ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odjebite u Njemačku

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Odjebite u Njemačku - Page 2 Empty Re: Odjebite u Njemačku

Post by mentalitet Mon 4 Sep - 20:07

[quote="RayMabus"]
mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Tako izgledam. Imaš negdi i moju sliku na forumu.

Iskreno,zaboli me kurac,shta mi se nudish ,nisam peder ,provjereno ali znam shto prouzrokuje sjedenje ,zderanje,spavanje i pivo.Gledam to svakodnevno po Americi.
Pa pričaš gluposti o 200 kg. Prvi put jučer san te ignorira al sad kad si ponovija onda da znaš.
Zašto misliš da ja mrtav ladan pričam kako ću tek za deset godina možda tražit žensku dakle iza moje 50-e ako ne znam da će same poletit na ovako šta plus pun nekretnine ?[quote]

Pa dobit cesh upravo ono chega se bojish,neku kuravu koju ce uzbudjivati vishe tvoj kucni namjeshtaj nego ti.To sa namjeshtajem nisam izmislio nego sam pitao krajem osamdesetih jednu kuravu splicanku .Interesiralo me kako joj je pichka uvijek podmazana.Pa sam je pitao shto je to uzbudjuje?Rekla mi je "Samo zamislim novu kuhinju i potoci teku iz nje"Dakle jarane,tvoje je proshlo.Ona koja moze roditi sigurno sa tobom nece jer cesh za nju biti djeda.Ajd,samo ti uzivaj u svojim snovima,meni je danas pun kurac idiota kao shto si ti i ovi ostali koji mi se kache za kurac u nadi da ce ga popushiti.Idem raditi neshto korisno,trava mi u dvorishtu ko u Zagrebu na javnim povrshinama.

mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Odjebite u Njemačku - Page 2 Empty Re: Odjebite u Njemačku

Post by RayMabus Mon 4 Sep - 20:13

Kad smo već kod košarke, Sp i oni neki iz Srbije izgubija bubreg od udrarca laktom. A svašta. Ja san uvik govorija da sport nije dobar za zdravlje tj da je opasan za zdravlje. Zato =Odjebite u Njemačku - Page 2 D9FM6JrWkAEyr70
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Odjebite u Njemačku - Page 2 Empty Re: Odjebite u Njemačku

Post by RayMabus Mon 4 Sep - 20:16

mentalitet wrote:

Pa dobit cesh upravo ono chega se bojish,neku kuravu koju ce uzbudjivati vishe tvoj kucni namjeshtaj nego ti.To sa namjeshtajem nisam izmislio nego sam pitao krajem osamdesetih jednu kuravu splicanku .Interesiralo me kako joj je pichka uvijek podmazana.Pa sam je pitao shto je to uzbudjuje?Rekla mi je "Samo zamislim novu kuhinju i potoci teku iz nje"Dakle jarane,tvoje je proshlo.Ona koja moze roditi sigurno sa tobom nece jer cesh za nju biti djeda.Ajd,samo ti uzivaj u svojim snovima,meni je danas pun kurac idiota kao shto si ti i ovi ostali .
Boli ti mene k za njih.
Šta me interesiralo kod njih to je bilo davno. Posli san izgubija volju i sad uživam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Odjebite u Njemačku - Page 2 Empty Re: Odjebite u Njemačku

Post by RayMabus Mon 4 Sep - 20:28

RayMabus wrote:Kad smo već kod košarke, Sp i oni neki iz Srbije izgubija bubreg od udrarca laktom. A svašta. Ja san uvik govorija da sport nije dobar za zdravlje tj da je opasan za zdravlje. Zato =Odjebite u Njemačku - Page 2 D9FM6JrWkAEyr70
Košarkaškom reprezentativcu Srbije Boriši Simaniću odstranjen je bubreg zbog udarca kojeg je zadobio tokom susreta protiv Južnog Sudana na Svjetskom prvenstvu koje se održava na Filipinima.
Ovo je kobni trenutak zbog kojeg je košarkaš Srbije ostao bez bubrega
Ja san uvik govorija da sport nije dobar za zdravlje tj da je opasan za zdravlje. Zatose ja ne bavim sportom nego polako.Odjebite u Njemačku - Page 2 9k=
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Odjebite u Njemačku - Page 2 Empty Re: Odjebite u Njemačku

Post by RayMabus Mon 4 Sep - 20:49

RayMabus wrote:
mentalitet wrote:

Pa dobit cesh upravo ono chega se bojish,neku kuravu koju ce uzbudjivati vishe tvoj kucni namjeshtaj nego ti.To sa namjeshtajem nisam izmislio nego sam pitao krajem osamdesetih jednu kuravu splicanku .Interesiralo me kako joj je pichka uvijek podmazana.Pa sam je pitao shto je to uzbudjuje?Rekla mi je "Samo zamislim novu kuhinju i potoci teku iz nje"Dakle jarane,tvoje je proshlo.Ona koja moze roditi sigurno sa tobom nece jer cesh za nju biti djeda.Ajd,samo ti uzivaj u svojim snovima,meni je danas pun kurac idiota kao shto si ti i ovi ostali .
Boli ti mene k za njih.Šta me interesiralo kod njih to je bilo davno. Posli san izgubija volju i sad uživam.
Odjebite u Njemačku - Page 2 Image?url=https%3A%2F%2Fcdn.avaz.ba%2Fbb8a0061-45a0-407a-a17b-a8b1b27f775a
Nekoliko ljudi ju je kritikovalo zbog promovisanja nezdravog načina života žena, dok je jedan pratilac to nazvao "lijenim životom".

- Rekla sam da podržavam zabavljanje sa starijim muškarcima jer imaju mogućnost da se brinu o ženama zahvaljujući svojim finansijskim i karijernim dostignućima. Mnogi iskrivljuju definiciju pojma „sastanak sa šećerom“ da bi me sad kritikovali - rekla je Le prenosi "Yahoo".

Ona je izjavila da žene treba da biraju partnera koji ima dobru etiku, finansijsku stabilnost pošto se poslije porođaja i proširenja porodice karijera žene zaustavlja, prenosi Telegraf.rs.

- Ako odlučite da se udate za muškarce koji ne posjeduju sposobnost da brinu o porodici, onda ćete morati da radite dvije stvari u isto vrijeme: da rađate i zaradite novac - objasnila je Le.
"Žene, birajte starije i bogate muškarce": Misica iz Vijetnama na udaru kritika
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Odjebite u Njemačku - Page 2 Empty Re: Odjebite u Njemačku

Post by RayMabus Mon 4 Sep - 20:52

Ona je izjavila da žene treba da biraju partnera koji ima dobru etiku, finansijsku stabilnost pošto se poslije porođaja i proširenja porodice karijera žene zaustavlja, prenosi Telegraf.rs.

- Ako odlučite da se udate za muškarce koji ne posjeduju sposobnost da brinu o porodici, onda ćete morati da radite dvije stvari u isto vrijeme: da rađate i zaradite novac - objasnila je Le.
Vidiš kako misica iz Vijetnama sama kuži šta valja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Odjebite u Njemačku - Page 2 Empty Re: Odjebite u Njemačku

Post by RayMabus Mon 4 Sep - 20:56

Nije glupa pa će radit za 677 eura ko medicinska sestra.
Ona je izjavila da žene treba da biraju partnera koji ima dobru etiku, finansijsku stabilnost pošto se poslije porođaja i proširenja porodice karijera žene zaustavlja, prenosi Telegraf.rs.

- Ako odlučite da se udate za muškarce koji ne posjeduju sposobnost da brinu o porodici, onda ćete morati da radite dvije stvari u isto vrijeme: da rađate i zaradite novac - objasnila je Le.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Odjebite u Njemačku - Page 2 Empty Re: Odjebite u Njemačku

Post by RayMabus Mon 4 Sep - 21:13

I takvih udavača imaš more.
Samo ja nisan više zainteresiran. Za deset godina i to možda ako a više zavisi o njima nego meni jer san ja baš volju izgubija za to. Jedino ako ostane trudna a inače pored mene totalno neizainteresiran za to mogu slobodno šetat dalje. Ne zanimaju me više nula posto.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Odjebite u Njemačku - Page 2 Empty Re: Odjebite u Njemačku

Post by RayMabus Mon 4 Sep - 21:32

I to za desetak godina je pod velikim upitnikom. Ovisi će o toj jer san ja izgubija volju i za prokreacijom ( da imam svoju djecu ).
Nešto je tu u meni umrlo tako da ja uživam ovako da mi nema nikoga i da sam sam sa samim sobom jer sam tad najspokojniji a one mi smetaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Odjebite u Njemačku - Page 2 Empty Re: Odjebite u Njemačku

Post by RayMabus Mon 4 Sep - 22:26

To šta je umrlo umrlo je trajno. Zato ih ne želim ni pored sebe nit u svojoj blizii. Zato i odgoda za još deset godina i to ako dakle možda i još kasnije pa možda ni tad. Dijete je samo tehnička mogućnost al nisam ni za to zainteresiran. Dijete ne bi promijenilo ništa a nit može oživit to šta je u meni umrlo a nit ja tako šta očekujem. Dijete je samo dijete. Ne može oživit to šta je u meni umrlo prema ženskom spolu. To je u meni umrlo. Divljenje prema ženskom spolu. Ta stvar je u meni mrtva.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Odjebite u Njemačku - Page 2 Empty Re: Odjebite u Njemačku

Post by RayMabus Mon 4 Sep - 22:59

Razočarenje. Poput kutije bombonjera ( žene su ljepši spol ) a kad otvoriš kutiju ono prazno. Nema ništa. Šuplje. Ajme. A sve im se vrti oko te udaje i djece itd. Ko neki botovi su. Ograničeni programi i procesor. Udavi teški. Padne mi odma mrak na oči kad ih slušam. Pa bolje bit sam nego taj bot uvest u život. Bar ti ne puni glavu svojim sranjima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Odjebite u Njemačku - Page 2 Empty Re: Odjebite u Njemačku

Post by RayMabus Tue 5 Sep - 11:09

Razočarenje u ljubavi. Razočarenje s ženama i u žene općenito. Totalni fijasko.
Sad pijemo kavicu i odmaramo se psihički od te mentale boleščine i njihovih bolesnih programa vezano uz obitelj i djecu a sve bez pitanja mene šta ja mislim tj rade račun bez krčmara.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Odjebite u Njemačku - Page 2 Empty Re: Odjebite u Njemačku

Post by RayMabus Tue 5 Sep - 11:47

Morao sam iz temelja promijenitii planove. Tu zimu spalio sam 90 posto svojih knjiga jer su bile prenaredne s obzirom da smo u emanicipiji i krenuo u rat.
Sad izvolite dizat plaće da vam sve ne iseli i porodiljne naknade da vam nataliet ne cikne. Netko je te žene naučio tako da se mogu ponašat ko da je jedino njihova samovolja bitna a to ste vi tj društvo u cijelini i sad ćete platit za to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Odjebite u Njemačku - Page 2 Empty Re: Odjebite u Njemačku

Post by RayMabus Tue 5 Sep - 13:57

Odjebite u Njemačku - Page 2 B_230905080
Glavni zahtjev radnika u zdravstvu Kantona Sarajevo je povećanje satnice sa 2,76 KM, koliko trenutno iznosi, na 3,28 KM.
Više stotina nezadovoljnih zdravstvenih radnika protestuje ispred Vlade KS
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Odjebite u Njemačku - Page 2 Empty Re: Odjebite u Njemačku

Post by RayMabus Wed 6 Sep - 21:00

„Prosječna plata u julu 2023. godine u Bosni i Hercegovini iznosila je 1.275 konvertibilnih maraka (651,90 eura), dok je u istom mjesecu sindikalna potrošačka korpa iznosila 2.827,30 konvertibilnih maraka (1.445,58 eura), odnosno, pokrivenost korpe prosječnom platom bila je samo 45 posto. Ovo, u prijevodu znači da četveročlana porodica u Bosni i Hercegovini u kojoj dva člana zarađuju prosječnu platu, ne može pokriti troškove prosječne potrošačke korpe“, kaže Admir Arnautović, predsjednik Udruženja kluba potrošača Srednje Bosne, sa sjedištem u Travniku.
Objašnjava da je u Srbiji prosječna potrošačka korpa iznosi 653,86 eura i pokrivenost prosječnom platom iznosi 72 posto, u Hrvatskoj iznosi 991,91 eura i pokrivenost prosječnom platom je 88 posto, dok je u Crnoj Gori ona 930,55 eura, a pokrivenost prosječnom platom je 94 posto.
Primanja ne prate rast životnih troškova: ‘Najbolje bi bilo da radnici rade džaba’
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Odjebite u Njemačku - Page 2 Empty Re: Odjebite u Njemačku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum