ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

spam2

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

spam2 - Page 2 Empty Re: spam2

Post by immortal Mon 20 Nov - 8:55

immortal wrote:
AssadNaPodmornici wrote:sine koja psihijatrija. još dodaj ringa i mentalnog i eru i krug je zatvoren.  spam2 - Page 2 1f602
u živoru je daleko važnije prepoznati svoje manjkavosti nego tuđe
kad ti koji si tako nasjeo ideš mene i ostale svrstavati u jedan negativan koš što bi ti čovjek rekao nego da smo svi mi iako si nas tako loše okarakterizirao daleko ispred tebe u daleko sređenijoj situaciji

immortal

Posts : 23152
2014-04-16


Back to top Go down

spam2 - Page 2 Empty Re: spam2

Post by RayMabus Mon 20 Nov - 8:55

AssadNaPodmornici wrote:vidiš kakve ti filmove imaš u glavi. 

1) po čemu zaključuješ da ja ne znam razliku lovca i bombardera? 
mislim najjača fora je da ja uopće nisam spominja to. ali ti si stvorio film u glavi.
2) opet ti, pričaš o zaustavljaju toga. po čemu zaključuješ da ja pod broj jedan ne znam čemu zausaviti avijaciju, a drugo, zašto me uopće ubacuješ u priču kada ja nisam niti spominja išta.

tako i drugih 10ak tvojih upisa, pišeš "yoda ovo yoda ono", a najjača stvar ja uopće nisam rekao.

niti sam ja spominja kako zaustaviti ruske avio bombe, samo sam komentira gore ti piše lijepo - snimka kako Rusi bacaju kazetne aviobombe, Rusi su naravno većinu ako ne i cijelu kazetnu municiju ispucali do sada u raznim ratovima, sada naravno vjerojatno nešto ponovo sitno proizvode. 

ti si na temelju toga nasrao 15ak komentara koji nemaju veze sa vezom i mene ubacio u neke svoje fantazije i obračune. ne znam hoće li ovo doći do tvoga mozga... ja jednostavno ne mogu brisati koliko ti toga možeš natipkati, ne da mi se banirati, a pokušavam skužiti u čemu je problem
Dobro. U pravu si. Nisi to spominjao. 

Zato sam ja spomenuo da se neće zaustavit bombardiranje avionima one druge strane šta ćeš ti uvesti svoje borbene avione pa bombardirat njih jer očito tako samo sad svi svakoga bombardiraju avio bombama a nitko nikoga ne zaustavlja da to radi ako ne dovedeš PZO i/ili lovce presretače.

F-16 treba poletnu stazu a one su uglavnom na zapadu Ukrajine a ovo o čemu ti pričaš ( lovac bombarder za blisku potporu kopnenim snagama ) mora biti bliže smješteno bojišnici kako bi pravovremeno moglo reagirati itd. Uostalom niti Amerika a niti proizvođač F-16 neće dati Ukrima da se igraju s time kako oni oće pa da im Rusi to sruše jer će to biti tj izgledati kao da su Rusi pobijedili Ameriku a za proizvođača aviona to će biti loša reklama za F-16 koji se još prodaje okolo za razliku od sovjetskih modela koji se odavno ne proizvode a lovci bombarderi su ili mogu se koristit tako a ne treba im posebno osmišljena staza nego mogu poletit i sa seoskog puta tj biti smješteni bliže bojišnici pa ako ih Rusi i unište nema štete jer su to i ovako avioni pri kraju isteka resursa po godini proizvodnje.

Ti avioni sovjetske proizvodnje koji se ovdje mogu koristit za takve radnje su: Su-25, Su-17/22 i Mig 21.

Mogu također i drugi al uglavnom ovi su najbolji a za neke avione zapadnog tipa Ukri nemaju vremena za obuku jer im to treba relativno odma a ove sovjetske avione ipak poznaju itd pa će ih lakše moći i ubaciti u operativnu upotrebu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

spam2 - Page 2 Empty Re: spam2

Post by RayMabus Mon 20 Nov - 9:32

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:tako je kada kada nemaš posla cili dan, i kada udaraš po kombinaciji alkohola i tableta. ovdje mi spamaš i spamaš, ja brišem a ti spamaš. 

malo oladi, neman ja vremena na bacanje da mogu cili dan stati ispred laptopa i brisati tvoje pizdarije o galatičkoj federaciji. 
odi na druge teme ili otvori neograničen broj svojih tema
To ti je tako kad pišeš gluposti da će F-16 koji je lovac presretač bacati klizne bombe.

Živciraš me koliko si neuk.
To je najgore na ovom jebenom forumu,koji se kurac gurash tamo gdje ti nije mjesto,Evo ja,nemam pojma o tom jebenom oruzju,ali se nisam nikada kurchio ovdje da se razumijem u to jer me jednostavno ne zanima.A oni svi zavrshili vojnu akademiju i svjetski struchnjaci za oruzje od pushke do podmornice.Iskompleksirani idioti,e to me najvise moze izbaciti iz takta.
Tehnički mogu ( ako imaju ugrađene instrumente za to ) al to ovdje neće baš biti slučaj iz više razloga ( staze za polijetanje F-16 su u zapadnoj Ukrajini, koliko bi to goriva samo potrošili da bace dvi bombe na tamo neke odrpance, strah da ga Rusi ne sruše jer ovo ipak nisu šijitske milicije po Iraku i Siriji koje uopće nemaju PZO pa bi to bio s jedne strane politički problem jer bi ispalo ko da je Rusija pobijedila Ameriku a s druge strane loša reklama za proizvođača F-16 koji još prodaje takve avione naokolo itd, zato šta im ih daju da imaju zračno patroliranje nad Kijevom i zapadnim dijelom Ukrajine kako bi sovjetske lovce koji su neperspektivni bacili bliže bojištu a koje je na istoku Ukrajine, ne znam jel ovi nizozemski F-16 uopće i imaju ugrađene instrumente u kabini pilota za bacanje preciznih bombi jer su Nizozemci svoje F-16 uglavnom koristili kao presretače tj zrak zrak rakete itd ).


Last edited by RayMabus on Mon 20 Nov - 9:34; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

spam2 - Page 2 Empty Re: spam2

Post by immortal Mon 20 Nov - 9:33

immortal wrote:
immortal wrote:
AssadNaPodmornici wrote:sine koja psihijatrija. još dodaj ringa i mentalnog i eru i krug je zatvoren.  spam2 - Page 2 1f602
u živoru je daleko važnije prepoznati svoje manjkavosti nego tuđe
kad ti koji si tako nasjeo ideš mene i ostale svrstavati u jedan negativan koš što bi ti čovjek rekao nego da smo svi mi iako si nas tako loše okarakterizirao daleko ispred tebe u daleko sređenijoj situaciji
trebam li ti ponavljati sve što sam napisala kod zadnjeg ovakvog slučaja na ovoj temi
da li je tebi tada rečeno od mene došlo do mozga

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23152
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

spam2 - Page 2 Empty Re: spam2

Post by RayMabus Mon 20 Nov - 12:11

Navodno ovi nadograđeni ( M ). No svejedno ne očekujte previše od ovoga na bojištu iz hrpe razloga koje sam naveo ( da ne pričam da su za godinu dana izbori u Americi a moš mislit kako bi zvučalo pred izbore da su Rusi srušili neki američki F-16 u Ukrajini ).

Ako šta i vidite od ovih F-16 da bacaju od ovoga to će biti kasnije i predstava za širu publiku i ujedno ispitivanje tih mogućnosti u praksi ( prvo će Amerikanci stuć svaki ruski PZO tamo da im ne bi šta oborilo njihov avion dok oni snimaju taj napad za šire mase ).

Većinu posla ( 95% ) će tu ipak obavit ovi sovjetski lovci bombarderi ili klasični lovci koji isto mogu bacati ovakve klizne bombe.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

spam2 - Page 2 Empty spam2

Post by RayMabus Mon 20 Nov - 12:33

Zelenski jede govna jer ratovi nisu za glumce nego za stručnjake a on ide prvo udovoljit sebi pa onda i anglosasima pa traži brzu pobjedu nad Rusima pa pokrene napad po blatu pa usere motku i sad sere kvake kad mu se otvorilo novo krizno žarište pa kuka kako nema granata 155 mm.

Sad vidim da Rusi bacaju kazetne bombe po njima navodno a one su teške 500 kg dakle da bi to uopće klizeći dobacilo toliko onda ih moraju bacat s velike visine a to znači da koriste lovce bombardere Su-34 za takvo šta.

spam2 - Page 2 Z

https://www.ex-iskon-pleme.com/t55855p280-ruska-invazija-na-ukrajinu#2152729
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

spam2 - Page 2 Empty Re: spam2

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum