ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas

Go down

Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas Empty Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas

Post by RayMabus 5/11/2023, 20:10

lol!

Moramo se boriti protiv antisemitizma - bezuslovno, rekao je Šolc i naveo da po ovom pitanju ima poverenja u policiju i pravosudni sistem.
- Nećemo prihvatiti antisemitizam. Imamo transparentno jasan zakon - paljenje izraelskih zastava je zločin. Proslavljanje smrti nevinih ljudi je zločin. Uzvikivanje antisemitskih slogana je zločin - naglasio je Šolc, podsećajući da organi za sprovođenje zakona imaju obavezu da kazne takva kršenja.

"NEĆEMO PRIHVATITI ANTISEMITIZAM" Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Nemačkoj napada sve nas
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas Empty Re: Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas

Post by RayMabus 5/11/2023, 20:37

Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas 800px-Raelian_symbol.svg

pirat lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


immortal likes this post

Back to top Go down

Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas Empty Re: Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas

Post by RayMabus 5/11/2023, 21:02

RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas Empty Re: Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas

Post by RayMabus 5/11/2023, 21:09

Adis Ahmetović zajedno sa SPD-om Hanovera konačno se oglasio po pitanju stotine komentara ispod njegovih objava koje su pisali većinski pripadnici bošnjačkog naroda kritikovajući ga zbog podrške Izraelu u ubijanju djece i civila, bez bilo kakvog poziva na nasilje prema njemu.

- Vjerovatno ste to primijetili u posljednjih nekoliko sedmica. Mi, a posebno naš kopredsjedavajući Adis Ahmetović, morali smo ograničiti ili čak potpuno deaktivirati funkciju komentara na mnogim objavama.

To je rezultat poplave antisemitskih uvreda, poziva na nasilje, pa čak i konkretnih prijetnji smrću njemu i nama od iskazivanja solidarnosti za Izrael nakon brutalnog terorističkog napada Hamasa na civilne žrtve 7. oktobra – piše u saopćenju.

Jasno nam je, doda je se dalje, Hamas je jedna teroristička organizacija. Za Njemačku, pravo Izraela na postojanje je državna politika - to je zasnovano na našoj historijskoj i evropskoj odgovornosti.

- Prijetnje bilo koje vrste prema političarima, privatnim licima i institucijama se ne mogu tolerirati. Mržnja sa kojom se mnogi od nas trenutno suočavaju je neprihvatljiva. Kao SPD, zalažemo se za miran suživot i nastavit ćemo da preduzimamo odlučne akcije protiv svih oblika antisemitizma i rasizma - piše u saopćenju SPD-a Hanovera koji predvodi Adis Ahmetović.

Saopćenje je izdato bez osude etničkog čišćenja Izraela, ponovno bez trunke solidarnosti prema Palestincima Gaze kojih će uskoro biti 10.000 ubijenih, od čega možda i 4.000 djece.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas Empty Re: Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas

Post by RayMabus 5/11/2023, 21:18

Za Njemačku, pravo Izraela na postojanje je državna politika - to je zasnovano na našoj historijskoj i evropskoj odgovornosti.

Cionisti. Basketball :D lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas Empty Re: Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas

Post by RayMabus 5/11/2023, 22:14

Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas 74e08adacf35de786392781cb2d12b36cff9b136

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas Empty Re: Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas

Post by immortal 6/11/2023, 19:20

RayMabus wrote:lol!

Moramo se boriti protiv antisemitizma - bezuslovno, rekao je Šolc i naveo da po ovom pitanju ima poverenja u policiju i pravosudni sistem.
- Nećemo prihvatiti antisemitizam. Imamo transparentno jasan zakon - paljenje izraelskih zastava je zločin. Proslavljanje smrti nevinih ljudi je zločin. Uzvikivanje antisemitskih slogana je zločin - naglasio je Šolc, podsećajući da organi za sprovođenje zakona imaju obavezu da kazne takva kršenja.

"NEĆEMO PRIHVATITI ANTISEMITIZAM" Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Nemačkoj napada sve nas
tko je šolc
jel on uopće njemac
mnoga prezimena njemaca i židova su slična
od 45 do danas 
tko zna koliko ih se namnožilo

ameri su u rat slali židove
židovi su bili saveznici

ako je pak švabo.. al se usro
pravi švabo tako niti razmišlja niti govori

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas Empty Re: Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas

Post by immortal 6/11/2023, 19:21

RayMabus wrote:Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas 74e08adacf35de786392781cb2d12b36cff9b136

lol!
gdje je ovo slikano


kako bi glasio stih domoljubni u stilu Matoša
sjebaše nas gore nego za vrijeme juge

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas Empty Re: Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas

Post by Serbinho-3 6/11/2023, 21:59


Krajnji domet Arapa, ne svih, ali nekih je da prave sranje,

prodaju travu, hashish, svercuju se po metrou, prevozu.

Jevrej stvori kompanije, koje zaposle ljude.

Ne prodaje okolo hashish.

Hitler je bio beskucnik 5 godina po Becu, ziveo od prodaje

razglednica, dva puta pao na upisu i Akademiju za slikarstvo.

Takav navuce ostale na ove.

Niko nije idealan, ali izmedju Jevreja i Arapa, jasno je ko

vise doprinosi kvalitetu drustva.

Zalivske Zemlje ne racunam, oni su daleko ispred mozda i

Jevreja.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26492
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas Empty Re: Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas

Post by Ringo10 7/11/2023, 01:13

Švabe puše Židovima kitomira
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas Empty Re: Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas

Post by mentalitet 7/11/2023, 21:12

Ringo10 wrote:Švabe puše Židovima kitomira
Pazi ovog schwabu majku mu schwabsku jebem ,kad ih ne bi znao skupo bi ih platio.Dobro si napisao jer ono sto im radi takozvana Duboka drzava nema veze sa obicnim amerima koji su susretljivi i dobri ljudi a posebno susjedi.Kada sam ja kupio kucu i doselio se,moji susjedi su odmah dosli i pitali je li treba sta pomoci dok su schwabe podle i pokvarene do srzi.Meni je drago sto ih zidovi guze i zasluzili su ,ali gledajuci ove slike iz Gaze pomislim da ih je Hitler sve trebao spaliti u logorima.Kako jedan narod moze dozvoliti ubijanje neduzne djece na ssto sam jako osjetljiv i kada bi netko moj bliznji to radio ja  bi bio u stanju da ga ubijem.Ove zidovske bolesnike treba pobiti sve do jednoga.Znaju da chine ratni zlochin protiv humanosti ali i dalje to rade jer misle da nece odgovarati.Namjerno ubijaju neduzne ljude,i vjeruj da bi pljeskao rukama da im Iran parkira iz zraka jednu atomsku jer to zasluzuju.Sve ove pizdarije u svijetu nakon WWII je njihovo maslo samo zbog toga shto bolesna zidovska gamad misli da je od boga izabrana a da su svi ostali primitivci i da ne zasluzuju da zive kao ljudi.Bolestan narod,a nije ni chudo shto se Hitler pojavio jer je pola zidov.Jednostavno nemam pravih rijechi da iskazem koliko mi se gade.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas Empty Re: Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas

Post by vuksadinare 7/11/2023, 21:38

mentalitet wrote:
Ringo10 wrote:Švabe puše Židovima kitomira
Pazi ovog schwabu majku mu schwabsku jebem ,kad ih ne bi znao skupo bi ih platio.Dobro si napisao jer ono sto im radi takozvana Duboka drzava nema veze sa obicnim amerima koji su susretljivi i dobri ljudi a posebno susjedi.Kada sam ja kupio kucu i doselio se,moji susjedi su odmah dosli i pitali je li treba sta pomoci dok su schwabe podle i pokvarene do srzi.Meni je drago sto ih zidovi guze i zasluzili su ,ali gledajuci ove slike iz Gaze pomislim da ih je Hitler sve trebao spaliti u logorima.Kako jedan narod moze dozvoliti ubijanje neduzne djece na ssto sam jako osjetljiv i kada bi netko moj bliznji to radio ja  bi bio u stanju da ga ubijem.Ove zidovske bolesnike treba pobiti sve do jednoga.Znaju da chine ratni zlochin protiv humanosti ali i dalje to rade jer misle da nece odgovarati.Namjerno ubijaju neduzne ljude,i vjeruj da bi pljeskao rukama da im Iran parkira iz zraka jednu atomsku jer to zasluzuju.Sve ove pizdarije u svijetu nakon WWII je njihovo maslo samo zbog toga shto bolesna zidovska gamad misli da je od boga izabrana a da su svi ostali primitivci i da ne zasluzuju da zive kao ljudi.Bolestan narod,a nije ni chudo shto se Hitler pojavio jer je pola zidov.Jednostavno nemam pravih rijechi da iskazem koliko mi se gade.
Prvo...izrael je godinama upozoravao palestince(ali i druge muslimane i susjede)..nemojte zapocinjati nesto sto vas moze kostati...izraelci su manje vise u granicama tolerirali akcije tipa intifade i raketiranja pa i neke teroristicke akcije gdje nije bilo ili  malo zrtava..i gdje bi izrael vratio ogranicenim akcijama kao upozorenje..ali kad ti upadnes u izrael i pobijes tisucu i pol ljudi na najbrutalniji nacin otmes 300 ljudi e tu je crvena granica prijedjena..izraelcu godinama kako sam rekao upozoravali prijedjete li crvenu granicu vratit cemo stostruko..i presli su..dokaz da je hamas pretjerao dokaz je da su ostale islamske drzave ostale na verbalnoj osudi izraela i cak hezbollah se jace vojno nije umjesao jer znaju da je hamas ovaj put pretjerao a na jedan nacin se rjesavaju konkurencije medju palestincima jer je hamas toliku bio pjacao da je poceo hezbollahov utjecaj slabiti medju palestincima..drugo ovaj ludi potez hamasa takodjer ide na jedan nacin na ruku i mahmudu abasu i fatahu kojem odgovara unistenje hamasa kao konkurencije makar uz ovakve zrtve a abasa ipak podupire vecina islamskih drzava osim onih najradikalnijih poput irana jemena katara ...to i izrael zna i zato ide do kraja posto zna da ovi nece nista napraviti osim verbalne osude jer iskreno vecini odgovara unistenje hamasa svakom iz njegovih interesa
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas Empty Re: Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas

Post by vuksadinare 7/11/2023, 21:44

Mozes ti zidove ili izrael voljeti ili ne..ali mislim da bi svatko na njegovom mjestu postupio nakon onakvog pokolja a slutim da bi neke mozda i ruknule i nesto jace na onog zko bi to ucinio....zato kad sad moraliziraju raznorazni farizeji jer se to njima nije dogodilo prelazi u licemjerje sto i doticni znaju ali eto treba se praviti tosha jer tako funkcioniraju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas Empty Re: Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas

Post by vuksadinare 7/11/2023, 21:57

...drugo..cinjenica da povevsi od drugog svjetskog rata nadalje nema vise na jedan nacin fer ratovanja koje je zadnji put vidjeno u prvom svjetskom ratu..od drugog svjetskog rata sve ratove odlikuje da bude vise ubijeno civila nego vojnika..i to je cinjenica..zako ni ovaj posljednji rat nije iznimka..pozivanje na neka ratna prava i zastitu civila meni djeluje smijesno..pa zadnji put civili su bili zasticeni kako rekoh u prvom svjetskom ratu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas Empty Re: Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas

Post by Eroo 7/11/2023, 21:59


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74964
2016-07-22


Back to top Go down

Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas Empty Re: Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas

Post by Eroo 7/11/2023, 22:01

PS:
Francuzi su izgleda izdali sthove iz svoje himne.
Aux armes, citoyens,
Formez vos bataillons,
Marchons, marchons !
Qu'un sang impur
Abreuve nos sillons !
  B-)
Nitko da se nađe da gospođi profesorki opali barem nogu u dupe.
Eroo
Eroo

Posts : 74964
2016-07-22


Back to top Go down

Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas Empty Re: Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas

Post by mentalitet 8/11/2023, 15:42

vuksadinare wrote:...drugo..cinjenica da povevsi od drugog svjetskog rata nadalje nema vise na jedan nacin fer ratovanja koje je zadnji put vidjeno u prvom svjetskom ratu..od drugog svjetskog rata sve ratove odlikuje da bude vise ubijeno civila nego vojnika..i to je cinjenica..zako ni ovaj posljednji rat nije iznimka..pozivanje na neka ratna prava i zastitu civila meni djeluje smijesno..pa zadnji put civili su bili zasticeni kako rekoh u prvom svjetskom ratu
Ma vi ustashoidi ste posebna vrsta gamadi koja ce sve izvrnuti naopako iako nema nikakve veze sa logikom,drzavom ili pravom vama je najvazniji vash pogled na dogadjaje i u stanju ste verglati te gluposti do besvijesti iako ni sami u njih ne vjerujete ali tim ponavljanjem samohipnozitira te se i pochnete vjerovati u sranja koja vash bolesni um izmishlja.
Gledaj,milion puta sam se uvjerio da pametnom i naravno poshtenom chovjeku dovoljno je reci tri rijechi i on sve razumije a budali mozesh godinama govoriti shta je normalno ,badava.
Ali za svaki sluchaj da ponovim,Hamas su osnovali ameri i Izraelci da im sluze kao korisne budale kao shto ste vi 'rvati bili u zadnjem ratu a i u WWII.Dakle,pitanje,zashto im je bila potrebna ta skupina idiota?Pa da za njih rade prljave poslove.Zidovima se mora priznati da su inteligentni ali pokvareni ko mucak,to se moze lako dokazati kroz dogadjaje diljem svijeta u zadnjih 100 god.Hamas je teroristichka organizacija i skup ochajnika koji su napravili zlochin nad zidovskim stanovnishtvom koje je doseljeno iz raznih krajeva svijeta na to podruchje a najvishe iz Ukrajine i Rusije poslije pada Berlinskog zida.Dakle,shta radish na toj zemlji pichka ti materina koju si prije samo vidio na geog.karti?Shta je Amerika trebala da napravi nakon rusenja onih nebodera?Da sravni sa zemljom drzave iz kojih su doshli teroristi?Shta su trebali napraviti rusi nakon onog napada na shkolu i kazalishte?Baciti atomsku na podruchje odakle dolaze teroristi?Dakle majmune glupi i pokvareni drzava je nesto drugo i razlikuje se od teroristichkih skupina.Svaka drzava mora da poshtuje medjunarodne zakone i pravila ratovanja jer inache postaje teroristichka.Ovo je namjeshteno da bi se glupi hamasovci ulovili na udicu a zidovi dobili priliku da ochiste Gazu i pripoje sebi.Postoji milion dokaza da je tako ali vama idiotima dokazivati je idiotizam isto tako.Eto vidish kad mi ustashoid chiji su pretci potamanili zidove iz njihove ruzne objashnjava shta je zlochin prevrne mi se zeludac u stomaku.I shta drugo zasluzujesh nego da ti chovjek jebe mater u sred pichke ali ne smijem jer me onaj peder vreba i zivi samo za to da me banira a ti zivish za to da druge cinkash kao i tvoj ostatak chopora.Mrsh u 100 PM.:::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas Empty Re: Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas

Post by RayMabus 8/11/2023, 17:59

Predsjednik je izrazio zabrinutost da bi sukob između Izraela i Hamasa mogao nepovoljno utjecati na stanje mirnog suživota u Njemačkoj, dodajući da je zgrožen odobravanjem terora i antisemitskog poticanja na našim ulicama.

“Naša zemlja, naše društvo, pod većim je pritiskom nego što je bilo dugo vremena.Oduševljen sam velikom solidarnošću s Izraelom, ali sam zabrinut zbog toga u kojoj mjeri nasilje na Bliskom istoku također ugrožava društveni mir u Njemačkoj", kazao je njemački predsjednik.

Njemački predsjednik pozvao ljude arapskog i palestinskog porijekla da se ograde od Hamasa
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas Empty Re: Šolc: Svako ko napadne Jevreje u Njemačkoj napada sve nas

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum