ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predrag Matić: Dio branitelja pretvara se u partizane i želi upravljati našim životima

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Predrag Matić: Dio branitelja pretvara se u partizane i želi upravljati našim životima - Page 4 Empty Re: Predrag Matić: Dio branitelja pretvara se u partizane i želi upravljati našim životima

Post by lookatme 30/1/2016, 22:46

tre911 wrote:
lookatme wrote:
tre911 wrote:
debotoijusto wrote:
tre911 wrote:
debotoijusto wrote:Primopredaja vlasti u Ministarstvu branitelja obavljena je prva, i to po ritualnome protokolu ranoga srednjovjekovlja


:)
Deboto jel to matić oće reći da su partizani bili loši??? kako će partija na to gledati a i ti osobno No
ne razmisljam o partizanima jutri kad se probudim
o sex ako nesto toplo pored mene
pisanju ,kafici , nesto za kljun i jel ono u pepeljari trubica od sinoc

kako partija misli saznam od tebe nakon podizanja prozora
Pa ne otcvaram ja teme o braniteljima kao na tekućoj traci nego isključivo ti tako da ti ja ne mogu biti izvor informacija nego isključivo tvoja komunistička partija.
Ajde tre, ali nisi skužio da mu je to staro radno mjesto, vratio se sa funkcije, pa se ponovno aktivirao. Ne gnjavi, pusti da zaradi za kruh ;) B-)
Mislim da on to onako baca fuš pride i kad mu ne plaćaju. Zadovoljstvo je zadovoljstvo a blatiti branitelje kod debota izaziva orgazmična tjelesna iskustva. Navuko se na to ko narkoman na iglu.
Aha, sad shvaćam :doh Ti si zabrinut za njega. Baš lijepo od tebe. Neću se više miješati  :hekla

lookatme

Posts : 440
2014-04-18


Back to top Go down

Predrag Matić: Dio branitelja pretvara se u partizane i želi upravljati našim životima - Page 4 Empty Re: Predrag Matić: Dio branitelja pretvara se u partizane i želi upravljati našim životima

Post by Guest 30/1/2016, 22:56

lookatme wrote:
tre911 wrote:
lookatme wrote:
tre911 wrote:
debotoijusto wrote:
tre911 wrote:
debotoijusto wrote:Primopredaja vlasti u Ministarstvu branitelja obavljena je prva, i to po ritualnome protokolu ranoga srednjovjekovlja


:)
Deboto jel to matić oće reći da su partizani bili loši??? kako će partija na to gledati a i ti osobno No
ne razmisljam o partizanima jutri kad se probudim
o sex ako nesto toplo pored mene
pisanju ,kafici , nesto za kljun i jel ono u pepeljari trubica od sinoc

kako partija misli saznam od tebe nakon podizanja prozora
Pa ne otcvaram ja teme o braniteljima kao na tekućoj traci nego isključivo ti tako da ti ja ne mogu biti izvor informacija nego isključivo tvoja komunistička partija.
Ajde tre, ali nisi skužio da mu je to staro radno mjesto, vratio se sa funkcije, pa se ponovno aktivirao. Ne gnjavi, pusti da zaradi za kruh ;) B-)
Mislim da on to onako baca fuš pride i kad mu ne plaćaju. Zadovoljstvo je zadovoljstvo a blatiti branitelje kod debota izaziva orgazmična tjelesna iskustva. Navuko se na to ko narkoman na iglu.
Aha, sad shvaćam :doh Ti si zabrinut za njega. Baš lijepo od tebe. Neću se više miješati  :hekla
Pa i ti bi trebala biti zabrinuta, zamisli da jednom takvom antifašisti nestane tema o braniteljima i crkvi??? pa to bi katastrofalno djelovala na druga debota  i više nikada u životu se ne bi nasmijao niti proveselio kao kada ja npr Marić uhićen u srbiji ili kada je izašla prvostupanjska presuda za Hrvatske generale u hagu a nije on jedini. kako ćemo sebi pogledati u oči ako antifama uskratimo veselje, jesi li ti svjesna svoga prevelikoga grijeha a???
:cro :cro :cro
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predrag Matić: Dio branitelja pretvara se u partizane i želi upravljati našim životima - Page 4 Empty Re: Predrag Matić: Dio branitelja pretvara se u partizane i želi upravljati našim životima

Post by lookatme 30/1/2016, 23:06

tre911 wrote:

Pa i ti bi trebala biti zabrinuta, zamisli da jednom takvom antifašisti nestane tema o braniteljima i crkvi??? pa to bi katastrofalno djelovala na druga debota  i više nikada u životu se ne bi nasmijao niti proveselio kao kada ja npr Marić uhićen u srbiji ili kada je izašla prvostupanjska presuda za Hrvatske generale u hagu a nije on jedini. kako ćemo sebi pogledati u oči ako antifama uskratimo veselje, jesi li ti svjesna svoga prevelikoga grijeha a???
:cro :cro :cro

Predomislila sam se, tjeraj bandu :^0
lookatme
lookatme

Female
Posts : 440
2014-04-18


Back to top Go down

Predrag Matić: Dio branitelja pretvara se u partizane i želi upravljati našim životima - Page 4 Empty Re: Predrag Matić: Dio branitelja pretvara se u partizane i želi upravljati našim životima

Post by Guest 30/1/2016, 23:09

lookatme wrote:
tre911 wrote:

Pa i ti bi trebala biti zabrinuta, zamisli da jednom takvom antifašisti nestane tema o braniteljima i crkvi??? pa to bi katastrofalno djelovala na druga debota  i više nikada u životu se ne bi nasmijao niti proveselio kao kada ja npr Marić uhićen u srbiji ili kada je izašla prvostupanjska presuda za Hrvatske generale u hagu a nije on jedini. kako ćemo sebi pogledati u oči ako antifama uskratimo veselje, jesi li ti svjesna svoga prevelikoga grijeha a???
:cro :cro :cro

Predomislila sam se, tjeraj bandu :^0
  yes :trlja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predrag Matić: Dio branitelja pretvara se u partizane i želi upravljati našim životima - Page 4 Empty Re: Predrag Matić: Dio branitelja pretvara se u partizane i želi upravljati našim životima

Post by lookatme 30/1/2016, 23:15

:h5
:cro
lookatme
lookatme

Female
Posts : 440
2014-04-18


Back to top Go down

Predrag Matić: Dio branitelja pretvara se u partizane i želi upravljati našim životima - Page 4 Empty Re: Predrag Matić: Dio branitelja pretvara se u partizane i želi upravljati našim životima

Post by Guest 30/1/2016, 23:57

A tko je on da moze i ima pravo reci kad je netko branio drzavu i poslije vidio ovas cijeli lopovluk,da kaze sto misli..i sad se pretvara u Partizane..e kretinja...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predrag Matić: Dio branitelja pretvara se u partizane i želi upravljati našim životima - Page 4 Empty Re: Predrag Matić: Dio branitelja pretvara se u partizane i želi upravljati našim životima

Post by shaby 31/1/2016, 00:24

Spisak- ratom pogodjenih krajeva hrvatske koji su pobjegli u istru i obratno

_________________


"Universal truth is not measured in mass appeal"
shaby
shaby

Posts : 284
2014-04-19


Back to top Go down

Predrag Matić: Dio branitelja pretvara se u partizane i želi upravljati našim životima - Page 4 Empty Re: Predrag Matić: Dio branitelja pretvara se u partizane i želi upravljati našim životima

Post by Guest 31/1/2016, 00:29

nis u Istri nema zanimljivo..samo Motovun..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predrag Matić: Dio branitelja pretvara se u partizane i želi upravljati našim životima - Page 4 Empty Re: Predrag Matić: Dio branitelja pretvara se u partizane i želi upravljati našim životima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum