ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Feministička diktatura

Page 4 of 28 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 28  Next

Go down

Feministička diktatura - Page 4 Empty Re: Feministička diktatura

Post by debotoijusto 17/9/2023, 08:51

kic wrote:
debotoijusto wrote:ovo mi OK

HDZ osniva jos jedan fond

nothing suspicious here

everything fine, move along

i pucke kuhinje soc. pomoci te razne subvencije su "jos jedan fond" mozes i tako gledat cinjenica da ti klinci po sadasnjim zakonima ne mogu doci do novca za razvoj zbog neodgovornosti roditelja a drzava ima instrumente da se naplati od istih
ako hoce naravno... i nije HDZ-jot nego civilizacijski iskorak pod pritiskom "zenskih" organizacija teko bi rekao

debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 4 Empty Re: Feministička diktatura

Post by prckov 17/9/2023, 15:02

istina je da je zapad pod feministickom diktaturom, doduse njihove poglavice (koje ih financiraju) su u sjeni. Medutim ovo sa alimentacijom nema veze sa feminizmom

evo malo pravog feminizma


Feminist Kate Millett and her eleven friends in New York City recited a type of litany, a feminist manifesto of sorts, as described by her sister Mallory Millett, that has proven to be remarkably effective:

“Why are we here today?” the chairwoman asked.

“To make revolution,” they answered.

“What kind of revolution?”

“The Cultural Revolution.”

“And how do we make Cultural Revolution?”

“By destroying the American family!”

“How do we destroy the family?”

“By destroying the American Patriarch.”

“And how do we destroy the American Patriarch?”

“By taking away his power!”

“How do we do that?”

“By destroying monogamy!”

“How can we destroy monogamy?”

“By promoting promiscuity, eroticism, prostitution, abortion, and homosexuality!”

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34362
2014-04-19


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 4 Empty Re: Feministička diktatura

Post by immortal 17/9/2023, 15:06

debotoijusto wrote:
kic wrote:
debotoijusto wrote:ovo mi OK

HDZ osniva jos jedan fond

nothing suspicious here

everything fine, move along

i pucke kuhinje soc. pomoci te razne subvencije su "jos jedan fond" mozes i tako gledat cinjenica da ti klinci po sadasnjim zakonima ne mogu doci do novca za razvoj zbog neodgovornosti roditelja a drzava ima instrumente da se naplati od istih
ako hoce naravno... i nije HDZ-jot nego civilizacijski iskorak pod pritiskom "zenskih" organizacija teko bi rekao

u svakoj priči sve završava na krivnji roditelja
država jadna nije kriva za ništa
paščad sebe osigurala narod bez posla ogoljen
nitko ne govori da je nedostatak financija glavni razlog za razvode

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 4 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 17/9/2023, 17:54

Kako država može biti kriva ako je netko ujeba neku žensku i napravija joj dite ?

Šta ima država s tim šta je neka raširila noge a ovi joj svršija unutra i onda je došlo do začeća ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 179465
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 4 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 17/9/2023, 18:03

Ja nikad državu nisan krivija šta san nalečiva na samo nekakve ludače pa na kraju odusta od svega i da uđem u bračne vode, osnujem familiju i napravim potomstvo.

Jesam društvo koje je dopustilo emanicipaciju i uopće dopustilo da neke cure mogu s takvim umom odrastu dakle prvo je do kućnog odgoja, okoline, mas medija ( tv i drugo ), općeg razmišljanja u društvu, krivog razmišljanja o životu uopće itd.

Uostalom ja imam para i ne kukam da mi je država kriva šta nemam jer imam i tu sam potkovan i nikad mi nije palo da otkrivim državu, vladu zato šta je samo društvo uvezlo tu emanicipaciju i šta ih se kod kuće odgaja tako kako ih se odgaja, potpuno nespremne za život i s krivim idejama oko veze, muških i života uopće i onda stalno nalećeš na takva razmišljanja i počmeš razmišljat : Koji je ovo kurac i čekaj malo ja da ovo dovedem u svoju kuću i svoj život i s ovakvim nečim imam djecu itd. Pa nema teoretske šanse.

Šta država ima s tim šta su one u kurcu jer ih je društvo, dakle prije svega obiteljski odgoj pa okolina pa mas mediji krivo odgojilo i krivo navodilo a vezano uz pitanja o životu, vezi, kreiranju obitelji itd ?

Sad bi tribalo okrivit Vladu Hr je ja nisan ima sreče sa ženama i stalno nalečiva na nekakve emanicipirane ludače. E stvarno svašta šta jest jest.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179465
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 4 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 17/9/2023, 18:55

Kad to vidiš taj način razmišljanja pa se to ponavlja dakle nije neka iznimka nego raširena pojava, utekneš ća i više ti ne pada na pamet s njima imat bilo kakvog posla nego drkica i fino uživaš i evo sad san se maloprije diga jer san spava sve do maloprije i sad kafica i boli me kurac za njih i sve to, daleko im kuća. Šta dalje od moje u svakom slučaju. Kad su tako "pametne" onda neka se i same snalaze u životu šta će i kako će.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179465
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 4 Empty Re: Feministička diktatura

Post by mentalitet 17/9/2023, 19:19

RayMabus wrote:Lijepo je kad nemaš svoje djece i sa strane posmatraš taj svijet i navijaš da ove gule do koske.  :coffee  lol!

Svasta se rodi u mutnoj vodi,
lukava mrena i glupavi smudj,
karas i bandar, lopov i dzandar
i ribe sto zive na racun tudj'.
Malene one vecih se klone,
ne pazis i vec te nema za tren.
Gde god da beze stignu u mreze,
neko se rodi da postane plen.
Ja pevam svoj blues bez namere bitne.
I najvece ribe za mene su sitne.
Ja sa strane samo posmatram taj svet.
A budem i ja i smuvan i varan,
pa svakom se desi da ispadne saran,
to je bar rutinska stvar.
Ko zivot vodi u mutnoj vodi
mora sve trikove dobro da zna,
u mutnoj vodi, sto mnogim godi
posebno onim sa vrha i dna.
Svi znaju svrhu, stuka na vrhu,
tu su da kvare i naprave lom,
a dole na dnu, sudbinu jadnu,
mnogima resava nekakav som.
Ja pevam svoj blues bez namere bitne.
I najvece ribe za mene su sitne.
Ja sa strane samo posmatram taj svet.
Ja pevam svoj blues u srcu dubine
i drzim se pretezno zlatne sredine,
to je bar rutinska stvar, rutinska stvar.
Na sta se svodi zivot u vodi?
Pa eto, grabljivci imaju vlast.
Grgec je glupan, ali je krupan,
pa male ribice guta u slast.
U dane gadne, kad voda padne,
plasljive ribe ne vrede ni gros,
naidju krize, drukcije grize,
i samo najbolji plivaju jos.

E moj Jarane,imao sam ja jednog takvog kao ti.Badava mu govorio da su djeca neshto naj ljepshe shto ti se u zivotu moze desiti.Badava,zgodan .pun love postao je ovdje poznati DJ i svaku noc jebavo drugu dok ga nisam istjerao iz kuce.E vidish ,kada je morao da brine sam o sebi onda je pocheo razmishljati drugachije.Onda je doshao sa idejom da otvori restoran naravno znajuci da ja u toj industriji imam veliko iskustvo.Pojma nije imao o nichemu.Ali sa filozofijom koja nije americhka nakon 2 god. je uspio.Doshla jedna italijanka na oglas za kuhara (inache italijani nikada ne zaposhljavaju zene kao kuhare jer su sklone svadji) i ajde,vidim zavrshila shkolu u Rimu,perfektno govori italijanski.Kazem ja,primit cemo je na probno.Prvo shto je napravila u kuhinji je bilo da je u neradne dane organizirala generalno chishcenje kuhinje.Meni se to dopalo i josh neki njeni postupci,pa sam svoga mulca pocheo nagovarati da je postepeno pochne osvajati.Naravno,on jedva dochekao.Ali kurac ona pametna posao je posao a ljubav je ljubav koja se ne nalazi na poslu.Odjebala ga.On pocheo da gleda na zene sa drugachijim ochima pa se prema njoj pocheo ponashati iskreno i na jedan suptilan nachin.Uglavnom da skratim.Ona je taj italijanski restoran podigla na takav nivo da je pocheo donositi lovu koju nitko od nas nije mogao zamisliti.A poiseban je bio gusht gledati digice kako se gushe u hrani govoreci da ovo nema ni u Italiji.Elem ,moj sin koji je opalio pola ovog gradica gdje zivim odjednom se promijenio i shvatio da nisu sve zene iste.Sada imam dva mala vrazicka italijanchica koji me svakodnevno razveseljavaju ,a moj sin je postao pravi zreo chovjek koji sada razumije sve ono shto sam mu govorio ali zbog toga shto nije imao takvo iskustvo bojao se braka.Brak je prironi proces u sazrijevanju svakog chovjeka,jer te uchi odgovornosti prema svojoj obitelji ali i prema sebi.Samo je vazno koju cesh izabrati.Ne gledaj prvo guzicu i sise kod zena nego gledaj njenu pamet.Eto ako sam imalo pripomogao da promijenish svoje mishljenje bit ce mi drago jer je to u tvoju korist.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 4 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 17/9/2023, 19:24

mentalitet wrote:Elem ,moj sin koji je opalio pola ovog gradica gdje zivim odjednom se promijenio i shvatio da nisu sve zene iste.
Pa nisu sve iste. Nisan ja nikad ni reka da su sve iste nego da ima puno tih emanicipiranih kenja i toga se nakotilo i onda kad san ja ima volju za ozbiljnu vezu itd samo san na takve nalečiva a kad naletiš tako na par njih za redom kad imaš volje pa to vidiš pa onda prođe voz pa više ni ti nemaš volje za ništa a kamo li njih slušat a onda doviđema.

Nisan ja nikad reka da su sve iste. To je glupo da tako šta izjavim nego san reka da ima puno emanicipiranih kenja i da se toga nakotilo boli glava.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179465
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 4 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 17/9/2023, 19:33

Nikad ja nisan reka da su sve žene iste. To tako šta od mene nećeš nikad čut da ja takvu izjavu uopće kažem da su sve iste jer normalno da nisu. Ima i normalnih cura. Problem je šta se nakotilo tih emanicipiranih ludača i onda kad imaš ti volje za to onda ideš tražit itd i puno veća mogućnost je da ćeš samo na to nalečivat nego neku normalnu šta ti paše.

Tu je problem šta ja tu ne mogu ništa jer ona ima 20 i više godina dakle njen mentalni sklop je već formiran, ja na istog nisan utjeca ( nisan ni moga jer nisan ni pozva tu osobu prije pa nikakve veze s formiranjem njenog mentalnog sklopa nemam ) dakle to je već gotov mentalni sklop i takvi je kakvi je i onda uđeš u priču i čuješ neka razmišljanja pa ti nešto nije jasno pa pitaš malo dublje da vidiš šta je to i onda kad čuješ to pa počmeš razmišljaš kakvi bi ti život s ovom bija pa vidiš da bi to za par godina bila rastava a ne ulaziš ti u vezu s nekom da bi se svađa i rastavija na kraju nego da to bude ono vas dvoje skupa i idete zajedno kroz život itd i onda tu ugledaš tu scenu da bi se za par godina rastavija ako s ovom i ovima nastaviš dalje upirat nešto da taj brak će bit na kraju kad se ispuše taj početak u osnovi sranje a imat ćeš dite/djecu još kao privjeske i zaglavit s takvom ludačom za cijeli život ( čak i kad se rastaviš opet si vezan djecom, alimentacijom itd ) i onda biž ća odma, ruši sve mostove i zatvaraj sva vrata i no paserans.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179465
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 4 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 17/9/2023, 19:51

Um se kod osoba kreira u djetinstvu. Najviše tada a onda i kasnije kroz život al je taj period ranog djetinstva i općenito taj do nekakvih 20 godina odrastanja najbitniji.

Kako su se meni stari i stara svako malo svađali a sad svađaju se parovi i ovako pa onda nemam ja sad neku predožbu jel to tako i drugdje al to je utjecalo na mene i onda ja kad vidin tu scenu da bi se ja s takvom nekom ludačom da završim pa tu djeca ovo ono pa da ću se ja s njom svađat u braku jer ona ima neke mušice itd to je za mene odma gotovo.

Bog. Doviđenja. Ne želim to prolazit ponovo. Želim normalnu osobu koja neće radit svađe oko svačega i ničega jer ima neke svoje fiks ideje koje nisu točne nego su pogrešne jer je ona sama opterečena s hrpom pitanja u glavi i mora ona ovo mora ona ono a ti onda moraš šta ona oće itd itd a ako nije tako onda nevalja i onda je svađa.

Aj ti moja Bog.
:kickass
RayMabus
RayMabus

Posts : 179465
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 4 Empty Re: Feministička diktatura

Post by mentalitet 17/9/2023, 19:54

[quote="RayMabus"]Nikad ja nisan reka da su sve žene iste. To tako šta od mene nećeš nikad čut da ja takvu izjavu uopće kažem da su sve iste jer normalno da nisu. Ima i normalnih cura. Problem je šta se nakotilo tih emanicipiranih ludača i onda kad imaš ti volje za to onda ideš tražit itd i puno veća mogućnost je da ćeš samo na to nalečivat nego neku normalnu šta ti paše.


Evo gledaj ,logirao sam se na 10_ku da vidim kakvih budala ima tamo i vec me pochelo slijediti par zenskih.Shalju mi sise guzove a ja to odmah blokiram .Tako ti je i u stvarnom zivotu.zaobidjesh govna kao na cesti i onda cesh biti okruzen sa normalnim zenama.Evo ja,dok sam bio mladji takve nisam zelio ni pogledati ,posebno one na izvolte.Morala mi se dokazati kao normalna i pametna da bi je prihvatio ,i ne samo prema meni.A ove druge stavish na dudlanje i nogom u dupe.Nemoj da ti je palo to jebati posebno bez kurtona.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 4 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 17/9/2023, 20:03

A sad je iovako gotovo. Sad nemam ni volje a i s godinama dođu i neki drugi problemi pa više nisi za ništa.

Sad kurac. Tuci glavon u zid šta si samo nalečiva na te emanicipirane ludače jer se toga jednostavno nakotilo pa onda normalno da češ samo na tako šta nalečivat jer ove normalne moraš tražit povečalom ko da tražiš iglu u plastu sijena.

Nema od toga više ništa. Dođu godine i drugi problemi, izgubiš više i volju a onda sve to jednostavno završena priča na kraju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179465
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 4 Empty Re: Feministička diktatura

Post by mentalitet 17/9/2023, 20:06

RayMabus wrote:A sad je iovako gotovo. Sad nemam ni volje a i s godinama dođu i neki drugi problemi pa više nisi za ništa.

Sad kurac. Tuci glavon u zid šta si samo nalečiva na te emanicipirane ludače jer se toga jednostavno nakotilo pa onda normalno da češ samo na tako šta nalečivat jer ove normalne moraš tražit povečalom ko da tražiš iglu u plastu sijena.

Nema od toga više ništa. Dođu godine i drugi problemi, izgubiš više i volju a onda sve to jednostavno završena priča na kraju.

Nikad ne reci nikad:::))Kad se budesh najmanje nadao doce ona blizu tebe ,samo je ne smijesh promatrati kao emacipirane kurvice:::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 4 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 17/9/2023, 20:15

Ne znam šta bi ti reka. Nije problem napravit klinca. Uštrcaš ga nekoj pet minuta i to je to.

Al nemam ja volje za taj brak i suživot s njima tako da jednostavno opet bi se svelo samo na to da san napravija klinca al da me ta osoba ne zanima uopće nit želim išta drugo kreirat s njom ( s njima općenito ).

Mogu napravit dite al ne mogu s njima živit jer san doša do zaključka da bolje funkcioniram sam nego s njima pošto one jednostavno isto ko neki uteg dođu kojeg se želiš samo otarasit i da budeš sam i u miru i imaš svoj mir.

Samo me duhovni mir zanima a ne nekakve svađe i prepirke s nekom radi nečega a dakle vezano uz tu vezu između nas dakle taj brak i to. To je odma u osnovi : tamo su ti vrata, pokupi se i aj ća a ako je tu još dijete ili dijeca dakle plačat ću alimentaciju i nit kučeta nit mačeta a ja od toga nemam ništa osim nerviranja i šta moran to financirat do punoljetnosti.

Stvar je u tome šta ja od toga nema ništa a imaš samo probleme i financijske izdatke a onda kad od toga nemaš ništa nego samo dodatnu glavobolju i finacijske izdatke a onda koji je uopće smisao više toga ? Nema smisla.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179465
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 4 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 17/9/2023, 20:21

Brak je ekonomija.

Kad ti nemaš nikakvu računicu tu a samo imaš glavolbolju i finacijske izdatke a onda koji je smisao uopće ulaženja u takvo šta ?

Nema smisla ( nema računice ).

A kad nemaš računicu a imaš samo dodatnu glavolbolju, rušenje tvog duševnog mira, finacijske izdatke i dodatnu hrpu problema a šta onda uopće i ić na takvo šta više ?

Nema motiva. Jednostavno ne postoji razlog zašto bi ulazija u takvo šta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179465
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 4 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 17/9/2023, 20:36

Moja mater ima tu računicu jer želi unuke. Ocu bi bilo drago al on nikad ne upire to jer zna da to ipak ne ide tako na silu da nekog muškog guraš pa on ne potencira nikad ništa za razliku od stare. Ta neka ženska ima računicu jer ipak kako imam hrpu nekretnina znači materijalno je situirana i osigurala je materijalnu sigurnost za potomstvo.

Svi oni imaju neku računicu a jedino je ja nemam nego imam još glavobolju i druge probleme te financijske izdatke.

Kad nemaš računicu onda jednostavno to pada.

Svi imaju računicu da ja uđem u bračne vode i napravim klinca a jedino ja nemam.

A kad ja nemam računicu a onda se ništa ni ne dešava a niti će.

Brak je ekonomija.

Zato šta je brak ekonomija zato su te emanicipirane ludače sve od reda dobile nogu kad bi ja vidija tu scenu da bi mi prvih par godina bilo dobro a kad se ispušemo onda imaš situaciju da imaš klinca il više pa svađe pa onda jednostavno rastava pa plačaj alimentaciju i u biti imaš glavobolju i financijske izdatke a nemaš ekonomiju.

Amo pedala odma. :kickass
RayMabus
RayMabus

Posts : 179465
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 4 Empty Re: Feministička diktatura

Post by mentalitet 17/9/2023, 20:41

RayMabus wrote:Moja mater ima tu računicu jer želi unuke. Ocu bi bilo drago al on nikad ne upire to jer zna da to ipak ne ide tako na silu da nekog muškog guraš pa on ne potencira nikad ništa za razliku od stare. Ta neka ženska ima računicu jer ipak kako imam hrpu nekretnina znači materijalno je situirana i osigurala je materijalnu sigurnost za potomstvo.

Svi oni imaju neku računicu a jedino je ja nemam nego imam još glavobolju i druge probleme te financijske izdatke.

Kad nemaš računicu onda jednostavno to pada.

Svi imaju računicu da ja uđem u bračne vode i napravim klinca a jedino ja nemam.

A kad ja nema računicu a onda se ništa ni ne dešava a niti će.

Brak je ekonomija.

Nije istina da nemash neku rachunicu.Pa i prcanje je zadovoljstvo,znachi rachunica.Eto ,shta mislish zashto beba plache?Pa zato shto je gladna ili popishana pa trazi plakanjem od matere da joj da sise ili da je opere.Shta je to ako nije rachunica.Rachunica je prirodna ako je obostrana.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 4 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 17/9/2023, 20:44

Bacim drkicu. Ne triba mi seks s njima. Ništa to. To mi je nebitna stavka u životu.

One stavke koje su mi bitne su moj duhovni mir i lova. Naravno i zdravlje i pamet itd dakle da je sve u redu.

Sve drugo uključujući i taj seks su mi potpuno nebitne stavke u životu.

To me možda i zanimalo s dvadesetak godina i u tom periodu a onda skoro pa nikako i s godinama sve manje i manje tako da to samo opada ta stavka s godinama. Baciš drkicu, izbaciš hormone i ideš dalje i boli te k za seks s njima. Nebitna stavka totalno taj seks s njima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179465
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 4 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 17/9/2023, 20:51

Ma. Prekriži sve. Svijet je pun starih momaka i cura koji se nisu oženili/ udali. Prihvatiš da ti je tako ispalo, pomiriš se s time i ideš dalje.

Jučer il prekjučer san izaša iz tijela. Sad san se sitija da san tokom noći izaša iz tijela.

Izlazim iz tijela, šetam po kući.

Odavno to radim. Izaša san do sad par stotina puta. Mogu to proizvest kad god oću a jedino šta moram čekat da utonem u san i mozak da zaspe pa na toj frekvenciji spavanja onda buđenje u snu i izlazak iz tijela.

Ono šta mene sad zanima jer san iz podataka o budućnosti vremenske staze ove planete već prije 15 godina dobija tj naša podatke šta se ovdje dešava ( vidija san da smo u emanicipaciji a znam di to vodi u osnovi ) je taj treći svijetski rat koji će uslijediti i da jednostavno budem u svom bunkeru i daleko vam svima kuća i ja da imam svoj duševni mir i spavanje i boli me kurac za sve vas i to je jedino šta me sad zanima.

RayMabus
RayMabus

Posts : 179465
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 4 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 17/9/2023, 21:04

Mi sad pričamo al dok mi pričamo meni je potpuno poznata vremenska putanja budućnosti ove planete za idućih 50-ak godina jer san tražija uvid u te podatke nakon šta san otkrija da smo u emanicipaciji.

Vi to sad ne vidite al cijeli ovaj vaš sistem će se urušit jer nema radne snage, nema djece, sve pada i onda će doć do sloma a onda će se pojavit neki koji će muslimane proglasit invazorima i sad će to bit isto šta i Židovi u drugom svjetskom ratu dakle Katica koja je kriva za sve i to ti je globalni sukob Europa ( Zapad ) - islam.

To vas čeka i to vrlo brzo.

U takvom globalnom slomu sistema doći će i do ukidanja emanicipacije. Zato vam ja stalno govorim da idućih desetak godina ništa nego da ću sa ženama imat posla tek kad ukinemo emanicipaciju jer znam kako ide vremenski redosljedi budućih zbivanja u Europi i šire.

Imam svoju obavještajnu službu. General sam GF najvišeg ranga. Ako me nešto zanima poput npr podataka iz budućnosti samo naredim da mi to ( te informacije ) donesu na stol.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179465
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 4 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 17/9/2023, 21:12

Tako da je to to i sad mozak na pašu, sve četiri u zrak, pijuckaš kavicu i spavaš, ništa žene i čekaš taj globalni slom sistema koji će uslijediti za par godina.

Kad se taj sistem uruši a dakle samim s time i emanicipacija onda ću možda i pogledat neku pičku i napravit joj klinca jer neće smit više prnit i zinit i šta ona oće i šta ona neće nego će bit ko bubica mirna i poslušna jer zna da nema više labavo i tog njihovog preseravanja s vladavinom žena i silovanjem muških u zdrav mozak šta one oće i kako one oće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179465
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 4 Empty Re: Feministička diktatura

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 28 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 28  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum