ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1. HNL 2023/‘24

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

 1. HNL 2023/‘24 - Page 3 Empty Re: 1. HNL 2023/‘24

Post by Guest 8/28/2023, 00:28

Konačno i jedna potpuno odigrana faza. I to šesta.
Rudeš uzeo prvi bod u dramatičnoj utakmici u Puli. Zaslužen rezultat. Žuti izbjegao otkaz. Bar za sada.

Hajduk i usprkos odlukama VAR-a, gdje su mu poništeni gol i penal, uspio zabiti barokcima još dva gola, pogoditi stativu i na kraju pobjediti. Isto zasluženo.

Osijeku se ponovila Istra. Primili u zadnjoj sekundi za 2-2. Nešto tu ne štima baš. Možda na Osijek negativno utiče prijelazni rok.

Gorica i Slaven su se muški pofajtali i zaslužili po bod.

U borbi za treće mjesto Dinamo je uspio minimalno pobijediti premorenu Rijeku, kojoj su usput ovog tjedna uzeli i trenera.


Tablica nakon nepotpune 1/6 prvenstva:
 1. HNL 2023/‘24 - Page 3 Liga11

Guest
Guest


Back to top Go down

 1. HNL 2023/‘24 - Page 3 Empty Re: 1. HNL 2023/‘24

Post by Guest 8/28/2023, 08:50

Uspili smo ovaj vikend jos malo pobici Osijeku i rijecici... 
Nije lose...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 1. HNL 2023/‘24 - Page 3 Empty Re: 1. HNL 2023/‘24

Post by Zeko 8/28/2023, 11:34

Sreća za Š.R.D. kaj je Dinamu ove sezone Europa prioritet i jebe im se za ovaj nakaradni HNL ... Iako, osvojit će i HNL, ako ih razjebu ovi tovari iz one vukojebine dolje ... I to preko kurca, jer i ovakav Dinamo, 50 % lošiji nego lani ima daleko najjači roster igrača u Hrvatskoj ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

 1. HNL 2023/‘24 - Page 3 Empty Re: 1. HNL 2023/‘24

Post by Guest 9/3/2023, 07:41

Evo došli smo i do pred kraj 7. faze prvenstva. Slijedi reprezentativna stanka pa da se osvrnem na dosadašnja događanja.
Zadržao bi se na ova 4 veća kluba, jer se pokazalo da su ostali tu samo da popune broj i nikakve veće rezultate od njih ne možemo očekivati.
 
Kao što sam i pretpostavljao ove sezone titulu neće osvojiti klub koji se bolje spremio, nego onaj koji  je manje uništen od svoje uprave.
 
Svi već znamo razmjere uništenja Hajduka pod patronatom sekte NH u zadnjih preko deset godina:
-to je postao klub koji već godinama ne igra europske lige
-to je postao klub koji već desetljećima nije ni blizu titule
-to je klub koji je dovodio bezbroj promašenih pojačanja
-to je klub u kojem se financijska stabilnost pokušala steći prodajom jogurta, šlapa i mudanata. Ne znam ima li šta idiotiskije od toga. Sami prosudite. Za mene je to razina dječjeg vrtića.
-to je postao klub kojem je, po izjavi sektaša-uličara, rezultat samo trend. Glavni cilj je postalo skupljanje članarine za sektu, kako bi sekta svojim vrhovnicima mogla isplaćivati plaće svaki mjesec.
Da, dobro ste pročitali, glavni sektaši u toj hobotnici prijmaju plaće od članarina “nametnutim” nevjerojatnim propagandnim parolama širokim masama.
-to je postao klub za koji tvrde po nazivu sekte da je njihov. Dakle, klub od devedesetak tisuća članova. A ostale milione navijača ko jebe.
 
Problem je pak što ne znamo koliko se Dinamo dosad raspao. Oni su se naime tek nedavno počeli raspadati , prošle godine. Nisu ništa naučili od splitke uličarske sekte, već su njenim stopama krenuli u propast.
Dosadašnji razmjeri raspada su slijedeći:
-to je postao klub koji je za par tjedana ispao iz lige prvaka i europske lige
-to je postao klub koji je odigrao 3 prvenstvene utakmice na svom terenu i samo jednu dobio
-to je postao klub koji je kupio 6 igrača, a nijedan mu ne igra u početnoj postavi
-to je postao klub koji je preko noći smjenio trenera u kojeg su se svi kleli
-to je klub koji je prodao 3 igrača, okosnice momčadi (a možemo računati i Ademija kao 4.-og), a da nikoga adekvatnog nije doveo za zamjenu.
-to je klub u kojem svaki govnjar u upravi gleda isključivo svoj interes i ne surađuje s drugim.
 
Zvuči vam poznato?
Sektaško-uličarska posla.


Zato ću od gušta večeras pogledat utakmicu Dinama i Osijeka. Baš me zanima kao se Dinamo nosi s novonastalom situacijom.
 
Sreća za Hajduk i Dinamo je ta da Rijeka i Osijek ne pokazuju velike ambicije za osvajanje prvenstva, iako imaju puno zdraviju upravu nego ta dva kluba u raspadanju.
Naime, Osijek prodaje svoje najbolje igrače svojim direktnim konkurentima. Mađare očito trenutno ne zanima titula.
Rijeka pak jedva čeka kraj sezone pa da rasproda cijelu mimčad, kao što to već godinama radi. Izgleda da ni oni još nisu zagrizli za titulu. A ionako su dosad već izgubili 2 derbija i ostali bez trenera koji ih je digao iz pepela.
 
Eto pa sad neka svak za sebe odvagne ko ima najveće šanse za titulu.
Ja se nadam da će to biti Hajduk, jer osim šta za njega navijam, smatram da se već navikao na stanje u rasulu, što je za Dinamo ipak nešto novo s čim će se ubuduće susretati.
 
Da, malo me zabrinuo poraz od Istre, koja na svom terenu nije uspjela pobjediti ni budućeg drugoligaša Rudeša, a dobila je Hajduka na Poljudu.
Ali momčad Hajduka ponekad poprimi autodestruktivne osobine sekte NH. Nadam se da će toga biti puno manje u narednim fazama. Ili još bolje, da toga uopće neće ni biti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 1. HNL 2023/‘24 - Page 3 Empty Re: 1. HNL 2023/‘24

Post by Guest 9/3/2023, 08:31

Da ne citate ovu kobasice od posta, ukratko. Hajduk ce zavrsite 5-i jer ne moze sekta i ulica voditi klub. 
Ako ipak zavrsi prvi, zahvalit cemo Upravi GNK, Osijeka, Rijeke i Rudesa... 
:rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 1. HNL 2023/‘24 - Page 3 Empty Re: 1. HNL 2023/‘24

Post by Guest 9/3/2023, 08:55

Inače, karakteristično za svaku modernu sektu je i da ima dežurnog idiota koji za nju trola po internetu. Obično ga za to plaćaju. A meni se čini da  im ova budaletina poviše to radi mukte.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 1. HNL 2023/‘24 - Page 3 Empty Re: 1. HNL 2023/‘24

Post by Lt.Topper Harley 9/3/2023, 09:58

Andreas Goldberger wrote:Da ne citate ovu kobasice od posta, ukratko. Hajduk ce zavrsite 5-i jer ne moze sekta i ulica voditi klub. 
Ako ipak zavrsi prvi, zahvalit cemo Upravi GNK, Osijeka, Rijeke i Rudesa... 
:rasta
I corava koka ubode zrno ...predugo je sekta tu da zakon velikih brojeva ne omoguci jednu titulu
Lt.Topper Harley
Lt.Topper Harley

Posts : 771
2022-10-28


Back to top Go down

 1. HNL 2023/‘24 - Page 3 Empty Re: 1. HNL 2023/‘24

Post by Lt.Topper Harley 9/3/2023, 09:58

Zar kilometarski postovi nisu tvoja specijalka , o tempora ^^
Lt.Topper Harley
Lt.Topper Harley

Posts : 771
2022-10-28


Back to top Go down

 1. HNL 2023/‘24 - Page 3 Empty Re: 1. HNL 2023/‘24

Post by Guest 9/3/2023, 10:04

Lt.Topper Harley wrote:
Andreas Goldberger wrote:Da ne citate ovu kobasice od posta, ukratko. Hajduk ce zavrsite 5-i jer ne moze sekta i ulica voditi klub. 
Ako ipak zavrsi prvi, zahvalit cemo Upravi GNK, Osijeka, Rijeke i Rudesa... 
:rasta
I corava koka ubode zrno ...predugo je sekta tu da zakon velikih brojeva ne omoguci jednu titulu
Ako omoguci vise od jedne oce te se svi skupa izisti od muke?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 1. HNL 2023/‘24 - Page 3 Empty Re: 1. HNL 2023/‘24

Post by kic 9/3/2023, 11:20


moćni HNL
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

 1. HNL 2023/‘24 - Page 3 Empty Re: 1. HNL 2023/‘24

Post by kic 9/3/2023, 11:21

Lt.Topper Harley wrote:
Andreas Goldberger wrote:Da ne citate ovu kobasice od posta, ukratko. Hajduk ce zavrsite 5-i jer ne moze sekta i ulica voditi klub. 
Ako ipak zavrsi prvi, zahvalit cemo Upravi GNK, Osijeka, Rijeke i Rudesa... 
:rasta
I corava koka ubode zrno ...predugo je sekta tu da zakon velikih brojeva ne omoguci jednu titulu

koja pila naopako, potopit će ih taj pressing
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

 1. HNL 2023/‘24 - Page 3 Empty Re: 1. HNL 2023/‘24

Post by Zeko 9/3/2023, 12:05

cassa nuowa wrote:Inače, karakteristično za svaku modernu sektu je i da ima dežurnog idiota koji za nju trola po internetu. Obično ga za to plaćaju. A meni se čini da  im ova budaletina poviše to radi mukte.

:tu :tu

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

 1. HNL 2023/‘24 - Page 3 Empty Re: 1. HNL 2023/‘24

Post by Guest 9/3/2023, 12:24

cassa nuowa wrote:Inače, karakteristično za svaku modernu sektu je i da ima dežurnog idiota koji za nju trola po internetu. Obično ga za to plaćaju. A meni se čini da  im ova budaletina poviše to radi mukte.
Ja trolam? Hahaha... Ja sam na ovom forumu (stari net.hr) sam bio prije NH... 

Mislim, jebe se meni za tvoje upise i tebi slicnih. Ti ces nastaviti trubiti o sekti, a ja ti vise nista ne budem nikad odgovorija...  ;)

Nemoj se nikad uclaniti, ne daj da te sekta jebe... Ne bu tebe niko jebal...  lol!

Aj pozdrav, nemoj naglo...  :beer
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 1. HNL 2023/‘24 - Page 3 Empty Re: 1. HNL 2023/‘24

Post by Zeko 9/3/2023, 13:30

Andreas Goldberger wrote:
Lt.Topper Harley wrote:
Andreas Goldberger wrote:Da ne citate ovu kobasice od posta, ukratko. Hajduk ce zavrsite 5-i jer ne moze sekta i ulica voditi klub. 
Ako ipak zavrsi prvi, zahvalit cemo Upravi GNK, Osijeka, Rijeke i Rudesa... 
:rasta
I corava koka ubode zrno ...predugo je sekta tu da zakon velikih brojeva ne omoguci jednu titulu
Ako omoguci vise od jedne oce te se svi skupa izisti od muke?
A ako ne bude nijedne, što je također moguće, hoće li biti masovnih samoubojstava među članovima sektaške udruge "Naš Š.R.D."? Jer, ne zaboravimo, ovosezonsku titulu vi ste u svojim mozgovima već upisali nakon par odigranih kola ... Jesi li ti uopće svjestan koji bi to bio šok za članove sektaške udruge "Naš Š.R.D." da ta titula izmakne?

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

 1. HNL 2023/‘24 - Page 3 Empty Re: 1. HNL 2023/‘24

Post by Guest 9/3/2023, 17:50

Zeko wrote:
A ako ne bude nijedne, što je također moguće, hoće li biti masovnih samoubojstava među članovima sektaške udruge "Naš Š.R.D."? Jer, ne zaboravimo, ovosezonsku titulu vi ste u svojim mozgovima već upisali nakon par odigranih kola ... Jesi li ti uopće svjestan koji bi to bio šok za članove sektaške udruge "Naš Š.R.D." da ta titula izmakne?
Ma boli ti briga sektu za titule. To im je u drugom planu, ako ne i u trećem...

Njima ti je rezultat samo trend. Ti nemaju srama, niti su svjesni svojih grešaka. Oni su uvjereni da su popili pamet ciloga svita, da je vođenje kluba ka neka video igrica u kojoj moš radit svakakva sranja bez posljedica i da nema odgovornog. Kriv im je uvik netko drugi.

Za njih smo ti mi navijači koji žele samo titule i igre u Europi najveći protivnici.
Oni su ti najsretniji kad spiker prije utakmice objavi koliko su novih članova obrlatili.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 1. HNL 2023/‘24 - Page 3 Empty Re: 1. HNL 2023/‘24

Post by Guest 9/3/2023, 23:10

Nema za biti prvi triba Perisic i da on dovuce jos dva prvotimca Tottenhama...

Triba biti tri puta jaci od GNK Lopov da bi uzeli tu kantu...

Nama VAR ponistio 3 gola zadnje dvije utakmice, a jucer oni nemaju kameru za provjeriti zalede Ercega kod gola Istre...

Ovu danas lakrdiju protiv Osijeka ne treba komentirati...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 1. HNL 2023/‘24 - Page 3 Empty Re: 1. HNL 2023/‘24

Post by kic 9/3/2023, 23:56


ovo je sve neregularno xD
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

 1. HNL 2023/‘24 - Page 3 Empty Re: 1. HNL 2023/‘24

Post by Guest 9/4/2023, 00:23

Muči, dobro je ispalo.

Bolje da nam Dinamo dođe na 2 boda, nego Osijek na 1.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 1. HNL 2023/‘24 - Page 3 Empty Re: 1. HNL 2023/‘24

Post by Zeko 9/4/2023, 00:27

Kaj točno je neregularno? Jedino neregularno kaj sam vidio je što za onaj divljački udarac u glavu Ercega Šarlija nije dobio direktni crveni karton i nakon toga izgon iz hrvatskog nogometa ... Ovi danas penali za Dinamo su milijun posto čisti, a suca utakmice Zebeca treba drastično kazniti zato jer mu ih je VAR morao dosuditi, jer on nije vidio da igrač Osijeka sa dvije visoko iznad glave podignute ruke zaustavlja loptu u svojih 16 m (linija 16-erca je sastavni dio kaznenog prostora), kao ni da je onaj drugi igrač Osijeka opalio s leđa Perića po nogi ... Ove sektaške lude su za one silne dosuđene penale za Š.R.D. u protekle 2 sezone stalno tu blebetale kako nije važno kol'ko ih je dosuđeno već je jedino bitno jel' su ispravno dosuđeni ... Kaj za Dinamo to pravilo ne vrijedi?

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

 1. HNL 2023/‘24 - Page 3 Empty Re: 1. HNL 2023/‘24

Post by Guest 9/4/2023, 00:46

Kako su samo lopovi iz HNS-a odustali od stranih sudaca. Ono malo što su sudili su pokazali da su drugi svijet. 

Ovaj drugi penal za GNK je smijurija malo zesca. Cekamo da celavo govno objasni kako ce svirati samo "cvrste" penale...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 1. HNL 2023/‘24 - Page 3 Empty Re: 1. HNL 2023/‘24

Post by Zeko 9/4/2023, 08:57

Andreas Goldberger wrote:Nema za biti prvi triba Perisic i da on dovuce jos dva prvotimca Tottenhama...

Triba biti tri puta jaci od GNK Lopov da bi uzeli tu kantu...

Nama VAR ponistio 3 gola zadnje dvije utakmice, a jucer oni nemaju kameru za provjeriti zalede Ercega kod gola Istre...

Ovu danas lakrdiju protiv Osijeka ne treba komentirati...
Gdje nađe baš prvotimce Tottenhama? Pa sa njima smo se mi zajebavali nedavno ... Jebiga, niste bili dovoljno brzi u prijelaznom roku pa je Kane otišao u Bayern inače bi garant izabrao Š.R.D., jer emocije su to, jebeš novce ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

 1. HNL 2023/‘24 - Page 3 Empty Re: 1. HNL 2023/‘24

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum