ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’ Empty Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’

Post by debotoijusto 12/7/2020, 10:00

Miroslav Škoro i njegov Domovinski pokret na izborima su osvojili 16 mandata, no s njima, priznaje to i sam Škoro, ne mogu ništa. “Za razliku od koalicije Možemo! “koja sa svojih sedam mandata može napraviti što želi, za razliku od Mosta koji sa osam mandata može vladati državom i Restarta koji sa 41 mandatom isto može svašta”, izjavio je za Večernji.

Komentirao je uvjet koji je postavio i prije izbora – da Kenwood Kenon ne bude premijer. “Jasno smo definirali svoje uvjete kao što ih je i Kenwood Kenon definirao. Rekao je da će pregovarati s onim opcijama koje su srodne HDZ-u i njegovoj ideologiji. I dogovorio se sa SDSS-om, Reformistima, HNS-om, manjincima. Dakle, svaka ptica svome jatu leti”, rekao je Škoro.



Kaže kako ga Kenwood Kenon nije zvao. “Ne, nije me zvao jer je znao da je uvjet da razgovaramo s HDZ-om da on ne bude premijer. I dalje mislim da je on loše rješenje za Hrvatsku i to će se pokazati. U gospodarskom smislu čak vrlo brzo”, prognozira Škoro.

Kao treća opcija u parlamentu Domovinski pokret ima pravo na jednog potpredsjednika Sabora. Na pitanje hoće li to biti on, odgovorio je: “Nema trčanja za foteljama i nema trgovine. Svašta se govorilo posljednjih mjeseci, međutim ništa od toga se ne događa. Stojimo i dalje na svim stajalištima koja smo i najavili. Ne bih se čudio da nastave gaziti moj lik i djelo i Domovinski pokret pa naprave to tako da mi ne damo potpredsjednika Sabora, a na što imamo legitimno pravo. U nekim glavama još nije završila predizborna kampanja, i dalje se bave podmetanjima”, kazao je.



https://net.hr/danas/hrvatska/potisteni-skoro-za-razliku-od-mozemo-koji-sa-svojih-7-mandata-moze-sto-zeli-mosta-koji-moze-vladati-drzavo-mi-sa-svojih-16-ne-mozemo-nista/
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’ Empty Re: Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’

Post by IL Risorto 12/7/2020, 10:30

Ta kukavelj će se raspast do kraja godine.Pola će ih pretrčat HDZ-u,a druga polovica međusobno će se zakrvit na prvoj temi oko koje se ne budu slagali.
Na kraju će proći kao i pravaši,do sljedećih izbora,nema Domovinskog Pokreta.
S druge strane,Most ako je uspio preživit protekle 4 god. sad su se malo više profilirali i konsolidirali,osim toga,lagano su pustili svoje pipke na nekim lokalnim razinama,i kao takvi imaju perspektive nastavit egzistirat na političkoj sceni.
Međutim,ništa nije vječno osim HDZ,SDP,SDSS i IDS.
Mnoge čuvene stranke neslavno su završile,te su danas zanemarive(HSS,HSLS,HNS,HDSSB,HSP) tak da,ne treba se previše uzdat u neupitnu,,trajnost'' Mosta.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’ Empty Re: Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’

Post by jastreb 12/7/2020, 10:49

Ja mislim da "Možemo" prerasta u stranku-pokret kojeg će podržati ljevičari.

Razočaranje u SDP je očigledno,a da će Kate postati politička zvijezda u Hrvatskoj vidjelo se još u preds.kampanji,gdje nije imala šanse za pobjedu,ali je to bio početak njene političke karijere i popularnosti.

U procjeni stanja i mogućnosti na hrvatskoj političkoj sceni rijetko kada pogriješim(za razliku od Ere i Vuka sa Dinare)i mislim da će RF u koaliciji sa drugim lijevim strankama polučiti velike uspjehe,da će Kata daleko dogurati. No uspjeh ne predviđam onoj budali od Kapovića. Naprotiv,čak mislim da bi mogao i uprskati cijelu stvari i nanijeti štetu RF-u. Trebalo bi ga izbaciti iz stranke.  

Kata Peović je najveće i najugodnije iznenađenje ovih izbora. nešto poput reprezentacije Senegala na mundialu 2002.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’ Empty Re: Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’

Post by jastreb 12/7/2020, 11:01

P.S.   One budale koje ih proglašavaju "mrziteljima svega hrvatskg" , "komunističkim zmijama"  ili koji Peovićku nazivaju !"Kate Šmajser" ,ni ne znaju da im time samo prave besplatnu reklamu.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’ Empty Re: Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’

Post by IL Risorto 12/7/2020, 11:02

jastreb wrote:Ja mislim da "Možemo" prerasta u stranku-pokret kojeg će podržati ljevičari.

Razočaranje u SDP je očigledno,a da će Kate postati politička zvijezda u Hrvatskoj vidjelo se još u preds.kampanji,gdje nije imala šanse za pobjedu,ali je to bio početak njene političke karijere i popularnosti.

U procjeni stanja i mogućnosti na hrvatskoj političkoj sceni rijetko kada pogriješim(za razliku od Ere i Vuka sa Dinare)i mislim da će RF u koaliciji sa drugim lijevim strankama polučiti velike uspjehe,da će Kata daleko dogurati. No uspjeh ne predviđam onoj budali od Kapovića. Naprotiv,čak mislim da bi mogao i uprskati cijelu stvari i nanijeti štetu RF-u. Trebalo bi ga izbaciti iz stranke.  

Kata Peović je najveće i najugodnije iznenađenje ovih izbora. nešto poput reprezentacije Senegala na mundialu 2002.
Dogodi mi se da krivo procjenim i pogriješim,ali mislim da si upravu.
Najiše sam pogriješio u pogledu Živog Zida,nisam nikad mislio da će ući u sabor a pogotovu opstat toliko dugo.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’ Empty Re: Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’

Post by IL Risorto 12/7/2020, 11:07

Pretpostavljam da ćemo teško viđat Škoru u saboru,vjerojatno će imati uvijek nekih izgovora zašto ga tamo slabo viđamo.Čim se tamo pomoli,Peovićka će ga smlavit kao i u onoj debati.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’ Empty Re: Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’

Post by RayMabus 12/7/2020, 12:09

Bit će u oporbi. Šta ih brige ? Spavat će iduće četiri godine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’ Empty Re: Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’

Post by IL Risorto 12/7/2020, 12:14

RayMabus wrote:Bit će u oporbi. Šta ih brige ? Spavat će iduće četiri godine.
Kao što je i tvoja Galaktička Federacija uvijek u oporbi,te uspavana.Razjebaće ih Draco na svim poljima.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’ Empty Re: Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’

Post by RayMabus 12/7/2020, 12:17

Pa u oprbi im je bolje. Ne moraju preuzeti odgovornost za ništa a mogu komodno kritizirat vladu. Šta im fali sad bit u oporbi iduće četiri godine ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’ Empty Re: Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’

Post by Guest 12/7/2020, 12:20

Kako kmeči, neprocjenjivo...

:cleanteeth

I kako to Možemo, Most i Restart “mogu što hoće”?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’ Empty Re: Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’

Post by Guest 12/7/2020, 12:21

RayMabus wrote:Pa u oprbi im je bolje. Ne moraju preuzeti odgovornost za ništa a mogu komodno kritizirat vladu. Šta im fali sad bit u oporbi iduće četiri godine ?

I ja velim, probao i jedno i drugo.

U oporbi je 100x bolje. Ako ništa, zdraviji smo i fit.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’ Empty Re: Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’

Post by RayMabus 12/7/2020, 12:23

mobiu$ wrote:Kako kmeči, neprocjenjivo...

:cleanteeth

I kako to Možemo, Most i Restart “mogu što hoće”?
Vjerojatno se referira kad je Most u pitanju na događaje od prije četiri pet godina itd. Most je isto u oporbi al za razliku od Škore nije imao takve ambicije ni očekkvanja kao DP.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’ Empty Re: Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’

Post by RayMabus 12/7/2020, 12:27

mobiu$ wrote:
RayMabus wrote:Pa u oprbi im je bolje. Ne moraju preuzeti odgovornost za ništa a mogu komodno kritizirat vladu. Šta im fali sad bit u oporbi iduće četiri godine ?

I ja velim, probao i jedno i drugo.

U oporbi je 100x bolje. Ako ništa, zdraviji smo i fit.
Sastali se i formirali prije 50 dana i sad bi vlast odma. Pa i da su dobili više mandata opet bi P bio premijer samo Pupovac ne bi mogao toliko raširit krila. U biti jedino da je SDP dobio više mandata onda najvjerojatnije P ne bi bio premijer. Sve šta je ukkjučivalo da HDZ ima više mandata od SDP vodi tome da P ostaje premijer jer DP ne bi riskirao nove izbore u ovakvoj situaciji nego bi bio manjinski koalicijski partner.

Ovako im je još bolje ispalo , nisu odgovorni za ništa i mogu kritizirat iz oporbe iduće četiri godine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’ Empty Re: Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’

Post by IL Risorto 12/7/2020, 12:34

Isto kao što i tvoja Aštar komanda može samo seruckat iz daljine a ne smiju se susprostavit neprijateljima.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’ Empty Re: Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’

Post by RayMabus 12/7/2020, 12:36

Pa kako ste sijali tako i ženjite. Eto vam P iduće četiri godine. Uživajte.

Imate dva P na vlasti iduće četiri godine pa se njima obratite.

Plenkovic i Pupovac.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’ Empty Re: Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’

Post by Guest 12/7/2020, 12:42

RayMabus wrote:
mobiu$ wrote:Kako kmeči, neprocjenjivo...

:cleanteeth

I kako to Možemo, Most i Restart “mogu što hoće”?
Vjerojatno se referira kad je Most u pitanju na događaje od prije četiri pet godina itd. Most je isto u oporbi al za razliku od Škore nije imao takve ambicije ni očekkvanja kao DP.

Dobro, ali “Možemo! radi što hoće”??

finger
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’ Empty Re: Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’

Post by IL Risorto 12/7/2020, 12:43

RayMabus wrote:Pa kako ste sijali tako i ženjite. Eto vam P iduće četiri godine. Uživajte.

Imate dva P na vlasti iduće četiri godine pa se njima obratite.

Plenkovic i Pupovac.
Pa i Ashtar komanda može samo plakat,negativni sklapaju dogovore a oni se ne smiju mješat.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’ Empty Re: Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’

Post by IL Risorto 12/7/2020, 12:44

Treba nagovorit ovu Peovićku da malo pišne po Longijevom Bulju,tek toliko da s malo smijemo.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’ Empty Re: Za razliku od Možemo! koji sa sedam mandata može što želi, Mosta koji može vladati državom, mi sa svojih 16 ne možemo ništa’

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum