio ,kazu lud:::))Pa bilo mi je sumnjivo zashto zapad omalovazava ruse da idu sporo u Ukrajini i onda kada sam bolje razmislio vidio sam da su rusi preuzeli taktiku iscrpljivanja na ukrajinskom tlu ne samo Ukrajinu nego i zapad.Sada mogu pusit kurac,nemaju municije ni za dva dana a ovi imaju za 1god. da nista ne proizvode.Ko god je gledao kaubojske filmove mogao je vidjeti tu taktiku iscrpljivanja i cekanja da onaj sto se dobro zbunkerirao ispali sve metke pa se ovaj drugi proseta do njega i rokne mu metak u nogu da bi ga mucio a ne u glavu da bi ga ubio.Ali jebi ga amerima nisu rekli da te fore ne pale kod rusa jer su gledali pun kurac kaubojskih filmova.:::)))

Ponavljam opet dragim 'rvaticima,ne se zajebavat sa rusima i srbima jer ce vam umarshirat u Zagreb pa cete opet morati sanjati drzavu 800 god. iako i ovu shto navodno imate bolje i da ovakvu i nemate.
E da,kaze Tramp chim dodje na vlast da ce USA izaci iz NATO pakta.E da i to dozivim pa onda mogu i odapeti::::)))A govorio sam vam u se i u svoje kljuse,badava nauchila stoka sitnog zuba da bleji i pase travu.


Last edited by mentalitet on 11/12/2023, 20:27; edited 1 time in total

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘ Empty Re: Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘

Post by RayMabus 11/12/2023, 20:27

Nemaš nafte, nemaš plina, nemaš kritičnih minerala, nemaš radne snage. raste ti krajnja antiislamska desnica, nemaš atomsku bombu ko i Rusi šta imaju, nemaš granata ...

Samo imaš obraza meni reč na tom sastanku EU a jedina sam članica EU koja ima granicu s BiH i s pravom se žali da odjeben i da ćeš ti opet preglasavanje Hrvata i islamsku BiH meni poviše glave.

To si mudaš samo takvi ? Jesi li ? Ajde neka si.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175446
2014-04-11


Back to top Go down

Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘ Empty Re: Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘

Post by mentalitet 11/12/2023, 20:30

RayMabus wrote:Nemaš nafte, nemaš plina, nemaš kritičnih minerala, nemaš radne snage. raste ti krajnja antiislamska desnica, nemaš atomsku bombu ko i Rusi šta imaju, nemaš granata ...

Samo imaš obraza meni reč na tom sastanku EU a jedina sam članica EU koja ima granicu s BiH i s pravom se žali da odjeben i da ćeš ti opet preglasavanje Hrvata i islamsku BiH meni poviše glave.

To si mudaš samo takvi ? Jesi li ? Ajde neka si.

Ajd reci to onom glupom folkdojceru koji se nije probudio josh od WWII i misli da je Hitler josh ziv,mada koliko pratim u Hrvatskoj je ziv iako je davno fizichki kihno.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘ Empty Re: Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘

Post by RayMabus 11/12/2023, 20:41

Neka se oni jebu s njime.

Ako stanu ovi će se obnovit i kreće na Berlin da im se najebe majke.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175446
2014-04-11


Back to top Go down

Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘ Empty Re: Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘

Post by T. 11/12/2023, 20:49

štancali su i njegovi preci nekoć u 3 smjene, pa opet za ku*ac...
još ih iskopavaju po močvarama i šumama diljem čitavog bivšeg sssr-a...
i sada, kada su zadnji tenk proizveli prije 30 godina, opet laju...

_________________
Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘ Unname11
T.
T.

Posts : 17079
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘ Empty Re: Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘

Post by RayMabus 11/12/2023, 20:57

Jebe mi se.

Jebe mi se isto ko šta mi se jebalo mjesec dana prije njegovog napada na Ukrajinu kad sam napisao svoje šta imam reč.


 by RayMabus Sun 23 Jan - 8:11

Ako nisi stavio ulog brige te na koju će stranu pasti novčić.

Reka san da jedino ako se približe Karpatima da ću reagirat jer mi je to preblizu a ovo ostalo ...pa ako vi želite ratovat, tolike ste budale, a pa potucite se i istrijebite međusobno. Bit će manje kretena na ovoj planeti.



Tema:


23.01.2022 - Premijer Bavarske: Rusija nije neprijatelj Europi
RayMabus
RayMabus

Posts : 175446
2014-04-11


Back to top Go down

Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘ Empty Re: Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘

Post by RayMabus 11/12/2023, 21:03

Plamen gori val se pjeni jebe se meni.

Nije meni Rusija na granici nego tebi u Njemačkoj a to mislim na Kalinjigrad i to tamo pa ti mogu fino poslat raketu na Berlin bez da ta raketa prije toga uđe u neku drugu državu.

Ajde ti fino uživaj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175446
2014-04-11


Back to top Go down

Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘ Empty Re: Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘

Post by RayMabus 11/12/2023, 21:24

Baš mi puca kurac za njihove probleme.

Jedino šta me zanima je njihova glava na pladnju.

Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘ 218635_w_1200_1200px.jpg

Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.

---


Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175446
2014-04-11


Back to top Go down

Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘ Empty Re: Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘

Post by RayMabus 11/12/2023, 21:28

Baš fina dilema.

Ako staneš on će se obnovit a ako kreneš onda opet nevalja jer ti može poslat raketu na Berlin preko Baltika.

I sad ne znaš šta ćeš.

A jebi se. Eto tako.

Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘ 2Q==
RayMabus
RayMabus

Posts : 175446
2014-04-11


Back to top Go down

Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘ Empty Re: Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘

Post by RayMabus 11/12/2023, 21:44

Trebali bi se upucat pištoljem u glavu tamo u Berlinu i tako zaustavit sve ispasiti mnoge živote jer ovo neće stat dok vas ne ubijem.

Fino kapitulacija i izvinte se i to je to.

U protivnom ... jel. ... malo smo zapeli ... Kina vam neće tek tako dat Putina i šta sad ima jeftinu naftu, plin, ostale resurse itd jer je i ona protiv širenja NATO-a.

Ubijte se i sve će stat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175446
2014-04-11


Back to top Go down

Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘ Empty Re: Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘

Post by RayMabus 11/12/2023, 22:15

Oni ni ne znaju šta ih napada.

Oni misle da ih napada Putin.

Sve je u kaosu.

A taj kaos ima samo jedan cilj.

Vaše glave na pladnju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175446
2014-04-11


Back to top Go down

Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘ Empty Re: Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘

Post by RayMabus 11/12/2023, 22:28

Mi smo glupi, tupi i neupotrebljivi a vi ste najpametniji na svijetu.

Onda se ispostavi da se duša inkarnira samo s deset posto a da je ima još 90 posto gore negdje u zraku ajmo to tako nazvat.

Pa se ispostavi da nisu baš sve duše baš duše nego neke su malo veći zajeb kad im staneš dole na toj fizičkoj ravni na žulj.

I onda samo vidiš kako ti taj sa svojih 90 posto koji je gore u zraku šeta okolo i radi sranja.

Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘ 218635_w_1200_1200px.jpg
RayMabus
RayMabus

Posts : 175446
2014-04-11


Back to top Go down

Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘ Empty Re: Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘

Post by RayMabus 11/12/2023, 22:36

Zabavna igra.

Nakon šta vas sve pobijem idemo dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175446
2014-04-11


Back to top Go down

Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘ Empty Re: Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘

Post by RayMabus 11/12/2023, 22:50

Isto ko budali kad plesku opališ.

Tako i ovo.

Pljas.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175446
2014-04-11


Back to top Go down

Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘ Empty Re: Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘

Post by RayMabus 11/12/2023, 22:52

Ne zanima me da vas ubijem nego naučim pameti a to se neće desit dok vas dobro ne spucan nogon u rebra.

Ko pase neke.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175446
2014-04-11


Back to top Go down

Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘ Empty Re: Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘

Post by Serbinho-3 11/12/2023, 23:27


KLJUČNI DANI ZA SRBIJU Vučiić: Shvatili su sada da se Rusija ne može pobediti ratom, i to sada menja sve

https://www.alo.rs/vesti/politika/841526/kljucni-dani-za-srbiju-predsednik-Suljo-se-obraca-javnosti/vest


Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26388
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘ Empty Re: Šef njemačke vojske: ‘Rusi štancaju oružje u tri smjene, nije to samo zbog Ukrajine...‘

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum