ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga...

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga... Empty Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga...

Post by Hoholo Mudovski Tue 5 Sep - 22:39

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4054
2023-08-31


Back to top Go down

Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga... Empty Re: Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga...

Post by Hoholo Mudovski Tue 5 Sep - 22:58

Ono peder pa šta, ni prvi ni zadnji. Ali šta ako mu je žena zapravo muškarac... Je li to moguće... 
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4054
2023-08-31


Back to top Go down

Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga... Empty Re: Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga...

Post by Hoholo Mudovski Tue 5 Sep - 23:01

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4054
2023-08-31


Back to top Go down

Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga... Empty Re: Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga...

Post by Hoholo Mudovski Tue 5 Sep - 23:02

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4054
2023-08-31


Back to top Go down

Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga... Empty Re: Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga...

Post by Hoholo Mudovski Tue 5 Sep - 23:07

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4054
2023-08-31


Back to top Go down

Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga... Empty Re: Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga...

Post by Hoholo Mudovski Tue 5 Sep - 23:08

Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga... F4vvv410
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4054
2023-08-31


Back to top Go down

Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga... Empty Re: Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga...

Post by Hoholo Mudovski Tue 5 Sep - 23:18

Ako je to istina, a tamo me ništa ne može iznenaditi, osim što je par milijarda ljudi popušilo priču kroz preko desetljeća, ispada da Ameriku vodi peder koji je u braku s trans ženom, a upravljaju njom preko senilne mumije koja voli snifati malu djecu i štipati curice...
Trump je fuj, on jebe manekenke i misli da je Zelenski budaletina

Sad će nekome proraditi klik, pa oni imaju dicu. 
Mislim da ima na internetu neka novčana nagrada koja se nudi za sliku trudnog Michaela Obame 🌈
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4054
2023-08-31


Back to top Go down

Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga... Empty Re: Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga...

Post by Hoholo Mudovski Tue 5 Sep - 23:35

Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga... F401pg10
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4054
2023-08-31


Back to top Go down

Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga... Empty Re: Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga...

Post by Hoholo Mudovski Wed 6 Sep - 14:46

Obamin polubrat u Keniji, Malik Obama, objavio je Twitter poruku u srpnju tvrdeći da je bivši predsjednik “definitivno homoseksualac”.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4054
2023-08-31


Back to top Go down

Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga... Empty Re: Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga...

Post by Hoholo Mudovski Thu 7 Sep - 10:37

Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga... F5zd-z10
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4054
2023-08-31


Back to top Go down

Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga... Empty Re: Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga...

Post by Hoholo Mudovski Thu 7 Sep - 10:38

Zelenski na podmornici wrote:rengenska snima koljena prve dame
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4054
2023-08-31


Back to top Go down

Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga... Empty Re: Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga...

Post by Hoholo Mudovski Thu 7 Sep - 11:02

Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga... F5xffk10


Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4054
2023-08-31


Back to top Go down

Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga... Empty Re: Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga...

Post by mentalitet Thu 7 Sep - 20:23

Zelenski na podmornici wrote:

Iskreno,boli me kurac shto je.Moze biti i crni labud samo neka to zadrzi u svoja cetiri zida pa i to da mu je zena mushko koja ga jebe.
Onda bi svi mushkarci ovog svijeta bili pederi jer ih zene jebu u zdrav mozak.
Elem,kuzim Takera da je pocheo primjenjivati propagandni stl neokona ali to ne odobravam.Kao shto sam ja ovdje preuzeo mentalni sklop forumskih idiota da se priblizim njihovom shvacanju svijeta u kom zive pa zato dozivljavam njihovu histerichnu reakciju da sam ovo ili ono,nr shvacajuci da sam ja namjerno postao njihovo ogledalo.Vjruj mi ,chak i tome ogledalu dopizdi zrcati tudje bolesti.To nishta ne rijeshava a posebno na planetarenoj razini nego globalni rat i deretizacija pacova da ljudski rod moze opet krenuti putem koji mu je zacrtao svevishnji ili ti priroda.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga... Empty Re: Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga...

Post by Hoholo Mudovski Thu 7 Sep - 21:00

mentalitet wrote:
Zelenski na podmornici wrote:

Iskreno,boli me kurac shto je.Moze biti i crni labud samo neka to zadrzi u svoja cetiri zida pa i to da mu je zena mushko koja ga jebe.
Onda bi svi mushkarci ovog svijeta bili pederi jer ih zene jebu u zdrav mozak.
Elem,kuzim Takera da je pocheo primjenjivati propagandni stl neokona ali to ne odobravam.Kao shto sam ja ovdje preuzeo mentalni sklop forumskih idiota da se priblizim njihovom shvacanju svijeta u kom zive pa zato dozivljavam njihovu histerichnu reakciju  da sam ovo ili ono,nr shvacajuci da sam ja namjerno postao njihovo ogledalo.Vjruj mi ,chak i tome ogledalu dopizdi zrcati tudje bolesti.To nishta ne rijeshava a posebno na planetarenoj razini nego globalni rat i deretizacija pacova da ljudski rod moze opet krenuti putem koji mu je zacrtao svevishnji ili ti priroda.
Boli i Michell Obama qurac šta netko priča o njenom suprugu.
Ali ostaje onaj osjećaj, ako je to prošlo ispod radara, predsjednik najmoćnije zemlje i "prva dama", što tek ima na nižim levelima...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4054
2023-08-31


Back to top Go down

Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga... Empty Re: Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga...

Post by mentalitet Thu 7 Sep - 21:02

Zelenski na podmornici wrote:
mentalitet wrote:
Zelenski na podmornici wrote:

Iskreno,boli me kurac shto je.Moze biti i crni labud samo neka to zadrzi u svoja cetiri zida pa i to da mu je zena mushko koja ga jebe.
Onda bi svi mushkarci ovog svijeta bili pederi jer ih zene jebu u zdrav mozak.
Elem,kuzim Takera da je pocheo primjenjivati propagandni stl neokona ali to ne odobravam.Kao shto sam ja ovdje preuzeo mentalni sklop forumskih idiota da se priblizim njihovom shvacanju svijeta u kom zive pa zato dozivljavam njihovu histerichnu reakciju  da sam ovo ili ono,nr shvacajuci da sam ja namjerno postao njihovo ogledalo.Vjruj mi ,chak i tome ogledalu dopizdi zrcati tudje bolesti.To nishta ne rijeshava a posebno na planetarenoj razini nego globalni rat i deretizacija pacova da ljudski rod moze opet krenuti putem koji mu je zacrtao svevishnji ili ti priroda.
Boli i Michell Obama qurac šta netko priča o njenom suprugu.
Ali ostaje onaj osjećaj, ako je to prošlo ispod radara, predsjednik najmoćnije zemlje i "prva dama", što tek ima na nižim levelima...

Dobro pitanje a odgovor je Sodoma i Gomora.Vjerujem da sam znash kako to zavrshava.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga... Empty Re: Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga...

Post by Hoholo Mudovski Thu 7 Sep - 21:33

Prva dama 
Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga... F5b7hp10


Vidi se tko je tata, a tko mama u ovoj vezi...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4054
2023-08-31


Back to top Go down

Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga... Empty Re: Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga...

Post by mentalitet Fri 8 Sep - 0:01

Prije bi obratio paznju tko ide kod muslimana prvi a tko zadnji.Mada,kad bi ti poslao slike iz moje teretane da vidish kako neke crnkinje izgledaju ova za njih lichi na tvigi damu.Osobno,ne svidja mi se ta tjelesna usporedba jer mnogi ovdje Putina zovu patuljkom a recimo onog malog zidova koji se moze ispraviti ispod kreveta uopce ne primjecuju njegovu visinu ili recimo onog Srbina grmalja Vuchica na osnovu njegove visinie nitko ga nije pohvalio shto opet kako sam vec napisao.njihovo govno moze biti visoko i pola metra ali je njihov pa onda tko jebe visinu.Ljudi se mjere inteligencijom i civilizacijskim dostignucima a ne tjelesnim karakterisikama.Samo komplesashi iskazuju svoj prezir prema onima kojima neshto nedostaje a to je u psihologiji poznato kao ogledalo.Mrze u drugima ono shto jesu i kako izgledaju sami.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga... Empty Re: Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga...

Post by Hoholo Mudovski Fri 8 Sep - 14:21

Da je meni s tobon kroz pasike
Samo jednon šotobraco proć

Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga... F5enst11'
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4054
2023-08-31


Back to top Go down

Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga... Empty Re: Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga...

Post by Hoholo Mudovski Fri 8 Sep - 21:59

Tucker torpedira nominaciju Michelle za predsjedničke izbore...
Dobar ulazak u vikend
cheers
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4054
2023-08-31


Back to top Go down

Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga... Empty Re: Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga...

Post by T. Sun 10 Sep - 2:23

lako da je samo to, nego mu je i supruga peder...

_________________
Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga... Unname11
T.
T.

Posts : 17110
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga... Empty Re: Obama peder... Ništa te bolje ne može lansirati u karijeri od toga...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum