ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

spam

Go down

spam Empty Re: spam

Post by RayMabus 19/11/2023, 18:25

Glupo je koristit F-16 koji je lovac presretač za takvo šta. Može se koristit i neki jeftiniji lovac bombarder.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t56379-ustaski-migovi-na-nebu-iznad-donbasa

Gube Suhoje 25 a to je avion za blisku potporu kopnenim snagama.

Drugim riječima vojna industrija proizvede ove bombe od 250 kg a ti nemaš avion za blisku potporu kopnenim snagama da uleti u tu zonu i baci to na suprotnu stranu.

Postoje i drnovi al ti dronovi uglavnom ne mogu nositi ovakve bombe i vojna industrija ne može proizvesti toliko dronova a vamo ispada da bi imao bombe od 250 kg u skladištu a ne bi imao avion na koji ćeš to nakačiti pošto gubiš te Suhoje 25.

Suhoj Su-25 je podzvučni , jednosjed, dvomotorni mlazni zrakoplov razvijen u Sovjetskom Savezu od strane Suhoja . Dizajniran je za pružanje bliske zračne potpore sovjetskim kopnenim snagama .

Suhoj Su-25

Uglavnom svodi se na to da moraju gledat i ove Suhoje 17 tko ima jer je on lovac bombarder tako da izvršava ove borbene zadatke koje sad rade Suhoji 25.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

spam Empty Re: spam

Post by mentalitet 19/11/2023, 18:27

AssadNaPodmornici wrote:

Ruske kazetne avio bombe. Po snimci se vidi da su pun k razornije nego ove što UA na njih ispaljuje iz 155mm artiljerije,jer su bačene iz aviona. Ovakve su Rusi bacali po Siriji ima jedna snimka gdje ovako gađaju urbano područje Alepa. Jedini je plus što očito nemaju puno ovih bombi. Valjda će UA kada dobije F16ke dobiti mogućnost ovakvih JDAM kazetnih bombi.

Eto sad su rusi krivi shto bacaju te bombe po ukrajincimsa iako su ih fino upozoravali da posjeduju ta sranja i da ce ih upotriebiti ako oni prvi pochnu.Ali nesh ti kurchenja,jebe se zidovu Zelenskom za ukrajince jer ih ionako ne smatra svojim narodom nego Gojima.
Elem,napisao sam vam prije 2,5 mjeseci da je to gotova stvar ali vi veliki analitichari i dalje kenjate kvake.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

spam Empty Re: spam

Post by RayMabus 19/11/2023, 18:40

AssadNaPodmornici wrote:

Ruske kazetne avio bombe. Po snimci se vidi da su pun k razornije nego ove što UA na njih ispaljuje iz 155mm artiljerije,jer su bačene iz aviona. Ovakve su Rusi bacali po Siriji ima jedna snimka gdje ovako gađaju urbano područje Alepa. Jedini je plus što očito nemaju puno ovih bombi. Valjda će UA kada dobije F16ke dobiti mogućnost ovakvih JDAM kazetnih bombi.
Tvoja razmišljanja su glupa a sad ću ti i objasnit zašto: Ako želiš umanjiti jakost bombardiranja avionima onda dovedeš PZO srednjeg i većeg dometa. Da skratim, mali Švabo mora poslat još Iris PZO sistema. U tom slučaju ruska avijacija koristi lakše bombe ( od 250 kg ) jer njih zbog manje težine mogu ispaliti s veće dakle sigurne udaljenosti.

A onda ove od tone bacaju na balije po sjevernoj Siriji jer oni nemaju PZO i đeneral galaksije gleda kako oni tamane te balije s krmačama i pije kaficu za dobro jutro dok gleda te snimke.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

spam Empty Re: spam

Post by RayMabus 19/11/2023, 18:59

Nitko ne pobjeđuje đenerala galaksije. Al baš nitko. Doslovno je tako.

Putin može biti sretan šta sam ga ostavio na životu i pomagao mu da mu anglosasi ne probiju obranu ovo ljeto. Sad ovi u Kremlju računaju da će dobit rat ovdje a onda Irsi-T sistemi i oni moraju s daljeg bacat a to mogu samo ove lakše bombe od 250 kg jer je njihov pad duži pa se to može bacat al moraš bit udaljen. Dakle krmače od pola tone i više jedino za kozojebe u sjevernoj Siriji itd tj za ekipu koja nema PZO.

Onda đeneral izračuna godišnji gubitak ukrajinske avijacije pa koliko ima sovjetskih aviona okolo i koliko takvih lovaca bombardera njima treba a ne triba puno pa iduća godina Suhoji iz Poljske i možda Egipta a nakon toga može i Mig 21 koji isto baca bombe od 250 kg a u međuvremenu Ukrajina prelazi na zapadni tip zrakoplova.

I ovi u Kremlju bacaju penkalu u zid i urlaju: Jebeni general GF5, opet nas je sjebao.

Pat pozicija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

spam Empty Re: spam

Post by RayMabus 19/11/2023, 19:19

Nisam bezveze onu temu nazvao : Ustaški Migovi iznad Donbasa.

Sad ( jučer ) došao treći Rafale. Mig 21 nam 2025 neće trebati. Nešto u tehničke muzeje a nešto će anglosasi doći vidjeti za rezervne dijelove jer to isto baca po dvije bombe od 250 kg ili po 500 kg ( po jednu na svakom krilu ).

Moglo bi se nešto sastavit od svega toga plus okolo jer je Mig 21 naštancan pa ih ima.

Dobra ideja.

Ukri ih poznaju jer su to sovjetski avioni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

spam Empty Re: spam

Post by RayMabus 19/11/2023, 19:23

Zelenski se danas žali da zbog rata u Izraelu prva stvar bez koje je ostao je granate 155 mm.

Ja sam već prije par dana objasnio na toj svojoj temi da je to bojište u Ukrajini dugo i da vojna industrija ne može proizvesti svega za toliko i da treba neko bojište koje je u poluokruženju i da tu ne koristiš granate 1555 mm nego avio bombe.

Znači okružiš Bahmut i onda ga rokaš Mig 21 koji nosi avio bombe od 250 kg do 500 kg i da se tu to troši umjesto granata 155 mm.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

spam Empty Re: spam

Post by RayMabus 19/11/2023, 19:27

Rat između Izraela i Hamasa doveo je do usporavanja isporuka granata Ukrajini, rekao je ukrajinski predsjednik Volodimir Zelenski. "Na Bliskom istoku, što mislite, što su prvo počeli kupovati? Granate kalibra 155. Naše zalihe su se smanjile", kazao je u razgovoru s manjom skupinom novinara. "Nije da su Sjedinjene Države rekle: nećemo davati ništa Ukrajini. Ne! Imamo ozbiljne, vrlo snažne odnose", rekao je Zelenski. "To je normalno, svatko se bori da preživi", nastavio je. "Ne kažem da je to nešto pozitivno, ali to je život, i mi moramo braniti ono što je naše".


Zelenski priznao kako je Ukrajina veliki gubitnik zbog rata s Hamasom: ‘Što mislite, što su prvo krenuli kupovati!?‘

Okruži Bahmut il tako neko njihovo upirište. Zaustavi im opskrbu da ne mogu poslati PZO srednjeg i većeg dometa u to poluokruženje i umjesto granata 155 mm na tom dijelu bojišta koristi AVIO BOMBE.

AJ ČAO
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

spam Empty Re: spam

Post by RayMabus 19/11/2023, 19:40

Shvačate li uopće o čemu pričam ? Ako ne recite. Nema dovoljno granata 155 mm jer ih vojna industrija trenutno ne može proizvest toliko. Al ima avio bombi od 250 kg i 500 kg.

Naparavi al doslovno napravi okruženje njihovog uporišta i presijeci im opskrbu na taj način da ne mogu poslati u taj đep PZO srednjeg i većeg dometa pri ćemu isti onda nije toliko opasan da tvoja bombarderska avijacija tu dijeluje.

I onda ih rokaj avio bombama tu da ne trošiš granate 155 mm koje ni nemaš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

spam Empty Re: spam

Post by RayMabus 19/11/2023, 19:46

Nacrat ću vam. Želim da shvatite.

Bojišnica duga 1000 km i ti ovako odvojiš dva uporišta di su njihove snage zarobljene u nekom gradu kojeg moraju braniti al si im sjebao opskrbni put i  ne mogu tu u taj đep dovest PZO srednjeg i večeg dometa.

Znači tvoji avioni su relativno sigurni i lovci bombarderi tu kenjaju avio bombe koje se ima jer vojna industrija zapada to ima i tu to trošiš umesto granata 155 mm koje ti očajnički trebaju na drugom dijelu bojišta.

Rasporedi malo jebo ga ti. 

Šaraj malo brate.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

spam Empty Re: spam

Post by Hoholo Mudovski 19/11/2023, 20:02

RayMabus wrote:Nacrat ću vam. Želim da shvatite.



Šaraj malo brate.
Stvarno sranje... Možda bi mogli oper preći na molotovljeve koktele koji su bili prvi game changer...
Mislim ono kada Rusi razguze Ukrajinu doći će do pomrčine sunca od 100 g. 
A tek ako Izrael ne napravi genocid nad mujagama u rezervatu Gazi tek onda smo u qurcu.
Možda da ispalimo koju gljivu, kad đava nosi kravu, neka nosi i tele...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4054
2023-08-31


Back to top Go down

spam Empty Re: spam

Post by RayMabus 19/11/2023, 20:05

Nemate izbora.

Zbog nedostatka granata 155 mm anglosasi moraju na tom bojištu dugom 1000 km stvoriti ovakvo bojište di ove druge snage moraju branit neki grad a ne mogu u isti dovest PZO srednjeg i većeg dometa jer im je opskrba odsječena zbog napada iz zraka i poluokruženja anglosasa nakon čega đeneral Šojgu u taj grad tj izbočeno uporište šalje gomilu štrumpfova koje ja tamanim i svijet postaje ljepše mjesto.

Iz razloga zato šta sam ja anđeo vi me ne možete pobijediti. Nitko od vas.

Nemate dovoljno granata 155 mm. Pušiona ako ne napravite ovo šta ja kažem a i to vam je samo pat pozicija i smanjenje širenja tog rata jer obje strane mogu koristit uglavnom samo avio bombe od 25o kg ( jer moraju izbacivati s veće udaljenosti na mete pošto obje strane imaju i PZO ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

spam Empty Re: spam

Post by Hoholo Mudovski 19/11/2023, 20:12

RayMabus wrote:Nemate izbora.

Zbog nedostatka granata 155 mm anglosasi moraju na tom bojištu dugom 1000 km stvoriti ovakvo bojište di ove druge snage moraju branit neki grad a ne mogu u isti dovest PZO srednjeg i većeg dometa jer im je opskrba odsječena zbog napada iz zraka i poluokruženja anglosasa nakon čega đeneral Šojgu u taj grad tj izbočeno uporište šalje gomilu štrumpfova koje ja tamanim i svijet postaje ljepše mjesto.

Iz razloga zato šta sam ja anđeo vi me nemožete pobijediti. Nitko od vas.
Zaludu krečiš,.asad na podmornici će.te izbrisati ...
spam F_toeq10
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4054
2023-08-31


Back to top Go down

spam Empty spam

Post by RayMabus 19/11/2023, 20:16

Nemate izbora.

LP od GF5
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

spam Empty Re: spam

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum