ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 13 of 16 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 11/10/2023, 20:16

Britanci jedu govna u Ukrajini.

RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 11/10/2023, 22:19



Zelenski pleše svoj zadnji ples

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by T. 11/10/2023, 22:54

totalno ste out...
ukrajina više nije tema...
finito...
po miljona mrtvih, 15 miljona izbjeglih, srušeno do temelja...
šta bi s onim "dokle god je potrebno"...

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 60810
T.
T.

Posts : 17354
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 11/10/2023, 23:12

AMERIKA neće beskonačno pružati vojnu pomoć Ukrajini, izjavio je koordinator za strateške komunikacije Bele kuće Džon Kirbi.

- Danas smo objavili izdvajanje paketa pomoći od 200 miliona dolara i nastavićemo da pomažemo koliko budemo mogli, ali pomoć neće biti beskonačna - rekao je Kirbi.

Kako je dodao, SAD imaju mogućnost da podržavaju i Ukrajinu i Izrael „u kratkoročnoj perspektivi“, ali nije precizirao o kom vremenskom okviru se radi.

Kirbi je objasnio da mnogo zavisi od toga kojim intenzitetom će Izraelske odbrambene snage trošiti municiju i u kojoj meri će vojno-industrijski kompleks Izraela moći da snabdeva svoju vojsku granatama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 12/10/2023, 06:21

T. wrote:totalno ste out...
ukrajina više nije tema...
finito...
po miljona mrtvih, 15 miljona izbjeglih, srušeno do temelja...
šta bi s onim "dokle god je potrebno"...
Došao Omega soj u Izrael i rat u Ukrajini prestao je biti prijetnja za čovječanstvo...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 12/10/2023, 07:13

Izrael je klasicni teroristicki fasisticki rezim
Sve je ovo namjestaljka usmjerena na konacno unistenje Palestinskog naroda I samouprave.
Dok Amerika ne bude unistena I bacena u blato ovome svijetu srece nema
Ringo10
Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 12/10/2023, 08:08

Ringo10 wrote:Izrael je klasicni teroristicki fasisticki rezim
Sve je ovo namjestaljka usmjerena na konacno unistenje Palestinskog naroda I samouprave.
Dok Amerika ne bude unistena I bacena u blato ovome svijetu srece nema
Svi oni imaju nešto fašističko, kao i vjerne obožavatelje fašizma. Vidjeli smo to u pLandemiji kako se ekipa lako zakači na brnjicu i izolaciju nepoćudnih članova društva...
A da se radi o namjernoj eskalaciji je točno, samo ovo je iznad države Izrael... 
Kada se uzmu svi događaji od zadnjih par godina na hrpu i koliko puta se čulo Great reset ili NWO od svjetskih čelnika, onda je ovo samo topnička priprema ( kao i rat u Ukrajini ) za ono što slijedi, a to je razmontiravanje postojećeg poretka nastalog na ruševinama ww2...
Ako netko misli da će stati s ovim gadno se vara, a mi se možemo moliti da ekipa u Bosni ne bude glupa i ne ulovi se na baketinu tako da možemo uz vino i liru promatrati kako gori novi Rim...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 12/10/2023, 08:20

Albert Pike je navodno ovo napisao 1871.
Svaka sličnost s današnjim događajima je slučajna  drunken

„Treći svjetski rat mora biti potaknut iskorištavanjem različitosti, uzrokovanih agenturom Iluminata, između političkih cionista i vođa islamskog svijeta. Rat treba biti vođen na takav način da se Islam (muslimanski arapski svijet) i politički Cionizam (država Izrael) međusobno unište. U međuvremenu, ostale će nacije, još jednom podijeljene po tom pitanju, biti prisiljene boriti se do točke potpune fizičke, moralne, duhovne i ekonomske iscrpljenosti… nahuškat ćemo nihiliste i ateiste; isprovocirat ćemo ogromnu socijalnu kataklizmu koja će u svojim strahotama narodima jasno pokazati učinak potpunog ateizma, izvor divljaštva i najkrvavijeg previranja.

Tada će širom svijeta građani, prinuđeni braniti se od revolucionarnih svjetskih manjina, istrijebiti te uništavače civilizacije, i gomile, razočarane Kršćanstvom, čiji će deistički duh od tog trenutka biti bez smjera i cilja, žudeći za idealom, ali ne znajući na što bi usmjerili svoje obožavanje, primit će istinsko svjetlo kroz univerzalnu objavu čistog Luciferovog nauka koji će napokon biti iznesen pred javnost. Ta će objava biti rezultat općeg reakcionarnog pokreta koji će uslijediti nakon uništenja i Kršćanstva i ateizma, oba istovremeno pobijeđena i iskorijenjena.”

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 200.gif?cid=0679c7acfolcndol2fnuwm5jmd2rz0k7lnksaxok7sfwhnie&ep=v1_gifs_search&rid=200
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by immortal 12/10/2023, 08:29

Oholo Mudovski wrote:
Ringo10 wrote:Izrael je klasicni teroristicki fasisticki rezim
Sve je ovo namjestaljka usmjerena na konacno unistenje Palestinskog naroda I samouprave.
Dok Amerika ne bude unistena I bacena u blato ovome svijetu srece nema
Svi oni imaju nešto fašističko, kao i vjerne obožavatelje fašizma. Vidjeli smo to u pLandemiji kako se ekipa lako zakači na brnjicu i izolaciju nepoćudnih članova društva...
A da se radi o namjernoj eskalaciji je točno, samo ovo je iznad države Izrael... 
Kada se uzmu svi događaji od zadnjih par godina na hrpu i koliko puta se čulo Great reset ili NWO od svjetskih čelnika, onda je ovo samo topnička priprema ( kao i rat u Ukrajini ) za ono što slijedi, a to je razmontiravanje postojećeg poretka nastalog na ruševinama ww2...
Ako netko misli da će stati s ovim gadno se vara, a mi se možemo moliti da ekipa u Bosni ne bude glupa i ne ulovi se na baketinu tako da možemo uz vino i liru promatrati kako gori novi Rim...
 Vidjeli smo to u pLandemiji kako se ekipa lako zakači na brnjicu i izolaciju nepoćudnih članova društva...


ovo je nadilaženje pomoću sijanja straha i panike, većinu naroda su nadišli- to znači ovladali narodom
kad se to dogodi iz toga ne možeš osim da ih sve urokaš i tim činom se oslobodiš, inače ostaješ vječno u njihovoj vlasti i  sve ti više oduzimaju




Kada se uzmu svi događaji od zadnjih par godina na hrpu i koliko puta se čulo Great reset ili NWO od svjetskih čelnika, onda je ovo samo topnička priprema 



znači da su upravo takva paščad na vrhu, plan je bio takve maknuti jačanjem desnih opcija u svim zemljama Europe a moguće i rat ali ne protiv Ukrajine 
pisala često Putin se poveo vlastitim zamislima, uvjet je bio ne dirati Ukrajinu
još uvijek ih se može srediti, ali tko je otišao osobno u taj rat, nisam ni ja 
odlaganje odlaska u rat je samo dopuštanje pogoršanja situacije jer će se situacija zagorčavati sve više i širiti
za to vrijeme Hrvatski narod gubi svoju slobodu iako se ova tvrdnja nekima čini sumanuta



Ako netko misli da će stati s ovim gadno se vara, a mi se možemo moliti da ekipa u Bosni ne bude glupa i ne ulovi se na baketinu tako da možemo uz vino i liru promatrati kako gori novi Rim...

rata će biti, međugorsko brdo biti će zasuto masama lubanja osim ako Bog ne odredi prevrat
nato će nas nadići, ili neće pomoći ili će se možda čak okrenuti protiv nas 
ne mislim da ćeš biti u mogućnosti ostati samo kao promatrač uz vino i litru 
ako budeš 
ili si pizda od čovjeka ili zaista možeš Bogu zahvaliti da bi mogao na miru sjediti uz vino i litru


EU je prihvatila paschad koja su nadišla Hrvate u Hrvatskoj
je li to Eu kakvu Hrvati i Hrvatska trebaju
samo nas unutarnji rat ili nova odlučujuća politička opcija može spasiti trenutnog stanja


Last edited by immortal on 12/10/2023, 08:35; edited 1 time in total

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 12/10/2023, 08:34

immortal wrote:
Oholo Mudovski wrote:
Ringo10 wrote:Izrael je klasicni teroristicki fasisticki rezim
Sve je ovo namjestaljka usmjerena na konacno unistenje Palestinskog naroda I samouprave.
Dok Amerika ne bude unistena I bacena u blato ovome svijetu srece nema
Svi oni imaju nešto fašističko, kao i vjerne obožavatelje fašizma. Vidjeli smo to u pLandemiji kako se ekipa lako zakači na brnjicu i izolaciju nepoćudnih članova društva...
A da se radi o namjernoj eskalaciji je točno, samo ovo je iznad države Izrael... 
Kada se uzmu svi događaji od zadnjih par godina na hrpu i koliko puta se čulo Great reset ili NWO od svjetskih čelnika, onda je ovo samo topnička priprema ( kao i rat u Ukrajini ) za ono što slijedi, a to je razmontiravanje postojećeg poretka nastalog na ruševinama ww2...
Ako netko misli da će stati s ovim gadno se vara, a mi se možemo moliti da ekipa u Bosni ne bude glupa i ne ulovi se na baketinu tako da možemo uz vino i liru promatrati kako gori novi Rim...
 Vidjeli smo to u pLandemiji kako se ekipa lako zakači na brnjicu i izolaciju nepoćudnih članova društva...


ovo je nadilaženje pomoću sijanja straha i panike, većinu naroda su nadišli- to znači ovladali narodom
kad se to dogodi iz toga ne možeš osim da ih sve urokaš i tim činom se oslobodiš, inače ostaješ vječno u njihovoj vlasti i  sve ti više oduzimaju




Kada se uzmu svi događaji od zadnjih par godina na hrpu i koliko puta se čulo Great reset ili NWO od svjetskih čelnika, onda je ovo samo topnička priprema 



znači da su upravo takva paščad na vrhu, plan je bio takve maknuti jačanjem desnih opcija u svim zemljama Europe a moguće i rat ali ne protiv Ukrajine 
pisala često Putin se poveo vlastitim zamislima, uvjet je bio ne dirati Ukrajinu
još uvijek ih se može srediti, ali tko je otišao osobno u taj rat, nisam ni ja 
odlaganje odlaska u rat je samo dopuštanje pogoršanja situacije jer će se situacija zagorčavati sve više i širiti
za to vrijeme Hrvatski narod gubi svoju slobodu iako se ova tvrdnja nekima čini sumanuta



Ako netko misli da će stati s ovim gadno se vara, a mi se možemo moliti da ekipa u Bosni ne bude glupa i ne ulovi se na baketinu tako da možemo uz vino i liru promatrati kako gori novi Rim...
rata će biti, međugorsko brdo biti će zasuto masama lubanja osim ako Bog ne odredi prevrat
ne mislim da ćeš biti u mogućnosti ostati samo kao promatrač uz vino i litru 
ako budeš 
ili si pizda od čovjeka ili zaista možeš Bogu zahvaliti da bi mogao na miru sjediti uz vino i litru
Imam nelošu vinoteku, kolekciju pršuta, gitaru i repertuar Miše  king Kovača ( upravo sada u njegovom gradu tipkam iz kafića ) ...
Tako da ću veselo dočekati ulazak u NWO  cheers
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by immortal 12/10/2023, 08:44

Oholo Mudovski wrote:
immortal wrote:
Oholo Mudovski wrote:
Ringo10 wrote:Izrael je klasicni teroristicki fasisticki rezim
Sve je ovo namjestaljka usmjerena na konacno unistenje Palestinskog naroda I samouprave.
Dok Amerika ne bude unistena I bacena u blato ovome svijetu srece nema
Svi oni imaju nešto fašističko, kao i vjerne obožavatelje fašizma. Vidjeli smo to u pLandemiji kako se ekipa lako zakači na brnjicu i izolaciju nepoćudnih članova društva...
A da se radi o namjernoj eskalaciji je točno, samo ovo je iznad države Izrael... 
Kada se uzmu svi događaji od zadnjih par godina na hrpu i koliko puta se čulo Great reset ili NWO od svjetskih čelnika, onda je ovo samo topnička priprema ( kao i rat u Ukrajini ) za ono što slijedi, a to je razmontiravanje postojećeg poretka nastalog na ruševinama ww2...
Ako netko misli da će stati s ovim gadno se vara, a mi se možemo moliti da ekipa u Bosni ne bude glupa i ne ulovi se na baketinu tako da možemo uz vino i liru promatrati kako gori novi Rim...
 Vidjeli smo to u pLandemiji kako se ekipa lako zakači na brnjicu i izolaciju nepoćudnih članova društva...


ovo je nadilaženje pomoću sijanja straha i panike, većinu naroda su nadišli- to znači ovladali narodom
kad se to dogodi iz toga ne možeš osim da ih sve urokaš i tim činom se oslobodiš, inače ostaješ vječno u njihovoj vlasti i  sve ti više oduzimaju




Kada se uzmu svi događaji od zadnjih par godina na hrpu i koliko puta se čulo Great reset ili NWO od svjetskih čelnika, onda je ovo samo topnička priprema 



znači da su upravo takva paščad na vrhu, plan je bio takve maknuti jačanjem desnih opcija u svim zemljama Europe a moguće i rat ali ne protiv Ukrajine 
pisala često Putin se poveo vlastitim zamislima, uvjet je bio ne dirati Ukrajinu
još uvijek ih se može srediti, ali tko je otišao osobno u taj rat, nisam ni ja 
odlaganje odlaska u rat je samo dopuštanje pogoršanja situacije jer će se situacija zagorčavati sve više i širiti
za to vrijeme Hrvatski narod gubi svoju slobodu iako se ova tvrdnja nekima čini sumanuta



Ako netko misli da će stati s ovim gadno se vara, a mi se možemo moliti da ekipa u Bosni ne bude glupa i ne ulovi se na baketinu tako da možemo uz vino i liru promatrati kako gori novi Rim...
rata će biti, međugorsko brdo biti će zasuto masama lubanja osim ako Bog ne odredi prevrat
ne mislim da ćeš biti u mogućnosti ostati samo kao promatrač uz vino i litru 
ako budeš 
ili si pizda od čovjeka ili zaista možeš Bogu zahvaliti da bi mogao na miru sjediti uz vino i litru
Imam nelošu vinoteku, kolekciju pršuta, gitaru i repertuar Miše  king Kovača ( upravo sada u njegovom gradu tipkam iz kafića ) ...
Tako da ću veselo dočekati ulazak u NWO  cheers
imam i ja vina
imam i pršuta trenutno i na stolu
imam sve što mi je Bog dao a da gamad nešto od toga već nisu oduzela
i ja tipkam iz svoga grada

oni koji su nas nadišli u državi oduzimaju sve što ima se svidi
kada oni požele nešto od toga, mi ostajemo bez te iste stvari ili osobine
oduzimaju kao đavli od žive, nežive prirode, uređenja, osobina čovjeka, fizičkog stanja 

kaže oduzimati će nam i više

možda si jedan od njih- skriveni
možda te se tek dokače
možda su te uvažili kao i ti njih tako da nemaš za sad problema, moguće ne budeš ni imao

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 12/10/2023, 08:51

immortal wrote:
imam i ja vina
imam i pršuta trenutno i na stolu
imam sve što mi je Bog dao a da gamad nešto od toga već nisu oduzela
i ja tipkam iz svoga grada

oni koji su nas nadišli u državi oduzimaju sve što ima se svidi
kada oni požele nešto od toga, mi ostajemo bez te iste stvari ili osobine
oduzimaju kao đavli od žive, nežive prirode, uređenja, osobina čovjeka, fizičkog stanja 

kaže oduzimati će nam i više

možda si jedan od njih- skriveni
možda te se tek dokače
možda su te uvažili kao i ti njih tako da nemaš za sad problema, moguće ne budeš ni imao
RayMabus će ti odgovoriti u pisanom obliku na upite... On je relevantan kadar, general u službi Galaktičke federacije...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 12/10/2023, 08:55

Sada bi bilo mudro od strane ušmrkanog kepeca u uniformi Jasera Arafata da skrati liniju fronta i spasi što se da spasiti utvrđivanjem na Zapadnoj obali Dnjepra. 




from hero to zero
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža 12/10/2023, 15:59

T. wrote:totalno ste out...
ukrajina više nije tema...
finito...
po miljona mrtvih, 15 miljona izbjeglih, srušeno do temelja...
šta bi s onim "dokle god je potrebno"...

Ma "neće". Poslao im Kenwood Kenon 10 milijuna € za "razminiravanje". Jebote, a po Hrvatskoj još mina za popizdit.  Koje muljaže. Bljah.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža 12/10/2023, 16:02

Oholo Mudovski wrote:Sada bi bilo mudro od strane ušmrkanog kepeca u uniformi Jasera Arafata da skrati liniju fronta i spasi što se da spasiti utvrđivanjem na Zapadnoj obali Dnjepra. 




from hero to zero


S Lavovom kao glavnim gradom.

Kijev i okolno područje u cijelosti vratiti matici Rusiji.

:cleanteeth

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 15/10/2023, 00:33

Ukrajinski dron otkrio je ovaj ruski bacač plamena TOS-1A. Uzastopni udar drona potpuno je spalio vozilo (a vjerojatno i posadu). Eksplozija je znak da je TOS-1A bio napunjen streljivom i stoga se spremao otvoriti vatru.


RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 15/10/2023, 17:24

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Img_2088
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 16/10/2023, 07:42

Washingtonsko globalističko-neokonsko vodstvo uvjerilo je Zelenskog da će on i njegova vlada imati financijsku i vojnu potporu Sjedinjenih Država i njihovih NATO saveznika "koliko god bude potrebno".

Zahvaljujući popustljivim i podržavajućim zapadnim medijima, Zelensky i njegovi politički pristaše u NATO-u obećali su planine, ali nisu ispunili ništa.

Dok su se ukrajinski gubici povećavali, a ukrajinska protuofenziva katastrofalno propala, stvari su krenule ozbiljno po zlu za Washington, DC Američki politički i vojni čelnici bezosjećajno su kritizirali Zelenskog i njegove više vojne čelnike zbog duboko pogrešnih strateških odluka koje su dovele do velikih gubitaka u ljudstvu i opremi.

U tijeku je potraga za izlaznom strategijom iz Ukrajine bez otvorenog pozivanja.

Douglas MacGregor


Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 F8iid310
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 16/10/2023, 14:07

Ukrajinski predsjednik Vladimir Zelenski izrazio je želju da posjeti Izrael u jeku eskalacije palestinsko-izraelskog sukoba, ali je izraelska strana Kijevu jasno dala do znanja da bi takav posjet u ovom trenutku bio nepravodoban, izvijestio je izraelski portal Ynet
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 16/10/2023, 14:15

Njemačka treba da preuzme odgovornost za nepravde koje su nanesene Ukrajini tokom Prvog i Drugog svjetskog rata i postupi u skladu s tim, insistira ukrajinski ministar vanjskih poslova Dmitrij Kuleba. Diplomata je tvrdio da izgleda da je Berlin razvio takva osjećanja samo prema jevrejskom narodu i Rusiji.

Njemačka odgovornost za izgubljeni rat prije 80g. ne zastarjeva.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 17/10/2023, 13:27

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 16 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum