ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Povratak kovid fašista

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Povratak kovid fašista - Page 4 Empty Re: Povratak kovid fašista

Post by AssadNaPodmornici Thu 30 Nov - 12:07

pa normalno cijepivo protiv korone
(p.s ne brkati to smeće sa ostalim cijepivima koji su vjerojatno spasili milijarde ljudi i dok se koriste stara klasična cijepiva a još se uvijek korisne do tada mislim da je situacija OK - pročitati moj post zašto raste broj autistične djece povezano je sa prehranom najviše- ukratko bez omega3 , joda, vitamina, minerala, zdravih masnoća - nema razvoja mozga u trudnoći i maloljetničkoj dobi- eto sranja. danas se ljudi hrane gore nego ikada. i tako trpaju djecu. čak i odrasle osobe osjećaju značajna poboljšanja kada izbaciš ili barem reduciraš junk food a pojačaš omega3 )

to cijepivo protiv korone je bilo višestruko opasnije od same korone.

znam hrpu 20 i 30godišanja koji su najebali od cijepiva. pričao sam o njihovim slučajevima.
ako je već trebalo trovati tim experimentalnim smećem, onda starije osobe, ionako su samo oni ugroženi, na kraju ispada čak niti njima cijepivo ne pruža baš nikakvu zaštitu. sve jedno su svi dobili koronu, i skoro svi je prošli kao što prođu sezonsku gripu.
a kada imaš 80godina, onda si svoje odradio na ovoj planeti. svaki dan koji se probudiš , možeš biti zahvalan Bogu. i statistički takvi su jedino umirali od korone(čitaj starosti) i oni su punili one brojeve, dakle ljudi umiru od starosti a piše im se korona, i onda bolesnici oduzimaju ljudska prava ili stoje budni 48h u komadu i spamaju po forumu kojeg nitko ne čita izuzev nas 20ak

AssadNaPodmornici

Posts : 20981
2018-06-14


Back to top Go down

Povratak kovid fašista - Page 4 Empty Re: Povratak kovid fašista

Post by Hoholo Mudovski Thu 30 Nov - 12:22

AssadNaPodmornici wrote:pa normalno cijepivo protiv korone
(p.s ne brkati to smeće sa ostalim cijepivima koji su vjerojatno spasili milijarde ljudi i dok se koriste stara klasična cijepiva a još se uvijek korisne do tada mislim da je situacija OK - pročitati moj post zašto raste broj autistične djece povezano je sa prehranom najviše- ukratko bez omega3 , joda, vitamina, minerala, zdravih masnoća - nema razvoja mozga u trudnoći i maloljetničkoj dobi- eto sranja. danas se ljudi hrane gore nego ikada. i tako trpaju djecu. čak i odrasle osobe osjećaju značajna poboljšanja kada izbaciš ili barem reduciraš junk food a pojačaš omega3 )

to cijepivo protiv korone je bilo višestruko opasnije od same korone.

znam hrpu 20 i 30godišanja koji su najebali od cijepiva. pričao sam o njihovim slučajevima.
ako je već trebalo trovati tim experimentalnim smećem, onda starije osobe, ionako su samo oni ugroženi, na kraju ispada čak niti njima cijepivo ne pruža baš nikakvu zaštitu. sve jedno su svi dobili koronu, i skoro svi je prošli kao što prođu sezonsku gripu.
a kada imaš 80godina, onda si svoje odradio na ovoj planeti. svaki dan koji se probudiš , možeš biti zahvalan Bogu. i statistički takvi su jedino umirali od korone(čitaj starosti) i oni su punili one brojeve, dakle ljudi umiru od starosti a piše im se korona, i onda bolesnici oduzimaju ljudska prava ili stoje budni 48h u komadu i spamaju po forumu kojeg nitko ne čita izuzev nas 20ak
Iz osobnog iskustva znam. Dok sam čekao red kod pedijatrice pričao sam s čovjekom koji je bio s nefunkcionalnim djetetom, blago rečeno. Uglavnom, rekao mi je prilično tužnim tonom da je imao zdravo dite dok nije primlo jedno cjepivo nakon kojeg mu je pozlilo, te da više nije isto... Tako da više vjerujem njemu nego nekom saši ceciju koji je pronašao nedostatak masnih kiselina...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4155
2023-08-31


Back to top Go down

Povratak kovid fašista - Page 4 Empty Re: Povratak kovid fašista

Post by AssadNaPodmornici Thu 30 Nov - 13:49

Recimo da je to istina. 
Što ako klinac dobije dječju paralizu od koje bi prije dica ostala invalidi a onda bi ih roditelji u Dalmaciji odveli u brdo da umru.
Mislim da rizik postoji ali d je vrlo malen. Mi smo svi ko dica primili milijun cijepiva i nikome ništa. Na sreću ne znam nikoga čak i ovih što imaju malu dicu da je najeba od posljedica cijepiva koja te štite od ozbiljnih bolesti za razliku od cijepiva vs korone (i još te cijepivo ne štiti kurca). 
Ja znam da sam sluša neke doktore i stručnjake koji našli uzrok u hrani kako se hrane, roditelji i djeca, pogledaj malo oko sebe pekare niču na svakom koraku ali to je doslovno najgora kombinacija otrova što postoji za organizam. I roditelji to trpaju u sebe dok su u trudnoći ili dok su dica mala a onda plod ne dobije minerala, omega3 i eto sranja.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20981
2018-06-14


Back to top Go down

Povratak kovid fašista - Page 4 Empty Re: Povratak kovid fašista

Post by Hoholo Mudovski Thu 30 Nov - 13:55

AssadNaPodmornici wrote:Recimo da je to istina. 
Što ako klinac dobije dječju paralizu od koje bi prije dica ostala invalidi a onda bi ih roditelji u Dalmaciji odveli u brdo da umru.
Mislim da rizik postoji ali d je vrlo malen. Mi smo svi ko dica primili milijun cijepiva i nikome ništa. Na sreću ne znam nikoga čak i ovih što imaju malu dicu da je najeba od posljedica cijepiva koja te štite od ozbiljnih bolesti za razliku od cijepiva vs korone (i još te cijepivo ne štiti kurca). 
Ja znam da sam sluša neke doktore i stručnjake koji našli uzrok u hrani kako se hrane, roditelji i djeca, pogledaj malo oko sebe pekare niču na svakom koraku ali to je doslovno najgora kombinacija otrova što postoji za organizam. I roditelji to trpaju u sebe dok su u trudnoći ili dok su dica mala a onda plod ne dobije minerala, omega3 i eto sranja.
Opet se vraćamo na broj injekcija koje se daju djeci. Svaka generacija ide za ludo više... Koliko ih mogu podnit? Doza kao naša generacija, generacija naših roditelja, ono što oni danas primaju ili što će primati njihova djeca? 
Uostalom vidilo se u pLandemiji tko najviše zagovara cijepljenje- isti ljudi koji smatraju da su ljudi beskorisne izjelice kojih ima viška na planetu...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4155
2023-08-31


Back to top Go down

Povratak kovid fašista - Page 4 Empty Re: Povratak kovid fašista

Post by AssadNaPodmornici Thu 30 Nov - 16:02

Imaš i pravo. radi svega toga sam i ja skeptičan. Mislim da svaki roditelj treba proučiti .
Svakako osobno ne bih riskira dječju paralizu i takva sranja, .

Možda je sada i sranje što nam je uništen imunološki, makar i poslova sa gubicima, trebali su oni ostati i raditi ista cijepiva koja smo mi primali ko klinci, nitko nije ima nikakvih problema a nije bilo niti povratka ovih bolesti koje se vraćaju.
ali lako za hripavac (iako je on neograničeno opasniji za djecu od corone ali ga prebole) a šta ako počne masovno dolaziti dječja paraliza, velike boginje i takva sranja nazad? to nije kao sada rizik 1:100 000 ili 1:1000 000 nego će ti biti 1:10 za svaku bolest

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20981
2018-06-14


Back to top Go down

Povratak kovid fašista - Page 4 Empty Re: Povratak kovid fašista

Post by immortal Thu 30 Nov - 16:13

AssadNaPodmornici wrote:Imaš i pravo. radi svega toga sam i ja skeptičan. Mislim da svaki roditelj treba proučiti .
Svakako osobno ne bih riskira dječju paralizu i takva sranja, .

Možda je sada i sranje što nam je uništen imunološki, makar i poslova sa gubicima, trebali su oni ostati i raditi ista cijepiva koja smo mi primali ko klinci, nitko nije ima nikakvih problema a nije bilo niti povratka ovih bolesti koje se vraćaju.
ali lako za hripavac (iako je on neograničeno opasniji za djecu od corone ali ga prebole) a šta ako počne masovno dolaziti dječja paraliza, velike boginje i takva sranja nazad? to nije kao sada rizik 1:100 000 ili 1:1000 000 nego će ti biti 1:10 za svaku bolest
ne paniči
ne prizivaj zlo
to se ne radi
radi se protiv zla

jesi Bik po horoskopu?

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23170
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Povratak kovid fašista - Page 4 Empty Re: Povratak kovid fašista

Post by AssadNaPodmornici Thu 30 Nov - 16:43

ne radim nego je to tako.
prije su ljudi imali čopor djece, pa ih pola pokose te dječje bolesti, pa ako dobiju dječju paralizu i otkažu ditetu noge, nije kao danas vodi na terapije(iako od toga i danas nema ništa kada ti virus pojede živce adio) samo bi ga odveli u šumu ili brdo i ostavili životinjama i zimi da obavi posao. zbog cijepiva toga nema zadnjih 100godina, ali prije toga to je bilo dobar dan.

danas 2 dice , ako se vrate sve te bolesti koje smo suzbili cijepivima  a sada se prestanemo cijepiti jebali smo ježa. to je isto realnost.

sa druge strane ovo covid cijepivo je sranje pa ljudi su logično skeptični.
a sa druge strane ljudi u trudnoći i dok su bebe male trpaju ih junk foodom pa se onda čude ksnije problemima misle da su sve cijepiva kriva.

ili još gore. znate li koliko otrov iz plastike i smeća utjeće na razvoj i te bolesti . i te kako.
i vozim se dalmatinskom zagorom, ljudi koji žive po tim selima, bacaju smeće u prirodu. i onda se te kemikalije i mikroplastika otapaju, ulaze na polja i u vodu, i na kraju to im žene i dica konzumiraju pa će se čuditi " a nu cijepivo krivo", a sa druge strane kada ga nitko ne gleda u lipu prirodu iskrca šleper toksičnog otpada, a onda odvede maloga u pekaru i daje mu krafne,

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20981
2018-06-14


Back to top Go down

Povratak kovid fašista - Page 4 Empty Re: Povratak kovid fašista

Post by AssadNaPodmornici Thu 30 Nov - 16:56

ima već previše istraživanja vezano za, hranu koju jedu dok su mala djeca i u trudnoći i autizma.
za ova klasična cijepiva nema jebiga. ne znači da nema tu i tamo da zaista netko najebe od cijepiva, ali situacija je iznimno rijetka a čak i tada bi rekao da je cijepivo "okidač" za već neki problem.

https://www.youtube.com/results?search_query=gut+microbiome+autism

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20981
2018-06-14


Back to top Go down

Povratak kovid fašista - Page 4 Empty Re: Povratak kovid fašista

Post by Hartmann Thu 30 Nov - 18:53

Vidim,samo osobna nagadjanja,dok je svijet otisao napried svjetosnim godinama..


Naime,americki FDA je potvrdio postojanje Graphen oxida u "cjepivu " za Covid19


potvrdio je da u Pfizeru i Moderni,im vise vrsta dijelova dNA od nekih nazlocudnijih virusa

EU parlament je zakljucio da je Certifikat vakcina "krivotvoren"(ono da si sacuvaju guzice od multimilijunskih odsteta),dok vakcine,uopce nisu niti testirane,jer je to zahtjevao Bill Gates & Rotschild osobno,od americkog predsjednika(citaj..zionistickog lutka)

ako vam tko predlozi maske,sterajte ga u trri picke materine..formalno su utvrdjeni toksicni elementi u njima..

jos...Antigen est za covid19,sadrzi isto tako toksicne sastrojke,koji brisom,dolaze u nas organizam..

U Europi se slazu kockice,za vrlo ucinkovito tuzenje i trazenje odstete..na Bakanu stare price,pojeo vuk magarca..jos vam uvedu u i mjere ponovno :rasta

_________________
Povratak kovid fašista - Page 4 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Povratak kovid fašista - Page 4 Empty Re: Povratak kovid fašista

Post by Hartmann Thu 30 Nov - 18:55

Zabortavih.U svim zapadnim vakcinama za covid19 je potvrdjeno postojenje CANCER INHIBITORA,kao i SPIKEova..

_________________
Povratak kovid fašista - Page 4 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Povratak kovid fašista - Page 4 Empty Re: Povratak kovid fašista

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum