ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti Empty Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti

Post by Ero Tue 16 Feb - 6:07

KOMENTAR JULIJANE ADAMOVIĆ
Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti
Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti GetImage
Predrag Matić i Albert Einstein  Izvor: tportal.hr Ilustracija , Autor:Nikola Ćutuk/PIXSELL  


  • Autor: [url=http://www.tportal.hr/autor?author=Julijana Adamovi%C4%87]Julijana Adamović[/url]

Na drugu obljetnicu pada meteorita kod Čeljabinska, Julijana Adamović sjetila se Marine Brozović, Splićanke koja je nakon djetinjstva u Hrvatskoj otišla u Ameriku. Ondje radi za NASA-u i pazi da Zemlju ne pogodi neka nova gromada iz svemira. Što bi Marina Brozović da i sada živi u Hrvatskoj? Pažnju bi joj zaokupile kamenčuge ispod ustaških, četničkih i partizanskih kapa kojima ne pada na pamet zatražiti ispriku moralnih vertikala Predraga Matića i Bojana Glavaševića koji ubijenog Nedeljka Vejnovića posprdno nazivaju 'pošpricanim', a još se hvalisaju kako dijele 'žute ceduljice' i zaobilaze zakone. No oni nisu i jedini koji su zorno dokazali kako stvari mogu biti relativne
Vezane teme


'Tantajn'. Bila je to jedna od prvih riječi koje je, škrbarajući po djedovim križaljkama i, naravno, ne vodeći računa o stvarima kao što su broj slova i drugi red, vodoravno, naučio moj sin. 'Ta to?' pitao je upirući prstićem, bezgranično oduševljen fotografijom slavnog fizičara i njegove isplažene jezičine. 'Einstein', rekli smo. 'Tantajn!' ponovio je. 'Tantajn! Av! Av!'

Einstein je dugo vremena u njegovom malom svemiru bio simpatični raščupani pas. Vava. Nešto kao susjedov maltezer Roko samo s puno, puno duljom jezičinom.

Danas nam ne vjeruje. Misli da ga zafrkavamo i da smo tu priču o Einsteinu maltezeru izmislili samo kako bi imali razloga u zbor lajat' kad on na sebe navuče majicu s likom Einsteina ili Sheldona iz 'Velikog praska'. Ima nade, pomislim. Zapravo, sretna sam roditeljica. Mogao je nositi majicu s likom Che Guevare ili Marka Perkovića Thompsona. Kako bih tek onda zavijala.

Puklo iznad Čeljabinska, a kakvo je to kamenje u Hrvatskoj?


Nas 'Tantajn' iz fizike nema uvijek pet, ali je ovih dana podjednako ushićen likom i djelom starog čupavca. Prateći Nasine vijesti o uhvaćenim gravitacijskim valovima, živcira se što mi (odrasli) za njegov pojam sve to što se u svijetu znanosti događa shvaćamo previše neozbiljno, gubeći vrijeme na dnevnike (ili, po najnovijoj preporuci, očenaše) i stupidne dnevno-političke trakavice. Šalje mi stoga u inbox linkove s edukativnim filmićima (da se prosvijetlim): o Einsteinu, vremenoprostoru, animacije o gravitacijskim valovima i između navedenog, dokumentarac o nekoj ženi, velikoj faci na NASA-inoj prvoj liniji obrane od svemirskog kamenja-ubojica. 'To je žena, a ne ti...', veli.

E, ja tu već ozbiljno zastajem. Ne samo zato što je u priču uvedena nelojalna konkurencija ili što je u pitanju uspješna žena, pa još našijenka ili što je naočita, a naočiti ljudi nam privuku pažnju ma koliko se otimali takvim površnostima, već... Zaista, čime se to opterećujem i rasipam svoju sve mršaviju energiju? Čime se to kao većina Hrvata drogiram? Što moji radari hvataju, a što prolazi ispod njih, neprimjetno, a tako zlokobno prijeteće? Mislim li ja da bi sutra na nas mogao pasti meteorit, kao onaj što je prije točno dvije godine pukao iznad Čeljabinska, 40 puta jače od nuklearke nad Hirošimom?

Ta žena, Marina Brozović, Splićanka koja je djetinjstvo i mladost provela u Hrvatskoj, diplomirala fiziku na zagrebačkom sveučilištu, a potom se, kako mnogi pametni i sposobni mladi ljudi, otisnula u daleki svijet. Izabrala je Ameriku, gdje je doktorirala i ostala graditi svoju karijeru. Marina je znanstvenica u NASA-inom centru i s ogromnim entuzijazmom svakodnevno budno pazi da nam Zemlji ne priprijeti kakva kamena gromada iz svemira. Po njoj je 2006. nazvan i jedan asteroid (7295 Brozovic).

Sreća je za nju (a tko zna, možda i za cijeli svijet) što je otišla iz ove zemlje, pomislim nakon odgledanog priloga, sad već posve rasterećena bilo kakve ljubomore što adolescentno dijete može izazvati rušeći roditelja s pijedestala djetinje savršenosti. Da, srećom po nju što se odlučila otići iz ove zemlje, jer, ovdje bi se, sve da ima priliku za svoj rad, pored kamenja koje leti nebom, htjela-ne htjela, morala opterećivati i kamenčugama druge vrste. Mnogo prizemnijih kamenicama. Kamenjem ispod kapa, recimo.

Različitih. Četničkih, partizanskih, ustaških. Kape didova, popova, ministara, novinara i lopova. Kokarde, petokrake i slova na i U praznim glavama. Kape na prosvjedima i fotografijama izvađenim ih prašnjavih arhiva.

Od tolikih kapa i bez mogućnosti procjene kada će (u kom vremenskom isječku) ili s čije glave i gdje osvanuti, dođe čovjeku da poželi koji Marinin kamen ravno u glavu. Vlastitu, dakako.

Dok smo gledali Crnoju i Hasanbegovića, promakli su Matić i Glavašević


Onu koju muči to što naš mikro-svemir srlja u Crnu rupu jer se, protivno svim zakonima, odbija širiti. K vragu, ne postoji ništa prije ni poslije Velikog praska iz 1941. i teških konstelacija sazviježđa iz 1945. i 1991. godine. Sporo se okrećemo oko svoje osi, ali do promjena polova dospijevamo svako-toliko. Prije nego se kataklizma dogodi, u potpunosti gubimo nagon za samoodržanjem. Naprotiv, sve činimo da se umjetno raspolovljeni i moralno posrnuli samouništimo. Kao Oliver i Barbara, suludi bračni par u 'Ratu Roseovih'.

Dok se pravi domoljubi bave istraživanjem svemira, otkrivanjem gravitacijskih valova i opasnih asteroida, dok se mudra ljudi bave ozračenim mušicama, stvaranjem umjetne kože, mehaničkih udova i genskom terapijom nerođene djece, mi se u potpunom bunilu prepuštamo svađi oko grijehova i zabluda (mrtvih) djedova i otaca.

U stanju smo jedni drugima u ime ideologija i izrečenih mišljenja prijetiti novim ratovima i stratištima. Mnogo je onih koji su agilni izaći na ulice i prosvjedovati zbog izgovorenih riječi, onako kako ni ne pomisle prosvjedovati oko mnogih drugih važnih stvari, presudnih za budućnost ove države i njezinih građana.
 
Tako na primjer, hipnotizirani trakavicom oko ministra kulture, ispod radara prolaze asteroidi naše moralne propasti. Vladimir Šeks koji zlouporabu položaja lakira humanošću, a mi uzdahnemo jer već smo navikli. Eto, urgirao je za dečka koji ga podsjeća na sina. Nema veze što je gulio kaznu jer je uhvaćen s hrpom droge i oružja. Ni prvi, ni zadnji.

Eto, i ex-ministar Matić u naletu mazohizma tri puta se gotovo hvalisao kako je svakodnevno gazio (i štelao) zakone i načela zbog kojih je svojedobno odletjela Mirela Holy.

To moralno potonuće u kojem u javnost cure snimke sa sastanaka povjerenstava, a na tim istim sastancima se kočijaškim rječnikom raspravlja o makinacijama s tjelesima brutalno ubijenih ratnih žrtava, gdje jedan ministar tuđu smrt naziva 'špricanjem'. Nema veze što je pošpricani Nedeljko Vejnović bio čovjek, baš kao što je čovjek i nepošpricani Predrag Matić. Jedino što se može doznati o 'pošpricanom' Vejnoviću je to da je odveden iz baraka Vladimira Gortana i likvidiran na obali Save kod sela Žirčice.

Koliko puta se ministar mora pohvaliti da zaobilazi zakon?


Ali Matiću to nije bitno - on se osvrće na svoj ispad, pa za tportal kaže da je to samo crni humor, a kada daje intervjuu Novom listu nekoliko dana kasnije, ponovno se ne dotiče Vejnovića. Nariče nad svojom gorkom sudbinom, prisjeća se kako ga je zatajio (da ne kažem pošpricao) kolega Ante Kotromanović i kako je uz njega stao premijer. Jada se kako je Mijo Crnoja nekulturan, a u istom dahu hvali se kako je sam lažirao invalidnost ('Kažem mu: dobro, sad ćete vidjeti kako se postaje invalid. Odem na komisiju iz inata, kažem da mi se znoje dlanovi, suše usta, da nikad ne spavam, da sanjam kako me kolju četnici. Oni kažu: 80 posto.'). jocolor

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti Empty Re: Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti

Post by darth_vader Tue 16 Feb - 7:33

Ma bezobrazno govno je lik...ama baš nikakvog srama taj nema...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti Empty Re: Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti

Post by Gast Tue 16 Feb - 7:39

matic je heroj 

kompletna braniteljska divizijamu nije mogla nista 

a crnoju je izjebala satnija frigidne novinarske stoke
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti Empty Re: Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti

Post by Ero Tue 16 Feb - 7:47

Ero wrote:KOMENTAR JULIJANE ADAMOVIĆ
Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti
Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti GetImage

Koliko puta se ministar mora pohvaliti da zaobilazi zakon?


Ali Matiću to nije bitno - on se osvrće na svoj ispad, pa za tportal kaže da je to samo crni humor, a kada daje intervjuu Novom listu nekoliko dana kasnije, ponovno se ne dotiče Vejnovića. Nariče nad svojom gorkom sudbinom, prisjeća se kako ga je zatajio (da ne kažem pošpricao) kolega Ante Kotromanović i kako je uz njega stao premijer. Jada se kako je Mijo Crnoja nekulturan, a u istom dahu hvali se kako je sam lažirao invalidnost ('Kažem mu: dobro, sad ćete vidjeti kako se postaje invalid. Odem na komisiju iz inata, kažem da mi se znoje dlanovi, suše usta, da nikad ne spavam, da sanjam kako me kolju četnici. Oni kažu: 80 posto.'). jocolor

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti Empty Re: Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti

Post by Ero Tue 16 Feb - 7:49

Je li vratiodržavi pare?

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti Empty Re: Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti

Post by darth_vader Tue 16 Feb - 7:58

– Htio sam pokazati da puno ljudi glumi PTSP. Okidač je bio kad je došla jedna liječnica. Imao sam 50-postotnu invalidnost na temelju logora i na temelju ozljede vilice koju malo kad spominjem. Ta liječnica o kojoj govorim pitala je kada će dobiti stan, a ja sam joj rekao da stanove dobivaju samo ratni vojni invalidi. Ona kaže: da, ja sam ta. Pitam je da mi pokaže okolnosti stradavanja, a ona mi pokaže da joj je krajem lipnja '96. godine – kad rata više nije bilo – na južnom bojištu, što znači negdje u Hercegovini, pala kutija s lijekovima na glavu. Zgrabim taj list i odem kod pokojnog ministra Njavre. Kažem mu: doktore, pa ona ima invalidnost istu kao ja, a ja sam prošao kroz tri logora u devet mjeseci. On kaže: znaš, doktori su takvi, oni to riješe. Kažem mu: dobro, sad ćete vidjeti kako se postaje invalid. Odem na komisiju iz inata, kažem da mi se znoje dlanovi, suše usta, da nikad ne spavam, da sanjam kako me kolju četnici. Oni kažu: 80 posto. Invalidnost sam smanjio u ljeto 2011. godine, nekoliko mjeseci prije izbora, kad nisam znao da ću postati ministar.  


Čak i djeca znaju uvjerljivije lagati...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti Empty Re: Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti

Post by Sora Tue 16 Feb - 8:05

I tko to proziva nase hrvatske branitelje ? TKO TO IMA HRABROSTI , VI ŠUGE I CRNE VRANE
Crne guje izmilile ispod kamena . :cry


Vukovar je prodan radi vas.
Rat iz hrvatske prenesen u Bosnu radi vas .
Pljačka Hrvatske izvedena u vašoj režiji
Okupacija koju ste započeli uz pomoć Kaptola koja destruira hrvatsku kulturu.
I na koncu .. Pljuvanje po poštenim hrvatskimbraniteljima .
E nećete ..
Nisu ljudi budale bas tskve

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti Empty Re: Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti

Post by Sora Tue 16 Feb - 8:13

U ime branitelja koji nisu isli u rat da bi kokosarili i vozili na traktorima srpske TV i frižidere .. Koji su branili svoje domove i hrvatsku ..kojinsu vjerovali u to da ce Hrvatska biti slobodna i bolja
PLJUJEM NA VAS ERO
PLJUJEM NA VAŠE SITNE PIZDARIJE NA FORUMU KOJIMA POPUT KOMARCA PIKATE
PLJUJEM NA VASU POLITIKU SVAĐANJA I DIJELJENA GRAĐANA RH
uzeli ste si pravo pvdje gospodariti
Ovdje gdje su ljudi strpljivi ali nece beskrajno
Uništili ste sve sto ste mogli, al nećete uništiti hrabrost i dostojanstvo hrvatskog puka
Vi ste CRNE VRANE  genetski nehrvati  iz hercegovne  guje u njedrima Doci ce i vama kraj  :fu:
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti Empty Re: Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti

Post by Sora Tue 16 Feb - 8:15

Ero wrote:Je li vratiodržavi pare?

Mrs smeće :freddie
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti Empty Re: Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti

Post by Sora Tue 16 Feb - 8:43

Sora wrote:
Ero wrote:Je li vratiodržavi pare?

Ma... :freddie
ti se nasao pitati
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti Empty Re: Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti

Post by Ero Tue 16 Feb - 8:47

Sora wrote:
PLJUJEM NA VAS ERO

Valjenisusimarija, antifašistko. drunken

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti Empty Re: Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti

Post by Sora Tue 16 Feb - 8:49

I tebi ero
Pijem izgleda naslamku ha ?
Ali krv .

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti Empty Re: Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti

Post by Guest Tue 16 Feb - 8:51

jasambrend wrote:Ma bezobrazno govno je lik...ama baš nikakvog srama taj nema...
Pa u HR samo takvi i mogu biti ministri branitelja. Dokaz mojoj tvrdnji je njegov nasljednik.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti Empty Re: Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti

Post by Sora Tue 16 Feb - 9:08

Eva wrote:
jasambrend wrote:Ma bezobrazno govno je lik...ama baš nikakvog srama taj nema...
Pa u HR samo takvi i mogu biti ministri branitelja. Dokaz mojoj tvrdnji je njegov nasljednik.

To bi trebal generalizirati na sve branitelje ocito?
Ma .. Psmtr .
I glupim forumskim raspravama :L
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti Empty Re: Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti

Post by Regoč Tue 16 Feb - 9:41

Sora wrote:I tko to proziva nase hrvatske branitelje ?  TKO TO IMA HRABROSTI , VI ŠUGE I CRNE VRANE
Crne guje izmilile ispod kamena . :cry


Vukovar je prodan radi vas.
Rat iz hrvatske prenesen u Bosnu radi vas .
Pljačka Hrvatske izvedena u vašoj režiji
Okupacija koju ste započeli uz pomoć Kaptola koja destruira hrvatsku kulturu.
I na koncu .. Pljuvanje po poštenim hrvatskimbraniteljima .
E nećete ..
Nisu ljudi budale  bas tskve
Kočijašice, odjebi.

_________________
Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti Empty Re: Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti

Post by Guest Tue 16 Feb - 10:59

jasambrend wrote:– Htio sam pokazati da puno ljudi glumi PTSP. Okidač je bio kad je došla jedna liječnica. Imao sam 50-postotnu invalidnost na temelju logora i na temelju ozljede vilice koju malo kad spominjem. Ta liječnica o kojoj govorim pitala je kada će dobiti stan, a ja sam joj rekao da stanove dobivaju samo ratni vojni invalidi. Ona kaže: da, ja sam ta. Pitam je da mi pokaže okolnosti stradavanja, a ona mi pokaže da joj je krajem lipnja '96. godine – kad rata više nije bilo – na južnom bojištu, što znači negdje u Hercegovini, pala kutija s lijekovima na glavu. Zgrabim taj list i odem kod pokojnog ministra Njavre. Kažem mu: doktore, pa ona ima invalidnost istu kao ja, a ja sam prošao kroz tri logora u devet mjeseci. On kaže: znaš, doktori su takvi, oni to riješe. Kažem mu: dobro, sad ćete vidjeti kako se postaje invalid. Odem na komisiju iz inata, kažem da mi se znoje dlanovi, suše usta, da nikad ne spavam, da sanjam kako me kolju četnici. Oni kažu: 80 posto. Invalidnost sam smanjio u ljeto 2011. godine, nekoliko mjeseci prije izbora, kad nisam znao da ću postati ministar.  


Čak i djeca znaju uvjerljivije lagati...
Eto ja od 2009 pišem o tom govnetu i naišao sam na toliko razumjevanja i ljubavi sa naše lijeve strane zbog toga tako da su mi tepali da sam govno, psovali mater ustašku, nabijali na k, prozvali me srbinom, talijanom, lažnjakom...cijeli spektar je tu bio ko bi se svega sjetio
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti Empty Re: Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti

Post by Ero Tue 16 Feb - 11:14

tre911 wrote:
jasambrend wrote:– Htio sam pokazati da puno ljudi glumi PTSP. Okidač je bio kad je došla jedna liječnica. Imao sam 50-postotnu invalidnost na temelju logora i na temelju ozljede vilice koju malo kad spominjem. Ta liječnica o kojoj govorim pitala je kada će dobiti stan, a ja sam joj rekao da stanove dobivaju samo ratni vojni invalidi. Ona kaže: da, ja sam ta. Pitam je da mi pokaže okolnosti stradavanja, a ona mi pokaže da joj je krajem lipnja '96. godine – kad rata više nije bilo – na južnom bojištu, što znači negdje u Hercegovini, pala kutija s lijekovima na glavu. Zgrabim taj list i odem kod pokojnog ministra Njavre. Kažem mu: doktore, pa ona ima invalidnost istu kao ja, a ja sam prošao kroz tri logora u devet mjeseci. On kaže: znaš, doktori su takvi, oni to riješe. Kažem mu: dobro, sad ćete vidjeti kako se postaje invalid. Odem na komisiju iz inata, kažem da mi se znoje dlanovi, suše usta, da nikad ne spavam, da sanjam kako me kolju četnici. Oni kažu: 80 posto. Invalidnost sam smanjio u ljeto 2011. godine, nekoliko mjeseci prije izbora, kad nisam znao da ću postati ministar.  


Čak i djeca znaju uvjerljivije lagati...
Eto ja od 2009 pišem o tom govnetu i naišao sam na toliko razumjevanja i ljubavi sa naše lijeve strane zbog toga tako da su mi tepali da sam govno, psovali mater ustašku, nabijali na k, prozvali me srbinom, talijanom, lažnjakom...cijeli spektar je tu bio ko bi se svega sjetio
Je li imao bonitete na "povećani invaliditet" i zna li se je li vratio pare?

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti Empty Re: Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti

Post by Ero Tue 16 Feb - 11:16

Drugo, zanima me koji su rezultati onog registra o lažnim braniteljima?

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti Empty Re: Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti

Post by Regoč Tue 16 Feb - 11:20

Ero wrote:Drugo, zanima me koji su rezultati onog registra o lažnim braniteljima?
Povećao im se broj.

_________________
Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti Empty Re: Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti

Post by Ero Tue 16 Feb - 11:23

Regoč wrote:
Ero wrote:Drugo, zanima me koji su rezultati onog registra o lažnim braniteljima?
Povećao im se broj.
Tako sam i mislio.
Posebno procentualni invaliditet.
Ako može ministr, jbga, zašto ne i ostali...

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti Empty Re: Kako je Predrag Matić dokazao teoriju relativnosti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum