ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka - Page 2 Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by Sora 7/10/2023, 10:12

zganci_i_jetrica wrote:
debotoijusto wrote:biljezim jedno okupljanje antivaksera , cuj ne sljaka...
Ne, ne šljaka. Najprije su tvrdili da funkceoneše devedecet, pa onda pecet, pa onda čecet posto... i tako dalje i sve niže. Moja stara se 3 put cjepila i opet je stisla korona ko da i nije. Kažem doktorici opće prakse: - Dajte joj deksametazon. Veli ona, doslovno: - Neću. Došao moj frend privatni doktor, dao joj dex i sumamed i prošlo dok si reko: Šic korona! Jebo mRNA i ove koji su dobili Nobela, a nisu uopće oni razvili metodu.

Da ni ne pričamo da preko 52 % žena ima probleme s menstruacijom nakon tog sumnjivog cjepiva. Ako ne vjeruješ, evo ti link od United States National Library of Medicine

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC9294036/


ha ha ..problemi s menstruacijom ..ovo još nis čula

:puj
a kaj možda se ipak jebu žene?
to je dobra vijest po meni

Sora

Posts : 23777
2014-04-29


Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka - Page 2 Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by veber 7/10/2023, 11:06

Sora wrote:
zganci_i_jetrica wrote:
debotoijusto wrote:biljezim jedno okupljanje antivaksera , cuj ne sljaka...
Ne, ne šljaka. Najprije su tvrdili da funkceoneše devedecet, pa onda pecet, pa onda čecet posto... i tako dalje i sve niže. Moja stara se 3 put cjepila i opet je stisla korona ko da i nije. Kažem doktorici opće prakse: - Dajte joj deksametazon. Veli ona, doslovno: - Neću. Došao moj frend privatni doktor, dao joj dex i sumamed i prošlo dok si reko: Šic korona! Jebo mRNA i ove koji su dobili Nobela, a nisu uopće oni razvili metodu.

Da ni ne pričamo da preko 52 % žena ima probleme s menstruacijom nakon tog sumnjivog cjepiva. Ako ne vjeruješ, evo ti link od United States National Library of Medicine

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC9294036/


ha ha ..problemi s menstruacijom ..ovo još nis čula

:puj
a kaj možda se ipak jebu žene?
to je dobra vijest po meni
jebu žene
ne krampove

loša vijest za tebe.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka - Page 2 Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by veber 7/10/2023, 11:15

AssadNaPodmornici wrote:kako sam ponosam na sebe što u to vrijeme sam bio pod pritiskom države da se cijepim(radi nekih osobnih obaveza morao sam obilaziti neku šugavu smrdljivu instituciju ove lopovske države ) .. i nisam se cijepio iako sam se premišljao 1% .. 

sada mi je žao što sam iti imao u glavi 1% ideje da se idem cijepiti ovim smećem, -- aj najmanji je problem što ne štiti kurca, svi koji su se cijepili - ali baš svi. dobili su koronu isto kao i mi koji se nismo cijepili - 1,2 puta svatko. 
međutim bogami znam hrpu ljudi koji su se cijepili i nakon toga zdravlje im je narušeno. aj da budem iskren nije svima. možda čak i većina je ista kao prije. ali jedan onako značajan postotak ljudi ima teške zdravstvene probleme, znam iz prve ruke(dakle pričaju mi dva frenda iz osnovne o sranju sa srcem) iz druge ruke(ovaj as momak 30godina zdrav, cijepio se - iz bivše firme, srčani, ili iz druge ruke, od frenda - njegova cura ima brata koji se cijepio pa ima srčane probleme itd).. i hrpu ljudi koji nakon cijepiva imaju neka pogoršanja ali ne mogu se povezati.

meni frend govori da nakon cijepiva imunitet mu je od kurca.. prije nikada nije bia zimi bolestan , a prošlu zimu sa nama nije mogao igrati nogomet, non stop pod temepraturom.. (naravno za cijepivo je dokazano da šteti i za imunitet). 

i pazi radi se o 10-15% ljudi koji imaju nuspojave.. 
prije bi se cijepiva odbacivala ako bi 1:1milijuna  (to je šta - 0.00001%???) imala nuspojave- slalo bi se nazad u tvornicu. 

e -da cijepivo te ne štiti od novinarske gripe koja je utekla kinezima iz laba(je gušt ovo nabijati na nos ovim oko sebe, sjećam se novinara i fake znanstvenika - nemoguće je da je virus nastao u labu haha - a znalo se još početkom 2020 - stavljao sam na forumu linkove, ja i gnječ).. 

e da , tkz novinarska gripa - izraelsko istraživanje - da niti jedna osoba zdrava i mlađa od 50 nije umrla od novinarske gripe(ona je de facto opasna za umirovljenike i takvu dob ili netko tko ima kritične zdravstvene probelme)..

sve skupa jedna velika prevara gdje je hrpa ljudi platila glavom, više manje svi financijski, a šačica profitirala. meni je drago što nisam popušio priču ponosan na sebe..

a ovi luđaci koji su cijepili svoju djecu, prinčeve i prinecez, nema komentara na to
nije baš kako tipkaš, jer iz osobnog okruženja znam za ljude koji su umrli od covida
isto tako ljudi umiru od gripe

ja sam bio s oboljelim i nikaj mi nije bilo.

kada se još nije znalo za covid svi su kod mene oboljeli, bedinao sam djecu i ex. nisu mogli mrdnut. 
visoka temp, groznica, slabost.

sada imaju prirodni imunitet.

ja spadam u 2-3% ljudi koje gripa, covid i sl. ne zahvati.

dao sam krv da vide u instintutu zašto sam imun.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka - Page 2 Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by zganci_i_jetrica 7/10/2023, 13:00

debotoijusto wrote:ja se bavim filmom a ne dr. mr. sci. pobogu osim toga da i pronadjem info. kako bi u svojoj neukosti to mogao pravilno iscitati ?
s jedne strane pandemija/ekonomski krah godine produkcije raznih cjepiva i spoznaja doktora a druge automehanicar s viskom slobodna vremena koji tumaci desavanja jer u poziciji da moze ?

...i onda jos 3x moras otic da kocnice rade kako treba  :D

bolnice nisu pune i ekonomija ide dalje , znaci radi  :tu
Ja nisam stučnjak i cijepio sam se pa sam onda dobio koronu. Zaključujem dakle da cjepivo funkcionira, a oni koji ne vjeruju su priglupi antivaxeri cheers

Cjepivo koje je funkcioniralo je bilo ono protiv velikih boginja u Jugoslaviji 1972. g. Tile zakl'o variolu veru u mjesec dana, al' to se ne računa jer je mrzio rvate.
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1352
2021-06-05


Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka - Page 2 Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by debotoijusto 7/10/2023, 13:23

zganci_i_jetrica wrote:
debotoijusto wrote:ja se bavim filmom a ne dr. mr. sci. pobogu osim toga da i pronadjem info. kako bi u svojoj neukosti to mogao pravilno iscitati ?
s jedne strane pandemija/ekonomski krah godine produkcije raznih cjepiva i spoznaja doktora a druge automehanicar s viskom slobodna vremena koji tumaci desavanja jer u poziciji da moze ?

...i onda jos 3x moras otic da kocnice rade kako treba  :D

bolnice nisu pune i ekonomija ide dalje , znaci radi  :tu
Ja nisam stučnjak i cijepio sam se pa sam onda dobio koronu. Zaključujem dakle da cjepivo funkcionira, a oni koji ne vjeruju su priglupi antivaxeri cheers

Cjepivo koje je funkcioniralo je bilo ono protiv velikih boginja u Jugoslaviji 1972. g. Tile zakl'o variolu veru u mjesec dana, al' to se ne računa jer je mrzio rvate.
cjepivo nije lijek , cjepis se od gripe i isto dobijes , blaze minimalna smrtnost ne zalegne pola drzave spasis bake i djedove... sto sad treba i crtat krvi ti issusove a izrael gori  ;)
variola je druga prica i isto cjepivo ima nuspojava kao i svako ...da bilo interneta u to doba ne bi je nikada zaustavili po vama  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka - Page 2 Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by AssadNaPodmornici 7/10/2023, 15:37

veber wrote:
AssadNaPodmornici wrote:kako sam ponosam na sebe što u to vrijeme sam bio pod pritiskom države da se cijepim(radi nekih osobnih obaveza morao sam obilaziti neku šugavu smrdljivu instituciju ove lopovske države ) .. i nisam se cijepio iako sam se premišljao 1% .. 

sada mi je žao što sam iti imao u glavi 1% ideje da se idem cijepiti ovim smećem, -- aj najmanji je problem što ne štiti kurca, svi koji su se cijepili - ali baš svi. dobili su koronu isto kao i mi koji se nismo cijepili - 1,2 puta svatko. 
međutim bogami znam hrpu ljudi koji su se cijepili i nakon toga zdravlje im je narušeno. aj da budem iskren nije svima. možda čak i većina je ista kao prije. ali jedan onako značajan postotak ljudi ima teške zdravstvene probleme, znam iz prve ruke(dakle pričaju mi dva frenda iz osnovne o sranju sa srcem) iz druge ruke(ovaj as momak 30godina zdrav, cijepio se - iz bivše firme, srčani, ili iz druge ruke, od frenda - njegova cura ima brata koji se cijepio pa ima srčane probleme itd).. i hrpu ljudi koji nakon cijepiva imaju neka pogoršanja ali ne mogu se povezati.

meni frend govori da nakon cijepiva imunitet mu je od kurca.. prije nikada nije bia zimi bolestan , a prošlu zimu sa nama nije mogao igrati nogomet, non stop pod temepraturom.. (naravno za cijepivo je dokazano da šteti i za imunitet). 

i pazi radi se o 10-15% ljudi koji imaju nuspojave.. 
prije bi se cijepiva odbacivala ako bi 1:1milijuna  (to je šta - 0.00001%???) imala nuspojave- slalo bi se nazad u tvornicu. 

e -da cijepivo te ne štiti od novinarske gripe koja je utekla kinezima iz laba(je gušt ovo nabijati na nos ovim oko sebe, sjećam se novinara i fake znanstvenika - nemoguće je da je virus nastao u labu haha - a znalo se još početkom 2020 - stavljao sam na forumu linkove, ja i gnječ).. 

e da , tkz novinarska gripa - izraelsko istraživanje - da niti jedna osoba zdrava i mlađa od 50 nije umrla od novinarske gripe(ona je de facto opasna za umirovljenike i takvu dob ili netko tko ima kritične zdravstvene probelme)..

sve skupa jedna velika prevara gdje je hrpa ljudi platila glavom, više manje svi financijski, a šačica profitirala. meni je drago što nisam popušio priču ponosan na sebe..

a ovi luđaci koji su cijepili svoju djecu, prinčeve i prinecez, nema komentara na to
nije baš kako tipkaš, jer iz osobnog okruženja znam za ljude koji su umrli od covida
isto tako ljudi umiru od gripe

ja sam bio s oboljelim i nikaj mi nije bilo.

kada se još nije znalo za covid svi su kod mene oboljeli, bedinao sam djecu i ex. nisu mogli mrdnut. 
visoka temp, groznica, slabost.

sada imaju prirodni imunitet.

ja spadam u 2-3% ljudi koje gripa, covid i sl. ne zahvati.

dao sam krv da vide u instintutu zašto sam imun.

nisam rekao da nitko ne umire od novinarske gripe.
izraelsko izstraživanje, da nitko zdrav od 50godina nije umro od ove prevare ,. dakle ako si zdrav i mlađi od 50godina šanse da umreš su nula. (veće su šanse od gripe). 

međutim kako godine rastu tako se i povećava šansa za umrit, tako recimo ako si 70ak godina, onda je već to 2-3% šansa da ćeš umrit. s ozbirom na države koje imaju veliku staračku populaciju koja se zbog nezdravog prethodnog života sada liječi, njima je ovo neka opasnost.

međutim za ovakve podatke se znalo još početkom 2020, dakle bila su već tada(pratio sam Bakića i Lauca) pazi ovo u veljači/ožuju/travnju prva istraživanja koja su govorila da ovo nije opasno za mlade i mlađe i zdravije općenito, i da je vrlo vjerojatno došlo iz kineskog laba u Wuhanu.

i sve jedno gamad je uništila zapdne ekonomije i sa cijepivima otrovala pitaj Boga koliko stotina tisuća ako ne i milijune zdravih ljudi kojima ovo nebi ništa.
e da sve jedno lockdown-uništavanje ekonomije-prisilno cijepivo koje ne radi - osim što je uništilo bezbroj života nije spasilo niti jedan jedini jer zadnja istraživanja su - cijepivo jednostavno ne djeluje. nema dokaza da djeluje. jbg 

i onda ekipa međisobno dijeli sebi nobelovu nagradu. aj dobro :) 

meni je bitno da ja kao dosta mojih frendova i poznanika nisam pao pod pritisak, pa sada momci u naponu snage, 30ete godine, cijeli život frend igra nogomet i radi fizički, "da se mora prestati naprezati", a drugi frend kaže - "nakon cijepiva gutam šaku tableta za srce kao da sam dida od 80godina i uvjeravaju me da to nije od cijepiva da je to sve normalno za moje godine" ..lol. haha.

eno miha i drugi su pričali iskustva sa poznanicima i rodbinom koja se cijepila pa u roku keks na oni svijet. 

amo ovako-. 

ja ovako - zaista ne znam niti jednu osobu koja se cijepila - da je ponosna što se cijepila.  ili im je "svejedno", ili "radije da se nisam cijepio".
sa druge strane od onih koji se nisu cijepili- svi mi smo 100% ponosni


ali još su mi definitivno najjači ljudi koji su svoje "prinčeve i princeze" cijepili, djecu i unuke radi toga da bi mogli kazati okolo "nu nisam antivaxer" - pa asu ako se nisi cijepio ovom prevarom od kemikalije, ne znači da nisi antivax ako si uzeo sva ostala normalna provjerena cijepiva kao što mi jesmo . 

to je isto kao netko ti nudi pokvareno meso, i onda ti ne želiš to smeće stavit u usta, i onda - "ti si postao vegeterijanac". ne nisam samo ne želim jesti ucrvano meso radije ću preskočit ovaj put

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka - Page 2 Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by catabbath 7/10/2023, 15:44

Nobelova nagrada je odavno postala treš kao Eurovizija. 
Samo propaganda.

_________________
Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12427
2015-08-22


Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka - Page 2 Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by veber 7/10/2023, 16:33

AssadNaPodmornici wrote:


ali još su mi definitivno najjači ljudi koji su svoje "prinčeve i princeze" cijepili, djecu i unuke radi toga da bi mogli kazati okolo "nu nisam antivaxer" - pa asu ako se nisi cijepio ovom prevarom od kemikalije, ne znači da nisi antivax ako si uzeo sva ostala normalna provjerena cijepiva kao što mi jesmo . 

to je isto kao netko ti nudi pokvareno meso, i onda ti ne želiš to smeće stavit u usta, i onda - "ti si postao vegeterijanac". ne nisam samo ne želim jesti ucrvano meso radije ću preskočit ovaj put
đemal se cijepio pa skoro dva put riknuo. djeca mu se cijepila pa sin skoro kihnul.
princeza bila u bolnici.

ja platio 100€ šiptaru i vozi.
srbin mi dao kontakt :D

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka - Page 2 Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by AssadNaPodmornici 7/10/2023, 16:39

U njemačkoj se covid potvrde rješavale šakom i kapom

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka - Page 2 Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by veber 7/10/2023, 16:41

AssadNaPodmornici wrote:U njemačkoj se covid potvrde rješavale šakom i kapom
neeeee

sa 100€

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka - Page 2 Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by veber 7/10/2023, 16:45

i moraš sresti srbina koji je u dilu sa šiptarom.

i dobiješ potvrdu verificiranu

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka - Page 2 Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by Hoholo Mudovski 7/10/2023, 19:36

Sora wrote:
debotoijusto wrote:biljezim jedno okupljanje antivaksera , cuj ne sljaka...

smanjio se broj oboljelih i umrlih  OD KORONE

njima ne sljaka glava , tko jednom popije laž na internetu tomu nema spasa
Najviše umiru od korone višestruko cjepljeni...
Ti si neki fenomen, nema slava Ukrajini, samo slava Pfizeru
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka - Page 2 Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by veber 7/10/2023, 19:49

Oholo Mudovski wrote:
Sora wrote:
debotoijusto wrote:biljezim jedno okupljanje antivaksera , cuj ne sljaka...

smanjio se broj oboljelih i umrlih  OD KORONE

njima ne sljaka glava , tko jednom popije laž na internetu tomu nema spasa
Najviše umiru od korone višestruko cjepljeni...
Ti si neki fenomen, nema slava Ukrajini, samo slava Pfizeru
na žalost vas srblja rusija je popušila.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka - Page 2 Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by zganci_i_jetrica 7/10/2023, 19:51

debotoijusto wrote:
zganci_i_jetrica wrote:
debotoijusto wrote:ja se bavim filmom a ne dr. mr. sci. pobogu osim toga da i pronadjem info. kako bi u svojoj neukosti to mogao pravilno iscitati ?
s jedne strane pandemija/ekonomski krah godine produkcije raznih cjepiva i spoznaja doktora a druge automehanicar s viskom slobodna vremena koji tumaci desavanja jer u poziciji da moze ?

...i onda jos 3x moras otic da kocnice rade kako treba  :D

bolnice nisu pune i ekonomija ide dalje , znaci radi  :tu
Ja nisam stučnjak i cijepio sam se pa sam onda dobio koronu. Zaključujem dakle da cjepivo funkcionira, a oni koji ne vjeruju su priglupi antivaxeri cheers

Cjepivo koje je funkcioniralo je bilo ono protiv velikih boginja u Jugoslaviji 1972. g. Tile zakl'o variolu veru u mjesec dana, al' to se ne računa jer je mrzio rvate.
cjepivo nije lijek , cjepis se od gripe i isto dobijes , blaze minimalna smrtnost ne zalegne pola drzave spasis bake i djedove... sto sad treba i crtat krvi ti issusove a izrael gori  ;)
variola je druga prica i isto cjepivo ima nuspojava kao i svako ...da bilo interneta u to doba ne bi je nikada zaustavili po vama  :D
Ti lupaš lončiće na sve strane. Nitko nije ni rekao da je cjepivo lijek. Kad ti vodoinstalater instalira vodokotlić, a voda iz njega curi, onda si sigurno isto tako filozofski nastrojen i braniš ga da vodoinstalater nije lijek. 

Naravno da je variola vera druga stvar jer je smrtnost od iste oko 30%, dok je prema WHO od korone  3,4%, dakle gotovo 10 puta manja. I opet je Zagrebački Imunološki Zavod u čas posla skuhao cjepivo koje je eliminiralo velike boginje u mjesec i krmelju dana. Ti se u ovom slučaju pokazuješ kao tipični vjernik taliban, kojeg činjenice i podaci ne zanimaju, a svi koji ne dijele tvoju religiju su u najmanju ruku budale  :P

mRNA cjepivo protiv korone je loše u prevenciji COVID-a 19.
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1352
2021-06-05


Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka - Page 2 Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by zganci_i_jetrica 7/10/2023, 19:53

catabbath wrote:Nobelova nagrada je odavno postala treš kao Eurovizija. 
Samo propaganda.
Primjer Obame, kojem su dali Nobela kao pseću markicu, da ga ponize i da mu daju do znanja da ima da bude kuš i k nozi kad se radi o stvarima od značaja.
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1352
2021-06-05


Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka - Page 2 Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by Hoholo Mudovski 7/10/2023, 19:59

Ja se danas cijepio na Šolti... sad se docjepljivam višestrukim busterima.
Velju mi domorodci da je doša čovik iz Kanade i iskrca sto miliona dolora za vinograd. Povrat investicije 10 g. 
Ovim iz Pfizera investicija se vratila odmah čim je Beroš uveo kovid potvrde.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka - Page 2 Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by dijagram 7/10/2023, 21:48

Dobro, debo voli kad ga cijepe.
Treba imati razumijevanja za drukcije.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18738
2015-08-09


Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka - Page 2 Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by T. 7/10/2023, 22:11

Oholo Mudovski wrote:Ja se danas cijepio na Šolti... sad se docjepljivam višestrukim busterima.
bome sam i ja, što se kaže, potpuno procijepljen... drunken
slavim danas jbg., rođendan je prezidenta...
slava mu, poživio još barem ovoliko...

_________________
Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka - Page 2 60810
T.
T.

Posts : 17354
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka - Page 2 Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by veber 8/10/2023, 07:13

zganci_i_jetrica wrote:
debotoijusto wrote:
zganci_i_jetrica wrote:
debotoijusto wrote:Ti lupaš lončiće na sve strane. Nitko nije ni rekao da je cjepivo lijek. Kad ti vodoinstalater instalira vodokotlić, a voda iz njega curi, onda si sigurno isto tako filozofski nastrojen i braniš ga da vodoinstalater nije lijek. 

Naravno da je variola vera druga stvar jer je smrtnost od iste oko 30%, dok je prema WHO od korone  3,4%, dakle gotovo 10 puta manja. I opet je Zagrebački Imunološki Zavod u čas posla skuhao cjepivo koje je eliminiralo velike boginje u mjesec i krmelju dana. Ti se u ovom slučaju pokazuješ kao tipični vjernik taliban, kojeg činjenice i podaci ne zanimaju, a svi koji ne dijele tvoju religiju su u najmanju ruku budale  :P

mRNA cjepivo protiv korone je loše u prevenciji COVID-a 19.
drug marcel se zalagao da se uništi imunološki. kao i sva industrija.

navodno nam ne treba,

a naziv tvog avatara izaziva kod mene glad.

ovdje nemrem kupiti jetrica. nema, nula bodova

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka - Page 2 Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by Hoholo Mudovski 13/12/2023, 15:20

Krezubi ravnozemljaši nisu samo odgovorni za širenje virusa


Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka - Page 2 Gbkgm510
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka - Page 2 Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by T. 13/12/2023, 15:26

Oholo Mudovski wrote:Krezubi ravnozemljaši nisu samo odgovorni za širenje virusa


Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka - Page 2 Gbkgm510
ček, jel su sada antivakseri krivi vakserima zato što su vakseri ? drunken

_________________
Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka - Page 2 60810
T.
T.

Posts : 17354
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka - Page 2 Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum