ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

južna afrika traži da ICC uhiti izraelskog premijera...

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

južna afrika traži da ICC uhiti izraelskog premijera... - Page 2 Empty Re: južna afrika traži da ICC uhiti izraelskog premijera...

Post by RayMabus Sat 11 Nov - 18:23

Ne daj se Bibi. Nagužen si od demonske hijerarhije. Fino si na vlasti na kojoj te drži krajnja desnica ( to su moji ) i dok si na vlasti ne može ti nitko ništa.

Nema Palestine = nema ni optužnica za ratne zločine i zločine jer ih neće imati tko ni podigniti.

Bibi stiže apokalipsa ( božje kraljevstvo ) a koje na fizičkoj ravni reprezenitira galaktička konfederacija koja je savez miroljubljivih svijetova a ja sam im anđeo zaštitnik.

Sad ćemo srušiti tu đamiju na tom svetom brdu pa da vidim koliko su spremni radi hrpe kamenja žrtovat ljudi u ime Boga.

A koliko god da ih žrtvuju ja ću biti sretan jer se riješavam ogromne gomile kretena na površini ove planete koja bi zbog neke hrpe kamenja na nekom brdu i to u ime Boga pokrenila vjerski rat.

Udri BiBi.

RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

južna afrika traži da ICC uhiti izraelskog premijera... - Page 2 Empty Re: južna afrika traži da ICC uhiti izraelskog premijera...

Post by RayMabus Sat 11 Nov - 18:44

Bibi stiže apokalipsa ( božje kraljevstvo ) a koje na fizičkoj ravni reprezenitira galaktička konfederacija koja je savez miroljubljivih svijetova a ja sam im anđeo zaštitnik.

Sad ćemo srušiti tu đamiju na tom svetom brdu pa da vidim koliko su spremni radi hrpe kamenja žrtovat ljudi u ime Boga.

A koliko god da ih žrtvuju ja ću biti sretan jer se riješavam ogromne gomile kretena na površini ove planete koja bi zbog neke hrpe kamenja na nekom brdu i to u ime Boga pokrenila vjerski rat.

Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.


https://www.ex-iskon-pleme.com/t56185-sad-vise-nikome-nije-smijesno

:coffee
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

južna afrika traži da ICC uhiti izraelskog premijera... - Page 2 Empty Re: južna afrika traži da ICC uhiti izraelskog premijera...

Post by RayMabus Sat 11 Nov - 18:55

Šou program:

Propalestinski prosvjed u Londonu, protivnici se sukobili s policijom. Puno uhićenih

Šta će tek biti kad im bagerima i dinamitom poravnamo skroz onu đamiju šta su izgradili na jervejskom svetom brdu da zapišaju teritorij i kažu kako je to muslimansko a ne jervejsko ?

Bajumba jum
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

južna afrika traži da ICC uhiti izraelskog premijera... - Page 2 Empty Re: južna afrika traži da ICC uhiti izraelskog premijera...

Post by Hoholo Mudovski Sat 11 Nov - 20:04

melkior wrote:
melkior wrote:Izrael, kao i SAD, ima pravo činiti ratne zločine i zločine protiv čovječnosti jer te države nisu potpisnice Konvencije o osnivanju Međunarodnog kaznenog suda UN-a.
Istina, nije ni Rusija, ali Rusija čini zločine u Ukrajini koja jest potpisnica te konvencije, pa onda Zapad ipak pronalazi načina kako da Putina optuži za ratne zločine. Ali Izrael ne napada drugu državu, Pojas Gaze nije međunarodno priznati teritorij, a Izrael se može braniti da Pojas Gaze dio Države Izrael, odnosno da su Palestinci izraelski državljani, a HAMAS da je lovačko društvo lokalnog karaktera, pa da prema tome, nema govora o kršenju međunarodnog ratnog prava.
Više država je priznalo Palestinu nego Kosovo
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4217
2023-08-31


Back to top Go down

južna afrika traži da ICC uhiti izraelskog premijera... - Page 2 Empty Re: južna afrika traži da ICC uhiti izraelskog premijera...

Post by RayMabus Sat 11 Nov - 20:07

RayMabus wrote:Glasovanje je bilo važno mjerilo za djelomično priznatu državu Palestinu i njezine građane, dok je za Izrael i Sjedinjene Države predstavljalo diplomatski neuspjeh. Status države promatrača u UN-u omogućuje državi Palestini da se pridruži ugovorima i specijaliziranim agencijama UN-a ,  ugovoru o pravu mora i Međunarodnom kaznenom sudu. Dopušta Palestini da traži zakonska prava nad svojim teritorijalnim vodama i zračnim prostorom kao suverena država priznata od strane UN-a, i dopušta palestinskom narodu pravo tužbe za suverenitet nad svojim teritorijem pred Međunarodnim sudom pravde i pokretanje "zločina protiv čovječnosti "i optužbe za ratne zločine, uključujući onu za nezakonitu okupaciju teritorija Države Palestine , protiv Izraela pred Međunarodnim kaznenim sudom .

Rezolucija Opće skupštine Ujedinjenih naroda 67/19 je rezolucija kojom se Palestina unapređuje u status države promatrača u Općoj skupštini Ujedinjenih naroda.
Ponovit ću ovaj post iz razloga šta je bitno da shvatite da Palestina ima pravne mehanizme da tuži Bibija i izraelsko vodstvo za ratne zločine i zločine protiv čovječnosti.

BiBi je ratni zločinac. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

južna afrika traži da ICC uhiti izraelskog premijera... - Page 2 Empty Re: južna afrika traži da ICC uhiti izraelskog premijera...

Post by immortal Sat 11 Nov - 22:25

dosta su glumili žrtve

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

južna afrika traži da ICC uhiti izraelskog premijera... - Page 2 Empty Re: južna afrika traži da ICC uhiti izraelskog premijera...

Post by T. Sun 12 Nov - 0:51

immortal wrote:dosta su glumili žrtve
:tu

_________________
južna afrika traži da ICC uhiti izraelskog premijera... - Page 2 Unname11
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

južna afrika traži da ICC uhiti izraelskog premijera... - Page 2 Empty Re: južna afrika traži da ICC uhiti izraelskog premijera...

Post by catabbath Sun 12 Nov - 2:03

Ako je ono u Kninu bilo prekomjerno granatiranje šta bi tek trebalo biti ovo u Gazi? Nestala Carla Del Ponte

_________________
južna afrika traži da ICC uhiti izraelskog premijera... - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

južna afrika traži da ICC uhiti izraelskog premijera... - Page 2 Empty Re: južna afrika traži da ICC uhiti izraelskog premijera...

Post by RayMabus Sun 12 Nov - 2:11

Baš sam se pitala je li moguće da se povodom izraelskog rata protiv Hamasa neće oglasiti netko od pionira međunarodnih sudova za ratne zločine.

Ili, kako to oni vole nazivati, međunarodne pravde. Kad tamo, oglasiše se zajedničkim autorskim člankom za portal Politico dvije uistinu stožerne osobe UN-ovih eksperimentalnih međunarodnih sudova za ratne zločine: Carla del Ponte i Graham Blewitt.

Sada kada Carla del Ponte i Blewitt pozivaju ICC da ‘izda uhidbene naloge protiv vojnih i političkih lidera, bilo iz Hamasa ili iz Izraela‘, jasno je da su izraelski politički i vojni vrh prigodno izjednačili s teroristima  

Višnja Starešina: Blewitt i Del Ponte najavili lov na izraelski političko-vojni vrh. Bit će to zanimljivo pratiti...

BiBi je ratni zločinac.

Isto tako taj BiBi je krajem prošle godine dobio vlast al na način da je može stvoriti jedino sa krajnjim desničarima ( to su moji ) i iduće tri godine je na vlasti a dok je na vlasti možete mu popušiti kurac.

Puše kurac BiBiju iduće tri godine i mrmljaju: Jeben ti te anđele Pravednike ( to sam ja ) i što se ovako naljutio radi Komšića ( nepravde ) i sad će nam svima jebat mater.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

južna afrika traži da ICC uhiti izraelskog premijera... - Page 2 Empty Re: južna afrika traži da ICC uhiti izraelskog premijera...

Post by RayMabus Sun 12 Nov - 13:38

Broj Palestinaca ubijenih u izraelskim napadima premašio 11.100

Broj poginulih u stalnim izraelskim vojnim napadima od 7. oktobra premašio je 11.100, uključujući više od 8.000 djece i žena, saopćio je vladin ured za medije u Gazi.

“Zbog gađanja bolnica i sprječavanja ulaska bilo kojeg tijela ili ozlijeđenih, Ministarstvo zdravlja u subotu nije bilo u mogućnosti objaviti točnu statistiku o broju mrtvih i ozlijeđenih tijekom proteklih sati”, saopćio je Ured za medije.

“Podsjećamo da su okupacijske [snage] počinile više od 1.130 masakra, a broj žrtava dosegao je više od 11.100 mrtvih, uključujući više od 8.000 djece i žena, a broj ranjenih bio je veći od 28.000”, navodi se.

Ranije ove sedmice, Barbara Leaf, pomoćnica državnog tajnika za pitanja Bliskog istoka, rekla je panelu Predstavničkog doma da je broj ubijenih u Gazi vjerojatno “veći nego što se navodi”.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

južna afrika traži da ICC uhiti izraelskog premijera... - Page 2 Empty Re: južna afrika traži da ICC uhiti izraelskog premijera...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum