ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ako smatraju da pricanje o Domovinskom ratu povratak u proslost a onda je prica o Bitci na Sutjesci 'povratak u buducnost'

Go down

Ako smatraju da pricanje o Domovinskom ratu povratak u proslost a onda je prica o Bitci na Sutjesci 'povratak u buducnost' Empty Ako smatraju da pricanje o Domovinskom ratu povratak u proslost a onda je prica o Bitci na Sutjesci 'povratak u buducnost'

Post by vuksadinare 15/5/2019, 17:56

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2085784
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98872
2015-09-08


Back to top Go down

Ako smatraju da pricanje o Domovinskom ratu povratak u proslost a onda je prica o Bitci na Sutjesci 'povratak u buducnost' Empty Re: Ako smatraju da pricanje o Domovinskom ratu povratak u proslost a onda je prica o Bitci na Sutjesci 'povratak u buducnost'

Post by vuksadinare 15/5/2019, 18:00

Evo primjera nedugo mi je jedan ljevicar i navodni antifasist rekao da pisanjem o domovinskom ratu vracam se u proslost i da je ovo 21 stoljece a nekidan sam je pricao pola dana o sutjesci i neretvi a ja mu nakon toga rekao 'dobro dosao u 21 stoljece'..naravno proglasio me zadrtim i fasistom :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98872
2015-09-08


Back to top Go down

Ako smatraju da pricanje o Domovinskom ratu povratak u proslost a onda je prica o Bitci na Sutjesci 'povratak u buducnost' Empty Re: Ako smatraju da pricanje o Domovinskom ratu povratak u proslost a onda je prica o Bitci na Sutjesci 'povratak u buducnost'

Post by Sora 15/5/2019, 19:54

Ma jok 
Nisi ti zadrti fasist 

Ti si napredni desnicar kpji je maknuo od 45. U 90. 
To je jedan mali korak za tebe  a veliki za ovaj forum 

Samo da prode jos mjesec maj eto tebe u elementu 
Rekla ti baba ovo i ono, reko ti stricek pazi ..fuko METAK

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Ako smatraju da pricanje o Domovinskom ratu povratak u proslost a onda je prica o Bitci na Sutjesci 'povratak u buducnost' Empty Re: Ako smatraju da pricanje o Domovinskom ratu povratak u proslost a onda je prica o Bitci na Sutjesci 'povratak u buducnost'

Post by vuksadinare 15/5/2019, 20:17

Sora wrote:Ma jok 
Nisi ti zadrti fasist 

Ti si napredni desničar kpji je maknuo od 45. U 90. 
To je jedan mali korak za tebe veliki za ovaj forum 

Samo da prode jos mjesec maj eto tebe u elementu Rekla 
ti baba ovo i ono, reko ti stricek pazi ..fuko METAK
Naravno da sam desnicar...moja deviza je drzi prijatelja blizu neprijatelja jos blize...ja ne padam na one stoseve 'gde si brate ko nas zavadi'...ako hoces mi biti brat moras puno proliti znoja i krvi...na muckalice i tufegije me se ne lovi niti padam :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98872
2015-09-08


Back to top Go down

Ako smatraju da pricanje o Domovinskom ratu povratak u proslost a onda je prica o Bitci na Sutjesci 'povratak u buducnost' Empty Re: Ako smatraju da pricanje o Domovinskom ratu povratak u proslost a onda je prica o Bitci na Sutjesci 'povratak u buducnost'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum