ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sretno vam u 2023!

Go down

Sretno vam u 2023! Empty Sretno vam u 2023!

Post by Ra 1/1/2023, 22:01

S obzirom da mi Kic još nije obrisao profil, iskoristit ću ga da vam poželim sretan Božić i uspješnu upravo započetu godinu.  :)

Tu sam i da vam zahvalim na dugim godinama druženja. Na svim forumima, svima vama, bez obzira jesmo li si bili dragi ili ne. 
U nekim teškim noćima kad me nesanica pratila u stopu, forumi su mi bili poput kafića u koji zalaziš i kad si veseo i kad si tužan jer znaš da ćeš uvijek naći neko poznato biće da podijelite čašicu tuge, šalicu svađe ili bocu smijeha. 
Ljudi oko mene su odlazili na psihoterapije, gutali antidepresive, a ja sam uz vas preboljela sve svoje gubitke, kojih nije bilo malo... i ostala prilično normalna. 
Barem se nadam da je ovo sad ono nešto normalno  :D

Tu mislim na sve kultne kao i na vas jer ste mi bili društvo zadnjih par godina. 
Dugi niz godina ste bili dio mog života, otvorili mi nove poglede na poznate stvari, ponekad mi učvrstili stavove u koje nisam bila sigurna, a neke kojima sam čvrsto vjerovala sam totalno odbacila zahvaljujući onom što sam pročitala. Hvala vam što ste mi obogatili život.






@niels, tebi posebna čestitka i veliki veliki zagrljaj. Želim ti da svaku sekundu ove, kao i svih drugih godina koje dolaze, provedeš u radosti i miru sa svima i svime što te okružuje. 
Moja draga Vinka je otišla prije 2 tjedna.
Bila je najlucidnija i najduhovitija osoba koja bi kroz dvije godine puhnula u 100 svjećica.  
Znam, bilo je neizbježno, ali će mi silno nedostajati njene živahne okice i zvonki smijeh.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


kic and niels like this post

Back to top Go down

Sretno vam u 2023! Empty Re: Sretno vam u 2023!

Post by niels 2/1/2023, 11:02

Pa ne znam što bih rekao…najljepša čestitka.

I Tebi i Tvojima želim sve najbolje u ovoj, i svim slijedećim, godinama, a prije svega zdravlje, sreću, nove generacije, mir i blagostanje.

Tvoj virtualni kafić nije zatvoren, radi 0-24, i uvijek si nam dobrodošla. ;) nemoj se uhvatiti da jednog dana (a ja sam se često to zapitao s svojim prijateljima koji su otišli u lijepa spominjanja) kako smo si mogli još puno toga reći, a i sa drugima popričati.

Uglavnom, zdrava i vesela bila uvijek!
niels
niels

Male
Posts : 4784
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Sretno vam u 2023! Empty Re: Sretno vam u 2023!

Post by Guest 12/1/2023, 07:02

:p wrote:S obzirom da mi Kic još nije obrisao profil, iskoristit ću ga da vam poželim sretan Božić i uspješnu upravo započetu godinu.  :)

Tu sam i da vam zahvalim na dugim godinama druženja. Na svim forumima, svima vama, bez obzira jesmo li si bili dragi ili ne. 
U nekim teškim noćima kad me nesanica pratila u stopu, forumi su mi bili poput kafića u koji zalaziš i kad si veseo i kad si tužan jer znaš da ćeš uvijek naći neko poznato biće da podijelite čašicu tuge, šalicu svađe ili bocu smijeha. 
Ljudi oko mene su odlazili na psihoterapije, gutali antidepresive, a ja sam uz vas preboljela sve svoje gubitke, kojih nije bilo malo... i ostala prilično normalna. 
Barem se nadam da je ovo sad ono nešto normalno  :D

Tu mislim na sve kultne kao i na vas jer ste mi bili društvo zadnjih par godina. 
Dugi niz godina ste bili dio mog života, otvorili mi nove poglede na poznate stvari, ponekad mi učvrstili stavove u koje nisam bila sigurna, a neke kojima sam čvrsto vjerovala sam totalno odbacila zahvaljujući onom što sam pročitala. Hvala vam što ste mi obogatili život.






@niels, tebi posebna čestitka i veliki veliki zagrljaj. Želim ti da svaku sekundu ove, kao i svih drugih godina koje dolaze, provedeš u radosti i miru sa svima i svime što te okružuje. 
Moja draga Vinka je otišla prije 2 tjedna.
Bila je najlucidnija i najduhovitija osoba koja bi kroz dvije godine puhnula u 100 svjećica.  
Znam, bilo je neizbježno, ali će mi silno nedostajati njene živahne okice i zvonki smijeh.
Pa pod sex čestitaš?!

Biće da ti to "P" znači da pušiš kurac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sretno vam u 2023! Empty Re: Sretno vam u 2023!

Post by metilda 1/3/2023, 20:02

Tko je ovo otišao? Venus ili Ra? Cure, vratite se!!! ❤❤

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4613
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Sretno vam u 2023! Empty Re: Sretno vam u 2023!

Post by mentalitet 11/3/2024, 00:41

metilda wrote:Tko je ovo otišao? Venus ili Ra? Cure, vratite se!!! ❤❤

Kada su vidile sta je pojam danashnje ljepotekod hrvata  zenske pobjegle. :dramaq :dramaq :dramaq :dramaq

https://www.jutarnji.hr/scena/domace-zvijezde/mlada-vinkovcanka-borit-ce-se-za-titulu-miss-earth-2022-na-filipinima-predvidate-li-joj-pobjedu-15275200

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5014
2020-07-05


Back to top Go down

Sretno vam u 2023! Empty Re: Sretno vam u 2023!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum