ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sveuciliste u Texsasu domacin lgbtqia radionica koje upozoravaju na heteroseksualne privillegije

Go down

Sveuciliste u Texsasu domacin lgbtqia radionica koje upozoravaju na heteroseksualne privillegije Empty Sveuciliste u Texsasu domacin lgbtqia radionica koje upozoravaju na heteroseksualne privillegije

Post by vuksadinare Mon 31 Jul - 6:20

https://narod.hr/svijet/sveuciliste-u-texsasu-domacin-lgbtqia-radionica-koje-upozoravaju-na-heteroseksualne-privilegije
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Sveuciliste u Texsasu domacin lgbtqia radionica koje upozoravaju na heteroseksualne privillegije Empty Re: Sveuciliste u Texsasu domacin lgbtqia radionica koje upozoravaju na heteroseksualne privillegije

Post by vuksadinare Mon 31 Jul - 6:23

..o mamicu vam vasu..pa tko je privilegiraniji od vas danas narocito na trulom zapadu pa i kod nas...toliko ste se uobrazili da bi jos i totalnu vlast na svijetu..nece ici mamicu vam nakaradnu i bolesnu..boli me racku ocete vladati u nizozemskoj britaniji njemackoj kaliforniji ali dalje nece ici...ceka vas kolac ali ne kurcev
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Sveuciliste u Texsasu domacin lgbtqia radionica koje upozoravaju na heteroseksualne privillegije Empty Re: Sveuciliste u Texsasu domacin lgbtqia radionica koje upozoravaju na heteroseksualne privillegije

Post by debotoijusto Mon 31 Jul - 11:50

asti gospe okupirali su i texsas , trump oni s TV sto dobio nogu oli sef floride di ste... bilo tko pobogu ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Sveuciliste u Texsasu domacin lgbtqia radionica koje upozoravaju na heteroseksualne privillegije Empty Re: Sveuciliste u Texsasu domacin lgbtqia radionica koje upozoravaju na heteroseksualne privillegije

Post by Guest Mon 31 Jul - 13:42

Kad skuže da su seksualno poremećeni onda će riješiti sve svoje probleme. Onda će otići na liječenje.
Zaludu im sve radionice u kojima mlate praznu slamu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sveuciliste u Texsasu domacin lgbtqia radionica koje upozoravaju na heteroseksualne privillegije Empty Re: Sveuciliste u Texsasu domacin lgbtqia radionica koje upozoravaju na heteroseksualne privillegije

Post by Ringo10 Tue 1 Aug - 15:42

Hrvati moraju slijediti te tekovine Zaaapadne uljudbe
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Sveuciliste u Texsasu domacin lgbtqia radionica koje upozoravaju na heteroseksualne privillegije Empty Re: Sveuciliste u Texsasu domacin lgbtqia radionica koje upozoravaju na heteroseksualne privillegije

Post by mentalitet Tue 1 Aug - 23:59

Ringo10 wrote:Hrvati moraju slijediti te tekovine Zaaapadne uljudbe


Volio bi da mi netko od ovih forumskih kretena napishe koje su to americhke i europske vrijednosti.Ali znam da nece jer ni oni sami ne znaju shto su to prave civilizacijske vrijednosti a koje nisu.Idioti navijaju kao na tekmi.Vazno je da nekoga smatraju njihovima.Taj im je takozvani zapad omogucio da budu shovinistichki idioti i onda smatraju da ne treba pljuvati u zapadni tanjur pun govana.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Sveuciliste u Texsasu domacin lgbtqia radionica koje upozoravaju na heteroseksualne privillegije Empty Re: Sveuciliste u Texsasu domacin lgbtqia radionica koje upozoravaju na heteroseksualne privillegije

Post by debotoijusto Wed 2 Aug - 0:16

mentalitet wrote:
Ringo10 wrote:Hrvati moraju slijediti te tekovine Zaaapadne uljudbe


Volio bi da mi netko od ovih forumskih kretena napishe koje su to americhke i europske vrijednosti.Ali znam da nece jer ni oni sami ne znaju shto su to prave civilizacijske vrijednosti a koje nisu.Idioti navijaju kao na tekmi.Vazno je da nekoga smatraju njihovima.Taj im je takozvani zapad omogucio da budu shovinistichki idioti i onda smatraju da ne treba pljuvati u zapadni tanjur pun govana.
sloboda kretanja , privatnost zivota , sloboda okupljanja , ravnopravnost pred zakonom... , naravno to put a ne cilj
a kako je kod tebe u krasnojarsku ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Sveuciliste u Texsasu domacin lgbtqia radionica koje upozoravaju na heteroseksualne privillegije Empty Re: Sveuciliste u Texsasu domacin lgbtqia radionica koje upozoravaju na heteroseksualne privillegije

Post by mentalitet Wed 2 Aug - 0:34

debotoijusto wrote:
mentalitet wrote:
Ringo10 wrote:Hrvati moraju slijediti te tekovine Zaaapadne uljudbe


Volio bi da mi netko od ovih forumskih kretena napishe koje su to americhke i europske vrijednosti.Ali znam da nece jer ni oni sami ne znaju shto su to prave civilizacijske vrijednosti a koje nisu.Idioti navijaju kao na tekmi.Vazno je da nekoga smatraju njihovima.Taj im je takozvani zapad omogucio da budu shovinistichki idioti i onda smatraju da ne treba pljuvati u zapadni tanjur pun govana.
sloboda kretanja , privatnost zivota , sloboda okupljanja , ravnopravnost pred zakonom... , naravno to put a ne cilj
a kako je kod tebe u krasnojarsku ?

Ja imam arsenal oruzja i fino sam ispred kuce postavio tablu 'Prvo pucam pa tek onda zovem sherifa"Za sada me svi zaobilaze i ako trebaju neshto deru se sa ulice da otvorim vrata.Kazesh sloboda kretanja.Pa bog te jebo to nije civilizacijska vrijednost nego prirodna.Privatnost si davno izgubio chim si kupio bezichni telefon i prikopchao se na Googl.Ravnopravnost pred zakonom u USA imaju samo oni koji imaju puno love.Evo kunem ti se svim da bi sve ovo shto sam stekao u USA ostavio ovdje i otishao zivjeti negdje u divljinu samo da ne vidim ljudska bica oko sebe.No, vi u Hrvatskoj ste davno prepisali zapadne standarde pa ste zato jedna od najkorumpiranijih zemalja na svijetu.Majku ti isusovu ,kod vas chovjek vishe ne moze ni na javni WC ako nema neku vezu.Ajde tjeshi se ,od vas su ipak korumpiraniji USA i Ukrajina a vi na trecem mjestu.E sad da ti idem objashnjavati nashiroko i nadugachko ,fakat mi se ne da.Samo cu dodati,da su najvece zapadne "vrijednosti" laz i prevara i boli me kurac hocesh li mi povjerovati.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Sveuciliste u Texsasu domacin lgbtqia radionica koje upozoravaju na heteroseksualne privillegije Empty Re: Sveuciliste u Texsasu domacin lgbtqia radionica koje upozoravaju na heteroseksualne privillegije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum