ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Banozic završio u bolnici. Sudjelovao u prometnoj nesreći gdje je poginula jedna osoba.

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Banozic završio u bolnici. Sudjelovao u prometnoj nesreći gdje je poginula jedna osoba.  - Page 4 Empty Re: Banozic završio u bolnici. Sudjelovao u prometnoj nesreći gdje je poginula jedna osoba.

Post by mentalitet 16/11/2023, 23:27

veber wrote:malo ima alkohola, pa malo nema.
pa murja ne zatvori cestu.
pa je malo sinkopičan.

ovaj kradezej treba zatuči.
sve članove i simpatizere.

oduzeti imovinu svim članovima i simpatizerima.

nema gore države u europi od hrvatske, srbi im inisu ravni.

jebo dan, kada su tuđman i sančosi došli na vlast.
onaj krepan odojko je glavni za sva ta sranja, pizza majstor kak veli marc, a tuđman se malo prešetevao po kanadi i baš mu se jela pizza. jebomubogmaterkrepanu.

i mojim starcima kaj su ta govna hranili.

Vidi ti folksdojcera kako ima naknadnu pamet,a kada su to neki govorili 1991 bili su neprijatelji Hrvatske.Tako je i danas ,pa ce ako dozive jos koju godinu lagati kako oni nikada nisu glasali za HDZ._u sada ja navijam za njih jer oni najljepse unistavaju tu vashu ruznu.

mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Banozic završio u bolnici. Sudjelovao u prometnoj nesreći gdje je poginula jedna osoba.  - Page 4 Empty Re: Banozic završio u bolnici. Sudjelovao u prometnoj nesreći gdje je poginula jedna osoba.

Post by debotoijusto 17/11/2023, 07:11

Po izlasku iz logora pomogao mu je šestomjesečni boravak na Hvaru, gdje su ga s obitelji poslali na oporavak. "U razgovoru s ljudima kao što sam bio i sam, ali i s tamošnjim mještanima, cijelu situaciju počnete sagledavati iz drugačije perspektive. Kada su mi suprugu u svibnju 1992. pozvali da se vrati na radno mjesto u Vinkovcima, ubrzo sam joj se pridružio i od tada sam stanovnik grada na Bosutu", dodaje uz smiješak.




Odbio je otići u braniteljsku mirovinu već je ubrzo po dolasku u Vinkovce potražio posao i našao ga u Spačvi u kojoj je radio sve do umirovljenja, a Vukovar je prvi put nakon rata posjetio 1996. godine.



Petrić naglašava kako sve manje voli pričati o ratnim danima jer "prošlost treba prepustiti prošlosti" i da nikada nije požalio što nije uzeo braniteljsku mirovinu, iako je mirovina iz radnog odnosa puno manja.







https://www.index.hr/vijesti/clanak/najcudnije-oruzje-u-vukovaru-cetnici-su-nazvali-pijani-ustasa-evo-price-iza-toga/2513262.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_d









banozic se sirokim mlazom popisao na ovog postenog covika
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

Banozic završio u bolnici. Sudjelovao u prometnoj nesreći gdje je poginula jedna osoba.  - Page 4 Empty Re: Banozic završio u bolnici. Sudjelovao u prometnoj nesreći gdje je poginula jedna osoba.

Post by AssadNaPodmornici 17/11/2023, 10:27

inače totalni cirkus .
kada imaš nesreću, čak i bez ozljeđenih. a pogotovo sa ozljeđenim.
dolazi policija. zatvara se cesta i osiguravaju se dokazi. uzimaju se izjave svih svjedoka(ovoga kamiondžiju pustili haha vjerojatno je rekao da je bila magla da kurca nije vidio, pa je prilagodio brzinu a ovaj naš luđak ga išao stizati). i odmah se uzima alkotest, i rezultati se znaju odmah. nema tu nekog skrivanja, pa se pojavi neki rezultat nakon par dana.
recimo da je točan rezultat ovaj kada su mu vadili krv u 7 ujutro gdje je imao +0.2 nešto. (I to ne možemo vjerovati državi jer sa tim rezultatima je trebalo odmah u medije, kao kada čitaš u crnoj kronici odmah napišu jel tko bio u kakvom stanju, a za ovoga debilčega se čeka 4 dana).

recimo da je točan ovaj rezultat.
znači da je istina ono što se pisalo po fejsu i watsapu. debil je pio tu večer ko smug, i takav debil je vjerojatno u 1-2ujutro imao pitaj boga koliko alkohola u krvi. vozio je mrtav pijan doma.  loše je odspavao par sati, i još nije biti niti trizan do kraja, neispavan i umoran sjeo je u auto i napravio što je napravio. ako baš mamuran moram voziti negdje i neispavan sam, pa ne bih pretjecao po magli, nego bih stao u desnu traku, pustio neku glazbu i vozio lagano 60km/h.


i pazi i dalje se radi o debilu koji nije uplatio niti jednu kunu poreza u proračun - cijeli život je radio u državnom sektoru, kupovao diplome, i postao ministar , nakon ministarstva financija, drugog najvažnijeg ministarstva u državi(obrane). da ga pitaš(dok je bio ministar) koliko RH ima ispravnih tenkova, debil ne bi znao.
dakle ti si ministar drugog najvažnijeg ministarstva u državi, što znači da je debil tada bio u top 5 najvažnijih figura u državi, nakon posla gdje bi trebao ići spavati , ti ideš piti sa ekipom. kakav debili.

zamisli ukrajinskog ili američkog ministra obrane ili kineskog da idu lokati kao klošari nakon posla.

mislim i taj debilni Plenki jel on ima ikakve kriterije kada ministarstva daje takvim ljudima.. ono ne mora biti neki "lumen/genijalac" ali barem da budući ministar ima kakve takve radne navike i odgovornost, ne možeš drugo najvažnije ministarstvo u državi dati liku koji ima mentalni sklop i IQ kao skladištar, ono posli posla idemo po pivama

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21040
2018-06-14


Back to top Go down

Banozic završio u bolnici. Sudjelovao u prometnoj nesreći gdje je poginula jedna osoba.  - Page 4 Empty Re: Banozic završio u bolnici. Sudjelovao u prometnoj nesreći gdje je poginula jedna osoba.

Post by veber 17/11/2023, 17:44

mentalitet wrote:

Vidi ti folksdojcera kako ima naknadnu pamet,a kada su to neki govorili 1991 bili su neprijatelji Hrvatske.Tako je i danas ,pa ce ako dozive jos koju godinu lagati kako oni nikada nisu glasali za HDZ._u sada ja navijam za njih jer oni najljepse unistavaju tu vashu ruznu.
a vidi ti iskopleksiranog srblja koji čisti račiće.
daj budaletino ubij se i učini svijetu uslugu.

daj nam opiši kako si htio preklat ustašu s limun nožem.

koja iskompleksirana nacija za nebilivit.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Banozic završio u bolnici. Sudjelovao u prometnoj nesreći gdje je poginula jedna osoba.  - Page 4 Empty Re: Banozic završio u bolnici. Sudjelovao u prometnoj nesreći gdje je poginula jedna osoba.

Post by mentalitet 17/11/2023, 19:59

veber wrote:
mentalitet wrote:

Vidi ti folksdojcera kako ima naknadnu pamet,a kada su to neki govorili 1991 bili su neprijatelji Hrvatske.Tako je i danas ,pa ce ako dozive jos koju godinu lagati kako oni nikada nisu glasali za HDZ._u sada ja navijam za njih jer oni najljepse unistavaju tu vashu ruznu.
a vidi ti iskopleksiranog srblja koji čisti račiće.
daj budaletino ubij se i učini svijetu uslugu.

daj nam opiši kako si htio preklat ustašu s limun nožem.

koja iskompleksirana nacija za nebilivit.

Pa pichka ti materina schwapsko -folksdojcherska imaj muda pa reci "Glasao sam ispao budala, pa sta ,desava se svakome", ali si narcisiodni jadnik koji misli da ima kurac od 25 cm pa se hvali na internetu tom sramotom.Da se to meni desilo i da su me kao tebe zenski forumasi tako ismijali ja bi propo u zemlju i nikada se vise ne bi pojavio ni na jednom forumu,ali od tipichnog folksdojcera to ochekivati je nauchna fantastika.Srbi vam dva puta jebali mater (doduse rusi vas dojebali) i naravno da to ostavlja posljedice na kolektivnu svijest pa drugo nista i neznash napisati nego neke svoje frustracije o njima nazivajuci ih "uvredljivim" rijecima.Tipichno folksdojcerski,a to o vama potvrdjuje moju teoriju glupog i zlog naroda.Pa daj pizda ti materina schwapska barem sroci neku prosto prosirenu recenicu iz osnovne shkole.Daj da se vidi neka misao (bilo kakva) a ne ovo histerichno tipkanje.No dobro,i to je znak da sam ti jebo mater mozdanima koje su na pilecoj razini.U prevodu,glup si folksdojcheru a gurash se gdje ti nije mjesto.A sad nazad u grabu i mijenjaj ulje na schwapskim autima smece ljudsko.Kako me izivcira kad ne zna chovjeka ni uvrijediti poshteno::::))))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Banozic završio u bolnici. Sudjelovao u prometnoj nesreći gdje je poginula jedna osoba.  - Page 4 Empty Re: Banozic završio u bolnici. Sudjelovao u prometnoj nesreći gdje je poginula jedna osoba.

Post by veber 17/11/2023, 22:50

kreten

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Banozic završio u bolnici. Sudjelovao u prometnoj nesreći gdje je poginula jedna osoba.  - Page 4 Empty Re: Banozic završio u bolnici. Sudjelovao u prometnoj nesreći gdje je poginula jedna osoba.

Post by AssadNaPodmornici 18/11/2023, 00:29

AssadNaPodmornici wrote:inače totalni cirkus .
kada imaš nesreću, čak i bez ozljeđenih. a pogotovo sa ozljeđenim.
dolazi policija. zatvara se cesta i osiguravaju se dokazi. uzimaju se izjave svih svjedoka(ovoga kamiondžiju pustili haha vjerojatno je rekao da je bila magla da kurca nije vidio, pa je prilagodio brzinu a ovaj naš luđak ga išao stizati). i odmah se uzima alkotest, i rezultati se znaju odmah. nema tu nekog skrivanja, pa se pojavi neki rezultat nakon par dana.
recimo da je točan rezultat ovaj kada su mu vadili krv u 7 ujutro gdje je imao +0.2 nešto. (I to ne možemo vjerovati državi jer sa tim rezultatima je trebalo odmah u medije, kao kada čitaš u crnoj kronici odmah napišu jel tko bio u kakvom stanju, a za ovoga debilčega se čeka 4 dana).

recimo da je točan ovaj rezultat.
znači da je istina ono što se pisalo po fejsu i watsapu. debil je pio tu večer ko smug, i takav debil je vjerojatno u 1-2ujutro imao pitaj boga koliko alkohola u krvi. vozio je mrtav pijan doma.  loše je odspavao par sati, i još nije biti niti trizan do kraja, neispavan i umoran sjeo je u auto i napravio što je napravio. ako baš mamuran moram voziti negdje i neispavan sam, pa ne bih pretjecao po magli, nego bih stao u desnu traku, pustio neku glazbu i vozio lagano 60km/h.


i pazi i dalje se radi o debilu koji nije uplatio niti jednu kunu poreza u proračun - cijeli život je radio u državnom sektoru, kupovao diplome, i postao ministar , nakon ministarstva financija, drugog najvažnijeg ministarstva u državi(obrane). da ga pitaš(dok je bio ministar) koliko RH ima ispravnih tenkova, debil ne bi znao.
dakle ti si ministar drugog najvažnijeg ministarstva u državi, što znači da je debil tada bio u top 5 najvažnijih figura u državi, nakon posla gdje bi trebao ići spavati , ti ideš piti sa ekipom. kakav debili.

zamisli ukrajinskog ili američkog ministra obrane ili kineskog da idu lokati kao klošari nakon posla.

mislim i taj debilni Plenki jel on ima ikakve kriterije kada ministarstva daje takvim ljudima.. ono ne mora biti neki "lumen/genijalac" ali barem da budući ministar ima kakve takve radne navike i odgovornost, ne možeš drugo najvažnije ministarstvo u državi dati liku koji ima mentalni sklop i IQ kao skladištar, ono posli posla idemo po pivama

inače čitam malo onaj Banožićev nalaz od 0.21 promil. 
ispada da je nalaz neispravno napravljen, ukratko to uopće nije bio alkotest, nego su mu izvadili krv radi drugih stvari, pa usput mjerili alkohol, i koliko sam čitao prema komentarima - nisu obavili ispravno, tako da čak i sama brojka 0.21 promil ne mora biti točna.

međutim iz toga nalaza koji kruži online se vidi (tako ekipa koji su navodno doktori tvrde po internetu  naravno može netko još ovo provjeriti) , da su mu povišeni razini jetreni enzimi, što znači dvije stvari

1)nalaz je pogrešan, pokazuje manju razinu alkohola nego što jest
2)nalaz je čak i točan, međutim ti jetreni enzimi traju puno više od alkohola u krvi, što znači da se lik - opio ko smuk noć prije. 

ukratko lik je čim je napravio sranje, vjerojatno zvao advokata, članove vlade, da mu zataškaju sve to. zatim je počela igra veza i vezica. sa jedne strane policija, prometna služba, hitna automatski čine svoj posao, a sa druge strane zivkaju i ucjenjuju HDZovci da se sakriju dokazi.

tako nema izjave vozača kamiona. nema uopće rezultat alkotesta , tek se pojavi nakon 3 dana? kada čitate crnu kroniku odmah znate. ekipa priča da policija nije uopće osiguravala dokaze po cesti. 
ne samo to, nego i sam alkotest izgleda da je namjerno drljavo odrađen, a iz takvog "drljavog" može se preko povišenih jetrenih enzima pročitati da je lik bio pijan ko majka ako ne taj trenutak sigurno par sati prije. 
međutim postoji mogućnost da sud čak i odbaci alkotest kao neispravan . 

sve da bi ovo đubre vjerojatno dobilo godinu dana zatvora, i onda godinu dana uvjetne, pa će se vratiti na posao možda ne ministra ali nekog lupača pečata za 10 000kn , i imati "kvalitetan" život, a sa druge strane zbog toga bahatog lika poginuo je čovjek koji se ustajao u 6ujutro da bi zaradio za sebe i familiju. 

zato jer su ovoga debilčeka gurali cijeli život, sređivali mu da završi srednju, faks, čak i jebeni doktorat mu prodali, i onda debil postao ministar. Zoki je dobro rekao, komad debila. 
a i taj Plenki je debil,  jasno mi je da moraš stavljati najveće lizače partijskih šupaka na poziciju, ali zar ne može za ministra obrane staviti nekoga tko će barem nakon radnog dana otići spavati a ne opijati se.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21040
2018-06-14


Back to top Go down

Banozic završio u bolnici. Sudjelovao u prometnoj nesreći gdje je poginula jedna osoba.  - Page 4 Empty Re: Banozic završio u bolnici. Sudjelovao u prometnoj nesreći gdje je poginula jedna osoba.

Post by AssadNaPodmornici 18/11/2023, 00:35

User
Pogledaj ovo. Ovo su neki jetreni enzimi. Što znače ove brojke u kontekstu konzumiranja alkohola?


ChatGPT
Na slici se prikazuju rezultati testova jetrenih enzima. Ovi enzimi uključuju AST (aspartat aminotransferazu), ALT (alanin aminotransferazu) i GGT (gama-glutamil transferazu). Ovo su standardni testovi koji se koriste za procjenu funkcije jetre.

AST (AST 444 U/L): Normalne vrijednosti AST obično variraju od 10 do 40 U/L, ali to može ovisiti o laboratoriju. Povišene vrijednosti AST mogu ukazivati na oštećenje jetre, ali AST se također nalazi u drugim tkivima kao što su srce i mišići, pa sam za sebe ne ukazuje specifično na bolest jetre.

ALT (ALT 385 U/L): ALT je enzim koji se uglavnom nalazi u jetri, stoga su njegove povišene razine obično jasniji pokazatelj problema s jetrom. Normalne vrijednosti ALT se kreću od 7 do 56 U/L, no i to može varirati.

GGT (GGT 52 U/L): GGT je još jedan enzim koji se koristi za detekciju bolesti jetre i žučnih puteva, a također može biti povišen kod kroničnog alkoholizma. Normalne razine su obično ispod 50 U/L, ali i to varira.

Kod konzumiranja alkohola, posebno dugotrajne i prekomjerne upotrebe, može doći do povećanja ovih enzima zbog oštećenja jetrenih stanica. To je zato što jetra pokušava razgraditi alkohol i izložena je toksičnim metabolitima koji se stvaraju tijekom tog procesa.

Brojke koje su prikazane na slici ukazuju na to da su razine AST i ALT znatno povišene, što može sugerirati oštećenje jetre, potencijalno zbog alkohola, dok je GGT unutar referentnih vrijednosti ili blago povišen. Za detaljniju interpretaciju, konzultacija s liječnikom je neophodna, jer oni mogu uzeti u obzir cjelokupnu kliničku sliku, uključujući simptome, povijest upotrebe alkohola i druge laboratorijske nalaze.

User
Osoba kojoj su izvađeni ovi enzimi(rano ujutro) je inače zdrava, ali navodno je jako pila večer prije. Da li ovo može biti dokaz pijanstva?

ChatGPT
Povišene razine jetrenih enzima mogu biti posljedica mnogih različitih stanja, uključujući akutni alkoholni hepatitis, koji se može javiti nakon velike konzumacije alkohola. Međutim, ove brojke same po sebi ne služe kao direktni dokaz pijanstva u određenom trenutku. To je zato što razina enzima ne ukazuje na trenutnu razinu alkohola u krvi, već na to da je jetra možda bila izložena stresu, što bi moglo biti rezultat metabolizma veće količine alkohola.

Uobičajeno, nakon teškog pijanstva, može doći do privremenog povećanja jetrenih enzima zbog preopterećenja koje jetra doživljava dok pokušava razgraditi alkohol. Ovi rezultati mogu biti indikativni za takvu situaciju, ali bez dodatnih informacija ne može se sa sigurnošću reći.

Za precizno određivanje je li osoba bila pijana u određenom trenutku, koriste se drugi testovi, poput mjerenja koncentracije alkohola u krvi (BAC) ili izdisaju. Jetreni enzimi su korisniji za prepoznavanje dugoročnih učinaka alkohola na jetru i mogućih oštećenja, a ne za određivanje trenutnog stanja pijanstva.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21040
2018-06-14


Back to top Go down

Banozic završio u bolnici. Sudjelovao u prometnoj nesreći gdje je poginula jedna osoba.  - Page 4 Empty Re: Banozic završio u bolnici. Sudjelovao u prometnoj nesreći gdje je poginula jedna osoba.

Post by AssadNaPodmornici 18/11/2023, 00:37

u prijevodu umjetna inteligencija potvrđuje ono što kruži internetom. lik je ili teško bolestan sa jetrom ili se tu večer izbio od alkohola.  pošto nije djelovao bolesno niti je itko igdje nešto tako komentirao, očito je da se opio a postoji šansa da mu niti alkotest nije ispravan ,točnije da podcijenjuje količinu alkohola koju je imao pazi - u 7ujutro. onda možeš mislit koliko je imao u 1-2 ujutro.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21040
2018-06-14


Back to top Go down

Banozic završio u bolnici. Sudjelovao u prometnoj nesreći gdje je poginula jedna osoba.  - Page 4 Empty Re: Banozic završio u bolnici. Sudjelovao u prometnoj nesreći gdje je poginula jedna osoba.

Post by veber 18/11/2023, 02:35

da ideš sada meni mjeriti LGBT bil bi peder po testu.

svi ti testovi su zakurac s jedininim ciljem kao i kod gripe.
ujebat čovječanstvo i naplatiti reket.

zdravčovjek  ne gleda lgbt zajednicu oko jetre, samo represivni aparat gleda i i ima intenciju naplatiti "poremećaje"

inače kofein i silimarin ubiju cijelu LGBT zajednicu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Banozic završio u bolnici. Sudjelovao u prometnoj nesreći gdje je poginula jedna osoba.  - Page 4 Empty Re: Banozic završio u bolnici. Sudjelovao u prometnoj nesreći gdje je poginula jedna osoba.

Post by veber 18/11/2023, 02:40

jetra su filter i samoobnovljiva.

služe da bi čistila organizam.

vlast zloprablja indexe koji nemaju veze s alkoholom, niti drogama.
ali indiciraju u tom smjeru.

zato su u njemačkoj izuzeti. ne znače nikaj.

samo alko test i nalaz krvi. nikakve lgbt zajednice.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Banozic završio u bolnici. Sudjelovao u prometnoj nesreći gdje je poginula jedna osoba.  - Page 4 Empty Re: Banozic završio u bolnici. Sudjelovao u prometnoj nesreći gdje je poginula jedna osoba.

Post by Joža 18/11/2023, 09:58

Ugl pajac se i dalje ničega ne sjeća. Osim aktivirati saborski mandat i uzeti 6+6 i to putem odvjetnice. Neće taj za ništa odgovarati. Pobrinut će se Plinkošenko za svojeg malog od palube.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2510
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Banozic završio u bolnici. Sudjelovao u prometnoj nesreći gdje je poginula jedna osoba.  - Page 4 Empty Re: Banozic završio u bolnici. Sudjelovao u prometnoj nesreći gdje je poginula jedna osoba.

Post by Joža 18/11/2023, 10:16

Zanimljivo, šef osiguranja ex ministra se također spizdio samo dan prije.

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/dan-prije-banozica-sudario-se-i-njegov-sef-osiguranja-s-njim-je-bila-i-djelatnica-morh-a-koju-nije-smio-voziti-1338856

I tata bi ju vozio sine.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2510
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Banozic završio u bolnici. Sudjelovao u prometnoj nesreći gdje je poginula jedna osoba.  - Page 4 Empty Re: Banozic završio u bolnici. Sudjelovao u prometnoj nesreći gdje je poginula jedna osoba.

Post by veber 18/11/2023, 20:07

Koba wrote:Zanimljivo, šef osiguranja ex ministra se također spizdio samo dan prije.

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/dan-prije-banozica-sudario-se-i-njegov-sef-osiguranja-s-njim-je-bila-i-djelatnica-morh-a-koju-nije-smio-voziti-1338856

I tata bi ju vozio sine.
da ju upoznaš i pride čuješ glas izgubio bi volju za vožnjom.
zvao bi stublera da te vozi.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Banozic završio u bolnici. Sudjelovao u prometnoj nesreći gdje je poginula jedna osoba.  - Page 4 Empty Re: Banozic završio u bolnici. Sudjelovao u prometnoj nesreći gdje je poginula jedna osoba.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum