ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka Empty Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by zganci_i_jetrica 6/10/2023, 19:28

https://www.nobelprize.org/prizes/medicine/2023/press-release/

for their discoveries concerning nucleoside base modifications that enabled the development of effective mRNA vaccines against COVID-19

Funkcionira cjepivo koliko i  :bless
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1319
2021-06-05


Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by zganci_i_jetrica 6/10/2023, 19:32

Doslovno svi ljudi koje znam koji su se 3 put cjepili, dobili koronu, a neki i po nekoliko puta  :D
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1319
2021-06-05


Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by veber 6/10/2023, 19:44

zganci_i_jetrica wrote:Doslovno svi ljudi koje znam koji su se 3 put cjepili, dobili koronu, a neki i po nekoliko puta  :D
đemal se cijepio 5 puta, skoro je riknul. onda se docijepio pa skoro riknul.

ja sam srbinu dal 100€ koji me poslao šiptaru. uredno imam covidpass

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by veber 6/10/2023, 19:47

većina koja je primila kitu dobila je i covid.

poznavao sam ljude koji su imali covid i kihnuli.

mislim da su više od nezdravog življenja nego od prehlade.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by zganci_i_jetrica 6/10/2023, 20:06

Navalili napadat Ivermektin, kad ono Deksametazon rješava većinu korona zaraze u roku 2 dana  :)
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1319
2021-06-05


Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by veber 6/10/2023, 20:15

znam da nisam imao gripu nikad.
čak niti kada je covid vladao


češnjak je zakon, pogotovo kada te pička ide poljubit. i gornja i donja.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by debotoijusto 6/10/2023, 20:19

biljezim jedno okupljanje antivaksera , cuj ne sljaka...
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by veber 6/10/2023, 20:22

debotoijusto wrote:biljezim jedno okupljanje antivaksera , cuj ne sljaka...
pa ne šljaka.

u mraku su sve mačke crne

uvalim ti kitu kao i titu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by debotoijusto 6/10/2023, 20:34

veber wrote:
debotoijusto wrote:biljezim jedno okupljanje antivaksera , cuj ne sljaka...
pa ne šljaka.

u mraku su sve mačke crne

uvalim ti kitu kao i titu.

sto znaci "ne sljaka" ? da ga nema kolika bi bila smrtnost ? gospodarstvo ? koja je prihvatljiva brojka smrtnosti bez/sa cjepivom ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by zganci_i_jetrica 6/10/2023, 20:36

debotoijusto wrote:biljezim jedno okupljanje antivaksera , cuj ne sljaka...
Ne, ne šljaka. Najprije su tvrdili da funkceoneše devedecet, pa onda pecet, pa onda čecet posto... i tako dalje i sve niže. Moja stara se 3 put cjepila i opet je stisla korona ko da i nije. Kažem doktorici opće prakse: - Dajte joj deksametazon. Veli ona, doslovno: - Neću. Došao moj frend privatni doktor, dao joj dex i sumamed i prošlo dok si reko: Šic korona! Jebo mRNA i ove koji su dobili Nobela, a nisu uopće oni razvili metodu.

Da ni ne pričamo da preko 52 % žena ima probleme s menstruacijom nakon tog sumnjivog cjepiva. Ako ne vjeruješ, evo ti link od United States National Library of Medicine

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC9294036/
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1319
2021-06-05


Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by debotoijusto 6/10/2023, 21:02

zganci_i_jetrica wrote:
debotoijusto wrote:biljezim jedno okupljanje antivaksera , cuj ne sljaka...
Ne, ne šljaka. Najprije su tvrdili da funkceoneše devedecet, pa onda pecet, pa onda čecet posto... i tako dalje i sve niže. Moja stara se 3 put cjepila i opet je stisla korona ko da i nije. Kažem doktorici opće prakse: - Dajte joj deksametazon. Veli ona, doslovno: - Neću. Došao moj frend privatni doktor, dao joj dex i sumamed i prošlo dok si reko: Šic korona! Jebo mRNA i ove koji su dobili Nobela, a nisu uopće oni razvili metodu.

Da ni ne pričamo da preko 52 % žena ima probleme s menstruacijom nakon tog sumnjivog cjepiva. Ako ne vjeruješ, evo ti link od United States National Library of Medicine

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC9294036/

meni radi i imao sam koronu " s nogu " sto bi se reklo... isto tako znam bat 30 ljudi sto se bocnulo i imalo blage simptome ili nikakve
isto tako sad ti nadjem 10 antivaksera na mrezi kurcevitih sto u konacnici umrli od korone ili imali gadne probleme... problem je bio ogroman zdravstveno/ekonomski tako da zasluzuje nobela u konacnici
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by zganci_i_jetrica 6/10/2023, 21:56

debotoijusto wrote:
zganci_i_jetrica wrote:
debotoijusto wrote:biljezim jedno okupljanje antivaksera , cuj ne sljaka...
Ne, ne šljaka. Najprije su tvrdili da funkceoneše devedecet, pa onda pecet, pa onda čecet posto... i tako dalje i sve niže. Moja stara se 3 put cjepila i opet je stisla korona ko da i nije. Kažem doktorici opće prakse: - Dajte joj deksametazon. Veli ona, doslovno: - Neću. Došao moj frend privatni doktor, dao joj dex i sumamed i prošlo dok si reko: Šic korona! Jebo mRNA i ove koji su dobili Nobela, a nisu uopće oni razvili metodu.

Da ni ne pričamo da preko 52 % žena ima probleme s menstruacijom nakon tog sumnjivog cjepiva. Ako ne vjeruješ, evo ti link od United States National Library of Medicine

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC9294036/

meni radi i imao sam koronu " s nogu " sto bi se reklo... isto tako znam bat 30 ljudi sto se bocnulo i imalo blage simptome ili nikakve

Tebi radi, a imao si koronu :P Jače neko cjepivo. I ja znam masu ljudi koji se nisu bocnuli, a imali su koronu 's nogu'. Odakle znaš da je tebi baš cjepivo pomoglo? Znam i ljude koji su nakon cjepiva odbortali dva tjedna kao da su imali jači slučaj korone.

debotoijusto wrote:isto tako sad ti nadjem 10 antivaksera na mrezi kurcevitih sto u konacnici umrli od korone ili imali gadne probleme... problem je bio ogroman zdravstveno/ekonomski tako da zasluzuje nobela u konacnici
Zašto Nobela nije dobio Robert Malone, koji je tu metodu razvijao u 80-ima, a ne ovi koji su prekopirali tuđi rad? Možda zato što je rekao da se to cijepivo kod žena koncentrira u jajnicima. I zašto ti onda nisi provjerio izvještaj ne bilo kakve ravnozemljaške budale, nego United States National Library of Medicine (https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC9294036/) o preko 52 % žena koje imaju problema s menstruacijom nakon cijepljenja? Zato što ti je lakše vjerovati u ono što želiš vjerovati, nego se zamarati istraživanjem činjenica.
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1319
2021-06-05


Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by debotoijusto 6/10/2023, 22:16

ja se bavim filmom a ne dr. mr. sci. pobogu osim toga da i pronadjem info. kako bi u svojoj neukosti to mogao pravilno iscitati ?
s jedne strane pandemija/ekonomski krah godine produkcije raznih cjepiva i spoznaja doktora a druge automehanicar s viskom slobodna vremena koji tumaci desavanja jer u poziciji da moze ?

...i onda jos 3x moras otic da kocnice rade kako treba  :D

bolnice nisu pune i ekonomija ide dalje , znaci radi  :tu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by T. 6/10/2023, 22:44

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka Nobel_10

_________________
Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka Unname11
T.
T.

Posts : 17117
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by Hoholo Mudovski 7/10/2023, 05:05

debotoijusto wrote:biljezim jedno okupljanje antivaksera , cuj ne sljaka...
Šljaka, šljaka... pogrebna poduzeća imaju ekstremne zarade. 
Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka F7yslv10
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4090
2023-08-31


Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by veber 7/10/2023, 08:27

debotoijusto wrote:
veber wrote:
debotoijusto wrote:biljezim jedno okupljanje antivaksera , cuj ne sljaka...
pa ne šljaka.

u mraku su sve mačke crne

uvalim ti kitu kao i titu.

sto znaci "ne sljaka" ? da ga nema kolika bi bila smrtnost ? gospodarstvo ? koja je prihvatljiva brojka smrtnosti bez/sa cjepivom ?
znači da ne radi.

ja sam platio 100€ i dobio prolaznicu. bio u kontaktu s vama cijeplenjima i nikaj.

nisam dao da se djeca cijepe, bili s vama cijepljenima i zaraženima i nikaj im nije bilo.

smrtnost od gripe je oko 50 000 u EU.

od mojeg tetka je sin umro od gripe.

ali kuži čuda imao je 150kg na 175.
da nije možda umro jer je bio debel, pa ga gripa dokrajčila.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by AssadNaPodmornici 7/10/2023, 09:32

kako sam ponosam na sebe što u to vrijeme sam bio pod pritiskom države da se cijepim(radi nekih osobnih obaveza morao sam obilaziti neku šugavu smrdljivu instituciju ove lopovske države ) .. i nisam se cijepio iako sam se premišljao 1% .. 

sada mi je žao što sam iti imao u glavi 1% ideje da se idem cijepiti ovim smećem, -- aj najmanji je problem što ne štiti kurca, svi koji su se cijepili - ali baš svi. dobili su koronu isto kao i mi koji se nismo cijepili - 1,2 puta svatko. 
međutim bogami znam hrpu ljudi koji su se cijepili i nakon toga zdravlje im je narušeno. aj da budem iskren nije svima. možda čak i većina je ista kao prije. ali jedan onako značajan postotak ljudi ima teške zdravstvene probleme, znam iz prve ruke(dakle pričaju mi dva frenda iz osnovne o sranju sa srcem) iz druge ruke(ovaj as momak 30godina zdrav, cijepio se - iz bivše firme, srčani, ili iz druge ruke, od frenda - njegova cura ima brata koji se cijepio pa ima srčane probleme itd).. i hrpu ljudi koji nakon cijepiva imaju neka pogoršanja ali ne mogu se povezati.

meni frend govori da nakon cijepiva imunitet mu je od kurca.. prije nikada nije bia zimi bolestan , a prošlu zimu sa nama nije mogao igrati nogomet, non stop pod temepraturom.. (naravno za cijepivo je dokazano da šteti i za imunitet). 

i pazi radi se o 10-15% ljudi koji imaju nuspojave.. 
prije bi se cijepiva odbacivala ako bi 1:1milijuna  (to je šta - 0.00001%???) imala nuspojave- slalo bi se nazad u tvornicu. 

e -da cijepivo te ne štiti od novinarske gripe koja je utekla kinezima iz laba(je gušt ovo nabijati na nos ovim oko sebe, sjećam se novinara i fake znanstvenika - nemoguće je da je virus nastao u labu haha - a znalo se još početkom 2020 - stavljao sam na forumu linkove, ja i gnječ).. 

e da , tkz novinarska gripa - izraelsko istraživanje - da niti jedna osoba zdrava i mlađa od 50 nije umrla od novinarske gripe(ona je de facto opasna za umirovljenike i takvu dob ili netko tko ima kritične zdravstvene probelme)..

sve skupa jedna velika prevara gdje je hrpa ljudi platila glavom, više manje svi financijski, a šačica profitirala. meni je drago što nisam popušio priču ponosan na sebe..

a ovi luđaci koji su cijepili svoju djecu, prinčeve i prinecez, nema komentara na to

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20940
2018-06-14


Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by Sora 7/10/2023, 10:07

debotoijusto wrote:biljezim jedno okupljanje antivaksera , cuj ne sljaka...

smanjio se broj oboljelih i umrlih OD KORONE

njima ne sljaka glava , tko jednom popije laž na internetu tomu nema spasa


Last edited by Sora on 7/10/2023, 10:14; edited 1 time in total

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by Sora 7/10/2023, 10:08

Sora wrote:
debotoijusto wrote:biljezim jedno okupljanje antivaksera , cuj ne sljaka...

smanjio se broj oboljelih i umrlih
a oboljenja od drugih bolesti nema šanse da netko DOKAŽE da su od cjepiva , pa uvijek je bilo moždanih i srčanih, nije to novo

antivakserima ne sljaka glava , tko jednom popije laž na internetu tomu nema spasa

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by Sora 7/10/2023, 10:12

zganci_i_jetrica wrote:
debotoijusto wrote:biljezim jedno okupljanje antivaksera , cuj ne sljaka...
Ne, ne šljaka. Najprije su tvrdili da funkceoneše devedecet, pa onda pecet, pa onda čecet posto... i tako dalje i sve niže. Moja stara se 3 put cjepila i opet je stisla korona ko da i nije. Kažem doktorici opće prakse: - Dajte joj deksametazon. Veli ona, doslovno: - Neću. Došao moj frend privatni doktor, dao joj dex i sumamed i prošlo dok si reko: Šic korona! Jebo mRNA i ove koji su dobili Nobela, a nisu uopće oni razvili metodu.

Da ni ne pričamo da preko 52 % žena ima probleme s menstruacijom nakon tog sumnjivog cjepiva. Ako ne vjeruješ, evo ti link od United States National Library of Medicine

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC9294036/


ha ha ..problemi s menstruacijom ..ovo još nis čula

:puj
a kaj možda se ipak jebu žene?
to je dobra vijest po meni

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka Empty Re: Nobelova nagrada za cjepivo koje ne šljaka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum