ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nastavimo drkat i dalje

Go down

Nastavimo drkat i dalje Empty Nastavimo drkat i dalje

Post by RayMabus 13/9/2023, 15:11

Povećavaju se kazne za kazneno djelo silovanja. Tako se kazna za temeljni oblik povećava na tri do osam godina, umjesto jedne do pet. Za kvalificirani oblik povećava se na pet do 12 godina, umjesto tri do 10.

Preciznije se definiraju zakonske odredbe pa će se nametljivim ponašanjem i spolnim uznemiravanjem od sada smatrati kaznena djela koja nisu nužno bila dugotrajna.

Zakon o zaštiti od nasilja u obitelji povećava novčane kazne za sve oblike nasilja nad ženama, a za kršenje zaštitnih mjera propisuje kaznu zatvora kao jednu i isključivu kaznu. Sud će moći izreći minimalno deset dana zatvora.

U socijalnoj skrbi odbacuje se koncept otuđenja od roditelja, dok se kroz Alimentacijski fond, kroz Zakon o privremenom uzdržavanju, olakšava ostvarivanje prava na alimentaciju.

Femicid će odsad biti kazneno djelo. Kazna je najmanje 10 godina zatvora
RayMabus
RayMabus

Posts : 183682
2014-04-11


Back to top Go down

Nastavimo drkat i dalje Empty Re: Nastavimo drkat i dalje

Post by Hoholo Mudovski 13/9/2023, 15:17

RayMabus wrote:Povećavaju se kazne za kazneno djelo silovanja. Tako se kazna za temeljni oblik povećava na tri do osam godina, umjesto jedne do pet. Za kvalificirani oblik povećava se na pet do 12 godina, umjesto tri do 10.

Preciznije se definiraju zakonske odredbe pa će se nametljivim ponašanjem i spolnim uznemiravanjem od sada smatrati kaznena djela koja nisu nužno bila dugotrajna.

Zakon o zaštiti od nasilja u obitelji povećava novčane kazne za sve oblike nasilja nad ženama, a za kršenje zaštitnih mjera propisuje kaznu zatvora kao jednu i isključivu kaznu. Sud će moći izreći minimalno deset dana zatvora.

U socijalnoj skrbi odbacuje se koncept otuđenja od roditelja, dok se kroz Alimentacijski fond, kroz Zakon o privremenom uzdržavanju, olakšava ostvarivanje prava na alimentaciju.

Femicid će odsad biti kazneno djelo. Kazna je najmanje 10 godina zatvora
Jeli starinska; "oš dat pichke" spada pod spolno uznemiravanje?

_________________
Nastavimo drkat i dalje 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6677
2023-08-31


Back to top Go down

Nastavimo drkat i dalje Empty Re: Nastavimo drkat i dalje

Post by RayMabus 13/9/2023, 15:22

Ja san reka da se neću ženit, pravit dicu nit imat ništa dok ne vidim da se urušila emanicipacija a to je za nekakvih desetak godina pa nek oni svi filozofiraju i dalje.

Amo potop demografije jer normalna stvar da te emanicipirane ludače kad im daš takva prava neće nitko jebat nit vodit doma.

Šta će ona meni solit pamet po kući a da je ja ne smin nokautirat. Kako da ne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183682
2014-04-11


Back to top Go down

Nastavimo drkat i dalje Empty Re: Nastavimo drkat i dalje

Post by Hoholo Mudovski 13/9/2023, 15:29

RayMabus wrote:Ja san reka da se neću ženit, pravit dicu nit imat ništa dok ne vidim da se urušila emanicipacija a to je za nekakvih desetak godina pa nek oni svi filozofiraju i dalje.

Amo potop demografije jer normalna stvar da te emanicipirane ludače kad im daš takva prava neće nitko jebat nit vodit doma.

Šta će ona meni solit pamet po kući a da je ja ne smin nokautirat. Kako da ne.
Zašto kao prijelazno razdoblje ne nabaviš neku kozu. Neće te prijaviti, pružat će ti seksualne usluge, a u pravilu borce za zaštitu životinja baš boli briga za kozama, oni su više za pse, mačke, kornjače, kitove,...
I usput ne moraš kositi travu. Ja da moram čekat ženu 10 godina ozbiljno bi razmislio

_________________
Nastavimo drkat i dalje 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6677
2023-08-31


Back to top Go down

Nastavimo drkat i dalje Empty Re: Nastavimo drkat i dalje

Post by RayMabus 13/9/2023, 15:34

Ne triba. Ima Desanka Šakić pa šlajfaj kad ti dođe.

Mogu ja bez njih ne beri ti brigu. Nisu one toliko bitne koliko one il općenito većina misli da jesu za seks a posebno to nisu šta si ti sve stariji.

Bitne su samo za reprodukciju jer to ne možeš bez njih a za sve ostalo uopće nisu bitne i u osnovi je puno bolje bez njih npr kad meni dođe ja ga izdrkam i ne moram njih pitat oće li se njoj dat naguzit nego ga izvadim i izmlatim a usput bacim drkicu na šta ja oću a ne gledat uvik istu kravetinu pa ti se nakon xy puta više ni ne može dignit na istu i još ti se zgadi šta je moraš uopće i jebat.

Ovo mi je danas video dana. A je dobra jebo je ja.

https://www.xnxx.com/video-11zwtv93/emma_starletto_gives_steve_holmes_a_peep_shot_upskirt_while_washing_windows_he_can_t_help_but_explore_that_tight_pussy_this_hot_all_natural_blonde_loves_his_pussy_licking_and_fucks_him_hard_
RayMabus
RayMabus

Posts : 183682
2014-04-11


Back to top Go down

Nastavimo drkat i dalje Empty Re: Nastavimo drkat i dalje

Post by RayMabus 13/9/2023, 15:42

DesnaDojkaSareAshton wrote:
RayMabus wrote:Ja san reka da se neću ženit, pravit dicu nit imat ništa dok ne vidim da se urušila emanicipacija a to je za nekakvih desetak godina pa nek oni svi filozofiraju i dalje.

Amo potop demografije jer normalna stvar da te emanicipirane ludače kad im daš takva prava neće nitko jebat nit vodit doma.

Šta će ona meni solit pamet po kući a da je ja ne smin nokautirat. Kako da ne.
Ja da moram čekat ženu 10 godina ozbiljno bi razmislio
Ne čekam ih. Krivo si me razumija ( ili me nisi razumija dobro tj baš najbolje ). Ne želim imat posla uopće s njima. Mogu izač vanka il preko interneta negdi tražit neku pičku al neću. Ne čekam ja njih ništa, mogu sad da izađem vanka neku kresnit. Ne radi se o tome da ja njih čekam deset godina nešto nego se radi o tome da ja neću uopće da imam ikakva posla sa iti jednom od nih po pitanju ničega pa ni kavu najobičniju sist popit a kamo li šta više od toga nekakvi seks il tako šta. Ne dolazi u obzir sve dok ne vidim pad emanicipacije ( vladavine žena ). Nema teoretske šanse da ću ti ja s njima imat bilo kakvog posla u emanicipaciji pa nit najobičniju kavu sist popit s njima a kamo li šta više od toga tj nekakvi seks il bilo šta drugo. Ništa. Nula. Dok ne padne emanicipacija. Tako san zacrta i tako će biti. To u moju kuću i u moj život neće doč.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183682
2014-04-11


Back to top Go down

Nastavimo drkat i dalje Empty Re: Nastavimo drkat i dalje

Post by Hoholo Mudovski 13/9/2023, 15:52

RayMabus wrote:
DesnaDojkaSareAshton wrote:
RayMabus wrote:Ja san reka da se neću ženit, pravit dicu nit imat ništa dok ne vidim da se urušila emanicipacija a to je za nekakvih desetak godina pa nek oni svi filozofiraju i dalje.

Amo potop demografije jer normalna stvar da te emanicipirane ludače kad im daš takva prava neće nitko jebat nit vodit doma.

Šta će ona meni solit pamet po kući a da je ja ne smin nokautirat. Kako da ne.
Ja da moram čekat ženu 10 godina ozbiljno bi razmislio
Ne čekam ih. Krivo si me razumija ( ili me nisi razumija dobro tj baš najbolje ). Ne želim imat posla uopće s njima. Mogu izač vanka il preko interneta negdi tražit neku pičku al neću. Ne čekam ja njih ništa, mogu sad da izađem vanka neku kresnit. Ne radi se o tome da ja njih čekam deset godina nešto nego se radi o tome da ja neću uopće da imam ikakva posla sa iti jednom od nih po pitanju ničega pa ni kavu najobičniju sist popit a kamo li šta više od toga nekakvi seks il tako šta. Ne dolazi u obzir sve dok ne vidim pad emanicipacije ( vladavine žena ). Nema teoretske šanse da ću ti ja s njima imat bilo kakvog posla u emanicipaciji pa nit najobičniju kavu sist popit s njima a kamo li šta više od toga tj nekakvi seks il bilo šta drugo. Ništa. Nula. Dok ne padne emanicipacija. Tako san zacrta i tako će biti. To u moju kuću i u moj život neće doč.
Razumio sam te dobro. Dok ne padne emancipacija za 10 godina me želiš imati veze sa ženama. Znači emancipacija je osnovni problem.
Ja ti nudim u tom razdoblju od 10 godina odlično rješenje -koza. 
Koze nisu emancipirane, imaju pichku i ako si boljeg imovnog stanja i s većom okućnicom uzmi stado. Imati ćeš harlem...

_________________
Nastavimo drkat i dalje 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6677
2023-08-31


Back to top Go down

Nastavimo drkat i dalje Empty Re: Nastavimo drkat i dalje

Post by Hoholo Mudovski 13/9/2023, 15:58

Evo neka ti Veber prevede
Nastavimo drkat i dalje F543v510

_________________
Nastavimo drkat i dalje 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6677
2023-08-31


Back to top Go down

Nastavimo drkat i dalje Empty Re: Nastavimo drkat i dalje

Post by RayMabus 13/9/2023, 15:59

Pa ne triba. Šta će mi koza il neka lutka za to ? Kad mi dođe izvadim ga, zašlajfam pet, deset minuti il koliko već triba, izbacin hormone, ispraznim jaja i vratim ga u gaće.

Moć jednostavnosti.

Ja u biti imam odličan seksualni život i kad ljudima kažem koliko već dugo ja nisan jeba i da me uopće ne zanima njih vatat i da mi je odlično ovako bez njih ostanu u nevjerici.

Ja se seksam sam sa sobom i uživam. Sam svoj gazda. Nema te druge osobe. Odjebi. Mrš. Samo ja i nitko više. Plus ti videi tu i tamo da malo potaknu maštu kad meni ništa ne padne na pamet na šta ću bacit drkicu dakle to je ko ispomoć tu i tamo ti videi al nije da ih gledam stalno nego onako kad se sitin il mi ništa ne padne na pamet pa prevrtim šta ima pa nađem nešto šta me zainteresiralo. Basketball :D

Zajebo sam im sistem. lol!



Ja ne gutam pilule
Da bi mi bilo bolje
Ja ne trebam žene
Da me zadovolje
RayMabus
RayMabus

Posts : 183682
2014-04-11


Back to top Go down

Nastavimo drkat i dalje Empty Re: Nastavimo drkat i dalje

Post by RayMabus 13/9/2023, 16:21

Šta ti je pička ?

Pa evo zgrči prste na rukama i dobiješ uložak i taman ti šake padnu dole na međunožje i fino se počeše kad ti dođe i ideš dalje.

Šta će mi one ? Da mi seru po kući i šta ona oće ? Zašto bi ? Nećeš. I gotovo. Ajde ća. Nađi tamo nekog idiota tko ćete oženit i napravit dite il dicu jer to ih više zanima nego muške koje to više ni ne zanima jer je i to neko stvaranje potomka kao nasljednika loze izgubilo svrhu kad one vladaju i sve su zauzele i kroje svoja pravila i uvode svoju vlast.

Amo piči. Nestani da te više ne vidim.

Kad padne emanicipacija onda ću ja možda i pogledat jel ima koja kravetina za rasplod da nešto i rodi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183682
2014-04-11


Back to top Go down

Nastavimo drkat i dalje Empty Re: Nastavimo drkat i dalje

Post by RayMabus 13/9/2023, 17:09

Ovo na slici je Njemačka i postotak stanaca. Sad će se AfD dignit na istoku pa kmice i talibani tamo nego svi u tu zapadnu Njemačku koja je emanicipirana jer su ovi na istoku Njemačke malo normalniji.

I onda ćemo vas natrpat kmicama i talibanima pa njemu šta reci odma ćete lopaton udrit na sri ulice, iscipelarit dole na podu, izbit sve zube, ostat će samo brabonjici od vas.

Kome ćete vi vladat sviton i kome ćete vi solit pamet jeben van mater gubavu bezobraznu šugo jedna najobičnija.

Nastavimo drkat i dalje 800px-Germany_foreigners_as_percentage_of_population


Last edited by RayMabus on 13/9/2023, 17:13; edited 2 times in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 183682
2014-04-11


Back to top Go down

Nastavimo drkat i dalje Empty Re: Nastavimo drkat i dalje

Post by zganci_i_jetrica 13/9/2023, 17:11

Nastavimo drkat i dalje Misli10
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1375
2021-06-05


Hoholo Mudovski likes this post

Back to top Go down

Nastavimo drkat i dalje Empty Re: Nastavimo drkat i dalje

Post by RayMabus 13/9/2023, 17:33

Ne postoji nikakav femicid.

Ubojstvo je ubojstvo. Dvoje se posvade radi njive i pobiju i vamo muž i žena i šta ja znam i isto se pobiju.

Šta je to ? Diskriminacija leševa ? Vaš leš više vrijedi nego moj.

Ako mene ubiju netko će dobit šta ja znam sedam godina a ako vas onda femicid i njemu deset.

Ni mrtvi ne vrijedimo više nego vi.

Smeće jedno bezobrazno. Diskriminirate ljude ( muške ) samo to mnogi ne vidim al ja vidim.

Gubo jedna šugava satrat ću van svaku kost u tijelu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183682
2014-04-11


Back to top Go down

Nastavimo drkat i dalje Empty Re: Nastavimo drkat i dalje

Post by RayMabus 13/9/2023, 18:18

Smeće jedno bezobrazno. Evo vam pa se igrajte s njima govna feministička.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183682
2014-04-11


Back to top Go down

Nastavimo drkat i dalje Empty Re: Nastavimo drkat i dalje

Post by RayMabus 13/9/2023, 18:39

Ne znate vi o čemu se tu radi jer ne kužite šta je taj feminizam.

Ta ubojstva žena su vrlo mali procenat na ukupnu populaciju a onda ih se još pola tih ubije jer su u stanju rastrojstva.

To nije napravljeno da spašava te žene nego da ovih 99,99 posto ženske populacije koja je u braku a dakle s nekim muškim može njemu mahat s tim zakonima i reč: Vidiš ako me takneš dobiješ veću kaznu nego šta je to obično dakle ja sam povlaštena a ti nisi i zato u kući mora biti po mome a ti ima da šutiš i jedeš govna kako ja oću.

Nisan ja bez veze tek tako doša do zaključka kad san otkrija da smo u emanicipaciji stavija rampu ženama i nema pajdo ništa s njima dok tu emanicipaciju ne urušimo a urušit ćemo je kad tad.

Oće da kontrolira, da ona vlada, da bude po njenome kako ona oće a da ti budeš dole niža vrsta koja ne smi prni.

Dođi meni to napravit pa ćeš vidit šta su krvničke batine i šta je psihopata kad mu staneš na žulj pa te počme lovat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183682
2014-04-11


Back to top Go down

Nastavimo drkat i dalje Empty Re: Nastavimo drkat i dalje

Post by RayMabus 13/9/2023, 20:31

Vidiš kako je ovi Fjord pametan čovik. A ne one će ti solit pamet i govorit šta ti smiješ i šta ti ne smiješ i šta ti moraš i ne moraš jer se njoj neki film pojavija u glavi i onda ćete ona silovat u mozak i jebavat. Ima odma da je zaitin u zid isti sekund svon snagon kad mi dođe solit pamet i srat šta ona oće i kako mora bit po njenom. Izbubetat do kostiju.


Čuveni psihoanalitičar Sigmund Frojd ostavio je u nasleđe mnoge citate koji će vas navesti da dobro razmislite o svom odnosu sa partnerom. Pa tako je jednom prilikom dao mudar savet ženama koji bi trebalo da usvoje kada biraju partnera sa kojim planiraju da provedu ostatak žvota.

- Žena ne treba da oslabi muškarca, već da ga opusti - izjavio je jednom prilikom  čuveni psihoanalitičar ukazujući da čestu grešku većine dama koje pokušavaju da "ukrote" partnera.

Frojdov savet ženama jeste i da zaborave na pokušaje da ga podstaknu da radi "velike stvari".  Možda vaš izabranik nije spreman da "osvoji svet". Brzo ćete se umoriti od stalnih pokušaja i pritiska. Potreban vam je partner koji zrači životnom energijom i koji je i sam spreman za to. Ne treba da mu govorite šta treba da uradi. On će uraditi i tri puta više, ako ne oseća pritisak. Na vama je da ga diskretno podržite, opustite ga sitnicama, skuvate mu kafu, ponudite masažu kad vidite da je pod stresom, smatra Frojd.

Takav partner će učiniti sve što je njegovoj moći da i vi budete srećni, smatra psihoanalitiar.

GREŠKA koju žene često prave: FJORDOV savet za sve ljubavne veze - evo šta nikako ne treba da radite
RayMabus
RayMabus

Posts : 183682
2014-04-11


Back to top Go down

Nastavimo drkat i dalje Empty Re: Nastavimo drkat i dalje

Post by Hoholo Mudovski 13/9/2023, 20:35

Ako se predomisliš sad sam bio s čovikom koji drži magarice...
Ako su ti napetije od koza...
+ poticaj od države na priležnicu...

_________________
Nastavimo drkat i dalje 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6677
2023-08-31


Back to top Go down

Nastavimo drkat i dalje Empty Re: Nastavimo drkat i dalje

Post by RayMabus 13/9/2023, 21:01

Onda ti dođu te emanicipirane kenjetine, gradi neku karijeru, štaš ti njoj, ona tebi soli pamet kako mora bit po njenome i šta ona oće.

Sere ti po glavi i to ka novo normalno.

Polomit odma ruke, noge. Letit ćeš kroz zatvoreni prozor isti sekund. Jebo vam ja majku bezobraznu. Vi ćete vladat svijetom i solit pamet muškima. Mrš u pm.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183682
2014-04-11


Back to top Go down

Nastavimo drkat i dalje Empty Re: Nastavimo drkat i dalje

Post by RayMabus 13/9/2023, 21:31

Odo bacit drkicu i odspavat. Zamislit ću šta ja oću i šta mi najbolje paše i boli me kurac.

Dignit ću se kad ja oću, skuvat sebi jednu kavu i puca mi kurčina za njih.

Trpit tako jedno emanicipirano smeće da ti sere po kući 24 sata dnevno. Pa punta bi je odma nokauton u glavu i ajde ća.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183682
2014-04-11


Back to top Go down

Nastavimo drkat i dalje Empty Re: Nastavimo drkat i dalje

Post by RayMabus 14/9/2023, 12:32

RayMabus wrote:
Dignit ću se kad ja oću, skuvat sebi jednu kavu i puca mi kurčina za njih.

Dobro jutro radni narode Crne Gore. :coffee

Nema žena = nema problema.

I uživaš ko kralj u životu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183682
2014-04-11


Back to top Go down

Nastavimo drkat i dalje Empty Re: Nastavimo drkat i dalje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum