ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Puno radno vrijeme nije za mene. I planiram živjeti s mamom do 50.

Go down

Puno radno vrijeme nije za mene. I planiram živjeti s mamom do 50. Empty Puno radno vrijeme nije za mene. I planiram živjeti s mamom do 50.

Post by debotoijusto Tue 19 Sep - 11:44

ANTHONY Voulgaris, student iz Melbournea, odlučio je da puno radno vrijeme - nije u skladu s njegovim uvjerenjima.
"Samo bih htio službeno objaviti da mislim da posao s punim radnim vremenom nije za mene. Volio bih ovdje iznijeti svoje razloge, ali nema ih puno. Samo osobno ne mislim da je to u skladu s mojim uvjerenjima, znate, s mojim sustavom vjerovanja. Ne možete nikoga prisiliti da vjeruje u ono u što vi vjerujete", objavio je na TikToku.

S njim su se složili brojni milenijalci u komentarima.
"Osobno sam na istoj razini. Mislim da sam rođena da budem majka/domaćica, tako da, ne, nema posla za mene", "Odradim tri dana i to mi je više nego dovoljno. Nikad se neću vratiti na puno radno vrijeme", "Upravo sam prešao s osam sati dnevno na šest i kakva razlika! Čini mi se kao da imam toliko više slobodnog vremena u danu", pisali su. 
"Nije ni za mene, ali tko će plaćati račune", "Ovako se i ja osjećam, ali onda se sjetim da imam djecu i kredit", žalili su se drugi.
Inače, Anthony je ranije objavio da planira živjeti sa svojim roditeljima do 50. godine. Zapitao se zašto bi bilo koja mlada osoba odlučila otići od kuće. "Ostajem ovdje koliko god mogu", zaključio je.


https://www.index.hr/magazin/clanak/student-puno-radno-vrijeme-nije-za-mene-i-planiram-zivjeti-s-mamom-do-50/2496582.aspx?index_tid=401563
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30649
2014-04-12


Back to top Go down

Puno radno vrijeme nije za mene. I planiram živjeti s mamom do 50. Empty Re: Puno radno vrijeme nije za mene. I planiram živjeti s mamom do 50.

Post by debotoijusto Tue 19 Sep - 11:45

kao da  otkrio toplu vodu
ovo godinama normalno stanje splita i favela kastila
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30649
2014-04-12


Back to top Go down

Puno radno vrijeme nije za mene. I planiram živjeti s mamom do 50. Empty Re: Puno radno vrijeme nije za mene. I planiram živjeti s mamom do 50.

Post by Hoholo Mudovski Tue 19 Sep - 12:01

Na početaku ljudske vrste tata bi lovao zubate tigrove, mama bi šivala kože i kuhala, baba i dida bi čuvali čopor unučadi. I nije tu bilo mnogo promjena sve do zadnjih 100 godina. 
Sada su mama i tata posvećeni karijeri, žive u stanu, a djecu odgajaju susutav, tik tok i ulica, a baka i djeda u domu... 
I imamo što imamo. 
Ja imam sreću da mi mater ima stan u blizini i dica se mogu zaputiti sama do nje. Ne znam kako bi da živim u stanu u nekom gradu a da nemam takvu logistiku, jebote, qurac bi drka po mobotelu kao sada...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4202
2023-08-31


Back to top Go down

Puno radno vrijeme nije za mene. I planiram živjeti s mamom do 50. Empty Re: Puno radno vrijeme nije za mene. I planiram živjeti s mamom do 50.

Post by immortal Tue 19 Sep - 12:05

kod nas rijetki imaju puno radno vrijeme, mnoge iskorištavaju prekovremenim radom, šikaniranjem
mnogi si to ne dozvole ali ostaje problem manjka financija
ako nešto prijaviš država se naplati čak i kad se ne pokriješ

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23180
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Puno radno vrijeme nije za mene. I planiram živjeti s mamom do 50. Empty Re: Puno radno vrijeme nije za mene. I planiram živjeti s mamom do 50.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum