ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Europu čeka građanski rat

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Europu čeka građanski rat - Page 4 Empty Re: Europu čeka građanski rat

Post by RayMabus Sat 2 Dec - 22:40

Koliko su glupi to je čudo jedno. Talijani su poslali jedan spasilačko medicinski brod ispred Gaze i Francuzi isto tako jedan svoj tamo.

To se moglo stavit i napravit dva broda, spasilačko medicinske misije na moru neborbeni i jedan za Mediteran/ Crveno i Crno more, indijski ocean itd  i jedan za Atlantik/Baltik, zapadnu Afriku i iz proračuna eu napravit oba takva broda, plaće posadi, troškovi goriva i održavanja i onda ove dvi vojske odma ne bi imale ovu stavku u vojnom proračunu i ovo bi im bila olakšica.

A ko ( od 27 članica Unije ) će reč da neće poslat medicinsko spasilački brod negdje nekome ako taj ( ta država ) zatraži da EU pošalje ? Pa nitko.

RayMabus

Posts : 176889
2014-04-11


Back to top Go down

Europu čeka građanski rat - Page 4 Empty Re: Europu čeka građanski rat

Post by RayMabus Sat 2 Dec - 22:46

Francuski ministar obrane priča na tv kako je Francuska poslala medicinsko spasilački brod ispred obala Gaze.

Prvi pacijenti u relativno hitnom stanju upravo su primljeni na Dixmude.

Zahvaljujući potpori našeg egipatskog partnera, Francuska je prva zapadna sila koja je rasporedila zdravstvene resurse tako blizu Gaze.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176889
2014-04-11


Back to top Go down

Europu čeka građanski rat - Page 4 Empty Re: Europu čeka građanski rat

Post by RayMabus Sat 2 Dec - 22:56

Napravi jedan za Mediteran i dalje i drugi za Atlanitik i to tamo. Odma imaš manje stavki u vojnom proračunu država članica koje ovo imaju jer se svi troškovi od izgradnje takvog broda, do posade, helikoptera, pilota, dakle plaće sve te posade, troškovi goriva itd prebacuju na vojni proračun eu. 

I tko će ti od članica eu reč da neće poslat neborbeni brod medicinsko spasilačke zadaće negdje nekome ispred obale ako ta država zatraži ? Pa nitko. Dakle to je sigurno.

I onda mi reci da ja ne mislim na vaše neokolonijalne interese itd. Mislin ja na sve al samo ovo uz obalu Togaland i to. Te Sahare te pustinje kamenjari vukojebine prašina okolo, žohari odaju gušteri baje makni mi se s očiju s tim vukojebinama. Ne želin to vidit ni pod razno. Afričke vukojebine bez izlaza na more = odma biž ća.  Ako nema pruge do tamo nemoj me zvat a pruga ionako ide prema moru dakle luka i to ( obalna država s lukom i prugom koja ide u unutrašnjost ) mi je dovoljno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176889
2014-04-11


Back to top Go down

Europu čeka građanski rat - Page 4 Empty Re: Europu čeka građanski rat

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum