ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

spam2

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

spam2 Empty Re: spam2

Post by RayMabus 19/11/2023, 19:25

Yoda misli da je pametan.

Neće proći ni par mjeseci a pošto je ekonomista izračunat će da na bojišnici dugoj 1000 km anglosasi moraju kreirat đepove di ukrajinski lovci bombarderi mogu tamanit rusko pješaštvo kako tu ne bi trošili granate 155 mm koje nemaju a istovremeno trošili avio bombe koje Zapad ima i tamanili rusku pješadiju.

On misli da ja pričam gluposti a za par mjeseci će sam doć s tom pričom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

spam2 Empty Re: spam2

Post by RayMabus 19/11/2023, 19:32

Imaš kruške i jabuke i sad imaš bojišnicu koja je pravac a duga sto metara. Fali ti jabuka / granate 155 mm i sad ti ja kažem da stvoriš takvu situaciju di ćeš koristi kruške a to je okružit njihov đep s tri strane i rokat ih avio bombama tu.

Znači ostat će ti više jabuka za ovih 90 metara pošto na onih deset metara koristiš kruške tj avio bombe i istovremeno tamaniš njegovu pješadiju.

Ja se kladim u sto eura da ćeš za par mjeseci ti doć s ovom pričom da je to stvarno tako.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

spam2 Empty Re: spam2

Post by RayMabus 19/11/2023, 19:43

Zadrži tih sto eura. Meni ne tribaju. 

Ti nisi pratio kad sam ja zgazio Lisu Trsut i Bena Walacea koji je dobio otkaz jer mu je propala anglosaska ofenziva po blatu.

A s kim misliš da imaš posla Yoda ? S nekim tko ne zna šta priča ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

spam2 Empty Re: spam2

Post by RayMabus 19/11/2023, 20:20

Iden ća spavat. Napravija san danas 30-ak litara maslinovog ulja i iman ove godine 130 litara i ovo je bila zadnja tura i puna mi je kapa svega. Popija dvi litre pive i tu se s vama objašnjavam prostu matematiku. Ko s malom dječicom koja će mi za par mjeseci doć s pričom koju ja pričam da triba rasporedit malo tako da se Rusi namame u zamku i ubija njihova pešadija a istovremeno tu troše avio bombe kojih ipak ima umjesto granata 155 mm kojih nema i tribaju na drugim dijelovima bojišnice.

Ovo i mala djeca znaju pa ni ne znam zašto vam uopće moram objašnjavat prostu matematiku kad je to tako. Rat na Bliskom istoku i druga krizna zarišta će se još rasplamsat i Ukrajina nema dovoljno 155 mm granata a trik kako se to rješava u ovoj situaciji kakva je njihova sam opisao. Prosto ko pasulj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

spam2 Empty Re: spam2

Post by AssadNaPodmornici 19/11/2023, 20:27

tako je kada kada nemaš posla cili dan, i kada udaraš po kombinaciji alkohola i tableta. ovdje mi spamaš i spamaš, ja brišem a ti spamaš. 

malo oladi, neman ja vremena na bacanje da mogu cili dan stati ispred laptopa i brisati tvoje pizdarije o galatičkoj federaciji. 
odi na druge teme ili otvori neograničen broj svojih tema

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20924
2018-06-14


Back to top Go down

spam2 Empty Re: spam2

Post by RayMabus 19/11/2023, 20:32

AssadNaPodmornici wrote:tako je kada kada nemaš posla cili dan, i kada udaraš po kombinaciji alkohola i tableta. ovdje mi spamaš i spamaš, ja brišem a ti spamaš. 

malo oladi, neman ja vremena na bacanje da mogu cili dan stati ispred laptopa i brisati tvoje pizdarije o galatičkoj federaciji. 
odi na druge teme ili otvori neograničen broj svojih tema
To ti je tako kad pišeš gluposti da će F-16 koji je lovac presretač bacati klizne bombe.

Živciraš me koliko si neuk.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

spam2 Empty Re: spam2

Post by RayMabus 19/11/2023, 20:43

AssadNaPodmornici wrote:

Ruske kazetne avio bombe. Po snimci se vidi da su pun k razornije nego ove što UA na njih ispaljuje iz 155mm artiljerije,jer su bačene iz aviona. Ovakve su Rusi bacali po Siriji ima jedna snimka gdje ovako gađaju urbano područje Alepa. Jedini je plus što očito nemaju puno ovih bombi. Valjda će UA kada dobije F16ke dobiti mogućnost ovakvih JDAM kazetnih bombi.
1. Ne poznaješ razliku između lovca presretača i lovca bombardera

2. Ne kužiš da se ovo zaustavlja PZO raketama srednjeg i večeg dometa a ne lovcima bombarderima

Zato sam ti se danas raspisao na ovoj temi a inače ti slabo pišem. To je zato jer si me raspizdio svojim nepoznavanjem tematike i širenjem krivih podataka na koje ja odma reagiram.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

spam2 Empty Re: spam2

Post by AssadNaPodmornici 19/11/2023, 21:39

vidiš kakve ti filmove imaš u glavi. 

1) po čemu zaključuješ da ja ne znam razliku lovca i bombardera? 
mislim najjača fora je da ja uopće nisam spominja to. ali ti si stvorio film u glavi.
2) opet ti, pričaš o zaustavljaju toga. po čemu zaključuješ da ja pod broj jedan ne znam čemu zausaviti avijaciju, a drugo, zašto me uopće ubacuješ u priču kada ja nisam niti spominja išta.

tako i drugih 10ak tvojih upisa, pišeš "yoda ovo yoda ono", a najjača stvar ja uopće nisam rekao.

kao da ja kažem sada, longi po čemu zaključuješ da je Dinamo bolji od Hajduka, a na temelju toga napravim još 15 komentara jedan ispod drugoga i svaki put dodam pojmove poput "galaktički trener , ango-saxi, i konfederacijska galaktička liga prvaka, i komišić". 

a ti uopće nisi spomenuo niti dinamo niti hajduk. 
to možeš pisati samo  ako 1) mozak ti je izgoren ili od prijašnje konzumacije pitaj Boga čega ili od demencije ili greškom si rođen    2) ako si pod utjecajem opijata - droge, tableta, alkohola ili kombinacije toga.  ti nam reci jel 1 ili 2 

niti sam ja spominja kako zaustaviti ruske avio bombe, samo sam komentira gore ti piše lijepo - snimka kako Rusi bacaju kazetne aviobombe, Rusi su naravno većinu ako ne i cijelu kazetnu municiju ispucali do sada u raznim ratovima, sada naravno vjerojatno nešto ponovo sitno proizvode. 

ti si na temelju toga nasrao 15ak komentara koji nemaju veze sa vezom i mene ubacio u neke svoje fantazije i obračune. ne znam hoće li ovo doći do tvoga mozga... ja jednostavno ne mogu brisati koliko ti toga možeš natipkati, ne da mi se banirati, a pokušavam skužiti u čemu je problem

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20924
2018-06-14


Back to top Go down

spam2 Empty Re: spam2

Post by immortal 19/11/2023, 22:04

AssadNaPodmornici wrote: ne da mi se banirati, a pokušavam skužiti u čemu je problem
nadilaženje
čim se ideš braniti na optužbe bez temelja osoba te nadilazi i ti pushis
čim takvo što osjetiš vratiš energetski ili verbalnim udarom
Gf to očito već zna 
ili ga nisi uvažio pa te već nadišao


sad pokaži da si velika faca pa ovo moje ibriši

Ps smet ati ako ti kaže GF a ne smeta kad te žena sređuje

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

spam2 Empty Re: spam2

Post by immortal 19/11/2023, 22:06

RayMabus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:

Ruske kazetne avio bombe. Po snimci se vidi da su pun k razornije nego ove što UA na njih ispaljuje iz 155mm artiljerije,jer su bačene iz aviona. Ovakve su Rusi bacali po Siriji ima jedna snimka gdje ovako gađaju urbano područje Alepa. Jedini je plus što očito nemaju puno ovih bombi. Valjda će UA kada dobije F16ke dobiti mogućnost ovakvih JDAM kazetnih bombi.
1. Ne poznaješ razliku između lovca presretača i lovca bombardera 

2. Ne kužiš da se ovo zaustavlja PZO raketama srednjeg i večeg dometa a ne lovcima bombarderima

Zato sam ti se danas raspisao na ovoj temi a inače ti slabo pišem. To je zato jer si me raspizdio svojim nepoznavanjem tematike i širenjem krivih podataka na koje ja odma reagiram.
:rasta  :kuku

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

spam2 Empty Re: spam2

Post by immortal 19/11/2023, 22:10

kako bi se u žargonu reklo
on te he.e a ti se braniš
gubiš samopouzdanje
kaj je ?
lupaj nogama od pod

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

spam2 Empty Re: spam2

Post by immortal 19/11/2023, 22:12

AssadNaPodmornici wrote:vidiš kakve ti filmove imaš u glavi. 
ovo je bilo nisko
nekulturno
 forumskom kolegi

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

spam2 Empty Re: spam2

Post by immortal 19/11/2023, 22:31

AssadNaPodmornici wrote:tako je kada kada nemaš posla cili dan, i kada udaraš po kombinaciji alkohola i tableta. ovdje mi spamaš i spamaš, ja brišem a ti spamaš. 

malo oladi, neman ja vremena na bacanje da mogu cili dan stati ispred laptopa i brisati tvoje pizdarije o galatičkoj federaciji. 
odi na druge teme ili otvori neograničen broj svojih tema
affraid
mene kad hladnoća udari imam potrebu nešto lijepo napisati  :love
kod mene sin na kompu, ja na kompu
nema nam tko vatru naložiti
izradili se po danu pa nam se ne da

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

spam2 Empty Re: spam2

Post by AssadNaPodmornici 19/11/2023, 22:47

sine koja psihijatrija. još dodaj ringa i mentalnog i eru i krug je zatvoren.  spam2 1f602

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20924
2018-06-14


Back to top Go down

spam2 Empty Re: spam2

Post by immortal 19/11/2023, 22:48

AssadNaPodmornici wrote:sine koja psihijatrija. još dodaj ringa i mentalnog i eru i krug je zatvoren.  spam2 1f602
spam

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

spam2 Empty Re: spam2

Post by immortal 19/11/2023, 22:48

AssadNaPodmornici wrote:sine koja psihijatrija. još dodaj ringa i mentalnog i eru i krug je zatvoren.  spam2 1f602
antihrvatsko djelovanje vidljivo
jadnik

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

spam2 Empty Re: spam2

Post by mentalitet 20/11/2023, 02:38

AssadNaPodmornici wrote:sine koja psihijatrija. još dodaj ringa i mentalnog i eru i krug je zatvoren.  spam2 1f602
Jebo ti mentalni mater idiotsku.Bog te jebo kad ti iskompleksirani bolesnik kaze da si bolestan,Tipichno 'rvatsko smece koje nema ni znanja ni muda da se suprostavi nekom sa chinjenicama nego se druzi sa dupeuvlakachima .Sta t kaze o tebi,idi pitaj prvog psihijatra pichkice iskompleksirana.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

spam2 Empty Re: spam2

Post by mentalitet 20/11/2023, 02:47

RayMabus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:tako je kada kada nemaš posla cili dan, i kada udaraš po kombinaciji alkohola i tableta. ovdje mi spamaš i spamaš, ja brišem a ti spamaš. 

malo oladi, neman ja vremena na bacanje da mogu cili dan stati ispred laptopa i brisati tvoje pizdarije o galatičkoj federaciji. 
odi na druge teme ili otvori neograničen broj svojih tema
To ti je tako kad pišeš gluposti da će F-16 koji je lovac presretač bacati klizne bombe.

Živciraš me koliko si neuk.
To je najgore na ovom jebenom forumu,koji se kurac gurash tamo gdje ti nije mjesto,Evo ja,nemam pojma o tom jebenom oruzju,ali se nisam nikada kurchio ovdje da se razumijem u to jer me jednostavno ne zanima.A oni svi zavrshili vojnu akademiju i svjetski struchnjaci za oruzje od pushke do podmornice.Iskompleksirani idioti,e to me najvise moze izbaciti iz takta.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

spam2 Empty Re: spam2

Post by immortal 20/11/2023, 07:51

mentalitet wrote:
AssadNaPodmornici wrote:sine koja psihijatrija. još dodaj ringa i mentalnog i eru i krug je zatvoren.  spam2 1f602
Jebo ti mentalni mater idiotsku.Bog te jebo kad ti iskompleksirani bolesnik kaze da si bolestan,Tipichno 'rvatsko smece koje nema ni znanja ni muda da se suprostavi nekom sa chinjenicama nego se druzi sa dupeuvlakachima .Sta t kaze o tebi,idi pitaj prvog psihijatra pichkice iskompleksirana.
ovo je za ban od najmanje tjedan dana

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

spam2 Empty Re: spam2

Post by immortal 20/11/2023, 07:55

immortal wrote:
AssadNaPodmornici wrote:sine koja psihijatrija. još dodaj ringa i mentalnog i eru i krug je zatvoren.  spam2 1f602
u živoru je daleko važnije prepoznati svoje manjkavosti nego tuđe
kad ti koji si tako nasjeo ideš mene i ostale svrstavati u jedan negativan koš što bi ti čovjek rekao nego da smo svi mi iako si nas tako loše okarakterizirao daleko ispred tebe u daleko sređenijoj situaciji

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

spam2 Empty Re: spam2

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum