ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mislila sam da su izletnici

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Mislila sam da su izletnici - Page 2 Empty Re: Mislila sam da su izletnici

Post by RayMabus Tue 3 Oct - 16:17



IMA DA TI SVI DOĐU U AUSTRIJU NA SOCIJALU

RAŠIRI ŠUPAK PAPČINO

https://en.wikipedia.org/wiki/Alexander_Schallenberg

RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Mislila sam da su izletnici - Page 2 Empty Re: Mislila sam da su izletnici

Post by RayMabus Tue 3 Oct - 16:33

Poljski ministar unutarnjih poslova Mariusz Kaminski rekao je da je o novim kontrolama obavijestio kolege u Njemačkoj, Slovačkoj, Austriji i Češkoj, kao i Evropsku komisiju.

“Posljednjih sedmica locirali smo i priveli 551 ilegalnog migranta na granici sa Slovačkom. Ova nas situacija potiče na poduzimanje odlučnih mjera”, rekao je Kaminski.

Češka i Poljska uvele privremene kontrole na granici sa Slovačkom
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Mislila sam da su izletnici - Page 2 Empty Re: Mislila sam da su izletnici

Post by RayMabus Tue 3 Oct - 18:00

AUSTRIJA će od 4. oktobra privremeno ponovo uvesti kontrole duž granice sa Slovačkom da bi sprečila ulazak migranata bez dokumenata, saopštilo je danas austrijsko Ministarstvo unutrašnjih poslova.

- Austrijski ministar unutrašnjih poslova Gerhard Karner najavio je da će Austrija od sutra nastaviti da vrši granične kontrole sa Slovačkom - navodi se u saopštenju.

Nakon što su Poljska i Češka uvele privremene kontrole duž granice sa Slovačkom, postoji rizik da migranti bez dokumenata krenu ka austrijskoj teritoriji, a uvedena mera ima za cilj da spreči takav razvoj događaja, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova.

NOVA PRAVILA: Austrija uvodi kontrole duž granice sa ovom zemljom
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Mislila sam da su izletnici - Page 2 Empty Re: Mislila sam da su izletnici

Post by RayMabus Tue 3 Oct - 18:09

Budu sad ko zombiji kad krenu i ono bauljaju livadama i samo čuješ kako mumljaju: AUSTRIJA, AUSTRIJA, AUSTRIJA

Mislila sam da su izletnici - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQEuMv7Mb4eHTyvgoAJCxJzfiHxJ4ozstwUmQ&usqp=CAU
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Mislila sam da su izletnici - Page 2 Empty Re: Mislila sam da su izletnici

Post by RayMabus Tue 3 Oct - 19:18

Evo im malo i ovih Talibana koje će Pakistan sad potirat. Šta je to miljon i 700 tisuća.

Pakistan je naredio svim ilegalnim migrantima da napuste zemlju ili im prijeti protjerivanje nakon što je otkrio da su Afganistanci izvršili 14 od 24 samoubilačkih bombaških napada u toj južnoazijskoj zemlji ove godine, piše Reuters.

Ministar unutarnjih poslova Sarfraz Bugti rekao je da svi ilegalni migranti trebaju napustiti Pakistan do 1. studenoga ili će biti prisilno protjerani. Otkrio je da oko 1,73 milijuna afganistanskih državljana u Pakistanu nema legalne isprave za ostanak. Bugti je to izjavio u Islamabadu nakon sastanka premijera i šefa vojske s civilnim i vojnim liderima.

Bombaši samoubojice upali su na vjerska okupljanja u Pakistanu prošlog tjedna i ubili najmanje 57 ljudi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Mislila sam da su izletnici - Page 2 Empty Re: Mislila sam da su izletnici

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum