ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Haos u Dablinu

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Haos u Dablinu Empty Haos u Dablinu

Post by RayMabus Thu 23 Nov - 21:23

Hamasovac iz Alžira napravio teror pa ...

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/haos-u-dablinu-nakon-oruzanog-napada-demonstranti-podivljali-zapaljeni-busevi-tramvaji-i-vozila/231123196


Samo trpaj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

Haos u Dablinu Empty Re: Haos u Dablinu

Post by RayMabus Thu 23 Nov - 21:34

Petogodišnja djevojčica i žena u 30-im godinama su teško povrijeđene, a još tri osobe su povrijeđene u napadu nožem u centru Dablina danas. Još jedna djevojčica od šest godina i petogodišnji dječak također su izbodeni ispred škole nešto poslije 13:40 sati po lokalnom vremenu na Parnell Square East.
---


Samo trpaš i nema greške.
--


Veliki neredi održavaju se u Dublinu kao odgovor na masovno ubadanje nožem ranije danas.


Alžirac je ušao u školu i nožem izbo jednu ženu i troje male djece.



2 od njih su u teškom stanju.



Treba im trpat još jer migranti su u osnovi podstanari i jednom kad se nađu na tlu te EU a mogu birat di će radit ići će tamo di je trava zelenija.


Enlarge this imageClick to see fullsize
Haos u Dablinu 1280px-Europe-GDP-PPP-per-capita-map
RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

Haos u Dablinu Empty Re: Haos u Dablinu

Post by RayMabus Thu 23 Nov - 21:42

I onda tako imaš tamo te četiri zemlje, Njemačka, Francuska, Belgija i Nizozemska i možemo dodat još i Austriji te eventualno Dansku i također postoji taj mali Luksemburg i sad to fino kopnena masa i visok standard i samo im trpaš.

Pa se javi ta krajnja desnica koja jača itd i svi se prave pametni kako su oni divni i krasni s tim sistemom i onda im odjednom počmu navaljivat te nekakve kmice i mujage šta uopće ne liče na Europljane a kamo li zapadnoeuropljane.

I onda im ništa nije jasno samo shvačaju da to moraju zaustavit jer nevalja toliko. A štaš ti zaustavit kad ti je idućih 25 godina najmanje demografija cici krep. Ne može se vrijeme vratit unatrag pa naknadno pravit djecu da bi ih ti imao u sadašnjosti.

Zamka.

I cap.

Ode glava.

I tako ode glava. Glava ti se kotrlja niz stepenice.

Dnevnik galaktičkog generala: Emanicipacija uništena.

Haos u Dablinu RbTcyU
RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

Haos u Dablinu Empty Re: Haos u Dablinu

Post by RayMabus Thu 23 Nov - 21:43

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Haos u Dablinu Lastpo10 by RayMabus Yesterday at 10:01

Imate izbore u Hrvatskoj svako četiri godine pa birajte šta vam paše. Kakav narod takva vlast.

Rekao sam ti ovdje već da ja znam odakle se ta ideologija proširila na istok Europe dakle došla i kod nas a kod mene je jedna od mojih najčešćih taktika koje rabim: napad je najbolja obrana i sad ja dolazim u njihovu kuću da ih uništim i tako otklonim tu ideologiju i iz Hrvatske.


Stvar je u tome šta je ta jezgra emancipacije u gradovima zapadne Europe odakle se ta ideologija širi na ostatak Europe. I sad ćete baš tu u te gradove zapadne Europe dobiti napad pešadijom, kmicama i mujagama. Napad je najbolja obrana.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

Haos u Dablinu Empty Re: Haos u Dablinu

Post by RayMabus Thu 23 Nov - 22:18

Okupljena grupa koja je uzvikivala antimigrantske slogane zapalila je policijski automobil i napala nekoliko policajaca nekoliko sati nakon što je muškarac nožem izbo ženu i troje male djece.


---


Imate izbore pa glasajte.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

Haos u Dablinu Empty Re: Haos u Dablinu

Post by RayMabus Thu 23 Nov - 22:53

Prema nepotvrđenim informacijama koje prenose irski mediji, napadač je alžirskog porijekla.

Na društvenim mrežama mogu se pročitati mišljenja da su nemile scene iz Dublina posljedica ‘propale politike otvorenih granica i prihvaćanja migranata‘.

Kaotične scene u Dublinu: Eksplodirali neredi nakon napada nožem na djecu, zapaljeni autobus i policijsko vozilo


Trpaj još.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

Haos u Dablinu Empty Re: Haos u Dablinu

Post by RayMabus Thu 23 Nov - 23:18

Nemaju niti jednu stranku krajnje desnice i još se žale.

Imaju pet zastupnika u EU parlamentu od desnog centra kojeg im vodi izjašnjeni peder.

 Varadkar je objavio da je gay , postavši prvi irski ministar koji je to učinio.

Pa kakva vam je to desnica ?

Ostali zastupnici u EU parlamentu su Liberali, Zeleni i krajnja ljevica.

Ajde bježi.

TRRRPPPPAAAAAAAAAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

Haos u Dablinu Empty Re: Haos u Dablinu

Post by YekeYeke Thu 23 Nov - 23:38

RayMabus wrote:

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Haos u Dablinu Lastpo10 by RayMabus Yesterday at 10:01



Stvar je u tome šta je ta jezgra emancipacije u gradovima zapadne Europe odakle se ta ideologija širi na ostatak Europe. I sad ćete baš tu u te gradove zapadne Europe dobiti napad pešadijom, kmicama i mujagama. Napad je najbolja obrana.

šta ti čekaš Longi ?  :cleanteeth :clown
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 627
2019-05-13


Back to top Go down

Haos u Dablinu Empty Re: Haos u Dablinu

Post by RayMabus Thu 23 Nov - 23:58

Tu Irsku triba natrpat mujagama i kmicama sve dok se ne site da osnuju pravu desničarsku stranku koja je protiv Komšića ( antiislamisti ).

Trpaj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

Haos u Dablinu Empty Re: Haos u Dablinu

Post by YekeYeke Fri 24 Nov - 1:01

RayMabus wrote:Tu Irsku triba natrpat mujagama i kmicama sve dok se ne site da osnuju pravu desničarsku stranku koja je protiv Komšića ( antiislamisti ).

Trpaj.
Šta je cilj jebo ga ti? 

Ako natrpaju mujama zapadnu EU onda ce biti gradanskih ratova i Rusi će profitirati i kupvat će gas od Rusa i ukinut im sankcije?

Ako ne bude muja u EU ekonomija im pada jer imaju tu emancipaciju?

Kako god bude Europa je najebala dobro. Rusi Muje Hamas Talibani Huti Jemen Iran Kina Arapi  :cleanteeth
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 627
2019-05-13


Back to top Go down

Haos u Dablinu Empty Re: Haos u Dablinu

Post by RayMabus Fri 24 Nov - 1:04

YekeYeke wrote:
Šta je cilj jebo ga ti? 
Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.

---


Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

Haos u Dablinu Empty Re: Haos u Dablinu

Post by YekeYeke Fri 24 Nov - 1:05

Nije to odgovor na moje pitanje.
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 627
2019-05-13


Back to top Go down

Haos u Dablinu Empty Re: Haos u Dablinu

Post by RayMabus Fri 24 Nov - 1:09

YekeYeke wrote:
Šta je cilj jebo ga ti? 
Kraj svijeta (smak svijetasud svijetasusvita) ili grecizam apokalipsa (starogrčki ἀποκάλυψις (apokalipsis) = otkriće) označava tematski poseban dio religiozne literature u kojoj je "sudnji dan" ili "potop svijeta" u središtu pozornosti. Proročki i vizionarski, Apokalipsa najavljuje katastrofe koje dovode do "kraja povijesti" i dolazak Božjeg kraljevstva.


Mala napomena: Božje kraljevstvo na fizičkoj ravni je savez miroljubljivih svijetova tj dakle galaktička konfederacija.


Đeneral dolazi.



RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


YekeYeke likes this post

Back to top Go down

Haos u Dablinu Empty Re: Haos u Dablinu

Post by RayMabus Fri 24 Nov - 1:09

YekeYeke wrote:Nije to odgovor na moje pitanje.
Jeste, to je odgovor na tvoje pitanje.

To šta se tebi ono ( odgovor ) ne sviđa nije moj problem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

Haos u Dablinu Empty Re: Haos u Dablinu

Post by YekeYeke Fri 24 Nov - 1:13

RayMabus wrote:
YekeYeke wrote:Nije to odgovor na moje pitanje.
Jeste, to je odgovor na tvoje pitanje.

To šta se tebi ono ( odgovor ) ne sviđa nije moj problem.
Neće još Armagedon ali mislim da če biti velikih ratova i klaonica velika  :cleanteeth
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 627
2019-05-13


Back to top Go down

Haos u Dablinu Empty Re: Haos u Dablinu

Post by RayMabus Fri 24 Nov - 1:17

YekeYeke wrote:
RayMabus wrote:
YekeYeke wrote:Nije to odgovor na moje pitanje.
Jeste, to je odgovor na tvoje pitanje.

To šta se tebi ono ( odgovor ) ne sviđa nije moj problem.
Neće još Armagedon ali mislim da če biti velikih ratova i klaonica velika  :cleanteeth
To ti i piše ( katastrofe dakle množina ).

Apokalipsa najavljuje katastrofe koje dovode do "kraja povijesti" i dolazak Božjeg kraljevstva.


Mala napomena: Božje kraljevstvo na fizičkoj ravni je savez miroljubljivih svijetova tj dakle galaktička konfederacija.


Đeneral dolazi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

Haos u Dablinu Empty Re: Haos u Dablinu

Post by YekeYeke Fri 24 Nov - 1:21

RayMabus wrote:
YekeYeke wrote:
RayMabus wrote:
YekeYeke wrote:Nije to odgovor na moje pitanje.
Jeste, to je odgovor na tvoje pitanje.

To šta se tebi ono ( odgovor ) ne sviđa nije moj problem.
Neće još Armagedon ali mislim da če biti velikih ratova i klaonica velika  :cleanteeth
To ti i piše ( katastrofe dakle množina ).

[size=40]Apokalipsa najavljuje katastrofe koje dovode do "kraja povijesti" i dolazak [/size][size=40]Božjeg kraljevstva[/size][size=40].[/size]


[size=40]Mala napomena: Božje kraljevstvo na fizičkoj ravni je savez miroljubljivih svijetova tj dakle galaktička konfederacija.[/size]


[size=40]Đeneral dolazi.[/size]
Mora prvo biti ubijeni bilioni ljudi. A to bez nuklearnih bombi ne može se postići. :cleanteeth ovako konvencionalno teško.
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 627
2019-05-13


Back to top Go down

Haos u Dablinu Empty Re: Haos u Dablinu

Post by Eroo Fri 24 Nov - 2:14

Kuc..kuc...kuc... :^0

 Haos u Dablinu Screenshot-13143

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75038
2016-07-22


abraham likes this post

Back to top Go down

Haos u Dablinu Empty Re: Haos u Dablinu

Post by Eroo Fri 24 Nov - 2:24

:rofl

 Haos u Dablinu Screenshot-13144

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75038
2016-07-22


abraham likes this post

Back to top Go down

Haos u Dablinu Empty Re: Haos u Dablinu

Post by Eroo Fri 24 Nov - 10:42

Haos u Dablinu 2

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/palili-sve-pred-sobom-i-pljackali-trgovine-mediji-nam-lazu-o-migrantima-deseci-uhicenih-15397708

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75038
2016-07-22


Back to top Go down

Haos u Dablinu Empty Re: Haos u Dablinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum